Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Konyha                 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Konyha                 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Konyha                 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Konyha                 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Konyha                 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Konyha                 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Konyha                 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Konyha

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 8:33 pm

Hogy több helyünk legyen,és ide is lehet jönni majd Wink
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 11:01 pm

Mikor mondtam Klaus-nak,hogy menjünk valami csendesebb helyre nem szolt semmit,csak követett.Bementünk a konyhába,ott elég nyugis volt.Kissé még az alkohol hatása alatt volta.Na jó nem kissé,hanem nagyon.Elég sokat ittam,így inkább gyorsan főztem egy jó erős kávét magamnak,hogy tudjak normálisan beszélni Klaussal.El akartam neki mindent mondani.De még nem mertem nekikezdeni.Mikor kész lett a kávé,elkezdtem kortyolgatni.Klaus csak ült az egyik széken szótlanul.Nem tudom mit gondolhatott.Éreztem a kávé jó hatással volt rám,kezdett elmúlni a részegségem,éreztem,hogy józanodok.Leültem a földre,a konyhapult hátának dőltem.Háttal voltam Klausnak.El kezdtem neki mondani a történéseket.
-Tudom,hogy hallottad,amit April mondott,sőt mindenki hallotta,még az is aki nem volt vámpír.Szégyelem magam amiatt,amit tettem és hogy így kellett meg tud.Nem akarok magyarázkodni,hogy mit miért tette,visszacsinálni úgyse tudom a dolgokat,de azért szeretném elmondani az egész történetet.-mondtam majd neki kezdtem mesélni a dolgokat-Annyira szerettem régen az a helyet,a barlangot és azért mentem akkor is oda,mert szerettem volna kicsit egyedül lenni.Csak Stefan már ott volt egy halom vértasak társaságában. Belőlem is ivott,elég sokat,vagyis inkább majdnem megölt vele.Azért itatott a vérével,utána meg kitörte a nyakam.Legelőször dühös voltam rá.De nem ítélhettem el,nem tudtam mit miért csinál.És valamiért meg is értettem.Utána meg elszabadultak az érzelmeim és a többit már tudod.-mondtam a szememet lesütve,tényleg szégyelltem magam,nem vagyok az típus aki ilyenek csinál.De ami történt megtörtént.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 12:40 am

Caroline a konyhába húzott,innen kevésbé hallatszott, szinte csak tompán a zene. Ránéztem az órára, de nem láttam egyrészt mert messze volt másrészt pedig már túl sokat ittam ehhez. De talán olyan 3-4 óra lehet. Eközben Car kávét készített magának... ami nekem fura, mert én kávézni reggel szoktam.-Tudom,hogy hallottad,amit April mondott,sőt mindenki hallotta,még az is aki nem volt vámpír.Szégyelem magam amiatt,amit tettem és hogy így kellett meg tud.Nem akarok magyarázkodni,hogy mit miért tette,visszacsinálni úgyse tudom a dolgokat,de azért szeretném elmondani az egész történetet. Annyira szerettem régen az a helyet,a barlangot és azért mentem akkor is oda,mert szerettem volna kicsit egyedül lenni.Csak Stefan már ott volt egy halom vértasak társaságában. Belőlem is ivott,elég sokat,vagyis inkább majdnem megölt vele.Azért itatott a vérével,utána meg kitörte a nyakam.Legelőször dühös voltam rá.De nem ítélhettem el,nem tudtam mit miért csinál.És valamiért meg is értettem.Utána meg elszabadultak az érzelmeim és a többit már tudod.- mindig is utáltam Stefant, de most már még jobban utálom. Ledőltem a kanapéra ami az ebédlőben volt?!? Na mindegy, biztos a részegek cipelték be. Caroline még szövegelt. Odamentem hozzá felkaptam és leültünk a kanapéra. Aztán eldőltem és azonnal elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 1:06 am

Odajött hozzám,felkapott és a kanapéra ültetett maga mellé. A kanapét furcsálottam a konyha közepén,de biztos valami részeg odavihette. Nem szolt hozzám,biztos nagyon fáradt volt,csak végigdölt a kanapén és el is aludt. A kanapé szerencsére jó széles volt,így elfértünk rajta mindketten. Mellé feküdtem én is és a melkasára hajtottam a fejem. Hamar elaludtam a kávé ellenére is.
Reggel nem tudom hány óra lehetet,de hallottam,hogy valaki jön le a lépcsőn. Klaus is hallhatta mert ő is kinyitotta a szemét. A tegnapi alkohol mennyiségre,ez a kis zaj amit a lépcsőröl való lejövetel okozott,nagyon hangosnak tűnt,mintha a fülem mellett doboltak volna. Szerintem Klaus is hasonlóan érezte magát.
-Jó reggelt-mondtam neki egy mosoly kíséretében,ami elég nehezen ment a fáradtság miatt. Még mindig a melkasán volt a fejem. Jó volt így ébredni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 1:26 am

Mikor felébredtem, a fülemben dobogott a szívem. Ja nem, csak valaki az emeletről csattogott le.Majdnem felüvöltöttem, hogy: Héj hangosabban nem lehetne? Szeretnék ütemes dobogásra tornázni! De végül nem mondtam, mert láttam hogy Caroline a mellkasomon alszik. Vagyis aludt míg valami idióta nem kezdett el legurulni a lépcsőn. Álmosan rámnézett-Jó reggelt-mondta nekem egy mosoly kíséretében,ami elég nehezen ment a fáradtság miatt neki.-Jót- mondtam mosolyogva majd felpattantam a kanapéról, de csak a pultig jutottam, ahová a szédülés miatt felfeküdtem. Caroline kiröhögött.-Köszi Car.-Mondtam nevetve felfelé nézve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 1:42 am

-Jót!-mondta mosolyogva,majd felpattant,de csak a pultig jutott,mert megszédült,majd felült rá.Belőlem előtört a nevetés-Kösz Car,mondta ő is nevetve és közben felém nézett. Odamentem hozzá. Felé hajoltam, szájon pusziltam. Közben kinyilt a konyhaajtó ahol Elena állt meglepődve
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 1:49 am

-Jó reggelt! - Köszöntem nekik mosolyogva. - Hogy kerül egyébként ide a kanapé?Na mindegy.Aszpirinért jöttem,ha kell,adok.Ja,és ha még maradni akarnátok egy ideig,nyugodtan segíthetnétek a rendrakásban,nektek úgyis gyorsabban menne. - Mondtam mosolyogva,és odamentem a szekrényhez kicsit szökdécselve.Vagy már 12 éves korom óta nem szökdécseltem.Levettem az aszpirint a felső polcról,és öntöttem magamnak egy pohár vizet.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 1:56 am

Caroline felém hajolt és szájon csókolt. Közben kinyílt a konyhaajtó ahol Elena állt .-Jó reggelt.-köszönt nekünk mosolyogva.- Hogy kerül egyébként ide a kanapé?Na mindegy.Aszpirinért jöttem,ha kell,adok.Ja,és ha még maradni akarnátok egy ideig,nyugodtan segíthetnétek a rendrakásban,nektek úgyis gyorsabban menne. - Mondta mosolyogva,és odament a szekrényhez kicsit szökdécselve. Majdnem megkérdeztem hogy mit szívott, esetleg LSD-t vagy valami mást, de végül a jó modorom nem engedte.-Segítek takarítani ha akarod. Azzal felkaptam Caroline-al a kanapét és kihurcoltuk az eredeti helyére.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 2:10 am

Furcsálottam,hogy Elena meg sem lepődik azon,hogy én Klaussal a konyhában,csak a kanapén lepődött meg. Aszpirinért jött,szökdécselve ment a szekrényig. Klausnak érdekes volt az arckifejezése Elena láttan. De tényleg kicsit fura volt,olyan jókedvű,amilyennek a szülei halála óta nem láttam. Meg jegyezte nekünk,hogy maradhatunk takarítani is,nekünk úgyis gyorsabbam megy. Fel is kaptuk Klaussal a fotelt és kivittük a helyére.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:15 am

Eszembe jutott, hogy valakit még meg kéne látogatnom, ezért Elenáék felé vettem az irányt. Bekopogtam, mire ajtót nyitott és bementünk a konyhába. Égett szag és füst keveredett a levegőben, ezért összeráncolt szemöldökkelt megvizsgáltam mit főz.
-Csili? -nevettem fel, Elena meg elpirult és magyarázkodni kezdett. -Ez mehet is a kukába. -mondtam és közben felvágtam az új csilit. Nem főzni jöttem, de ha már így alakult...
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 7:52 pm

Valaki kopogott,így kinyitottam.Damon volt az,aki egyből bement a konyhába,én meg próbáltam gyorsan utolérni,miután visszacsuktam az ajtót.Mikor beértünk a konyhába,furcsálkodva vizsgálta mit főzök.
-Csili? - Kérdezte nevetve.
- Kiakartam próbálni ezt az új receptet,és... -Mondtam,de félbeszakított.
- Ez mehet is a kukába. - Mondta,és felvágta az új csilit. - Érezd csak otthon magad,bár úgy látom,neked nem kell mondani. - Mondtam. - Egyébként milyen volt Párizs? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:51 pm

- Érezd csak otthon magad,bár úgy látom,neked nem kell mondani. - Mondta - Egyébként milyen volt Párizs? - Kérdezte.
-Jó -feleltem szűkszavúan. -Jártam már ott párszor. - Elena nem szólt semmit. -Legközelebb te is velem jöhetnél, ha akarsz. -raktam bele a csilit az edénybe, aztán eszembe jutott valami és Elena felé fordultam. -Rögtön te jutottál eszembe erről, ezért megvettem. -vettem elő a hátam mögül egy dobozt amiben benne volt egy ezüst nyaklánc. -Verbéna van benne.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:58 pm

-Jó.Jártam már ott párszor.Legközelebb te is velem jöhetnél, ha akarsz. - mondta,miközben belerakta a csilit az edénybe. - Persze hogy,Párizs az álomvárosom. - Mondtam.Hirtelen felém fordult.-Rögtön te jutottál eszembe erről, ezért megvettem. - Mondta,és elővett egy dobozt benne egy gyönyörű ezüst nyaklánccal. - Verbéna van benne. - Mondta.
- Én nem is tudom mit mondjak.Köszönöm. - Mondtam mosolyogva. - És így nem tudnak megigézni,mivel van benne verbéna,igaz? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 11:56 pm

- Én nem is tudom mit mondjak.Köszönöm. - Mondta mosolyogva. - És így nem tudnak megigézni,mivel van benne verbéna,igaz? - Kérdezte.
-Igen, de ezt is bármikor letéphetik a nyakadból, ha nem figyelsz, mint múltkor. -mondtam. Elena közben elkezdte felvágni a csilit. Egy hirtelen mozdulattal véletlenül elvágta a kezét, amiből rögtön elkezdett ömleni a vér. Nekem rögtön megnőttek a szemfogaim és vörös lett a szemem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 12:02 am

-Igen, de ezt is bármikor letéphetik a nyakadból, ha nem figyelsz, mint múltkor. -mondta.Hirtelen elvágtam az ujjamat,és elkezdet vérezni.Damonnek eltorzult az arca,mint Carolinenak.Gyorsan elővettem egy törlőkendőt a polcról,és azzal betekertem az ujjamat vastagan.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 12:15 am

Elena betekerte az ujját a törlőkendővel. A szemfogaim visszahúzódtak és az arcom újra normális lett. Közelebb mentem hozzá.
-Bocsánat, csak...napok óta nem ittam friss emberi vért. -mondtam és elkezdtem simogatni az arcát. Láttam rajta, hogy ettől egy kicsit megijedt, ezért felvillantottam ezer wattos mosolyomat. -De téged soha nem bántanálak. -mondtam és megcsókoltam. Aztán úgy csináltam mintha megharapnám a nyakát.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 12:28 am

-Bocsánat, csak...napok óta nem ittam friss emberi vért. -mondta és elkezdte simogatni az arcom.Ezután elkezdett mosolyogni. -De téged soha nem bántanálak. -mondta és megcsókolt.Úgy látszik,ő is érez irántam valamit.Úgy csinált mintha megharapná a nyakam.
-Reménykedem benne. - mondtam mosolyogva. - De szerintem meg kéne beszélnünk ami egy hete történt,a bulin. - Mondtam halál komolyan.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 12:44 am

-Reménykedem benne. - mondta mosolyogva. - De szerintem meg kéne beszélnünk ami egy hete történt,a bulin. - Mondta halál komolyan.
-Kedvellek Elena -mondtam én is komolyan. -De közben meg Katherine iránt is érzek még valamit. De neki most ott van ez a Dean gyerek és megbeszéltük, hogy megpróbáljuk külön -hallgattam el. -Mikor lettem ilyen őszinte? -kérdeztem inkább magamtól.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 12:54 am

-Kedvellek Elena -mondta ő is komolyan. -De közben meg Katherine iránt is érzek még valamit. De neki most ott van ez a Dean gyerek és megbeszéltük, hogy megpróbáljuk külön -hallgatott el. -Mikor lettem ilyen őszinte? -kérdezte inkább magától.
- Értem.És lehet,most őszinteségi járvány tört ki,mivel én is őszinte voltam Katherinenel eléggé. - Mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 1:39 am

- Értem.És lehet,most őszinteségi járvány tört ki,mivel én is őszinte voltam Katherinenel eléggé. - Mondta mosolyogva.
-Miben voltál őszinte Katherine-el? -kaptam fel a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 1:43 am

-Miben voltál őszinte Katherine-el? -kapta fel a fejét.
- Hát az érzéseimmel kapcsolatba.Ami elég fura,hogy végighallgatott,és ő is beszélt az érzéseiről. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 2:00 am

- Hát az érzéseimmel kapcsolatba.Ami elég fura,hogy végighallgatott,és ő is beszélt az érzéseiről. - Mondta.
-Érzések. -mondtam éllel a hangomban. -Mennyivel könnyebb volt amikor kikapcsoltam őket. -ütögettem a fejemet a falhoz.
-Én viszont éhes vagyok, ezért ha nincs nálatok tasakos vér akkor nekem most mennem kell. -mondtam, de közben csak álltam vele szemben.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 2:08 am

-Én viszont éhes vagyok, ezért ha nincs nálatok tasakos vér akkor nekem most mennem kell. - Mondta,és megindult. - Ne! - Hirtelen kicsúszott a számból.Miután ezt kimondtam,egy másodperccel utána megragadtam a karját és mire ő visszanézett én megcsókoltam."Szép volt Elena.Végre megtetted az első lépést afelé,hogy bátrabb legyél." - Mondta a hang a fejemben.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 2:26 am

- Ne! - mondta hirtelen Elena, aztán megragadta a karomat és megcsókolt.
Felkaptam és leraktam a konyhapult tetejére. Ott tovább csókolóztunk, mire megint vörös lett a szemem és megnőtt a szemfogam. Elena olyat tett, amire nem számítottam: felajánlotta a vérét, hogy enyhítse a szomjamat. Kikötözte a kezét, ahol elvágta a kés és felém tartotta. Még egyszer felnéztem rá, és ő csak bólintott. Rátapasztottam az ajkaimat a vágásra és ittam belőle. Sokkal jobban éreztem magam. Nem akartam fájdalmat okozni neki, ezért csak annyit ittam, amennyi kellett. Letöröltem a vért a számról és újra megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 2:53 am

Felkapott és lerakott a konyhapult tetejére. Ott tovább csókolóztunk, mire megint vörös lett a szeme és megnőtt a szemfoga.Kikötöztem a kezem,ahol megvágtam,és felé nyújtottam.ő rám nézett,hogy biztos,és én rábólintottam.Elkezdett inni belőlem,ami csak egy kicsit fájt,alig éreztem.Egy kis idő után abbahagyta,letörölte a szájáról a vérem,és újra elkezdtünk csókolózni.Még mindig a pulton ülve csókoltam,mikor hirtelen felkapott az ölébe,és elindult kifelé a konyhából.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Konyha                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konyha
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Konyha
» A konyha
» Ranna haz konyha
» Konyha szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Gilbert ház-
Ugrás: