Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A társalgó - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A társalgó

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 9:35 am

- Ömm,te mit csinálsz? - Kérdezte tőlem,és egy kicsit arrébb is ült. - Talán te is együtt voltál Katherinenel,és rá emlékeztetlek? - Kérdezte.
-Bocsánat,csak...Amúgy nem nagyon hasonlítasz Katherine-re mert...te más vagy és Kath régen is Damon-t szerette és csak játszott velem...de hadjuk,lényeg,hogy te más vagy,de az előbbit nagyon sajnálom.-Szégyeltem magam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 9:37 am

- Nem baj.Visszatérve egy-két dologhoz: Te is vezetsz naplót? És hogy érted,hogy csak játszott veled? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 9:43 am

- Nem baj.Visszatérve egy-két dologhoz: Te is vezetsz naplót? És hogy érted,hogy csak játszott veled? - Kérdezte.
-Igen naplót vezetek és úgy értettem,hogy mindig Damon-t szerette,de velem is volt.Nekem mennem kell jó volt megismerni téged.-Mondtam.
Kikísért én kimentem az ajtón,de megtorpantam és visszamentem hozzá,megint megsimogattam az arcát és megcsókoltam.Éreztem,hogy becsukta a szemét és visszacsókol.
-Jóéjt Elena.-Ennyit mondtam és elmentem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 9:47 am

Kikísértem kimentem az ajtón,de megtorpant és visszament hozzám,megint megsimogatott az arcom és megcsókolt.Becsuktam a szemem és visszacsókoltam.
-Jóéjt Elena.-Ennyit mondott és elment.
- Jól van... - Mondtam magamban.Általában csókolózás előtt van valami két ember között,egy szorosabb kapcsolat,vagy legalább egy féltékenységi hadművelet,mint a filmekben,de egyik sem volt.De azért élveztem,és talán lesz köztünk több is,mint ismeretség.


Lezárva
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:07 am

Éppen a chipset öntöttem az egyik tálba,mikor kopogást hallottam.Kinyitottam,és Anna és Caroline állt ott,szatyrokkal.- Hát ti jól bevásároltatok! - Mondtam. - Gyertek be! - Mondtam mosolyogva.


A hozzászólást Elena Gilbert (Ivonn) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 05, 2012 3:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:11 am

Annának tetszett a ruha,reméltem,hogy Elenának is fog.Sajnos nem használhattuk a gyorsaságunk,így szatyrokkal felpakolva mentünk Elenához.Bekopogtam.
- Sziasztok!Jól bevásároltatok. - mondta nevetve. - Gyertek be,még most készülődök. -mondta és arrébb állt,hogy bemehessünk- Ö... Elena azt hiszem valamit elfelejtettél,Anna még nem lett behívva-mondtam mosolyogva.-Amúgy kicsit frissítettünk a ruhatárunkat,meg már rég vettem valami újat és estére se volt mit felvegye.Jah és hoztam neked is a ruhát-mondtam még mindig mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:13 am

Elena kinyitotta az ajtót és behivot bennünket.
-Sziasztok.Gyertek be.-mondta.
A bulira szervezkedett.Mi eldotuk szatyrokat mivel már elállott a kezünk.
Caroline elővette a ruhát és megmutatta Elenának.Mindketten az ő reakciójára vártunk.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:16 am

Caroline megmutatta a ruhát,amit vásárolt nekem.Egy piros testhez simulós térd feletti pántos ruha,hátul mély kivágással.Kissé merész,de tetszett,meglepő módon.
-Wow.Merész,de tetszik! - Mondtam neki nevetve. - És ti is mutassátok meg a ruhátokat!Utána majd felpróbálom. - Mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:18 am

Elena megnézte a ruhát,meglepetésemre tetszett neki.Meg megmutattuk mi is a
-Szerintem előbb rendezzünk el mindent a bulihoz és utána készülődjünk el.
-Elena,olyan dögös leszel abba a ruhában,meg a hajadat is megcsinálom,mindenkinek el fog állni a lélegzete majd ha meglát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:20 am

Elenának tetszett a ruha de követelte hogy mi is mutassuk meg a milyeinket.Caroline elővette a kék ruháját,én pedig a bordómat.Elena minkettőnkét megdicsérte.
Nekiláttunk segiteni a buliszervezésben.Eldöntöttük hogy csak utána kezdünk el készülődni.Lassan lassan már minden készen állt a vendégek fogadásához.Sok sok szines lufi....fúj,dehát feldobja a hangulatot.Teli bólés tálak,és wiskys bourbonos üvegek.Egy WELCOME-os felirat a lépcső alatt,és a CDk előkészitve.Felmetünk segiteni Elenának.Caroline be is dugta a hajsütő vasat, előkészitette a ruhát és az ékszereket.Én csak ültem az ágy szélen.Soha nem voltam az a cicababa fajta.Csak figyeltem..Mindketten kapkodtak.Elena sminkelt és Car nekilátott a hajsütésnek,nem tudtam rájönni hogy simitani akarja vagy göndöriteni.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:21 am

Én sminkeltem magam éppen,Caroline meg csinálta a hajam.
- Milyenre csinálod?Göndörre vagy egyenesre? - Kérdeztem mosolyogva.Közben éppen rúzsoztam a számat egy vörös rúzzsal.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:27 am

Elena sminkelte magát,míg én a haját csináltam.
- Milyenre csinálod?Göndörre vagy egyenesre? - Kérdezte mosolyogva.Közben éppen rúzsozta a száját egy vörös rúzzsal.
-Kissé hullámosra csinálom,nehogy Kathrine azt mondja,hogy utánozod.Közben még kicsit felborzoltam és csattok segítségével az egész haját bal oldalra tűztem.A sminkel is végzett.
-Vedd fel a ruhát,kíváncsi vagyok hogy áll-mondtam mosolyogva-Anna készülj fel,most te jössz-mondtam neki mosolyogva,mert láttam,ő csak az ágyon ül és minket figyel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:36 am

Elena készen is lett.Gyönyörű a haja hullámos és át van téve a bal oldalra.Caroline elküldte öltözni.
-Anna készülj fel,most te jössz! -mondta
-Na nem,nem,nem….-ellenkeztem.Én nem pingálok és a hajam tökéletes lesz siman,amit majd elintézek.Mondtam miközben nevettem,mert Caroline egyre közelebb jött hozzám a hajsütővassal a kezében.Úgy éreztem magam mint egy gyerek akit az orvosok le szeretnének fogni.-m


A hozzászólást Annabelle (ancsi) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 05, 2012 4:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 3:57 am

Elena bement a fürdőszobába átöltözni.Közben én közeledtem a hajsütővel Anna felé,aki nagyon tiltakozott.
-Nem kell félni a sminktől,meg a hajsütőtől-mondtam,mint a gyerekeknek szokták mondani,csak épp más tárgyakkal.Nagy nehezen beleegyezett. Kiegyenesítem a haját,ami amúgy sem volt göndör,majd kicsit feltupíroztam és két oldalt csináltam bele fonatot,amit hátul összefogtam.Utána kölcsönvettem Elena vörös rúzsát,mert az ment a ruhájához,és kifestettem a szemét feketével,vagyis kapott egy kissé erős sminket.Szerintem nagyon jól állt neki.Elena visszajött az öltözésből.Mikor megláttam elakadt a lélegzetem,csodásan festett,még soha nem láttam ennyire szexinek.beküldtem közben Annát is öltözni,én pedig leültem az ágyra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 4:10 am

Caroline kisminkelt és megcsinálta a hajam még a nagy tiltakozás ellenére is.Elena készen lett.Szép volt.Picit Katherines.Bementem a fürdőbe és egyenesem a tükörhöz léptem.Az tetszett hogy tökéletesen sima letta hajam.Oldalt csinált két fonatot amit hátul összefogott.Egyszerű volt és nekem pont igy tetszett.A simnkem:a szemem imádtam.Fekete kontúrt húzott rá.talán még erősebb is lett mint máskor szoktam,de….nem is baj.Viszont a szám…Én soha nem rúzsoztam magam.Ismétlem soha.Nagyon szokatlan volt.Egy picit töröltem belőle és ráhúztam a szájfényt.Ez kicsit enyhitett az összhangon.Igy már jobban tetszett.Fölvettem a ruhám és kimentem a fürdőből.Kivettem a csomagok közül a fekete topánom amin ugyanolyan strasszok voltak mint a ruhámon,mivel magassarkút soha nem hordok,pedig elférne.A többiekhez képest alacsony vagyok.De abban csak fáj a lábam.Odamentem Elenához és Carolinehoz akik még mindig a tükör előtt azon tűnődtek hogy Caroline haja egyenes vagy göndör legyen-e.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 4:17 am

- Car,göndörre csináljuk meg a hajadat,és nagyon csini leszel. - Mondtam neki mosolyogva,miközben csináltam a haját.Közben sminkelte magát.Mikor kész lett,megmutattam Annának.
- Milyen lett? - Kérdeztük együtt Carolinenal.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 4:28 am

A lányok készen lettek.Caroline most is gyönyörű,mint mindig.Egyszerre kérdezték hogy milyen lett.
-Gyönyörű.-mondtam mosolyogva.
Mit kell még csinálni?Segitsek valami?-kérdeztem Elenától.Miközben Caroline még mindig a mini hibákat egyengette magán,hogy tökéletes legyen.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 4:35 am

- Nem tudom.Egyedül várni tudunk,és reménykedni,hogy beválik a tervetek. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 4:43 am

-Tervünk….-hirtelen nem is jutott eszembe.-Dehát ez nem is terv.Inkább csak szivesseég.Neked.Hiszen te igy leszel boldog,mert még a vak is látja hogy totál beleestél.-mondtam a szempillámat rebegtetve.Láttam hogy Elena arca egyre jobban hasonlit a ruhájához.Nagyon elvörösödött.De legalább nem kell neki pirositó.Ezt csak magamban gondoltam és elkezdtem mosolyogni.
-Akkor mostmár csak a vendégekre kell várnunk.Negyed 10.Mindjárt érkeznek.-néztem hol Carolinera,hol Elenára.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 4:47 am

- Rendben,és iszok bemelegítésnek egy fél pohár bourbont.Mert kell. - Mondtam.Hirtelen csengetést hallottam.Mentem ajtót nyitni.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 4:53 am

Elena akart inni egy kis bemelegitőt csakhogy ,csengettek.Egy csapat fiatal jött.Elena ismerte őket én viszont soha nem láttam egyiket sem.Egyszerre jöttek vagy 10en is.Én még mindig Carolineal álltam a lépcső aljában és néztük a kinálatot.
Egyre többen lettünk,és a csengő még mindig 5percenként szólott.Caroline elment zenét rakni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 5:12 am

Kath-tel elidultunk olyan fél tíz felé. Csengettem. Fülelni kezdtem. Elena, Caroline, Anna és egy csapat vacsi... vagyis emberek. Jó dolognak tûnt ez a buli. Legalább eltereli a gondolataimat Kol-ról. Caroline nyitott ajtót.
- Sziasztok! - mondta majd szélesebbre nyitotta az ajtót.
- Szia! -köszöntünk egyszerre Kath-tel.
- Óó - mondtam két okból. 1 Caroline tényleg vámpìr 2 Elena ruhailag, hajilag kb mindenileg ugyanúgy nézett ki, mint Kath. Érdekes este elé nézünk. Bememtünk.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 5:45 am

- Hát ez elég durva egybeesés. - Mondtam,mikor megláttam Katherinet.Majdnem ugyanúgy néztünk ki. - Mindegy,gyertek be. - Mondtam egy biztató mosoly keretében."Na,puff."
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 7:05 am

Én nem vettem olyan komolyan ezt a csini-ruci dolgot, mint April és Katherine, ezért csak egy fekete inget vettem fel fekete farmerrel.
Jó, azért megfordult a fejemben, hogy vehetnék fel öltönyt, de aztán ezt az ötletet elvetettem. Egy fekete ferrarival indultam Elenáékhoz és leparkoltam a ház előtt. Útközben többen megbámultak engem és a kocsit is, és én ezt ezer wattos mosollyal fogadtam.
Becsöngettem és Elena nyitott ajtót. Elképesztően nézett ki, piros pántos ruha volt rajta, hátul kivágással. A haja kicsit hullámos volt, és ki volt sminkelve, szóval egyáltalán nem úgy nézett ki mint szokott. Elég hosszú ideig bámultam.
-Hú. - mondtam. Ennyit tudtam kinyögni. Várta, hogy bemenjek, de nem tudtam, mivel még sosem hívtak be ide.
-Először be kéne hívnod - mondtam olyan halkan, hogy csak ő hallja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 7:15 am

Odamentem a nasis asztalhoz. Caroline-hoz.
-Szia! - köszöntem - Hogy s mint? Hallottam életmódot váltottál - mondtam icipicit gúnyosan. Kicsit meglepôdött. Lehet Kath elmondta, hogy távol vagyok. Vagyis voltam. Ûjra csengettek. Elena nyitott ajtót. Damon volt az. Meglepôdött Elena ruháján...sminkjèn... stb. Chh férfiak. Csak forgattam a szemem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A társalgó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A társalgó   A társalgó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A társalgó
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» A Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Gilbert ház-
Ugrás: