Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Meki,Burger King,KFC

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:11 am

Razz
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 9:23 am

Klaussal még most sem tudtam beszélni,gondoltam kicsit kikapcsolódok, és elmegyek moziba megnézni egy filmet. Egyedül nem a legjobb,de nem volt kit felhívjak,mindenki a párjával volt,csak én nem tudtam Klaust elérni. Meg is vettem a jegyet az Upside Down-ra,csak a filmig még volt egy óra,gondoltam addig beülök a KFC-be. Mikor ott üldögéltem és fura mód normál kaját ettem,megpillantottam Annát elmenni az ablak előtt .
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 9:28 am

Pont ma reggel értünk haza Jeremyvel.Gondoltam elmegyek sétálni.nagon jó volt a csend és a nyugalom,de azért hiányzott a nyüzsgés.Éppen a Plázában járkáltam.Egyik butikból a másikba sétálgattam,amikor megcsörrent a telefonom.Carolinetól kaptam egy SMSt,hogy menjek kicsit vissza.2 hátralépés után megpillantottam a kajáldában.Az üvegen keresztül intgettem neki,majd mellé ültem.
-Szia!-köszöntem fülig érő mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 9:33 am

-Szia Anna,te már itthon is? Na mi volt Jeremyvel? Sikerült megbeszélni a dolgokat?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 9:48 am

-Igen 3 nap elég volt.Valamint Elena már aggódott.Igy eldöntöttük,hogy haza jövünk.Amúgy minden jó volt.Tökéletesnek is mondhatnám.Nem borult ki,nem üvöltözött...persze a tüske biztos benne van.És egy kicsit biztos zavarja a dolog,de nem mutatta.Boldogok voltunk,és az a hely...meseszép.Órákat töltöttünk a tavon a csónakba,vagy éppen a kifutón.Romantikus vacsora,kandalló,és minden ami kell.-mosolyogtam továbbra is mivel nem tudtam letörölni az arcomról.-Köszönöm Caroline az ötletet! De mostmár mesélj! Te és Klaus ?Sikerült megbeszélnetek a dolgaitokat?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 9:52 am

-Örülök nektek-mondtam mosolyogva-Klaussal még nem tudtam beszélni,megint elment azt hiszem,csak most szó nélkül.Nem tudom van-e még értelme ennek a kapcsolatnak. Még annyira nem sikerült elmélyítsük a dolgokat,keveset voltunk még kettesbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 10:03 am

-Hát ha ő nem akkor,tedd meg te azt lépést amiben kéred,hogy intimebb viszonyt folytassatok.Egy romantikus film,egy vacsora még senkinek sem ártott meg.Valószinű ő is ki fogja birni.Ha pedig nem,tudasd vele,hogy te ha akarod egy füttyentésre kapsz pasikat akár minden ujjadra.Hátha eszébe jut,hogy barátnője is van.-mondtam hatérozottan,mivel nem tetszett,hogy Caroline mindig Klaus miatt aggódik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 10:10 am

-Nem is tudom,mintha félne kimutatni az érzelmeit. Legtöbbször elrohan,mindig valami dolga van,vagy a múltkor meg elaludtunk beszélgetés közben a kanapén.Muszáj lesz beszéljek vele,csak legyen a városba,mert én tényleg kezdem megszeretni,de nem tudom,hogy ő hogy érez.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeCsüt. Feb. 07, 2013 7:18 am

Biztos ő is ugyanigy érez.Téged nem lehet nem szeretni.-mosolyogtam,s próbáltam biztatni.-Csak túlságosan elfoglalt.Legközelebb ha haza jön,kérd meg,hogy avasson be a dolgaiba.Jogod van tudni mindent ami vele kapcsolatos,mivel úgyis együtt jártok.Ha pedig nem,mond hogy nem engeded,hogy mégegyszer egedül hagyjon.Ragaszkodj hozzá,hogy vele menj.És akkor úgy mint nálunk,egy kis kiruccanás helyrehoz mindent.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeCsüt. Feb. 07, 2013 9:15 am

-Hát valahogy csak megoldjuk,csak nem akarok annyira rátelepedni,inkább finoman rákérdek,hogy miért viselkedik így.Csak jöjjön vissza a városba.Rossz,hogy még meg sem tudtuk beszélni a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeCsüt. Feb. 07, 2013 9:29 am

-Viszont ez igy nem jó.Akár hányszor találkozunk,soha nem azzal fogadsz,hogy ,,juhéé Klaus és én olyan boldogok vagyunk".Mióta vele vagy nem látom azt a mosolygós,felszabadult és MINDIG vidám Carolinet.Tudom,hogy mostanában nem is igazán töltünk együtt olyan sok időt,de ez akkor is hiányzik.Ha te nem,akkor én majd szigorúbbra veszem a Klaus ügyet.-mondtam,miközben csóváltam a fejem.S néha néha el is mosolyodtam.Furán hangzott,hogy én akarom kioktatni Klaust.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeCsüt. Feb. 07, 2013 9:35 am

-Köszi,hogy így aggódsz-mondtam mosolyogva-csak ezt nekem kell tisztázzam vele,és ha nem jutok vele sehova sem akkor ennyi,nehéz kimondjam,de így semmi értelme.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 2:42 am

Láttam amint Caroline elszomorodott.Nagyon nem örültem neki.Sajnáltam,hogy ilyen döcögősen mennek a dolgai Klaussal.
-Figyelj,ha gondolod beülhetünk egy filmre.-mondtam de közben Caroline telefonja cseregni kezdett.Egy SMSt kapott,aminek láttan mosoly kerekedett az arcára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 3:28 am

-Nekem úgyis van jegyem, mert mozizást terveztem,az még jobb lesz ha te is itt leszel velem-mondtam mosolyogva,miközben smt-t kaptam: "Egy ismeretlen idegen szeretne önnel találkozni,persze csak ha hajlandó rá.
Időpont:MOST
Helyszín: Forbes ház"-Anna épp most írt Klaus,hogy a házunk előtt vár. Remélem most tudunk beszélni normálisan .Ha nem haragszol,akkor elmennék,de itt hagyom a jegyet, ülj be ha van kedved. Ne haragudj még egyszer, felhívlak majd és mindenről beszámolok. Szia-köszöntem el izgatottam és haza indultam.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Meki,Burger King,KFC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meki,Burger King,KFC   Meki,Burger King,KFC I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Meki,Burger King,KFC
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Misztik Pláza-
Ugrás: