Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Nappali szoba

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:39 am

A nappaliban feküdtem a kanapén, éhes lettem és lejöttem egy kis vérért. Dean elment vadászni és beszerezni valami emberi ételt, hiszen eddig csak az maradt meg bennem. Szerencsére még a vér nem jött ki belőle, de fájdalmaim lettek a hasam környékén. Írtam Vickynek egy sms-t, hogy átjöhetne hozzám. Mire megérkezett egyre jobban fájt a hasam. - Szia Kath, minden rendben? Jól érzed magad? - kérdezte tőlem miközben óvatosan megölelt.
- Szia Vicky. Azt hiszem nem, eléggé fáj a hasam... Szerinted valami baj van a kicsivel? - kérdeztem egyre inkább aggódva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:45 am

- Szia Vicky. Azt hiszem nem, eléggé fáj a hasam... Szerinted valami baj van a kicsivel? - kérdezte egyre inkább aggódva. - Nem hiszem, hogy baj lenne. Mióta vannak fájdalmaid? - kérdeztem én is aggódva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 9:07 am

- Konichiwa! - rontottam be a házba - Nem, nem vagyok részeg, régóta nem iszom. Csak célom, hogy minden nyelven megtanuljak köszönni. Oké, bocsi felpörögtem. Oh, szia Vicky. Mi a baj Kath? - felpörgöttbôl átmentem aggódóba. Remélem nincs semmi gond.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 9:20 am

- Nem hiszem, hogy baj lenne. Mióta vannak fájdalmaid? - kérdezte Vicky aggódva.
- Konichiwa! - rontott be a házba April. - Nem, nem vagyok részeg, régóta nem iszom. Csak célom, hogy minden nyelven megtanuljak köszönni. Oké, bocsi felpörögtem. Oh, szia Vicky. Mi a baj Kath? - felpörgöttből átment aggódóba.

- Nem olyan régóta talán fél fél órája... Eléggé fáj a hasam, azt hiszem baj van a kicsivel. - gondolkodtam aggódva, amikor megéreztem valamit.
- Elfolyt a magzatvíz! Mindjárt szülni fogok! - ahogy ezt kimondtam kissé hangosabban mint gondoltam még erősebbek lettek a fájásaim.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 9:28 am

- Nem olyan régóta talán fél fél órája... Eléggé fáj a hasam, azt
hiszem baj van a kicsivel. - gondolkodott Kath aggódva, majd
megérzett valamit - Elfolyt a magzatvíz! Mindjárt szülni fogok! - ahogy ezt kimondta, láttam rajta, hogy egyre jobban faj a hasa.
- Oh, anyám - motyogtam es odarohantam mellé - Vicky, te már szültél! Mit kell tenni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 11:14 pm

- Konichiwa! - rontott be a házba April. - Nem, nem vagyok részeg, régóta nem iszom. Csak célom, hogy minden nyelven megtanuljak köszönni. Oké, bocsi felpörögtem. Oh, szia Vicky. Mi a baj Kath? - felpörgöttből átment aggódóba. - Nem olyan régóta talán fél órája... Eléggé fáj a hasam, azt hiszem baj van a kicsivel. - gondolkodott Kath aggódva, majd megérezhetett valamit. - Elfolyt a magzatvíz! Mindjárt szülni fogok! - ahogy ezt kimondta, láttam rajta, hogy egyre jobban faj a hasa.- Oh, anyám - motyogta April és odarohant mellé. - Vicky, te már szültél! Mit kell tenni? - kérdezte tőlem. - Hozz törölközőket és meleg vizet, meg ollót vagy kést. Meg hozz Kathnek vért. Siess! - utasítottam Aprilnek. Kathet megszabadítottam a felesleges ruhadaraboktól. - Figyelj Kath, most lélegezz mélyeket, majd pedig aprókat. A következő fájánál pedig elkezdesz nyomni. Rendben? - utasítottam Kathete ő pedig pontosan azt tette amire kértem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 1:35 am

- Hozz törölközőket és meleg vizet, meg ollót vagy kést. Meg hozz Kathnek vért. Siess! - utasította Vicky Aprilt. Megszabadított a felesleges ruháimtól, vagyis szét tépte őket. - Figyelj Kath, most lélegezz mélyeket, majd pedig aprókat. A következő fájánál pedig elkezdesz nyomni. Rendben? - utasított én pedig pontosan az tettem amire kért. Először mélyeket lélegeztem majd aprókat, próbáltam tartani magam ehhez, de egyre jobban fájt mindenem. Elkezdtem nyomni, de nem éreztem semmit, ami megrémített.
- Vicky valami baj van... nem érzem őt... - mondtam neki aggódva.
- Itt van amiket kértél. - jött vissza villám sebességgel April mellénk. A törölközőket elém tették, a vizet,pedig földre... Ahogy csak bírtam nyomtam... - Kath erős vagy, megy ez neked. Ne add fel... - hallottam Vicky és April hangját. Egyre halkabbnak hallottam őket és már alig láttam...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 1:43 am

- Vicky valami baj van... nem érzem őt... - mondta nekem aggódva.
- Itt van amiket kértél. - jött vissza villám sebességgel April mellénk. A törölközőket eléje tettük, a vizet, pedig földre... Ahogy csak bírt nyomott... - Kath erős vagy, megy ez neked. Ne add fel... - mondtuk Aprillel együtt. - April adj neki vért. - utasitottam Aprilt. Folyamatosan beszéltem Kathez. - Kath hallasz engem? Már látom a fejét. Nagyon ügyes vagy.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 7:08 am

- Hozz törölközőket és meleg vizet, meg ollót vagy kést. Meg hozz Kathnek vért. Siess! - utasított Vicky.
Összevissza száguldoztam a házban, a szükséges dolgokért.
- Figyelj Kath, most lélegezz mélyeket, majd pedig aprókat. A következő fájánál pedig elkezdesz nyomni. Rendben? - utasította Vicky, Kath pedig tette amit kért..
- Vicky valami baj van... nem érzem őt... - mondta neki aggódva.
- Itt van amiket kértél. - érkeztem vissza villám sebességgel.
A törölközőket eléje tettük, a vizet, pedig földre... Ahogy csak bírt nyomott...
- Kath erős vagy, megy ez neked. Ne add fel... - mondtuk Vickyvel együtt. - April adj neki vért. - utasított. Folyamatosan beszélt Kathez. - Kath hallasz engem? Már látom a fejét. Nagyon ügyes vagy.
Leblokkoltan térdeltem, épp szülő barátnőm előtt. Sose voltam még jelen szülésnél. Pillantásom Kath arcára esett, és akkor felkaptam egy törölközőt, az egyik felét belemártottam a vízbe és törölgetni kezdtem az arcát.
- Kath, Kath... KATH! - a végén már kiabáltam - TÉRJ MÁR MAGADHOZ! MEGIJESZTESZ!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 8:42 am

Éreztem, hogy valami nincs rendben Kathel. Fogtam magam és elindultam a házba. Pillanatok alatt ott termettem és meglepődve láttam, hogy mi folyik ott. Hirtelen odamentem Kath mellé és nem szóltam semmit, csak megfogtam a kezét és megcsókoltam a homlokát. Bár nem tudtam pontosan, hogy mi megy itt, tudtam, hogy neki csak rám van szüksége és, hogy erőt leheljek belé. Végül ennyi kijött a torkomon: - Minden rendben lesz!
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 10:10 am

Folyamatosan beszélt hozzám Vicky. - Kath hallasz
engem? Már látom a fejét. Nagyon ügyes vagy. - mondta nekem.  April felkapott egy törölközőt, az egyik felét
belemártotta a vízbe és törölgetni kezdte az arcomat.
- Kath, Kath... KATH! - a végén már kiabált velem April. - TÉRJ
MÁR MAGADHOZ! MEGIJESZTESZ! Hirtelen megéreztem Dean jelenlétét nem szólt semmit, csak megfogta a kezem és megcsókolta a homlokom. Végül pár szó kijött a torkán: - Minden rendben lesz!
Miatta erőt vettem magamon még egy nagyot nyomtam fájdalmak közepette és nagyokat lélegeztem. Akkor meghallottam a gyermekem sírását!  Olyan erőtlennek éreztem magam az ájulás kerülgetett...  - Kath,  ne ájulj el,  még nem szabad!  - hallottam meg valaki hangját....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 10:17 am

Meghallottam valami furcsát, olyat, amit eddig soha. Nem a gyermeksírás volt a meglepő, hanem az, hogy én hogyan is éreztem. Szeretetet és hatalmas megkönnyebbülést, bár tudtam, hogy még nincs minden rendben. Egy pillanatra otthagytam Kathet és közelebb mentem a gyermekemhez. Kislány volt, ez tisztán látszott.
- Maria Elizabeth Winchester. - nyögtem ki és azonnal magamhoz szorítottam. Odavittem az édesanyjához, aki nem volt magánál, de arra gondoltam, hátha a kicsi segít abban, hogy felébredjen. A többiek szerint már jobban volt, de én ebben nem voltam olyan biztos.
- Drágám, itt van a kislányunk. - mondtam neki, de tudtam, hogy nem hallja, abban viszont reménykedtem, hogy tévedek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 11:27 pm

April felkapott egy törölközőt, az egyik felét
belemártotta a vízbe és törölgetni kezdte Kath arcát. - Kath, Kath... KATH! - a végén már kiabált April. - TÉRJ
MÁR MAGADHOZ! MEGIJESZTESZ! Aztán Dean is megérkezett. Nem szólt semmit, csak megfogta Kath kezét és megcsókolta a homlokát. Végül pár szó kijött a torkán: - Minden rendben lesz! Kath erőt vett magán még egy nagyot nyomott fájdalmak közepette és nagyokat lélegzett. A pici kislány felsírt. Kath erőtlennek tűnt. - Kath, ne ájulj el, még nem szabad! - mondtam neki. Láttam Dean arcán a boldogságot, tele volt érzelmekkel. Egy pillanatra otthagyta Kathet és közelebb jött a gyermekéhez. - Maria Elizabeth Winchester. - nyögte ki és azonnal magához szorította. Odavittem az édesanyjához, aki nem volt magánál. - Drágám, itt van a kislányunk. - mondta neki. Óvatosan odamentem Kath mellé és vért öntöttem a szájába. - Kath muszáj innod, különben belehalsz. Tedd meg a családodért. - suttogtam a fülébe könnyes szemmel, bár nem tudtam, hogy hallja-e. Éreztem, hogy az én kisbabám is furcsán mocorog, mintha valamit érezve...
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 3:30 am

- Kath, ne ájulj el, még nem szabad! - mondta nekem Vicky. Dean ott hagyott és elment mellőlem. - Maria Elizabeth Winchester. - nyögte ki szerelmem. Odahozta hozzám, de nem voltam igazán magamnál. - Drágám, itt van a kislányunk. - mondta nekem Dean. Óvatosan odajött mellém Vicky és vért öntött a számba. - Kath muszáj innod, különben belehalsz. Tedd meg a családodért. - suttogta a fülébe könnyes szemmel.
Elkezdtem inni a vért, bár alig volt már erőm. Éreztem a kislányomat a mellkasomon és hallottam a hangos szuszogását. Magamhoz szorítottam Elizabeth-et. - Köszönöm a segítséged Vicky és April. - mondtam nekik csukott szemmel. - Dean gyere ide mellém, kérlek! - kérleltem rá, beljebb csúszva a kanapén. Vicky elvette tőlem a zacskós vért. Kinyitottam a szemem és megláttam a gyönyörű kislányom, aki már mély álomba szenderült. - Nagyon szép kislány vagy, ugye tudod? - pusziltam meg a kis hajas buksiját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 3:42 am

- Olyan szép mint az anyja. - mondtam neki miután odaszólított maga mellé. - Nem szabad elhagynod, ugye tudod. Most sokat kell pihenned, mert nem akarom, hogy a gyermekünk anya nélkül éljen. Remélem tudod, hogy szüksége van rád, mindenkinek kell az anyja. - rizsáltam neki folyamatosan, nehogy véletlenül elájuljon, mert az most nem lett volna jó. Tudtam, hogyha ilyet mondok neki, akkor erőt vesz magán.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 5:21 am

- Olyan szép mint az anyja. - mondta nekem Dean miután odajött. - Nem szabad elhagynod, ugye tudod. Most sokat kell pihenned, mert nem akarom, hogy a gyermekünk anya nélkül éljen. Remélem tudod, hogy szüksége van rád, mindenkinek kell az anyja. - rizsált nekem folyamatosan, nehogy véletlenül elájuljak. Tudta, hogyha ilyet mond, akkor erőt veszek magamon. - Dean ugye tudod, hogy a mondandód végének nem volt sok értelme? - kérdeztem tőle hatalmas mosollyal az arcomon. -Ugye nem baj, ha én most alszom egy kicsit? - kérdeztem a körülöttem lévőktől.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 8:34 am

Elkezdte inni a vért, bár alig volt már ereje. Magához szorította Elizabeth-et. - Köszönöm a segítséged Vicky és April. - mondta nekünk csukott szemmel. - Dean gyere ide mellém, kérlek! - kérlelte rá, beljebb csúszva a kanapén. Elvettem tőle a zacskós vért. Kinyitotta a szemét és meglátta a gyönyörű kislányát, aki már mély álomba szenderült. - Nagyon szép kislány vagy, ugye tudod? - puszilta meg a kis hajas buksiját. - Olyan szép mint az anyja. - mondta neki Dean miután odament. - Nem szabad elhagynod, ugye tudod. Most sokat kell pihenned, mert nem akarom, hogy a gyermekünk anya nélkül éljen. Remélem tudod, hogy szüksége van rád, mindenkinek kell az anyja. - rizsált neke folyamatosan, nehogy véletlenül elájuljon. Tudta, hogyha ilyet mond, akkor erőt vesz magén. - Dean ugye tudod, hogy a mondandód végének nem volt sok értelme? - kérdezte tőle hatalmas mosollyal az arcán. -Ugye nem baj, ha én most alszom egy kicsit? - kérdezte a körülötte lévőktől. - Nem baj. Pihend ki magad. - válaszoltam mosolyogva. - Én is megyek most, mert nekem is kell a pici miatt a pihenés. - mondtam. April furcsán nézett rám. - Terhes vagyok. - válaszoltam mosolyogva, majd elköszöntem mindenkitől, adtam egy puszit a pici fejére és elindultam haza.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 9:17 am

Miután majdnem mindenki távozott, úgy döntöttem, hogy maradok Kath és a pici mellett. Fogtam a lányomat és beültem az egyik hintaszékbe a szobában. Csak ringattam és valamit mormoltam neki, de igazából csak rá figyeltem.
Néha rápillantottam Kathre is, de nyugodtan aludt, semmi baja nem volt, vagyis látszólag. Nem sokkal később viszont a pici az anyját követelte. Kath hirtelen felriadt, de megnyugtattam és odaadtam neki Elizabethet.
- Magatokra hagyjalak titeket? - érdeklődtem nála, bár nem szívesen mentem volna el mert még aggódtam miatta.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 9:29 am

Kislányom sírására riadtam fel, de Dean megnyugtatott és oda adta nekem Elizabethet.
- Magatokra hagyjalak titeket? - érdeklődött Dean, bár láttam rajta nem szívesen hagyna egyedül.

- Ha maradni szeretnél, maradj. Csak megetetem őt, szerinted vérrel kellene, vagy tejjel? - kérdeztem elgondolkodva.
- Kérlek hozz nekem egy tasak vért, meg egy cumis üveget is!? - kérleltem rá, csak bólintott. Elviharzott és vissza is jött a kért dolgokkal. Az üveget félig megtöltöttem a piros színű folyadékkal, majd a tejemből is. Így már tele lett a kis üveg, oda tettem Liza elé, aki egyből ráharapott. - Szerinted melyik ízlik neki jobban? - kérdeztem tőle nevetve. Nem sokára azért teszteknek kellene majd alávetni, hiszen nem tudjuk mennyire erős, milyen gyorsan fog nőni. Már most aggódok miatta. - kezdtem el beszélni egyfolytában.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 9:35 am

- Ha maradni szeretnél, maradj. Csak megetetem őt, szerinted vérrel kellene, vagy tejjel? - kérdezte elgondolkodva.
- Kérlek hozz nekem egy tasak vért, meg egy cumis üveget is!? - kérlelt engem, csak bólintottam. Elviharoztam és vissza is jöttem a kért dolgokkal. Az üveget félig megtöltötte a piros színű folyadékkal, majd a tejéből is. Így már tele lett a kis üveg, oda tette Liza elé, aki egyből ráharapott. - Szerinted melyik ízlik neki jobban? - kérdezte tőlem nevetve. Nem sokára azért teszteknek kellene majd alávetni, hiszen nem tudjuk mennyire erős, milyen gyorsan fog nőni. Már most aggódok miatta. - kezdett el beszélni egyfolytában.


- Hékás, nyugi. Még csak most született. Egyenlőre etesd meg és pihenj, nincs más dolgod. Majd, ha már erőre kaptál te is, akkor beszélünk ezekről. - mondtam neki, miközben néztem, ahogy elkezdi etetni a picit. Muszáj volt megfigyelnem, mert sosem volt még pici a közelemben és, ha véletlenül nekem kéne megetetnem, akkor is tudjam, hogy kell csinálni.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeVas. Júl. 07, 2013 3:09 am

- Megpróbálok pihenni, remélem segitesz benne. - nevettem el magam. Készítettem még egy adagot, de ebbe több vért tettem neki. - Szeretnéd te is megetetni? - kérdeztem felé nyújtva az üveget mosollyal az arcomon, majd oda adtam neki Lizat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:07 am

- Rád hagyom, most csak megfigyellek, nem vagyok valami profi a gyermeknevelés terén. - mondtam neki vigyorral az arcomon. Annyira szép és csodás volt a látvány, ahogy ott feküdt Lizával a kezében, miután visszaadtam neki. - Ráérek babázni amíg alszol. - folytattam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:20 am

- Rád hagyom, most csak megfigyellek, nem vagyok valami profi a gyermeknevelés terén. - mondta nekem vigyorral az arcán, visszaadta a gyereket. - Ráérek babázni amíg alszol. - folytatta.
- Én sem vagyok benne profi, csak érzésből jön, mint minden más. - közben megetettem Lizát, még gyorsabban kiitta az üveg tartalmát.
- Azt hiszem legközelebb csak vért kapsz, te kis gyönyörűség! - mondtam a kislányomnak, megsimogatva hajas buksiját. Az evés után egyből elaludt, még egy darabig figyeltem, ahogy piheg, aztán elfogott az álmosság.
- Dean kérlek fogd meg, míg alszom egy kicsit! - mondtam neki, most nem ellenkezett megfogta.
*Pár órával később*
Az ajtó nyitódására ébredtem meg hirtelen, egyből kipattantak szemeim, Dean ült velem szemben Lizával a kezében. April jött haza egyik kezében egy rózsaszín kisággyal másikban egy csomó plázás szatyorral.
- April miket hoztál? - kérdeztem tőle felülve. Barátnőm mellém rakta a kiságyat.
- Csak egy kis meglepetést a kislányotoknak! - mosolygott nagy vigyorral az arcán, lerakta az ajándékokat és eltűnt fel az emeletre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:26 am

Kath miután megetette a lányunkat odaadta nekem és elnyomta az álom. Nem sokkal később April jött meg egyhalomnyi holmival a kezében.
- Legalább nem kell költenünk a gyerekre. - viccelődtem, de Kath ezt nem vette annak és belebokszolt a vállamba, végül ő is elmosolyodott. - Had rendezkedjen be, tudja mit csinál, úgyis rózsaszín lesz, amiért nem vagyok oda, tehát csak kritizálnám, maradok itt és figyellek titeket. Amúgy jól aludtál? - faggattam Kathet, amíg Lizát tartottam, aki még mindig aludt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am

- Legalább nem kell költenünk a gyerekre. - viccelődött, de ezt nem vettem annak és belebokszoltam a vállba, végül én is elmosolyodtam. - Had rendezkedjen be, tudja mit csinál, úgyis rózsaszín lesz, amiért nem vagyok oda, tehát csak kritizálnám, maradok itt és figyellek titeket. Amúgy jól aludtál? - faggatott.
- Biztos a mellettünk lévő üres szobát rendezi be... Miért milyen színű legyen kék? Drágám kislányunk van, ez csak természetes, hogy rózsaszín a szobája! Őt mindig kritizálod. - nevettem el magam. - Jól aludtam, rólunk álmodtam, szép kis álom volt, de a valóság még szebb. - mondtam még mindig vigyorogva. Kivettem Dean kezéből Lizát és szerelmem ölébe ültem, óvatosan szájon pusziltam.
- Kezdek már egyre jobban lenni. - néztem rá rebegtetve szempilláimat.
- Szerinted mikor éri el a teljes korát? - kérdeztem suttogva, nem akartam felébreszteni. Felkeltem, odaadtam Deannek egy percre kislányát, a fotel mellé raktam a rózsaszín kiságyat és beleraktam a kicsit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali szoba - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali szoba
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Nappali szoba
» A nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: