Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A Park                       - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A Park                       - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A Park

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 4:54 am

Éppen sétálgattam a parkba,mikor megláttam Katherine-t,aki még inkább úgy nézett ki,mint én.
- Szia Elena! - köszönt,mikor már egymással szembe álltunk.
- Ömm,szia neked is. - Mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 4:57 am

- Ömm,szia neked is. - Mondta mosolyogva. Olyan hülyén vigyorgott, nem is értem ő hogy lehet az én leszármazottam. Csak a pasik terén egyezik az ízlésünk, minden másban annyira... hétköznapi és... elavult.
- Hogy vagy mostanság? Olyan régen találkoztunk! - vigyorogtam vissza rá, bár az én mosolyom észre vehetetlenül ravasz volt.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 4:59 am

- Jól vagyok,köszi.És ti Deannel hogy vagytok? - Kérdeztem érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:01 am

- Jól vagyok,köszi.És ti Deannel hogy vagytok? - Kérdezte érdeklődve.
- Köszi megvagyunk, elvagyunk, de azt inkább nem részletezném neked. Túl kislány vagy még hozzá. - ezer wattos mosolyra húztam a számat. - És te Damon-el? - még nagyobbb lett a mosolyom.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:05 am

- Hehe. - Mondtam gúnyosan. - Mondhatni sehogy még,én szeretem őt,de ő nem tudom,hogy érez,ami miatt volt is egy vitánk.Szóval egyfajta "se veled,se nélküled" kapcsolatban állunk. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:19 am

- Hehe. - Mondta gúnyosan. - Mondhatni sehogy még,én szeretem őt,de ő nem tudom,hogy érez,ami miatt volt is egy vitánk.Szóval egyfajta "se veled,se nélküled" kapcsolatban állunk. - Mondta.
- Sosem fog úgy szeretni mint engem. Benned túlságosan is engem lát ez fogja meg. Meg persze az emberséged, mint minden vámpírt egy ember. - mondtam neki nevetve és kioktatóan. - Ti nem lehettek egy pár ebben az életben. - mondtam neki, miközben farkas szemet néztem vele.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:42 am

- Sosem fog úgy szeretni mint engem. Benned túlságosan is engem lát ez fogja meg. Meg persze az emberséged, mint minden vámpírt egy ember. - mondta nekem nevetve és kioktatóan. - Ti nem lehettek egy pár ebben az életben. - mondta nekem, miközben farkas szemet nézett velem.Minden egyes nyomorult szava fájt,de nem mutathattam,erősnek kell tűnnöm,hisz ő Katherine,egyből dicsőség táncot járna,ha csak egy kicsit is letörtnek tűnnék,de nem engedem meg neki ezt az örömöt.
- Hah.Hogyha téged lát meg bennem,akkor úgy tűnik,egyentalán nem ismert meg engem,mivel én nem vagyok egy egoista,csak magával törődő lény,aki abban leli örömét,hogy másoknak fájdalmat okozzon.És igen,lehet,belőlem nem halt még ki minden csepp emberiség is,mint belőled. - Mondtam. - Ja,és nem lehetünk egy pár ebben az életben?Hát ez jó.Majd meglátjuk,senki nem "tiltotta" meg,így nincs semmi akadálya.És hogyha arra gondoltál,hogy mert ő vámpír,én meg egy halandó,akkor nagyot tévedsz.Ez nem akadályoz meg bennünket,esetleg majd a későbbiekben adódhatnak problémák,de azokat majd akkor kiküszöböljük. - Mondtam. - Köszönöm a lelkesítő beszédet,de én most megyek,mert nem vagyok kíváncsi még több egoista megszólalásodra. - Mondtam,és sarkon fordultam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:49 am

- Hah.Hogyha téged lát meg bennem,akkor úgy tűnik,egyentalán nem ismert meg engem,mivel én nem vagyok egy egoista,csak magával törődő lény,aki abban leli örömét,hogy másoknak fájdalmat okozzon.És igen,lehet,belőlem nem halt még ki minden csepp emberiség is,mint belőled. - Mondta. - Ja,és nem lehetünk egy pár ebben az életben?Hát ez jó.Majd meglátjuk,senki nem "tiltotta" meg,így nincs semmi akadálya.És hogyha arra gondoltál,hogy mert ő vámpír,én meg egy halandó,akkor nagyot tévedsz.Ez nem akadályoz meg bennünket,esetleg majd a későbbiekben adódhatnak problémák,de azokat majd akkor kiküszöböljük. - Mondta. - Köszönöm a lelkesítő beszédet,de én most megyek,mert nem vagyok kíváncsi még több egoista megszólalásodra. - Mondta,és sarkon fordult.
Elena egyáltalán nem ismer, gondoltam magamban. De jó ha így játszik a kis csitri legyen. Nem hagyhattam neki, hogy elmenjen. Nagyon felidegesítettek a szavai, vámpírgyorsasággal elébe mentem, mire ő megtorpant. - Nem tudtad, hogy nem jó felidegesíteni egy vámpírt? -kérdeztem tőle gúnyosan. Elengedtem magam, kinőttek a szemfogaim és az arcom is megváltozott. Gyorsasággal még közelebb mentem hozzá és a nyakába mélyesztettem éles fogaim. Elkezdtem szívni a vérét, majd jó erősen a földhöz vágtam. Valószínű eltört az egyik karja és lába is, de nem érdekelt. Egy ember nem fog engem megalázni. - Viszlát Elena! - mondtam neki és vámpírgyorsasággal haza rohantam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 6:19 am

Ivott a véremből.Próbáltam ellökni,vagy valami,de nem,és éreztem,hogy ezzel csak fájdalmasabb,ha megpróbálok ellenkezni.Nem sokkal utána meg a földhöz vágott,olyan erősen,hogy nagyon fájt az egész testem,olyan szintű fájdalom hasított belém,mint eddig soha.Közben ő gyorsan el is tűnt a vámpírsebességével.Alig kaptam levegőt,és azt hittem,meg fogok halni,rettentően szenvedtem,úgy éreztem,több csontom is megrepedt,vagy inkább eltört.Kínomban automatikusan elkezdtem sikoltozni mérhetetlen hangerővel,és közben elkezdtem bőgni,csak úgy zokogtam.Nem tudtam,mit csinálhatnék,legszívesebben véget vetettem volna a szenvedésemnek,de tudtam,nem tehetem,ezzel a szeretteimnek okoztam volna fájdalmat,és nem is volt alkalmas eszköz rá,hogy megöljem magam.Megláttam valakit,hogy közeledik,de nem tudtam kivenni,ki lehet az,mivel csak a lépteket hallottam,nem tudtam elfordítani a fejemet.Hirtelen elsötétült minden.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 6:27 am

Sétálok egyet a parkban hátha kitisztul a fejem.Láttam,hogy valaki a földön fekszik mikor közelebb mentem felismertem.
-Elena.-Suttogtam
Megitattam a véremmel és felvettem az ölembe.Vámpírgyorsasággal a kórház felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 6:41 am

Gondoltam a parkban találok egy-két embert akiből ihatok, de nem...helyette valaki más jött. Katherine és April hangját már messziről megismertem. Nem hezitáltam sokáig, rögtön neki rontottam Katherine-nek egy karóval és a bordái közé szúrtam. Hát, a meglepetés ereje általában bejön.
-Ezt Elena miatt kapod -morogtam az arcába. Persze tudtam mi fog ezután következni. Vörös most is a barátnője segítségére sietett, mint mindig.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 6:55 am

Elkezdett rezegni a telefonom April visszaírt: "Szia Kath!
Chh -.-" és még ezek után törődsz vele? Mindegy. Egy pillanat és ott is vagyok." Mikor elraktam a telefonom, már ott is volt. - Ez gyors volt. - mondtam neki. - Tudom új csúcs rekordot döntöttem. - vigyorgott rám. Damon-t vettük észre a semmiből egy karóval a bordáim közé szúrt.
-Ezt Elena miatt kapod -morogta az arcomba. Persze tudhatta mi fog ezután következni. April a segítségemre sietett mint mindig.
Egy fának vágta, majd oda is szorította Damon-t. Én pedig nagy nehezen kivettem a karót és odarohantam a fához. - April ne! Majd én. - mondtam neki. - Remélem a kis barátnőd mindent elmondott, hogy is történt ez az egész. Tudod bármi furcsa is, de ő is Petrova vér a véremből. Sok bajod lesz még vele és velem is ha az utamba állsz. - mondtam neki és a nyakába döftem a karóját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 7:11 am

April egy fának vágott, Katherine pedig nagy nehezen kihúzta magából a karót és odarohant hozzám- April ne! Majd én.- Remélem a kis barátnőd mindent elmondott, hogy is történt ez az egész. Tudod bármi furcsa is, de ő is Petrova vér a véremből. Sok bajod lesz még vele és velem is ha az utamba állsz. - mondta és a nyakamba döfte a karót.
Nagy nehezen kihúztam magamból, mert így még levegőt se kaptam és beszélni sem tudtam.
-Ne félj, többet látni sem fogsz. De akkor te is kerülj el engem messzire, mert a végén ez a karó a szívedbe megy. -mondtam és megint belé döftem. Ezután vámpírgyorsasággal otthagytam őket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 7:15 am

Ez gyors volt. - mondta
- Tudom új csúcs rekordot döntöttem. - vigyorogtam rá.
Damon-t vettük észre a semmiből egy karóval Kath bordái közé szúrt.
-Ezt Elena miatt kapod -morogta az arcámba. Egyértelmû volt mi fog ezután következni. Kath segítségére sietettem, lormint mindig. Egy fának vágtam, majd oda is szorítottam
Damon-t. Ha Kath nem lép közbe akkor esetleg még le is szedem a fejét. Kath pedig nagy nehezen kivette a karót és odarohanta a fához.
ondta neki és a
nyakába döfte a karóját.
- Ne már! Tudod milyen élvezet ez nekem? -nyavalyogtam. Letörtem egy ágat és Damon felsôtestén kezdtem huzogatni
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 7:30 am

- Ne már! Tudod milyen élvezet ez nekem? -nyavalygott April.. Letört egy ágat és Damon felsôtestén kezdte húzogatni. Majd Damon nagy nehezen kihúzta magából, mert így még levegőt se kapott és beszélni sem tudott.
-Ne félj, többet látni sem fogsz. De akkor te is kerülj el engem messzire, mert a végén ez a karó a szívedbe megy. -mondta és megint belém döfte. Ezután vámpírgyorsasággal ott akart hagyni minket, de elébe kerültünk, miután kihúztam magamból azt a fát.
April közben szerzett magának két karót. - Túl kicsi ez a város ahhoz, hogy ne találkozzunk. Nem kellene fenyegetőznöd, nem vagy elég öreg hozzánk képest. - mondtam neki, majd a szíve fölé döftem azt a fát. April pedig a szíve melle döfte az egyiket a másikat meg a lábába, míg barátnőm lefogta. Elfutottam a legközelebb fához még pár karóért, majd a sértetlen lábába döftem, és abba a kezébe amiben az előbb még egy karót tartott. Megfogtam a fejét, mire kinőttek a szemfogaim és beleharaptam szívtam a véréből, aztán egy határozott mozdulattal kitörtem a nyakát, ahogy pár hónapja Caroline-t. Most pedig mi hagytuk magára, vámpírgyorsasággal eltűntünk a helyszínről.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 7:51 am

Amikor felébredtem, úgy néztem ki mint egy karácsonyfa, mind a két lábamból karó állt, a szívem mellett és felett is volt egy-egy. Közben a nyakamból folyt a vér, össze volt karcolva a felsőtestem és eltört néhány nyakcsigolyám is. Ezenkívül majd meghaltam az éhségtől, de amúgy jól voltam. Egyenként kihúztam magamból a karókat és nagy nehezen felálltam. Szerencsére találtam egy nőt a parkban, és "kiittam" az összes vérét. Ezután a padon megláttam még egyet és belőle is ittam. Útközben inkább nem részletezném mennyi emberből ittam. A dühöm lassan átment vérszomjba. Mikor visszaértem Elenáék házához, a saját vérem mellett már az áldozataimé is rajtam volt.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 6:23 am

Elvittem Daniel sétálni. Gondoltam jót tesz nekünk a levegő és még nem volt alkalmam kettesben sétálni a fiammal. Amikor elértünk a parkba Daniel rám nézett. - Menj, fusd ki maga nyugodtan. - mondtam mosolyogva, majd leültem egy padra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 6:30 am

Ahogy a parkban sétáltam,megláttam egy padon egy ismerős alakot.Ahogy közelebb mentem meg is ismertem,hogy ez Vicky.
-Szia Vicky.-köszöntem rá,és látszott,hogy mijed mert el volt gondolkodva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 6:45 am

Éppen a gondolataimba voltam merülve amikor valaki rám köszönt. - Szia Vicky. - megijedtem . - Szia Jeremy, mi újság van veled? Jó téged újra látni. Mióta nem találkoztunk? - kérdezte mosolyogva, miközben arrébb ültem, hogy le tudjon mellém ülni. Daniel közben futkározott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 6:50 am

Vicky arréb ment a padon,hogy le tudjak mellé ülni,és válaszoljak a kérdéseire.
-Na ha én azt meg tudnám mondani,hogy mikor láttalak utóljára az jó lenne.Bár egyet tudok,hogy akkor még nem volt gyereked,aki ilyen aranyos.-néztem a futkározó Danielre.-Velem semmi újdonság nincs,azon kivűl,hogy Annával vagyok. És veled?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 7:00 am

- Na ha én azt meg tudnám mondani, hogy mikor láttalak utoljára az jó lenne. Bár egyet tudok, hogy akkor még nem volt gyereked, aki ilyen aranyos. - nézte a futkározó Danielre. - Velem semmi újdonság nincs, azon kívül, hogy Annával vagyok. És veled? - kérdezte. - Hát tényleg jó régen találkoztunk. Daniel az én szemem fénye. Velem sincs semmi újdonság azon kívül, hogy Elijahval vagyok. - mondtam mosolyogva. - És Anna elmondott neked mindent?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 12:12 pm

A hab fürdő után úgy gondoltuk hogy sétálunk egyet a Parkban.
Így hát elindultunk..
Egymás kezét fogva.
Azt akartam hogy ez a pillanat soha ne érjen véget.
Miközben mélyen a szemébe néztem éreztem azt amit régen, rájöttem hogy ennyi év után még mindig szeret. És én is őt.
Gondolkoztam mit mondjak de hirtelen semmi nem jutott eszembe. Csak néztük egymást értelmetlenül.
Valahogy meg kellett törnöm a kínos csendet.
- Eszünk fagyit??.- kérdeztem bután (kicsit ciki) de valamit mondanom kellett.. Smile
- Hát persze...Very Happy (nevetett rajtam)
Aztán amikor megvettük a fagyit... Very Happy Azt akartam ne zavarjon senki de nagy örömömre megjelent Anna......
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 12:00 am

- Eszünk fagyit??.- kérdezte bután
- Hát persze...-Nevettem rajta
Aztán amikor megvettük a fagyit.
Megjelent Anna de én nem foglalkoztam vele tovább mentünk a fagyisig. Átkaroltam a derekát és megcsókoltam.
-A fagyi után hazamehetnénk.-Suttogtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am

Láttam h Stefant nem érdekelte Anna jelenléte.
Gondoltam ha őt sem érdekli akkor engem sem így ck mentünk tovább a fagyisig.
Majd átkarolta a derekam és megcsókolt.
Fagyi után hazamehetnénk.- Suttogta.
Csak bólogattam és nevettem...... I love you 




LEZÁRVA!!!!!!


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Park                       - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Park
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Park-
Ugrás: