Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Terasz              - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Terasz              - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Terasz

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 9:15 am

Dean és Eijah egymásra néztek és elmosolyodtak, aztán odajött hozzánk a kis Daniel. - Apa, mit jelent, hogy terhes vagyok? - kérdezte. - Kisfiam ezt csak a lányok tudják elmagyarázni. . válaszolta Elijah. - Gratulálok Vicky, köszi Elijah! - megölelt Kath és ránézett a páromra, kissé mérgesebben. - Daniel drágám, az, hogy terhes azt jelenti, hogy az én pocakomban és anyukádéban is egy-egy kisbaba növekszik. Lesz egy kistestvéred. - nézett rá mosolyogva. - Gyere add a kezed. - megfogta a kis kezecskéjét és a hasára tette. - Érzed, ahogy rúg? - kérdezte tőle. Közben rám nézett ugyan olyan boldogak voltunk. - Ti tudjátok már a nemét? - kérdezte érdeklődve. - Nem. még nem tudjuk a nemét sajnos. még nagyon pici. És ti tudjátok már a nemét? - kérdeztem én is érdeklődve. Nekidőltem Elijah mellkasának, ő pedig rákulcsolta a kezét a hasamra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 9:37 am

- Gratulálok Vicky, köszi Elijah! - megölelte Kath és rám nézett, kissé mérgesebben. - Daniel drágám, az, hogy terhes azt jelenti, hogy az én pocakomban és anyukádéban is egy-egy kisbaba növekszik. Lesz egy kistestvéred. - nézett rá mosolyogva. - Gyere add a kezed. - megfogta a kis kezecskéjét és a hasára tette. - Érzed, ahogy rúg? - kérdezte tőle. Közben Vickyre nézett ugyan olyan boldogak voltunk. - Ti tudjátok már a nemét? - kérdezte érdeklődve. - Nem. még nem tudjuk a nemét sajnos. még nagyon pici. És ti tudjátok már a nemét? - kérdezett vissza Vicky. Nekidőlt a mellkasomnak, én pedig rákulcsoltam a kezem a hasára.
Vicky még csak körülbelül 1hetes, ti már előrébb jártok.. Aztán Daniel szólalt fel. - Jaj, megmozdult!- és elrántotta a kezét. Montam neki mosolyogva: -Kis fiam te is így mocorogtál, nem kell megijedni. Szóval ti is babát vártok, és tényleg mi a neme? És milyen nevekben gondolkoztok? - érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz              - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:03 am

- Nem. még nem tudjuk a nemét sajnos. még nagyon pici. És ti tudjátok már a nemét? - kérdezett vissza Vicky.
- Vicky még csak körülbelül 1hetes, ti már előrébb jártok.. - mondta Elijah. Aztán Daniel szólalt fel. - Jaj, megmozdult!- és elrántotta a kezét. -Kis fiam te is így mocorogtál, nem kell megijedni.- mondta mosolyogva. - Szóval ti is babát vártok, és tényleg mi a neme? És milyen nevekben gondolkoztok? - érdeklődtem.

- Hát igazából Aprilnek mutatott hangokat és érzéseket. Abból tudjuk, hogy kislány. Még nem gondolkodtunk a neveken. - néztem rá Deanre, tudtam kényes neki ez a téma. - Ha kell majd segítség bármiben, majd csak szóljatok. - néztem először Vickyre majd Elijahra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 9:14 pm

- Vicky még csak körülbelül 1 hetes, ti már előrébb jártok. - mondta Elijah. Aztán Daniel szólalt fel. - Jaj, megmozdult!- és elrántotta a kezét. - Kis fiam te is így mocorogtál, nem kell megijedni. - mondta Elijah mosolyogva. - Szóval ti is babát vártok, és tényleg mi a neme? És milyen nevekben gondolkoztok? - érdeklődött. - Hát igazából Aprilnek mutatott hangokat és érzéseket. Abból tudjuk, hogy kislány. Még nem gondolkodtunk a neveken. - nézett rá Deanre. Látszott rajta, hogy kényes neki a téma. - Ha kell majd segítség bármiben, majd csak szóljatok. - nézett először rám majd Elijahra. - Köszönjük Kath. Én is szeretnék egy kislányt Daniel mellé, de ha fiú lesz én akkor is ugyan olyan boldog leszek. Sajnos ilyen pici korban még nem lehet megállapítani a nemét. - mondtam mosolyogva, miközben megsimogattam Elijah kezét. - Amúgy neked nem voltak rosszulléteid? - kérdeztem érdeklődve, mert engem folyamatosan nyomasztott az émelygés.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz              - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:45 pm

- Köszönjük Kath. Én is szeretnék egy kislányt Daniel mellé, de ha fiú lesz én akkor is ugyan olyan boldog leszek. Sajnos ilyen pici korban még nem lehet megállapítani a nemét. - mondta Vicky mosolyogva. - Amúgy neked nem voltak rosszulléteid? - kérdezte érdeklődve.
- Igazából nekem is mindegy kislány lesz-e vagy fiú, csak kíváncsi voltam. Mint tudjátok az előző gyermekem kislány volt. - gondolkodtam hangosan szomorúan a múltba révedve, aztán összeszedtem magam és Vickyre néztem, hogy válaszoljak a kérdésére. - Dehogynem nagyon sok rosszul létem volt, az első időszakban többet voltam a fürdőszobában, mint bárhol máshol. Semmi sem maradt meg bennem, az emberi ételen kívül. Elképzelheted mennyi erőt kellett vennem magamon, hogy lenyeljem a kekszet. - aztán elnevettem magam, vetettem egy bocsánatkérő pillantást Deanre és egy puszit nyomtam az arcára. - Neked is ilyen rossz? - kérdeztem vissza.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:51 pm

- Igazából nekem is mindegy kislány lesz-e vagy fiú, csak kíváncsi voltam. Mint tudjátok az előző gyermekem kislány volt. - gondolkozott hangosan szomorúan, aztán összeszedte magát és rám nézett, hogy válaszoljon a kérdésemre. - Dehogynem nagyon sok rosszul létem volt, az első időszakban többet voltam a fürdőszobában, mint bárhol máshol. Semmi sem maradt meg bennem, az emberi ételen kívül. Elképzelheted mennyi erőt kellett vennem magamon, hogy lenyeljem a kekszet. - aztán elnevette magát, vetett egy bocsánatkérő pillantást Deanre és egy puszit nyomott az arcára. - Neked is ilyen rossz? - kérdezett vissza. - Képzelem milyen rossz lehetett. - mondtam együtt érzően. - Egyenlőre még nagyon jól bírom, de kicsit tartok attól, hogy mi lesz később. - mondtam kicsit sóhajtva. - És mikorra várható a pici? - kérdeztem mosolyra húzva a számat.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz              - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 11:13 pm

- Képzelem milyen rossz lehetett. - mondta együtt érzően.
- Egyenlőre még nagyon jól bírom, de kicsit tartok attól, hogy mi lesz később. - mondta kicsit sóhajtva. - És mikorra várható a pici? - kérdezte mosolyra húzva a száját.

- Ne aggódj szerintem nem lesz semmi baj. Én is csak azért voltam olyan rosszul,mert az én szervezetem más. - mosolyogtam rá biztatóan. - Pontosan nem tudjunk, de én úgy érzem bármelyik pillanatban kibújhat már. - fogtam meg egyre nagyobbodó hasam.
- Erről jut eszembe lassan mennünk kéne Kath. Ma még semmit sem ettél és nem csak magadról kell gondoskodnod. - szólalt meg Dean, egy nagy pillantást véve a pocakomra, majd rám.
- Igazad van... Bocsánat az illetlenségért, nem bánod ha ezt a beszélgetést máskor fejezzük be? - kérdeztem Vickytől, remélem megérti.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz              - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am

Vicky kérdésére reagálva Deannek eszébe jutott, hogy Kath még semmit sem evett, és menniük kéne.: - Erről jut eszembe lassan mennünk kéne Kath. Ma még semmit sem ettél és nem csak magadról kell gondoskodnod. egy nagy pillantást véve a pocakomra, majd rám.
- Igazad van... Bocsánat az illetlenségért, nem bánod ha ezt a beszélgetést máskor fejezzük be? - kérdeztem Vickytől, remélem megérti.
Én sem tartottam vissza várandó vendégünket, nem bánja, hiszen most a pici a legfontosabb, és neki is pihennie kell.. - Néztem rá morcosan Vickyire - Igaz drágám?- kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Terasz              - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz              - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Terasz
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Felső emeleti nagy terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: