Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Vicky szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:40 am

Rám nézett pillázó szemeivel. - Igen, mit szeretnél? És jobban vagy? - kérdezte. - Igen, jobban vagyok már. Szeretnék mutatni neked valamit. - suttogtam, majd a kezébe adtam egy ultrahang képet a piciről. Nem tudom látott-e már ilyent ezért kíváncsian figyeltem a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:44 am

- Igen, jobban vagyok már. Szeretnék mutatni neked valamit. - suttogta, majd a kezembe adott egy ultrahang képet a piciről. Aztán kíváncsian figyelte mit reagálok.
- Ez egy kép a piciről? Ügye-ügye ez ő? - faggattam izgatottan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:48 am

- Ez egy kép a piciről? Ugye-ugye ez ő? - faggatott izgatottan. - Igen, ez a pici. A nemét még nem tudni, de legalább már láthatjuk. - mondtam könnyes szemmel, majd megpusziltam a homlokát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:49 am

- Igen, ez a pici. A nemét még nem tudni, de legalább már láthatjuk. - mondta könnyes szemmel, majd megpuszilta a homlokom.
- Ó már most rád hasonlít.- válaszoltam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:53 am

- Ó már most rád hasonlít. - válaszolta nevetve. - Nem igaz, ő sokkal gyönyörűbb. - mondtam könnyes szemmel. Aztán az ultrahang képre néztem. - Nézd, milyen aranyos kis kezecskéje van. - mutattam a képre, majd Elijah szemébe néztem. - És hogy nevezzük őt? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 4:57 am

- Nem igaz, ő sokkal gyönyörűbb. - mondta könnyes szemmel. Aztán az ultrahang képre nézett. - Nézd, milyen aranyos kis kezecskéje van. - mutatott a képre, majd a szemembe nézett. - És hogy nevezzük őt? - kérdezte kíváncsian.
-Picúúr.- mondtam megint nevetve. - Szerintem Juliet illene hozzá, és hozzánk, és a másik neve pedig a tiéd kell hogy legyen, hisz annyira szép mint te.- néztem rá mosolyogva, majd megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 5:02 am

- Picúúr. - mondta megint nevetve. - Szerintem Juliet illene hozzá, és hozzánk, és a másik neve pedig a tiéd kell hogy legyen, hisz annyira szép mint te.- nézett rám mosolyogva, majd megcsókolt. Visszacsókoltam, majd a mellkasára hajtottam a fejem. - Szerintem ez nagyon szép név. De arra is kell gondolnunk, hogy ő lehet hogy fiú. Szerintem akkor hívhatnánk Alexandernek, a második neve pedig lehetne Nicklaus. Mit szólsz hozzá? - kérdeztem mosolyogva. - Neked tetszik picur? - kérdeztem a picimtől is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 5:05 am

Visszacsókolt, majd a mellkasomra hajtotta a fejét. - Szerintem ez nagyon szép név. De arra is kell gondolnunk, hogy ő lehet hogy fiú. Szerintem akkor hívhatnánk Alexandernek, a második neve pedig lehetne Nicklaus. Mit szólsz hozzá? - kérdezte mosolyogva. - Neked tetszik picur? - kérdeztem a picimtől is.
Mosolyodtam el, ahogy picihez beszélt. -nagyon tetszik. Talán a nagybátyja kedvében akarsz járni?- kérdeztem mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 5:10 am

Elmosolyodott ahogy picihez beszéltem. - Nagyon tetszik. Talán a nagybátyja kedvében akarsz járni?- kérdezte mosolyogva. - Nem tudom, csak úgy tetszik a név, de ha szeretnéd választhatunk másikat... Valami ősit. - mondtam nevetve. Aztán hirtelen olyan dolog történt velem amire nem számítottam. Vért kezdtem el köhögni. Teljesen pánikba estem. - Elijah, mi történik velem? - ziháltam kétségbeesetten.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 5:26 am

- Nem tudom, csak úgy tetszik a név, de ha szeretnéd választhatunk másikat... Valami ősit. - mondta nevetve. Aztán hirtelen vért kezdett felköhögni, pánikba esett. - Elijah, mi történik velem? - zihált kétségbeesetten.
-Nyugodj meg! Danielnél nem volt ilyen, mikor terhes voltál?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 5:34 am

- Nyugodj meg! Danielnél nem volt ilyen, mikor terhes voltál? - kérdezte aggódva. - Nem volt ilyen. Vele is voltam rosszul, de nem így. Ilyen nem volt. - mondtam majd sírni kezdtem. - Valami baj van a babával igaz? Miért történik ez? - kérdeztem kétségbeesetten.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 8:10 am

- Nem volt ilyen. Vele is voltam rosszul, de nem így. Ilyen nem volt. - mondta majd sírni kezdett. - Valami baj van a babával igaz? Miért történik ez? - kérdezte kétségbeesetten.
-Kicsim a babának nincs baja, neked viszont lehet, szerintem vámpír és vér kell neki, ezért most benned keresi. Ne sírj kérlek! kitalálunk valamit. -próbáltam megnyugtatni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 29, 2013 6:12 am

- Kicsim a babának nincs baja, neked viszont lehet, szerintem vámpír és vér kell neki, ezért most benned keresi. Ne sírj kérlek! Kitalálunk valamit. - próbált megnyugtatni. Letöröltem a könnyeimet az arcomról. - Akkor most mi lesz? Nekem vért kell innom? Nekem nem lehet bajom, mert az árt a picinek is. - mondtam szipogva. Óvatosan odacsúsztam Elijahhoz és odabújtam hozzá. Tudtam, hogy ő vigyázni fog rám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 1:52 am

Letörölte a könnyeit az arcáról. - Akkor most mi lesz? Nekem vért kell innom? Nekem nem lehet bajom, mert az árt a picinek is. - mondta szipogva. Óvatosan odacsúszott hozzám és odabújt.
Én pedig átöleltem őt. - Hamarosan elmegyek a kórházba és hozok vért, meg kell próbálnod meginni. Rendben?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 1:56 am

Elijah átölelt engem. - Hamarosan elmegyek a kórházba és hozok vért, meg kell próbálnod meginni. Rendben? - kérdezte. Ijedt arckifejezéssel néztem rá. - Azt akarod hogy én vért igyak? - kérdeztem döbbenten. Már magától a gondolattól is émelyegtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 2:05 am

Ijedt arckifejezéssel nézett rám. - Azt akarod hogy én vért igyak? - kérdeztem döbbenten.
-Igen, mert szerintem a kicsi téged fog lecsapolni, ha nem iszol.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 2:15 am

- Igen, mert szerintem a kicsi téged fog lecsapolni, ha nem iszol. - mondta. - Rendben, megpróbálom. - ígértem meg. - És mi lesz ha nem fog sikerülni? - kérdeztem kicsit félve. Megsimogattam a hasamat, mert éreztem a pici mocorgását.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 2:17 am

- Rendben, megpróbálom. - ígérte meg. - És mi lesz ha nem fog sikerülni? - kérdezte kicsit félve. Megsimogatta a hasát, mert érezte a pici mocorgását.

-Akkor kitalálunk valami mást. Megyek, sietek vissza.- megcsókoltam, majd elmentem a kórházba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 2:26 am

- Akkor kitalálunk valami mást. Megyek, sietek vissza. - megcsókolt, majd elment a kórházba. Daniel felmászott az ágyra, majd leült velem szembe. A kicsi kezét a hasamra tette, én pedig mosolyogva figyeltem őt. - Ő a testvérem? - kérdezte érdeklődve. - Igen, ő a te pici testvéred. Te pedig az ő nagy bátyja vagy. - mondtam mosolyogva, majd felvettem Danielt az ágyról és elkezdtem ringatni. Pár perc múlva elaludt a kezemben én pedig csak néztem őt és dúdoltam a kedvenc altatódalát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 2:49 am

Mire visszaértem Vicky elaltatta Danielt.
-Itt a vér szívem, én átviszem Danielt az ágyába...
Áttettem Danielt az ágyába, aztán visszamentem Vickyhez, olyan rémülten nézett, rám, leültem mellé.. -Ne aggódj, ez használni fog.- mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 2:56 am

Hamarosan Elijah visszaért. - Itt a vér szívem, én átviszem Daniel az ágyába. - mondta, majd áttette Danielt az ágyába. Aztán visszajött hozzám és pedig rémülten néztem rá. Leült mellém. - Ne aggódj, ez használni fog. - mosolyodott el. - Rendben. - suttogtam. Elvettem tőle, vettem egy mély levegőt, behunytam a szemem és belekortyoltam. Éreztem amikor a vér szétárad a számban, legszívesebben visszaköptem volna, de inkább lenyeltem. - Az íze borzalmas. Hogy vagy képes ezt meginni? - kérdeztem, miközben egy újabb kortyot nyeltem le a vérből. Kaptam egy SMS-t Kathtől. rögtön visszaírtam neki. Gyorsan átöltöztem és átmentem hozzá. Kb egy óra elteltével tértem haza, a ruhám foltokban véres volt. Hulla fáradtan dőltem le Elijah mellé. Remegett a gyomrom és a pici is furcsán viselkedett. Nyugtatóan a hasamat simogattam. - Katherine egy gyönyörű kislányt hozott a világra. - suttogtam Elijahnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:14 am

Elvette tőlem, és belekortyolt, aztán lenyelte és így szólt. - Az íze borzalmas. Hogy vagy képes ezt meginni? Kapott egy SMS-t Kathtől, rögtön visszaírt neki, átöltözött és átment hozzá. Kb. egy óra elteltével tért haza, és ledőlt mellém, a hasát simogatta. - Katherine egy gyönyörű kislányt hozott a világra.- Én ránéztem, megfogtam a pocakján lévő kezét, a mi kisbabánk még szebb lesz.- mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:22 am

Elijah rám nézett és megfogta a pocakomon lévő kezem. - A mi kisbabánk még szebb lesz. - mosolyodott el. - A mi kisbabánk különleges baba lesz. - mondtam én is és Elijah kezét a pocakomhoz fogtam. Elijah jelenléte nyugtatta a picit. - Vajon most mire gondolhat a pici? Jól érezheti magát? - kérdeztem magamtól kicsit hangosabban , mint szerettem volna. Egyik kezemmel megsimogattam Elijah arcát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:40 am

- A mi kisbabánk különleges baba lesz. - mondta és a kezem a pocakjához fogta. - Vajon most mire gondolhat a pici? Jól érezheti magát? - kérdezte halkan. Egyik kezével megsimogatta az arcom.
- Persze, hogy jól van, hiszen mi vagyunk a szülei, és egy nagyszerű bátyja lesz. Búj ide és pihenj, ma már sokat mászkáltál.- adtam egy puszit a homlokára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am

- Persze, hogy jól van, hiszen mi vagyunk a szülei, és egy nagyszerű bátyja lesz. Búj ide és pihenj, ma már sokat mászkáltál.- mondta és adott egy puszit a homlokomra. Odabújtam hozzá és átöleltem Elijaht. - Egy csodálatos család vár rá. - suttogtam. Pár perc múlva mély álomba szenderültem. Másnap reggel még mindig a véres ruhámban ébredtem. Óvatosan kibújtam az alvó Elijah öleléséből és átöltöztem. Visszafeküdtem mellé és megpusziltam az arcát, amitől Elijah mosolyra húzta a száját. - Jó reggel. Remélem nem ébresztettelek fel. - suttogtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicky szobája - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vicky szobája
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» elijah szobája
» Jeremy szobája
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: