Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Cinema City  I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Cinema City  I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Cinema City  I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Cinema City  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Cinema City  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Cinema City  I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Cinema City  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Cinema City  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Cinema City  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Cinema City

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Cinema City  Empty
TémanyitásTárgy: Cinema City    Cinema City  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:13 am

Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Cinema City  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cinema City    Cinema City  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 10:15 am

Azután a rosszul sikerült buli után lelèptem egy kicsit, hogy kitisztítsam a fejem. Nem mentem haza. Fogalmam sincs semmirôl és senkirôl már egy ideje. Kath remélem tisztázta Deannel a történteket. Ha nem így lenne akkor biztos hívott volna. Többnapi bojongás után úgy döntöttem elmegyek a plázában található moziba és megnézek valamit, aztán hazavonszolom magam. Épp jegyért álltam sorba - az utóbbi idôben nem használtam ki vámpír képességemet - amikor egy alakot pillantottam meg az egyik lépcsô tetején, aki valakit keresett. Szerelmem hiányától már annyira bediliztem, hogy csak megrázam a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cinema City  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cinema City    Cinema City  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 10:22 am

Sokáig voltam távol, utazgattam, igazából csak menekültem. A családommal sosem voltam jó viszonyban, nem kedveltem őket annyira. De April már hiányzott, vele akartam lenni, ezért vissza tértem. Eléggé szomorúnak látszott, követtem egészen a plázáig. Beakart ülni valami unalmas és szánalmas romantikus filmre. Ha jól láttam a címe Anna Karenina volt, nem érdekelt mi az, vettem egy jegyet a mellette lévő ülésre. Ő egyből beült, én pedig vártam míg elsötétül minden, akkor ültem le mellé. Észre sem vett...
- És mégis miről szól ez a film? - kérdeztem rá, elővezetés nélkül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cinema City  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cinema City    Cinema City  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 10:36 am

- És mégis miről szól ez a film? - kérdezte a bal oldalamon ülô férfi. A hangja nagyon ismerôs volt.
- Valami 19. századi orosz... - kezdtem bele a nemrèg hirdetôtáblàról elolvasott infòk ismertetésébe, amikor leesett. Nem halucináltam.
- Kol - felé fordultam és a hangom elhalt. Nem tudtam mit mondjak. Azt se tudtam mért tünt el, mért nem hívott vagy üzent. Legszívesebben öleltem, csókoltam volna, de nem tudtam mit lèpjek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cinema City  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cinema City    Cinema City  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 10:43 am

- Valami 19. századi orosz... - kezdett bele, bba hagyta.
- Kol - felém fordult és a hangja elhalt. Nem tudta mit mondjon.

- Hm... nem hangzik valami érdekesen. Jó újra látni édes! - mondtam neki és össze kulcsoltam, az egymáshoz közel lévő kezeinket. Közelebb hajoltam hozzá és próbáltam megcsókolni.
- Sajnálom, nem akartam csak úgy eltűnni. Egy kis dolgom volt, itt-ott. - próbáltam halk lenni és nem magunkra hívni a figyelmet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cinema City  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cinema City    Cinema City  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 10:56 am

- Hm... nem hangzik valami érdekesen. Jó újra látni édes! - mondta és összekulcsolta, az egymáshoz közel lévő kezeinket. Közelebb hajolt hozzám és próbált megcsókolni .
- Sajnálom, nem akartam csak úgy eltűnni. Egy kis dolgom volt, itt-ott. - próbált halk lenni és nem magunkra hívni a
figyelmet.
- Semmi baj - suttogtam és én is közelebb hajoltam hozzá, majf csókba forrtunk össze. Ez a csók elfelejtetett velem mindent. A hirtelen eltûnést, a hiányát.
- Mi lenne ha a filmre figyelnétek? - pisszegett a felettünk lévô sorból egy nô.
- És mi lenne ha Ön a filmre figyelne? Foglalkozzon inkább saját magával - szóltam vissza mérgesen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cinema City  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cinema City    Cinema City  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 11:07 am

- Semmi baj - suttogta és ő is közelebb hajolt hozzám, majd csókba forrtunk össze.
- Mi lenne ha a filmre figyelnétek? - pisszegett a felettünk lévô sorból egy nô.
- És mi lenne ha Ön a filmre figyelne? Foglalkozzon inkább saját magával - szólt vissza mérgesen April.

- Nyugalom, nem kell letámadni rögtön. Ne foglalkozz vele, itt vagyok én. - az állánál megfogtam és magam felé fordítottam, majd újra megcsókoltam.
- Tudod, mit inkább hagyjuk itt ezt a gagyi filmet. Más ötleteim vannak veled. - villantottam rá az ezer wattos mosolyom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cinema City  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cinema City    Cinema City  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 11:14 am

- Nyugalom, nem kell letámadni rögtön. Ne foglalkozz vele, itt vagyok én. - az államnál megfogott és maga felé fordított, majd újra megcsókolt.
- Tudod, mit inkább hagyjuk itt ezt a gagyi filmet. Más ötleteim
vannak veled. - villantott rám egy ezer wattos mosolyt. Istenem, milyen édes. Ott helyben kèpes lettem volna elolvadni.
- És mi lenne az? - mosolyodtam el.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cinema City  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cinema City    Cinema City  I_icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 11:19 am

- És mi lenne az? - mosolyodtam el.
- Majd megtudod, ne legyél ilyen kíváncsi. - nevettem el magam. Felálltam a székből kezemet nyújtottam felé udvariasan.
- További jó mozizást! - mondtam annak az undok nőnek, eléggé hallhatóan.
Még egyszer megcsókoltam és megfogtam a kezét és kiszáguldoztunk az épületből.


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cinema City  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cinema City    Cinema City  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cinema City
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Misztik Pláza-
Ugrás: