Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Repülőtér           I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Repülőtér           I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Repülőtér           I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Repülőtér           I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Repülőtér           I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Repülőtér           I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Repülőtér           I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Repülőtér           I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Repülőtér           I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Repülőtér

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 8:59 am

Mert nekünk ilyen is van! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:21 am

Miután April széttörte a mobilomat, valami bennem is széttört, mert megragadtam és felráncigáltam a legközelebbi repülőre. Közben April mobilja megállás nélkül pittyogott, gondolom Katherine írt neki. Vöröske italába sikerült egy kis altatót csempésznem, ezért átaludta az egész utat. Mikor megérkeztünk, Katherine szinte a nyakunkba ugrott.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:28 am

Damon telefonja szét tört mielőtt még bármit is mondhattam volna. Fogtam magam és a repülőtérre siettem, de már nem volt járat Olaszországba, viszont onnan hozzánk jött egy. Gondoltam azt még megvárom, ha Damon-nak nem sikerült felráncigálni azt az esze vesztett nőszemélyt akkor én megyek oda érte. Szerencsére ők szálltak le utoljára a gépről. April kicsit kábán ment mellette, milyen jó volt őket újra látni. Vámpírgyorsasággal majdnem a nyakukba ugrottam örömömben.
- Csak, hogy megtaláltad! Nagyon köszönöm Damon, azt sem tudom hogyan háláljam majd meg neked. - mondtam nagy vigyorral az arcomon. A boldogság hevében hirtelen megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:32 am

- Csak, hogy megtaláltad! Nagyon köszönöm Damon, azt sem tudom hogyan háláljam majd meg neked. - mondta nagy vigyorral az arcán. A boldogság hevében hirtelen megcsókolt.
-Máskor is - vigyorogtam, amikor elváltunk egymástól. -Viszont ha most nem haragszol - ásítottam. -Hosszú hetem volt, ezért most hazamegyek. -odafordultam Aprilhez - Te meg viselkedj jól Vörös! - válaszul csak egy morgást kaptam.
-Helló Katerina - villantottam rá a 150 wattos mosolyomat.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 9:40 am

-Máskor is - vigyorgott, amikor elváltunk egymástól. -Viszont ha most nem haragszol - ásított. -Hosszú hetem volt, ezért most hazamegyek. -odafordult Aprilhez - Te meg viselkedj jól Vörös! - válaszul csak egy morgást kapott.
-Helló Katerina - villantott rám a 150 wattos mosolyát.
- Nem, persze menj csak nyugodtan. Holnap majd benézek, szeretnék veled beszélni egy pár dologról. - mondtam neki mosolyt erőtetve az arcomra. Majd még adtam neki egy csókot és ő már el is tűnt.
- Hát April, kettesben maradtunk. Jó újra látni, remélem holnapra jobban leszel és tudunk beszélgetni morgások nélkül. Menjünk haza, neked is pihenned kell. - majd kézen fogtam és haza viharoztam vele. Adtam neki egy adag véres altatót majd beraktam az ágyába. Gondolkoztam Damon-on majd elaludtam én is.


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 10:02 pm

Még hajnalban elindultam, hogy hagyjak néhány üzenetet. Először a Salvatore panzióba írtam az öcsémnek egyet, aztán Katherine és April ajtaja elé, majd Elenáéknál is hagytam egyet. Csak ennyi volt rajta: "Elutaztam Párizsba, ne hívj, ne írj. Majd jövök" Damon.
Ezután felszálltam az első repülőre és elindultam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 9:21 am

Sajnálom, nem akartam ilyet gondoltam magamban és elfutottam egészen a repülőtérre. Felszálltam az első Európába menő járatra, meg kellett halnom, mert végeztem vele is. Nem élhetek azzal a tudattal, megöltem Dean-t akit mindennél jobban szeretek. Bele sem kellett volna vágni ebbe a kapcsolatba, előre tudtuk, hogy ez lesz a vége. Írtam pár sms-t még mielőtt felszállt a gép, Vicky-nek, hiszen ő volt az egyetlen ember barátom, Aprilnek, bár rá még haragudtam, de ő volt a legjobb barátnőm. Damon még ennyit megérdemel hiszen több mint 200 évig volt a szerelmem. Deanből pedig vámpír lett szóval megfogja kapni az üzenetem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 7:31 am

Végre megérkeztem a 2 bőrönddel épségben a repülőtérre.Tegnap Jeremynek elmondtam,hogy elmegyek,és hogy ne aggódjon,bár nem hiszem,hogy egyhamar észrevette volna.Annával összefutottam reggel,így ő is tudja,hogy elmegyek,bár neki nem lett volna légfontosságú írnom erről.Szóval először Carolinenak,utána Vickynek írtam egy sms-t.Hosszan gondolkoztam,Damonnak írjak-e,de úgy döntöttem,nem,ha érdekelné esetleg,hol vagyok,mert keresne,amit erősen kétlek,majd megtudja valakitől,vagy esetleg felhív,vagy küld egy üzenetet,amiben megkérdezi.Felszálltam a repülőgépre,és elindultam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 7:31 am

- Akkor én most megyek. - suttogtam. - Majd otthon találkozunk.
Feleslegesnek éreztem magam. Elindultam mielôtt még valamelyikük is szólhatott volna valamit. Kimentem a reptèrre. Gondoltam egyet és nem Mysterious Placebe induló járatra szálltam fel. Végülis azt mondtam nekik, hogy 'majd'. Lesz idejük mindent megbeszélni. Még soha nem voltam Svédországba.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 7:44 am

Már vasárnap este megérkeztem az utazásból.Elindultam a nagy bőröndjeimmel,és fogtam magamnak egy taxit.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 8:22 am

A repülőtérig meg sem álltam. Nedves volt az arcom a könnyeimtől. Felszálltam az első járatra ami Phoenixbe ment, mert úgy hallottam anyám oda ment. Gondoltam megkeresem és megpróbálok vele beszélni. Bár nem sok esélye, hogy szóba áll velem, hisz elhagyott. Láttam a házat a repülőgépből amikor elszálltunk felette. Nekidőltem az ablaknak majd újra zokogni kezdtem. Kezdett kicsit bűntudatom lenni, hogy Danielt otthagytam Elijahval. De tudtam, hogy így a repülőn ülve már nincs vissza út. Már nem fordulhatok vissza.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 7:12 am

Miután mindent tisztáztam a fejemben és nem sikerült megtalálnom anyámat felszálltam az első gépre, ami Mysterious place-be ment. Már nagyon hiányzott Elijah és Daniel. Amikor megláttam a házunkat a levegőből mosolyra húztam a számat. Miután leszálltunk a repülőtéren elindultam haza. Folyton az járt a fejemben, hogy pár perc múlva újra láthatom Elijaht és a fiamat.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Repülőtér           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülőtér    Repülőtér           I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Repülőtér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Mysterious Place határa-
Ugrás: