Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Vérbank             I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Vérbank             I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Vérbank             I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Vérbank             I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Vérbank             I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Vérbank             I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Vérbank

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 10:00 pm

Én is akartam magamtól csinálni,csak nem jutott eszembe a neve Smile
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 10:03 pm

Ezt a hetet utazgatással töltöttem, megint. Jelenleg nem tudok mit kezdeni magammal, ezért ide-oda bolyongok és próbálok nem Elenára gondolni. Amikor ez sikerül, akkor meg próbálom Katherine-t kizárni a fejemből. Régen nem hallottam felőle, biztos boldogan élnek a Dean gyerekkel. Gúnyosan elmosolyodtam. Otthon elfogyott az összes vértasak, Stefan már megint rászokott, ezért elmentem a kórházba beszerezni néhányat. Csak a recepciós volt az épületben, de ő is aludt, ezért könnyű volt átjutnom. A kihalt folyosókat jártam, amikor a távolban lépteket hallottam. A vérbankból kilépett egy nő. Mintha Katherine lett volna.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 11:15 pm

Ma egészen mozgalmas napunk volt. Vicky-ékkisbabája Daniel olyan édes. Rebekah pedig túlzottan is kedves volt Dean-hez is. Otthon mikor haza értünk April fogadott minket, kissé megsértődött rám. Dean-t pedig kezdte megutálni, valamit tennem kell majd. Nagy depijében kifogyasztotta a maradék zacsis vér tartalékainkat. Így el kellett mennem a kórházba, a vérdonor bankból szerezni. Éppen jöttem kifelé amikor lépteket hallottam. Azt hittem a portás kelt fel mély álmából. Így vámpírgyorsasággal elébe mentem.Már akartam neki mondani nem látott senkit, amikor rájöttem ki áll velem szemben. Damon volt az. Hirtelen felindulásból megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 11:36 pm

Katherine jött ki a vérbankból, kezében egy csomó tasakos vérrel és vámpírgyorsasággal elém jött. Kicsit zavart volt, de amikor felismert hirtelen felindulásból megcsókolt. Ezt annyira nem értettem, de azért visszacsókoltam. Néhány vértasak kiesett a kezéből. Most éreztem meg hogy már hiányzott, kb. két hete beszéltem vele utoljára. Szokásunk szerint odanyomtam őt a falhoz, amikor furcsán elhúzódott. Azt hiszem van egy tippem, hogy kire gondolt. -Jó látni Katherine. -mondtam rögtön. -Még ha éjszaka a vérbank előtt futunk is össze.


A hozzászólást Damon Salvatore (Rancs) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 02, 2012 12:14 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 12:00 am

Visszacsókolt. Néhány vértasak kiesett a kezemből.Szokásunk szerint odanyomott a falhoz, erre elhúzódtam. Eszembe jutott Dean és hogy ezzel most megcsaltam. -Jó látni Katherine. -mondta rögtön. -Még ha éjszaka a vérbank előtt futunk is össze.
- Téged is. De ezt nem kellett volna. - mondtam neki szomorúan. - Damon bármennyire is hiányoztunk egymásnak és jó érzés... - nem tudtam mit mondjak még. - Nem lehet. - fejeztem be kicsit kételkedve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 12:20 am

- Téged is. De ezt nem kellett volna. - mondta szomorúan. - Damon bármennyire is hiányoztunk egymásnak és jó érzés...Nem lehet. - fejezte be kicsit kételkedve.
-Jó, értem -mondtam lassan -Ne aggódj senki nem tudja meg -tettem hozzá mert láttam, hogy ideges. Kihoztam a szobából néhány vértasakot. -Egyébként hogy vagytok Deannel? -kérdeztem és a végét egy kicsit elhúztam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 12:45 am

-Jó, értem -mondta lassan -Ne aggódj senki nem tudja meg -tette hozzá mert látta, hogy ideges vagyok. Kihozott a szobából néhány vértasakot, én meg felvettem a sajátomat. -Egyébként hogy vagytok Deannel? -kérdezte és a végét egy kicsit elhúzta.
- Egy valakinek tudni-a kell. Dean-nek nem hazudhatok, és köszi megvagyunk nagyon jól. Damon,szeretem őt és most rájöttem valahogy téged is. - mondtam kissé össze zavarodva. Miért kellett megcsókolnom?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 1:11 am

- Egy valakinek tudni-a kell. Dean-nek nem hazudhatok, és köszi megvagyunk nagyon jól. Damon,szeretem őt és most rájöttem valahogy téged is. - mondta kissé össze zavarodva.
-Valahogy én is így vagyok vele -mondtam a mondat utolsó részére célozva. Nem szólt semmit ezért megfordultam és a vértasakokkal a kezemben kisétáltam az kórház ajtaján.


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 3:14 am

Már nagyon régen voltam vérért, talán utoljára akkor amikor Damonel találkoztam. Titkon reménykedtem benne nem lesz ilyen megint, főleg nem azok után ahogy utoljára elváltunk. Deannek meg kellett ígérnem ha bármi fenyegetőt észlelek azonnal felszívódok. Csak így engedett el, olyan aranyos ahogy aggódik miattam. De tudja független vagyok attól még, hogy együtt vagyunk. Már éppen mentem ki jó pár vér zacskóval a kezemben, amikor össze ütköztem Carolineval.
- Helo vámpír barbi! Mi szél hozott erre, csak nem kifogytál a vérből? Vagy Nick ennyire hanyagol, hogy magadnak kell beszerezni? - kérdeztem kissé gúnyosan. Valahogy sosem voltunk jóban, és akkor sem volt szimpatikus mielőtt vámpír lett. Nem kedveltem Elena csőcselékét, a kis pincsijeit Damonal az élen.


A hozzászólást Katerina(Vica) összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 01, 2012 4:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 4:09 am

Az utóbbi időben nem nagyon mozdultam ki a házból.Klaus folytonos távolléte miatt eléggé magányosnak éreztem magam,és semmihez sem volt kedvem,csak a szobámban ücsörögtem és vért iszogattam.Lassan kifogytam a vérből ezért úgy döntöttem,elmegyek szerzek utánpótlást.A vérbank ajtaján akartam belépni amikor összeütköztem Khatrinnel.Ő volt az utolsó személy akivel most találkozni akartam.Gúnyos megjegyzéseit most sem hanyagolta.
- Helo vámpír barbi! Mi szél hozott erre, csak nem kifogytál a vérből? Vagy Nick ennyire hanyagol, hogy magadnak kell beszerezni?
-Helló Kathrine,nem csak vért akartam adni-mondtam én is gúnyosan kissé-mi mást csinálhatnék itt,mint vérutánpótlást beszerezni,ahogy te is azért jöttél.Klaus meg jelenleg nem tartózkodik a városban,de nem hinném,hogy ez rád tartozna.És mi van veled és az újdonsült szerelmeddel Dean-nel vagy hogy hívják?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 4:17 am

-Helló Katherine,nem csak vért akartam adni-mondta gúnyosan-mi mást csinálhatnék itt,mint vérutánpótlást beszerezni,ahogy te is azért jöttél.Klaus meg jelenleg nem tartózkodik a városban,de nem hinném,hogy ez rád tartozna.És mi van veled és az újdonsült szerelmeddel Dean-nel vagy hogy hívják? - kérdezte.
- Köszi megvagyunk, de te honnan tudsz róla? Sajnálom, hogy nincs itt Klaus. Mikor is találkoztunk utoljára, talán még a kis Elena buliján? Az ajándékom hogy tetszett, arra nem is válaszoltál. Pedig azt béke ajándékként küldtük Aprilel, szívünkből. - mondtam neki, próbáltam kedvesre fogni a figurát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 5:01 am

- Köszi megvagyunk, de te honnan tudsz róla? Sajnálom, hogy nincs itt Klaus. Mikor is találkoztunk utoljára, talán még a kis Elena buliján? Az ajándékom hogy tetszett, arra nem is válaszoltál. Pedig azt béke ajándékként küldtük Aprilel, szívünkből.
-Igen Elena buliján találkoztunk utoljára,ahol voltál olyan kedves kitörni a nyakamat-mondtam egy gúnyos vigyorral az arcomon-Amúgy meg ez a kisváros nem olyan nagy,hogy nem tudjon szinte mindenki mindenkiről valamit,azért tudok Deanről.Az ajándék igen,hát nálad sohasem lehet tudni,hogy mit csinálsz kedvességből és mit nem,mert a kedves oldaladat még nemigazán láttam,csak a kegyetlen,mindenkin átgázoló énedet,aki leginkább csak magával törődik-mondtam ezt közömbös hangnemmel,mert nem sértésnek szántam,csak megállapításnak.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 5:10 am

-Igen Elena buliján találkoztunk utoljára,ahol voltál olyan kedves kitörni a nyakamat-mondta egy gúnyos vigyorral az arcán-Amúgy meg ez a kisváros nem olyan nagy,hogy nem tudjon szinte mindenki mindenkiről valamit,azért tudok Deanről. Az ajándék igen,hát nálad sohasem lehet tudni,hogy mit csinálsz kedvességből és mit nem,mert a kedves oldaladat még nemigazán láttam,csak a kegyetlen,mindenkin átgázoló énedet,aki leginkább csak magával törődik-mondta ezt közömbös hangnemmel.
- Vigyázz a szádra, mert megint kitörhet a kis nyakad. Sőt most még Nick sincs itt, hogy megvédjen, szóval fékezd a nyelved, vagy úgy jársz mint a kis barátnőd. A drága Elena.... - mondtam gonosz mosollyal az arcomon. - De minden megoldható, én nem akarok harcolni. Nicklaust ennél többre értékelem, meg hát talán vele még mindig barátok vagyunk. Szóval inkább ezt az egészet kezdjük újra, a megismerkedéstől. - mondtam már nyugodtabban és magamban arra gondoltam Dean-ért csinálom mind ezt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:19 am

- Vigyázz a szádra, mert megint kitörhet a kis nyakad. Sőt most még Nick sincs itt, hogy megvédjen, szóval fékezd a nyelved, vagy úgy jársz mint a kis barátnőd. A drága Elena.... - mondta gonosz mosollyal az arcán. - De minden megoldható, én nem akarok harcolni. Nicklaust ennél többre értékelem, meg hát talán vele még mindig barátok vagyunk. Szóval inkább ezt az egészet kezdjük újra, a megismerkedéstől. - mondta már nyugodtabban .
-Hát most ezzel nagyon megleptél,nem tudtam,hogy kedves is tudsz lenni,és ezt fogd fel bóknak-mondtam mosolyogva.-Én benne vagyok,hogy újrakezdjük ezt az egészet a megismerkedéstől,nem szeretem a veszekedést,meg a folytonos marakodást.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:40 am

-Hát most ezzel nagyon megleptél,nem tudtam,hogy kedves is tudsz lenni,és ezt fogd fel bóknak-mondta mosolyogva.-Én benne vagyok,hogy újrakezdjük ezt az egészet a megismerkedéstől,nem szeretem a veszekedést,meg a folytonos marakodást.
- Köszönöm. Tudok még okozni meglepetéseket és bármi furcsa tudok kedves lenni. - nevettem el magam. - Egy ital a Heaven-ben? - kérdeztem, de közben eszembe jutott hol vagyunk és gyorsan a kis táskámba pakoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 7:53 am

- Köszönöm. Tudok még okozni meglepetéseket és bármi furcsa tudok kedves lenni. - nevettem el magam. - Egy ital a Heaven-ben? - kérdezte.
-Benne vagyok,csak előbb még én is hozok pár tasak vért.-Mondtam,majd miután beszereztem én is a vért elindultunk.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vérbank             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vérbank    Vérbank             I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vérbank
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Kórház-
Ugrás: