Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Fürdőszoba I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Fürdőszoba I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Fürdőszoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Fürdőszoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Fürdőszoba I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Fürdőszoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Fürdőszoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Fürdőszoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Fürdőszoba

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 10:10 am

Fürdőszoba 7hc87snq0jlt7ra137sv
*Javítva Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 10:34 am

Lementem egy kis bourbonért, de közben hallottam, hogy Katherine folyamatosan kiabál:
-Damon mit csinálok? Teljesen egyedül vagyok újra. Nem akartam tőled elvenni Stefan-t, sem Elenát.
Felrohantam de Katherine már nem volt sehol. Sírást hallottam a fürdőszoba felől. Berontottam és megláttam Katherine-t ahogy ott ül a kád előtt és sír. Amikor leültem mellé a földre, rögtön széttárta a karját, hogy öleljem meg.
-Mi a baj? - kérdeztem.
-Teljesen egyedül vagyok - zokogott. Ez nem vallt rá. Hogy így kiakadjon. Ő Katherine, maximum mérges de nem szokott sírni.
Ott ültünk szinte egész éjszaka a kád mellett, és megvártam amíg Katherine elalszik a karomban. Éjszaka többször felriadt, de amikor látta, hogy ott vagyok megnyugodott.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 10:46 am

Berontott és meglátott ahogy ott ültem a kád előtt és sírtam. Amikor leült mellém a földre, rögtön széttártam a karom, hogy öleljen meg.
-Mi a baj? - kérdezte.
-Teljesen egyedül vagyok - zokogtam. Ez nem vallt rám. Hogy így kiakadjak.
Ott ültünk szinte egész éjszaka a kád mellett, és megvárta amíg elalszok a karjaiban. Éjszaka többször felriadtam, de amikor láttam, hogy ott van mellettem ezért megnyugodtam. Másnap reggel jóleső kezek szorítottak körül. Mikor kinyitottam a szemem körbe néztem. Hol vagyok? Nem kellett sok idő mire rájöttem Damon fürdőszobájában ülünk a kád előtt. Az aki átölel nem más mint Damon Salvatore. Próbáltam kibontakozni az öleléséből, de ő is felébredt.
- Jó reggelt édesem. - mondta nekem. Valószínű még mindig részeg volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 11:00 am

Másnap reggel arra ébredtem hogy Katherine ki akar szabadulni a kezeim közül
- Jó reggelt édesem. - mondtam még mindig részegen. -Jól vagy? - váltottam komolyabb hangra. Úgy tűnt hogy most már megnyugodott. Nagy nehezen felkeltem a földről és felhúztam magammal Katherine-t. Még mindig sápadt volt ezért felajánlottam neki, hogy én kimegyek és akkor lezuhanyozhat.
-Én addig hozok egy kis vért. - mondtam és lementem a pincébe.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 11:10 am

-Jól vagy? - váltott komolyabb hangra. Nagy nehezen felkelt a földről és felhúzott magával. Még mindig sápadt voltam ezért felajánlotta nekem, hogy ő kimegy és akkor lezuhanyozhat. -Én addig hozok egy kis vért. - mondta és lement a pincébe. Mondani akartam neki, hogy ne inkább maradjon, de már elment. Gyorsan letusoltam és kerestem a szekrényében egy inget. - Itt van a vér. - mondta és oda adta nekem. - Köszönöm. - mondtam sután. Gyorsan megittam a 3/4-ét majd oda nyújtottam neki. - Igyál te is, nem nézel ki valami jól. - kínáltam meg.
- Bocsánat, hogy kölcsön vettem az inged. - mutattam magamra. -Semmi gond. Köszönöm, hogy osztozol velem a véren. - vigyorgott rám ezer wattos mosolyával.
- Most mennem kellene, még Elenával lesz egy beszélgetésem. Gondolom neked is van jobb dolgod, mint rám vigyázni. - miközben ezeket kimondtam csak álltam vele szemben. Nem tudtam elszakadni tőle és ott hagyni csak úgy. Még most is részeg volt. Eközben lenn hangokra lettem figyelmes. Stefan és April beszélgettek, gondoltam lemegyek hozzájuk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 11:09 pm

- Itt van a vér. - mondtam és oda adtam neki. - Köszönöm. - mondta sután. Gyorsan megitta a 3/4-ét majd oda nyújtotta nekem-. - Igyál te is, nem nézel ki valami jól. - kínált meg.
- Bocsánat, hogy kölcsön vettem az inged. - mutatott magára . -Semmi gond. Köszönöm, hogy osztozol velem a véren. - vigyorogtam rá ezer wattos mosollyal.
- Most mennem kellene, még Elenával lesz egy beszélgetésem. Gondolom neked is van jobb dolgod, mint rám vigyázni. - mondta de közben csak állt velem szembe. Még egy kicsit részeg voltam. Hallottam, hogy a kisöcsém hazajött és lent beszélget Vörössel.
Láttam Katherine-en hogy leakar menni, ezért együtt lementünk a lépcsőn.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 10:33 am

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőszoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Salvatore Panzió-
Ugrás: