Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Fürdőszoba I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Fürdőszoba I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Fürdőszoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Fürdőszoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Fürdőszoba I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Fürdőszoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Fürdőszoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Fürdőszoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Fürdőszoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 2:34 am

Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:43 pm

Fürdőszoba 07iqnd5mkq6udmupguew
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 1:16 am

Vámírsebességgel felállt az ágyról, az ölébe kapott és most ő csókolt meg, miközben áthozott a fürdőbe. Nem rakott le, hanem szorosan a kezében tartott, miközben én átkaroltam a nyakát. Nem akartam, hogy vége legyen ennek a napnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 2:17 pm

Átkarolta a nyakam, majd meg akart csókolni de letettem. - Mintha fürdést mondtam volna. - mondtam visszafogott nevetéssel a durcás arcát látva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 12:54 am

Meg akartam csókolni, de letett. - Mintha fürdést mondtam volna. - mondta visszafogott nevetéssel látva durcás arcomat. - Rendben, de utána lenne pár kérdésem hozzád. - mondtam neki majd kíváncsian figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 12:57 am

- Rendben, de utána lenne pár kérdésem hozzád. - mondta majd kíváncsian figyelt.
- Milyen kérdés? - kérdeztem én is kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:07 am

- Milyen kérdés? - kérdezte kíváncsian. - Csak pár dolgot szeretnék tudni rólad, mármint a vámpírokról. - mondtam neki egy nyugtató mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 6:17 am

- Csak pár dolgot szeretnék tudni rólad, mármint a vámpírokról. - mondta egy nyugtató mosoly kíséretében.
- Oké. - mondtam, majd a habfürdőire (vagy mijeire) néztem. - Melyik legyen? - böktem rájuk a fejemmel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 6:23 am

- Oké. - mondta, majd a habfürdőimre nézett. - Melyik legyen? - bökött rájuk a fejével. - Legyen az. - mondtam, majd a kedvenc habfürdőmre mutattam ami mandarinos volt. - Jó lesz? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 6:26 am

- Legyen az. - mondta az egyikre mutatva. - Jó lesz? - kérdezte mosolyogva.
- Igen. - mondtam én is mosolyogva. - Megcsinálod a vizet? - kérdeztem kissé sunyin.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 6:55 am

- Igen. - mondta mosolyogva. - Megcsinálod a vizet? - kérdezte kissé sunyin. - Persze. - mondtam majd elindultam, hogy elkészítsem a vizet. Teleengedtem a kádat meleg vízzel, majd tettem bele a habfürdőből. - Így jó lesz? - kérdeztem tőle mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:14 am

Persze. - mondta majd elindult, hogy elkészítse a vizet. Teleengedte a kádat meleg vízzel, majd tett bele a habfürdőből. - Így jó lesz? - kérdezte mosolyogva.
- Igen. - Mondtam majd megfogtam a derekánál és belerántottam a vízbe amitől fele ki is ment.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:19 am

- Igen. - mondta majd megfogta a derekamat és belerántott a vízbe amitől fele ki is ment. - Hé, mit csinálsz? - kérdeztem tőle, majd megpróbáltam lenyomni a vízbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:26 am

- Hé, mit csinálsz? - kérdezte, majd megpróbált lenyomni a vízbe de nem tudott. Levettem a derekáról a kezem és rá mosolyogtam.
- Fürdök.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:34 am

Nem sikerült lenyomnom a víz alá. Levette a derekamról a kezét és rám mosolygott. - Fürdök. - mondta mosolyogva. - Azt látom, de nem csak mi. - mondtam neki mosolyogva, majd lebuktam a víz alá, hogy bevizezzem a hajam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:47 am

- Azt látom, de nem csak mi. - mondta mosolyogva, majd lebukott a víz alá. Mikor feljött olyan szexi volt, hogy köpni-nyelni nem tudtam. Egy ideig csak néztem, majd hirtelen szenvedélyesen megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 7:53 am

Amikor feljöttem a víz alól, Elijah csak nézett engem. Nem tudtam hirtelen miért néz így rám, majd hirtelen szenvedélyesen megcsókolt. Örültem ennek a csóknak. Amikor vége lett kapkodtam a levegőt. - Miért néztél rám az előbb olyan furán? - kérdeztem tőle még mindig zihálva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:03 am

Amikor vége lett kapkodta a levegőt. - Miért néztél rám az előbb olyan furán? - kérdezte még mindig zihálva.
- Hát csak mert... olyan szexi voltál. - mondtam kicsit zavartan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:07 am

- Hát csak mert... olyan szexi voltál. - mondta kicsit zavartan. Odabújtam hozzá. - Te is az vagy. - mondtam neki, majd beletúrtam a vizes hajába. - Kérdezhetek tőled pár dolgot? - kérdeztem tőle kíváncsian. Tudni szerettem volna pár dolgot a vámpírokról.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:23 am

Odabújt hozzám. - Te is az vagy. - mondta majd beletúrt a vizes hajamba. - Kérdezhetek tőled pár dolgot? - kérdezte kíváncsian.
- Persze. - mondtam miközben átöleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:26 pm

- Persze. - mondta miközben átölelt. - Hogyan lesz egy emberből vámpír? - kérdeztem tőle kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:30 pm

- Hogyan lesz egy emberből vámpír? - kérdezte kíváncsian.
- Ahhoz vámpírvérnek kell a szervezetedbe jutni utána ha meghalsz és iszol embervért az leszel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:33 pm

- Ahhoz vámpírvérnek kell a szervezetedbe jutni utána ha meghalsz és iszol embervért az leszel. - mondta nekem. - Értem. És hogy vagy képes napon járni? - kérdeztem tőle. Rengeteg kérdésem volt hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:48 pm

- Értem. És hogy vagy képes napon járni?
- Van egy kő, úgynevezett lapis lazuli. Ékszerekbe rakják és azzal tudunk, már akinek kell. De egy boszorkány is kell hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:59 pm

- Van egy kő, úgynevezett lapis lazuli. Ékszerekbe rakják és azzal tudunk, már akinek kell. De egy boszorkány is kell hozzá. - mondta nekem. Örültem neki, hogy nem titkolózik. - És neked is van ilyen köved?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürdőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőszoba
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» A fűrdőszoba
» Fürdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: