Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A barlang      I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A barlang      I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A barlang      I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A barlang      I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A barlang      I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A barlang      I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A barlang      I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A barlang      I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A barlang      I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A barlang

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 5:01 am

Barlang is kell Wink
✔️
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 5:34 am

Igazság szerint nem akartam annyira sietni mégis azon vettem észre magam, hogy ott állok A barlang előtt, ahol először és utoljára mondtam Tatianak, hogy szeretem. Utána már csak a vámpírrá válásunkkor láttam mikor anyánk megölte. Azt mondta azért őt használta, hogy ne vesszünk többet össze Niklaussal. Pedig mi az előtt sem civakodtunk. Megegyeztünk, hogy akármelyikünket válassza ugyan olyan testvérek leszünk mint mindig. Végül nem Tatia miatt romlott meg a viszonyunk, hanem Stefan miatt. Bementem a barlangba és rájöttem, hogy az üres alkoholos üvegeken kívül semmi sem változott. Leültem az egyik oltárféleségre és elmerengtem, hogy mi lenne ha… ha Tatia élne, ha Niklaus nem ment volna Stefannal, ha nem derült volna ki, hogy nem Mikael fia, ha nem változtunk volna át & ha együtt lenne a család. Hátra dőltem és elaludtam. Ha felkelek még szállást is kell keresnem.
Mikor felkeltem elindultam felderíteni a várost.


LEZÁRVA[/u][b]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 11:27 am

Kiterveltem,hogy "elhagyom a várost" ezt mondtam a többieknek,de inkább kiölök minden emberséget magamból és gyilkos leszek olyan leszek mint a 20-as években voltam.Itt telepszem le amíg sikerülni nem fog ez az egész majd kiváncsi leszek Damon arcára mikor megtudja,hogy nem az állati véren élő Stefan vagy.Hoztam magammal egy csomó vértasakot.El is kezdem ezt az egészet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 8:54 am

Hazamentem,elintéztem a bevásárlást,ami nagyon sokáig eltartott.Nagyon kivoltam anyámra,mindig csak parancsolgat nekem,közben meg nem is érdeklem.Alig várom,hogy befejezzem a sulit és elhúzzak anyámtól minél messzebbre.Muszáj volt kiszellőztessem a fejem.Gondoltam előbb átöltözök valami kényelmesebbe,mert hosszú sétára készültem.Felvettem egy farmernadrágot egy pólóval és egy tornacipőt és kiléptem a házból.Már nagyon elegem volt mindenből.Egyedül akartam lenni,a gondolataim csak úgy kavarogtam a fejemben.Annyi minden történt az elmúlt napokban,de a legjobban Jer csókja zaklatott fel.Még mindig sokat gondoltam rá,remélem hamar visszajön.De ugyanakkor most itt van Klaus is,a rejtélyes idegen,aki nagyon vonzó.Nem tudom mit csináljak.Ahogy ezeken gondolkodtam,észrevettem,hogy már a város határánál vagyok.Sokat sétálhattam,legalább 40 percnyire van a várostól,de fel sem tűnt,annyira lefoglaltak a gondolataim.Tudtam,hogy a közelben van egy barlang,gyakran jártunk erre kirándulgatni mikor még apa is velünk volt,de azóta nem is jártam erre.Jó volt újra itt lenni.Gondoltam bemegyek a barlangba.Furcsa zajokat hallottam belülről.Beljebb mentem és amit ott láttam az borzasztó volt.Stefan ült ott a barlang közepén és vértasakokból itta a vért.A szeme furcsa volt eres és a szemfogai is látszottak.Ő hirtelen felpillantott én meg ledermedtem,megkövülve álltam egy helyben és vártam,hogy mi lesz,talán most jött el számomra a vég.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 9:03 am

Megízleltem újra az emberi vér ízét mikor hirtelen felbilalntottam Caroline-t láttam megdermedve előttem.
-Caroline te nem félsz tőlem és itt maradsz amíg elnem engedlek.-Megigéztem.
-Nem félek tőled és addig itt maradok amíg elnem engedsz.-Ismételete a szavaimat.
A tasakos vér is finom,de annyi idő után a friss emberi vért is meg kell izlelnem ezért beleharaptam Caroline nyakába.Eleinte elakart lökni magától,de utánna hagyta.Mikor végeztem láttam,hogy még élde ott fekszik a sarokba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 9:14 am

Hirtelen előttem termett Stefan a szemembe nézett én pedig késztetést éreztem arra,hogy azt mondjam:
-Nem félek tőled és addig itt maradok amíg el nem engedsz.Egyszer csak hirtelen beleharapott a nyakamba.Ellenkezni akartam,de nem tudtam,ő annyira erős volt.Éreztem ahogy gyengülök.Nem volt erőm,lélegezni is alig tudtam,a szemem csukva volt.Éreztem még ahogy ellök és valahol a földön fekszem.Utána elvesztettem az eszméletem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 9:19 am

Caroline még mindig a földön feküdt,egy valamin elgondolkoztam inkább megteszem mint,hogy meghaljon de így is meg foghalni.
-Caroline,hé idd gyerünk idd.-Mondtam neki és a sebes csuklómat a szájához raktam.Itta de hirtelen ellökte a kezem.
-Sajnálom Caroline,hogy ezt kell tennem.-Mondtam és kitörtem a nyakát.
Párpercig a földön feküdt és egyszercsak fuldokló hangot hallottam felébredt.
-Mitörtént velem.-Kérdezte.
-Idd meg.-Mondtam miközben odaadtam neki egy vértasakot.
-Ez mi?-Kérdezte.
-Málnaszörp...najó vér idd meg kérlek Caroline.-Mondtam.
Caroline beleivott és kiitta az egészet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 9:29 am

Éreztem,hogy Stefan felránt a földről és a csuklóját a számhoz rakta és mondta,hogy igyak.Nagyon rossz ízű volt,ittam valamennyit de utána ellöktem a kezét.Mondta hogy:-Sajnálom Caroline,hogy ezt kell tennem.-Utána minden elsötétült. Fuldokolva tértem magamhoz.Mi történt velem?-kérdeztem
-Idd meg.-Mondta miközben odaadott nekem egy vértasakot.
-Ez mi?-Kérdeztem.
-Málnaszörp...najó vér idd meg kérlek Caroline.-Mondta.
Beleittam.Hirtelen nagyon jó érzés töltött el.Melegség áradt szét a testemen.Fogalmam sem volt mi történik velem.Hirtelen éles fájdalmat éreztem a számban.A szemfogaim megnőttek.Kibírhatatlan volt,de közben egyre jobban kívántam a vért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 12:40 am

-Caroline átváltozott.-Suttogtam.
Caroline fájdalmat érzett és láttam ahogy kipattanak a szemfogai.
-Mitörténik velem?-Kérdezte ordibálva.
-Át változtál vámpírrá.-Mondtam és félmosolyt húztam az arcomra.
-Miért tetted ezt velem?-Kérdezte miközben elvett még egy vértasakot.
-Mert gonosz lettem és ha gonosz vagyok azzal csak jót teszek,hogy átváltoztatlak.-Mondtam és odadobtam neki egy gyűrűt.
-Ez minek?-Kérdezte.
-Hogy tudj járni a napon lassan emlékezni fogsz néhány dologra mert megigéztelek.Nem tudom,hogy valaki még megigézett-e de azokra is emlékezni fogsz.-Felvilágosítottam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 1:17 am

-Caroline átváltozott-suttogta,de én mégis tisztán hallottam- Mi történik velem?-kérdeztem kiabálva-Átváltoztál vámpírá-mondta miközben elmosolyodott. Nem tudtam elhinni,soha nem hittem a természetfeletti dolgokban,és most hogy én is az lett,borzalmas volt elhinnem. Elöntöttek az érzelmek-Miért tetted ezt velem?-kérdeztem zokogva,miközben elvettem még egy vértasakot-Mert gonosz vagyok -válaszolta-és azzal csak jót teszek,hogy átváltoztatlak. Közben odadobott egy gyűrűt.-Ezt minek?-kérdeztem-Hogy tudj járni a napon. Lassan emlékezni fogsz dolgokra mert megigéztelek.-tette még hozzá. Nagyon új volt nekem még ez az egész. Minden amit a vámpírokról tudtam,azt a Twiligban olvastam.- Neked miért nem csillog a bőröd a napon mint Edwardnak? Vannak még más vámpírok is? Ha már átváltoztattál,mondj el mindent amit tudnom kell-követeltem tőle. Lassan ezt a vértasakot is kiürítettem,de az éhségem még nem csillapodot teljesem-És ilyen izékből táplálkoztok?mutattam a vértasakra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 1:41 am

-Neked miért nem csillog a bőröd a napon mint Edwardnak? Vannak még más vámpírok is? Ha már átváltoztattál,mondj el mindent amit tudnom kell-követelte tőlem. Lassan ezt a vértasakot is kiürítette,de az éhsége még nem csillapodot teljesen-És ilyen izékből táplálkoztok?-mutatott a vértasakra.
-Én az igaz életben élő vámpír vagyok és azért nem csillogok.Damon is vámpír,de még elég sokan vannak.Csak ezzel a gyűrűvel mehetsz ki a napra.Ehetsz ebből,de az igaz friss emberi vér is jó meg az állati csak attól nem lehetsz nagyon erős.Neszólj senkinek,hogy mi vagy mert az veszélyt hozhat ránk.Mysterius Place-ben régebben hemzsegtek a vámpírok és meg is ölték őket ezért baj ha elárulod bárkinek is,hogy mi vagy.-Mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 2:02 am

Mondta,hogy ő a valós életben levő vámpír és azért nem csillog. Megtudtam,hogy Damon is vámpír.
-Akik most a városba érkeztek mind vámpírok? Akkor Elenára Damont veszélyt jelenthet,hisz te is simán megöltél-ahogy kimondtam tudatosult bennem,hogy halott vagyok,így már örökre 17 maradok. Elkeseredtem,és legördült egy könycsepp az arcomon. -Ha nem mondthatom el senkinek,hogy mi vagyok,hogy vészelem ezt át? Mi lesz Elenával,hogy mehetek ezek után a közelébe? És mi lesz a többiekkel-nem bírtam tovább beszélni ismép zokogásba törtem ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 7:28 am

-Mehetsz a közelébe csak mivel még kezdő vagy ezért vészesen feláll,hogy megölöd.-Mondtam neki.Caroline nagyon zokogott oda dobtam neki egy zsepit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 8:08 am

-Mehetsz a közelébe csak mivel még kezdő vagy ezért vészesen feláll,hogy megölöd.-Mondta nekem.Mivel nagyon zokogtam odadobott nekem egy zsebit.Hogy lehetek akkor a legjobb barátnőm közelében?Én ezt nem fogom bírni.Nem lett volna egyszerűbb ha megigézel és elengedsz? Miért kellett tönkretedd az életem,vagyis inkább elvedd?-mondtam egyre jobban zokogva.-Nem ilyennek ismertelek meg.Tudom,hogy nem sokat beszélgettünk,de te annyira kedvesnek tűntél,miért kell ilyen legyél.Mit ártottam én neked?-megint abba kellett hagyjam a beszédet annyira sírtam már
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 8:15 am

Hogy lehetek akkor a legjobb barátnőm közelében?Én ezt nem fogom bírni.Nem lett volna egyszerűbb ha megigézel és elengedsz? Miért kellett tönkretedd az életem,vagyis inkább elvedd?-mondta egyre jobban zokogva.-Nem ilyennek ismertelek meg.Tudom,hogy nem sokat beszélgettünk,de te annyira kedvesnek tűntél,miért kell ilyen legyél.Mit ártottam én neked?-megint abba kellett hagynia a beszédet annyira sírt már.
-Telefonod van gondolom,de nemsokára jobblesz.Kifogod bírni egyhamar.Gonosz lettem Caroline és kiöltem magamból minden kedvességet és bekellett bizonyítanom,hogy már nem vagyok jó.És ha elmész üzennék valamit Damonnek amit szóról szóra át kellenki adnod és Katherine-nek is.
-És mi lenne az?-Kérdezte.
-"Szent" Stefan újra eltűnt és mostmár láthatod,hogy mi lett az eredménye.Mellékesen itt rád gondoltam Caroline ilyenkor magadra mutass.És ha akar valamit jöjjön a barlangba.-Mondtam neki és megint adtam neki egy vértasakot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 8:29 am

-Telefonod van gondolom,de nemsokára jobblesz.Kifogod bírni egyhamar.Gonosz lettem Caroline és kiöltem magamból minden kedvességet és bekellett bizonyítanom,hogy már nem vagyok jó.És ha elmész üzennék valamit Damonnek amit szóról szóra át kellenki adnod és Katherine-nek is.
-És mi lenne az?-Kérdeztem.
-"Szent" Stefan újra eltűnt és mostmár láthatod,hogy mi lett az eredménye.Mellékesen itt rád gondoltam Caroline ilyenkor magadra mutass.És ha akar valamit jöjjön a barlangba.-Mondta nekem és megint kaptam tőle egy vértasakot.
Kedvem lett volna meginni az egész tartalmát,de helyette visszadobtam neki.Nagyon nehéz volt megtennem,de nem akartam elfogadni tőle semmit.Kivéve a gyűrűt,arra még szükségem lehet.Reménykedtem,hogy nem halt ki még belőle minden jó,ezért próbálkoztam még.
-Ha azt mondod gonosz vagy,akkor nem fogadok el tőled semmit,sőt nem is kellene adj semmit.Nem hiszem el.hogy minden gonoszság kihalt belőled.Vannak biztos még emberek,akiknek fontos vagy,azok nem akarnának így látni.Ha jól láttam April-el barátok vagytok,legalább miatta ne,és nekem is szükségem lenne rám,ha már egyszer átváltoztattál.A többiekkel meg ne foglalkozz,ne változz meg miattuk.Tudom Stefan,hogy te jó ember vagy,vagy valamikor az voltál,elég jó emberismerő vagyok,vagyis a te esetedben akkor vámpír ismerő-mondtam végre kicsit elmosolyodva-tudom,hogy a lelked mélyén jó vagy,másképp nem törődtél volna ennyire sem velem.Meséld el mi juttatott idáig,hogy gonosz légy.-Nem tudom miért ,de valahogy megértettem Stefant.Az emberek csinálnak hülyeséget végső elkeseredésükben.Egyrészt haragszom rá,hogy ezt tettem vele,de mégsem tudom gyűlölni,inkább együttérzést érzek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 8:39 am

-Caroline ez nem olyan dolog,de Damon mindig bunkó és arogáns volt és megakarta keseríteni az életemet mert mikor vámpírok lettünk akkor kényszerítettem,hogy igyon és ez részben az én hibám.-Leültem Caroline mellé tudtam,hogy megért.
-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 8:45 am

-Caroline ez nem olyan dolog,de Damon mindig bunkó és arogáns volt és megakarta keseríteni az életemet mert mikor vámpírok lettünk akkor kényszerítettem,hogy igyon és ez részben az én hibám.-Leült mellém,mert látta,hogy megértem.
-Azért változtattad át,hogy ne haljon meg,mert nem akartál nélküle élni,vagy nem élni.Bocsi csak kicsit zavaros még nekem ez az egész-mondtam egy mosollyal-Az egyedül lét szörnyű dolog,ha nem lettek volna a barátaim nem tudom,hogy vészelem át a szüleim válását és ezért félek most is,hogy egyedül maradok,mert a barátaim közelében sem lehetek.-Mondtam visszafojtva a könnyeimet,miközben a vállára hajtottam a fejem,olyan megnyugtató volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 9:10 am

-Azért változtattad át,hogy ne haljon meg,mert nem akartál nélküle élni,vagy nem élni.Bocsi csak kicsit zavaros még nekem ez az egész-mondta egy mosollyal-Az egyedül lét szörnyű dolog,ha nem lettek volna a barátaim nem tudom,hogy vészelem át a szüleim válását és ezért félek most is,hogy egyedül maradok,mert a barátaim közelében sem lehetek.-Mondta visszafojtva a könnyeit,miközben a vállamra hajtotta a fejét,olyan megnyugtató volt.
-Igazad van.Mondtam és megfogtam a kezét.Csakk nézett a szemembe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 9:16 am

Megfogta a kezem én pedig mélyen a szemébe néztem.Nem tudom miért lehet,hogy a vámpírom válásom miatt is,de nagyon vonzónak találtam Stefant.Valami megfogott benne,pedig emberként még nem tetszett.Ahogy így egymás szemébe néztünk,hirtelen ötlettől vezérelve lágyan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 9:31 am

Caroline mélyen a szemembe nézett és megcsókolt.Heves csókcsatát vívtunk.Elkezdtem levenni a pólójat és vámpírgyorsaságunkal a falnak csapódtunk.Caroline is levette a pólómat.Kialakítottam még nemrég egy helyet .Oda mentünk Caroline-al.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 9:37 am

Stefan viszonozta a csókot és heves csókcsatába kezdtünk.Levette a pólómat és vámpírgyorsasággal a falnak csapódtam.Még nem tapasztaltam ezt a gyorsaságot,de szuper érzés volt.Én is levettem a pólóját.felkapott az ölébe és beljebb vitt a barlangba,ahova egy ágy féleség volt kialakítva.Lefektetett oda.Vágytam rá.Elkezdtem kicsatolni a nadrágján az övet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 9:46 am

+18!!!!
*Hanyagoljuk már őket,pls.A szerk.

Elkezdte kicsatolni a nadrágomon az övet.Gyorsan kicsatoltam a melltartóját és én is levettem a nadrágját.És elkeztdem az utolsó fölösleges ruhát is levenni.Caroline egyszerüen leszakította rólam az alsógatyát.Gyorsan hogy éljek a pillanattal belehatoltam.Caroline hirtelen felnyögött,de kintről lépéseket hallottam,de nem érdekelt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 9:57 am

+18
*Talán végre vége.A szerk.

Kikapcsolta a melltartómat és ő is levette az én nadrágomat.Már az utolsó ruhadarabomnál járt.Én letéptem az alsónadrágját ő pedig belémhatolt.Hirtelen felnyögtem.Lépések hallatszottak kintről,de nem érdekelt és ahogy láttam Stefant se.Fordítottam a helyzetünkön így én voltam felül.Vadul csókolóztunk közben.Ajkunkkal bebarangoltuk egymás felső testét.Hihetetlen érzés volt vámpírként szeretkezni.Ilyen vad sex-ben még nem volt részem.Egyszerre érkeztünk el a gyönyör kapujában.Találtam egy takarót,magunkra terítettem,majd Stefanhoz bújtam és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 10:03 am

Talált egy takarót,magunkra terítette,majd hozzám bújt és megcsókolt.Caroline mellettem feküdt.Olyan jó volt mellettem érezni valakit végre.Egyszercsak megláttam egy alakot a barlang elejében.
-Elena-felültem.
-Stefan és Caroline?-Kérdezte Elena meglepődve és meglátta Caroline-t is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A barlang      Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A barlang
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Mysterious Place határa-
Ugrás: