Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A barlang      - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A barlang      - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A barlang

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 9:42 pm

Meggondoltam magam,mégsem megyek el Klaushoz,mert hát alig ismerem,és eléggé leégetném Carolinet,hogy beállítanék hozzá azzal,hogy "- Szia,a barátnőm utánad kutatott,és azóta nem hallottam felőle.".Így hát egy ötlettől vezényelve elmentem a barlangba,mivel gyakran jött ide az apjával,és néha velem is,és volt olyan,hogy ide jött,mikor nagyon kiakadt.De amint bementem,megláttam,hogy itt van.De nem egyedül.
-Stefan és Caroline?-Kérdeztem meglepődve. - Ti még is mi a jó fenét csináltok itt? - Kérdeztem,mert láttam,hogy egy ágy féleségben feküdnek. - Ugye ti nem...?Aww,fúj!És Caroline,legalább hagytál volna egy üzenetet!Mert utoljára akkor láttalak,mikor elkezdtél azután a Klaus után kutatni,azóta semmi hír felőled.Azt hittem valami bajod esett,vagy talán rosszabb! - Mondtam neki,és a felgyülemlett feszültség miatt elkezdtem könnyezni.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 10:26 pm

-Stefan és Caroline?-Kérdezte meglepődve. - Ti még is mi a jó fenét csináltok itt? - Kérdezte,mert látta,hogy egy ágy féleségben fekszünk. - Ugye ti nem...?Aww,fúj!És Caroline,legalább hagytál volna egy üzenetet!Mert utoljára akkor láttalak,mikor elkezdtél azután a Klaus után kutatni,azóta semmi hír felőled.Azt hittem valami bajod esett,vagy talán rosszabb! - Mondta neki,és a felgyülemlett feszültség miatt elkezdett könnyezni.
-Elena sajnálom,csak gondoltam ide jövök és megláttam Stefant és ez hosszú történet.-Mondta Caroline és betakarta magát egy takaróval.Én is felálltam gyorsan felkaptam valamit és odamentem Elenához.
-Elena nem láttad,hogy itt vagyok és nem szólsz senkinek,hogy Caroline és én mit csináltunk.-Megigéztem Elenát.
-Nem láttam,hogy itt voltál és,hogy mitcsináltál Caroline-al.-Ismételte Elena.
-Stefan mit csináltál?-Kérdezte Caroline.
-Megigéztem őt.-Súgtam neki.
-Elena később még beszélünk,de most menj haza jól vagyok.-Monda Caroline és kiment Elenával.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 11:15 pm

Ahogy ott feküdtünk egymás karjaiban,megpillantottam egy árnyékot. Elene volt az. Hirtelen nagyon elszégyeltem magam,hogy így kell lásson és mikor utoljára találkoztunk még pont Stefant kereste. Nagyon ki volt szegény akadva,aggódot értem,én meg nem is szóltam neki csak eltüntem. El akartam neki mindent mondani,de Stef gyorsabb volt,felált és megigézte,hogy menjen haza és felejtse el amit itt látot. Haragudtam Stefanra amiért ezt tette. -Elena most menj haza,később megbeszéljük,én jól vagyok -mondtam,és kimentünk a barlang elé,még akartam neki mondani valamit,hogy Stef ne hallja-Annyira sajnálom Elena-mondtam suttogva,kérlek várj meg a itt valahol az erdőnél,és mindent elmondok neked-láttam a zavart az arcán. Megöleltem,éreztem a vénája lüktetését,a szemem alatt erek jelentek meg,késztetést éreztem,hogy megharapjam,de gyorsan ellöktem magamtól és kiabálva mondtam,hogy menjen.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 11:24 pm

-Elena most menj haza,később megbeszéljük,én jól vagyok -mondta,és kimentünk a barlang elé,még akart nekem mondani valamit,hogy Stef ne hallja-Annyira sajnálom Elena-mondtam suttogva,kérlek várj meg a itt valahol az erdőnél,és mindent elmondok neked. - Mondta Caroline és hirtelen eltorzult az arca,és ellökött magától. - Menj! - Kiáltotta,és elkezdtem rohanni az erdő széléhez.Akkor megvárom ott Carolinet,hogy elmondja,mi ez."Nagyon félek." - Gondoltam,miközben leültem egy kőre.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 11:34 pm

Caroline visszajött.
-Mondtam,hogy lehet,hogy megölöd.-Mondtam neki és elkezdtem felöltözni.
-Honnan hallottad?-kérdezte értetlenkedve.
-Mert a vámpírok jobban hallanak mint az emberek.
-Stefan mért igézted meg Elenát?-Kérdezte.
-Mert ha elmondja,hogy itt vagyok Caroline jó volt veled,de amit hallottam,hogy Klaust kerested ez most elszomorított,de mivel nem járunk engem nem érdekel öltözz fel és menj Elena után.-mondtam.
-De Stefan...-Mondta és elkezdett felöltözni.
-Menj Caroline majd még beszélünk.-Mondtam majd Caroline elment és ismét egyedül maradtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 3:24 am

Visszamentem a barlangba,nem akartam csak így otthagyni Stefant. Nem tudom mit érzek iránta. Az érzéseim kavaroktam. Nem tudtam mit akarok,azért is kellett beszéljek Steffel. Bementem a barlangba,miközben megpillantottam az egyik sarokban ülve.
-Beszélnünk kell Stefan a történtekről. -mondtam miközben leültem mellé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 5:33 am

Caroline visszajött és. megpillantott az egyik sarokban ülve.
-Beszélnünk kell Stefan a történtekről. -mondta miközben leült mellém.
-Rendben.Beszéljük meg.-Mondtam neki.
Caroline nem tudott belekezdeni csak nézett rám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 5:40 am

Nehezen tudtam elkezdeni mondanivalómat. Csak néztem,végül sikerült kinyögnöm valamit.
-Figyelj,ami történt csodálatos volt számomra,de nem jönnél vissza a városba? Elmehetnénk randizni,és utána meg is próbálhatnánk együtt-mondtam miközben néztem és vártam a reakcióját. Mélyen néztem szép zöld szemeibe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 5:49 am

-Figyelj,ami történt csodálatos volt számomra,de nem jönnél vissza a városba? Elmehetnénk randizni,és utána meg is próbálhatnánk együtt-mondta miközben nézett és várta a reakciómat.
-Jó lesz a holnap?-Kérdeztem mosolyogva.
-Tökéletes.-Mondta és megcsókolt.
-Érted megyek délben és meghívlak egy ebédre.-Mondtam neki.
-Rendben és akkor ezt vehetem annak,hogy visszajössz?-Kérdezte.
-Igen még összepakolok és visszamegyek a Salvatore panzióba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 6:05 am

Boldog voltam,hogy visszajön a városba,talán végre lehet egy normális kapcsolatom.
-Én megyek is csak ennyit akartam,örülök,hogy tiztáztuk a dolgokat,ma Elenánál alszok-mondtam és búcsuzásképp újra megcsókoltam
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 3:37 am

Caroline elment.Én még összepakolok és visszamegyek a városba.Próbáltam minnél gyorsabban összerakni a cuccaimat.Mikor már minden megvolt vámpírgyorsasággal hazamentem.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 5:49 am

Nem szolt semmit,csak vámpírgyorsasággal eltűnt. Körbenéztem,hogy e valaki az utcán aki láthatna,de szerencsére nem volt,így én is bevetettem a vámpírgyorsaságom és a barlanghoz mentem. Reméltem,hogy ott van,ha meg mégsem,akkor legalább lesz egy kis időm ahol mindenkitől távol lehetek. Bementem a barlangba,ott volt,így elmondhattam amit gondoltam.
-Stefan semmi értelme annak amit te csinálsz,hogy elmenekülsz a gondjaid elől. Inkább nézz szembe velük-közelebb mentem hozzá,megfogtam barátilag a kezét és úgy folytattam mondandómat- Nem kell aggódj,nem leszel egyedül én itt leszek neked mint barát és mindenben támogatni foglak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 5:53 am

-Caroline hadjuk ezt léccives menj már biztos várnak téged.-Mondtam és elrántottam a kezem és a barlang kijáratához vezettem őt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 6:02 am

-Nem fogsz egykönnyen megszabadulni tőlem,és bármerre is mész utánadmegyek,bárhol is legyél megtalállak,mert nem foglak egyedül hagyni,és együtt megoldhatjuk a dolgokat,csak ne utasítsd vissza a barátságom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 6:09 am

-Megpróbáltuk nem sikerült,de ami volt jó volt.Nem muszáj szánalomból a barátomnak maradnod.-Mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 6:16 am

-Nem szánalomból akarok a barátod lenni,hanem mert így is érzem. Mikor ma megöleltél olyan jó érzés fogott el,éreztem hogy fontos vagyok neked,és ez nagyon jól esett a mai reggelem után.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 6:23 am

Tudod mit Caroline?Legyél nyugodtan Klaussal aki engem 50 évre magához láncolt és azért jöttem vissza a városba,hogy új életet kezdjek,de Klaus is visszajött és most azt akarja tőlem elvenni ami nemrég fontossá vált nekem...téged Caroline.Nem érdekel ha őt szereted,de ezt tudnod kell.Tudom 3 embert csókoltam meg a városba Kath-et Elenát és téged a tiéd volt a legjobb.Ha ez téged nem érdekel elfogadom Klaus jobb nálam sokmindenben.-Vámpírgyorsasággal a Salvatore házba mentem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 6:47 am

-Stefan szavai lesokkoltak. Klausról nem is gondoltam,hogy ilyet tenne. De hát nem is ismerem egyiket sem jól és máris összekavarodtak az érzelmeim. Amiket Stefan mondott olyan szép volt,és őszinte érzelmekről tanuskodtak,Klaus pedig ki állt értem Khatrinel szemben. Olyan tanácstalan vagyok,valakivel kell beszéljek,és Stefannal addig nem is tudok,míg nem tiztáztam az érzelmeimet és már megint eltünt. Én is követtem példáját és vámpírgyorsasággal a városba mentem.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A barlang      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A barlang    A barlang      - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A barlang
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Mysterious Place határa-
Ugrás: