Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Az utcák                   I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Az utcák                   I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Az utcák                   I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Az utcák                   I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Az utcák                   I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Az utcák                   I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Az utcák                   I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Az utcák                   I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Az utcák                   I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Az utcák

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 3:41 am

Házak előtti utcák,sima sétálós utcák,stb. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:01 am

- De viccel valaki. Majd ha össze esem, lesz aki elkap.- mondta gúnyolódva, majd kiléptünk az ajtón és elindultunk a Heavenbe.
- Kihasználod a jó modorom. – mondtam tettetett sértődöttséggel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:06 am

- Kihasználod a jó modorom. – mondta sértődötten. - Jól van, ne haragudj. Csak tudod a testvéremmel szórakoztam ilyen jól utoljára. - mondtam kicsit szomorúan, majd lehagytam Elijaht.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:15 am

- Jól van, ne haragudj. Csak tudod a testvéremmel szórakoztam ilyen jól utoljára. - mondta kicsit szomorúan, majd lehagyott.
Utána siettem. - Nyugi csak vicceltem. Tudod, rég beszélgettem valakivel úgy, mint veled. De látom rossz vicc volt. – mondtam én is szomorúan.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:20 am

Utánam sietett. - Nyugi csak vicceltem. Tudod, rég beszélgettem valakivel úgy, mint veled. De látom rossz vicc volt. - mondta szomorúan. - Semmi gond, nem volt rossz vicc. Csak én értettem félre.- mondtam neki egy biztató mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:25 am

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 10:49 pm

Megis láttam.A kék ruhámat vette föl.Azt sem használtam szinte soha.Viszont neki tökéletesen állt.Kiemelte a szeme szinét mely a nepfényben csak mégjobban szikrázott.Gyönyörű volt.
-Nahát ebben nagyon csinos vagy.Tök jól áll.-mondta,majd odadobtam neki a vértasakot pont mint tegnap este.Falatoztunk majd elindultunk vásárolni.
Boltról boltra mentünk,miközben a ruhákat fürkésztük,és vásároltuk.
Már a 9 vagy 10edikbe mentünk be.Mikettőnknek két nagy szatyor a kezében,amikor megláttam egy ruhát.Pántos és bordó fekete strasszokkal a nyakánál.A hossza a térdemen felülig ért.Ez tökéletes lesz az esti bulira.Beleszerettem.
Mig Caroline magának válogatott odaszóltam neki.Nem is kellet kiáltsak mert úgyis hallotta.
-Caroline?Ehhez mit szólsz?-néztem rá kérdőn.Miután mellém jött.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 11:23 pm

Anna mondta,hogy milyen jól áll nekem ez a ruha és dobott nekem egy vértasakot.Reggeli után el is mentünk vásárolni.Nagyon sok üzletbe bementünk,már elég sok ruhát is vásároltunk,de a bulira még nem találtunk semmit.Ahogy nézegettem,egy szer csak hallottam,hogy Anna szól,hogy menjek oda.
-Caroline?Ehhez mit szólsz?-nézett rám kérdőn.Miután mellé jöttem. Egy pántos és bordó ruhát mutatott fekete strasszokkal a nyakánál.A hossza a térdén felülig ért.
-Ez nagyon szép,próbáld fel gyorsan,közben még nézelődtem és én is megtaláltam a tökéletes ruhát.Egy türkizkék pánt nélküli ruha volt.Fent testhez simuló,az alsó rész meg két bővebb fodros részből állt és egy egyenes szabású szűkebből ami a felső részéhez tökéletesen illet.Anna kijött a fülkéből.Csodálatosan nézett ki.
-Huh Anna ez a ruha mesés,szuperül áll.Közben én is találtam magamnak-mondtam és megmutattam a ruhát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 11:37 pm

Gyorsan fel is próbáltam a ruhát.Mkor kijöttem az öltözőből Caroline azt mondta hogy nagyon jól áll.Nekem is nagyon tetszett.Ő is talált magának egy gyönyörű türkizkék ruhát.Én nem vettem volna fel de amikor ő felpróbálta,neki tökéletesen állt.Gyönyörű volt benne.
-Akkor ezek maradnak?-kérdeztem.
-Igen.-felelt Caroline.
A kasszához mentünk és fizettünk.
-Szerintem indulhatunk haza.Letesszük nálunk vagy felmegyünk hozzád?Lepakolni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 1:08 am

Mindkettőnknek maradt a ruha.Ki fizettük és indulni készültünk.
-Szerintem indulhatunk haza.Letesszük nálunk vagy felmegyünk hozzád?Lepakolni.
-Menjünk el hozzánk előbb,mert Elenának el kell vigyem a ruhát,csak az a baj,hogy nálunk nem maradhatunk,mert ahhoz anyám be kellene hívjon,ő meg soha sincs otthon mikor kellene.Hamar hazaértünk,Anna meg várt kint én meg előkerestem Elenának a ruhát.Kissé merész,de mindenkit el fog bűvölni vele.Egy piros testhez simulós térd feletti pántos ruha,hátul mély kivágással és csak pántok tartják össze.Hozzá egy piros sál és mindenki meg fogja majd bámulni.Csak attól tartok nem fogja bevállalni.Lesiettem Annához,megmutattam neki a ruhát és vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 2:15 am

Lepakoltuk a cuccokat nálam majd elmentunk Carolinékhoz.Ő bement viszon én megvártam kint mivel az édesenyaja nem volt otthon és nem tudott behivni.
Előkeresett egy piros ruhát amit Elenának szánt estére.Nekem nagyon tetszett.
-Hú ez gyönyörű.-mondtam tátott szájjal-Nem tudom....Elena fel fogja ezt venni?Nem tudom mennyire merész.
Carolineal el is indultunk Elenáékhoz.Sajnos nappal volt igy nem tudtuk bevetni a vámpirgyorsaságot.Odaértünk és Car bekopogott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 2:22 am

Lezarva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 3:29 am

Gyorsan távoztam a Heavemből. Minnél hamarabb otthon akartam lenni,de mivel nappal volt nem vethettem be a gyorsaságom. Reméltem,hogy senkivel sem fogok találkozni,de mégse így lett. Stefan jött velem szemben. Ez nem lehet igaz,miért most bukkan fel ő is és miért nem 2 nappal ezelőtt. Mikor meglátott megállt előttem és rámmosolygot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 4:16 am

Éppen sétáltam az utcán és megláttam Caroline-t.Rámosolyogtam.
-Szia Caroline.-Megöleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 4:58 am

-Szia Caroline-mondta és megölelt,én visszaöleltem.
-Neked is szia. Hamarabb kellett volna visszagyere,így lemaradtál a tegnapi esti buliról,bár elég katasztrofális volt,és hála a kis Aprilnek mindenki tudja,hogy lefeküdtünk egymással.-April nevét kissé gúnyosan mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 5:02 am

-Neked is szia. Hamarabb kellett volna visszagyere,így lemaradtál a tegnapi esti buliról,bár elég katasztrofális volt,és hála a kis Aprilnek mindenki tudja,hogy lefeküdtünk egymással.-April nevét kissé gúnyosan mondta.
-Biztos jó lehetett de nekem még volt pár ügyem amit el kellett intéznem.A randi még áll?-Kérdeztem és megfogtam a kezét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 5:19 am

-A randi még áll?-kérdezte és megfogta a kezem.
-Figyelj -mondtam és kivettem a kezem a kezéből-azóta elég sok dolog történt,és én benne vagyok,hogy találkozzunk,de csak mint barátok. Igaz hogy nem nagyon ismerlek,de érzem,hogy fontos vagy nekem,mint barát-ez igaz is volt,de nem tudom mi vár ma még rám,reggel Klausszal ébredtem,utána a Heavenbe Jeremy,most meg Stefan,szép kis nap,és még mikor lesz este.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 5:23 am

-Figyelj -mondta és kivette a kezét a kezembőll-azóta elég sok dolog történt,és én benne vagyok,hogy találkozzunk,de csak mint barátok. Igaz hogy nem nagyon ismerlek,de érzem,hogy fontos vagy nekem,mint barát.-Mondta.
Nem szóltam hozzá és vámpírgyorsasággal a barlangba mentem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:04 am

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 12:46 am

Nagyon unatkoztam.Ezelőtt Jeremyvel telefononon üzeneteztem,de azt hiszem elaludt,mivel már nem irt vissza.Nem is zavarom.Kimentem kicsit sétálni.Unalmamban,köveket rugdostam magam előtt.Amikor lépteket hallottam a hátam mögül.Megfordultam és láttam.Stefan volt az.Vele még nem is találkoztam az ittlétem alatt,csak amikor a kávézóba jött,viszont akkor sem beszélgettünk.
-Szia.-köszöntem neki mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 6:55 am

Ki kellett szellőztetnem a fejem ezért eljöttem sétálni.Egyszer csak egy hangot hallottam.
-Szia.-Anna volt az.
-Oh szia.-Köszöntem neki.
-Hallottam,hogy történtek dolgok veled mostanában.-Mondta
-Már az egész város erről csámcsog?-Kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 7:37 am

-Oh,isten ments!Többet szóba sem hozom,ha ennyire zavar.-válaszoltam vissza,miközben a kezemmel ,,stop”ot mutattam,és mosolyogtam.-És én nem pletykálok.Az évek során voltam már lelki szemetes,nem egyszer.De mesélj te magadról.Mi történt veled 864 óta,azon kivul hogy miutan en eljottem te vampir lettel?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 1:02 am

-Oh,isten ments!Többet szóba sem hozom,ha ennyire zavar.-válaszolta vissza,miközben a kezével ,,stop”ot mutatott és mosolygott.-És én nem pletykálok.Az évek során voltam már lelki szemetes,nem egyszer.De mesélj te magadról.Mi történt veled 864 óta,azon kivul hogy miutan en eljottem te vampir lettél?
-Nyugodtan beszélhetünk Caroline-ról de gondolom,hogy ő Klaussalvan.Amúgy amik történtek az évszázadok során hosszú lenne elmondani ezért csak annyit mondok,hogy zavaros az egész.-mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 1:12 am

-Á,szóval még mindig a régi titokzatos Stefan vagy.Nem tudom,mit beszélhetnénk Carolineról.Ha érdekel valami,ami nem titok szivesen elmondom,de nincs hozzá semmi hozzáfűznivalóm.-hajtottam le a fejem-Határozatlan...
-Hogyérted?-kérdezte.
-Hát...Caroline gyönyörű,és minden ujjára talál magának pasit.És hát,talált is.Most pedig nem tud választani.És ami a legrosszab,hogy már én is belekavarodtam a 3szögekbe.És nem tudok neki még tanácsokat adni sem,mivel az önzőség lenne vele szemben,es ot ennel jobban tisztelem,es tobbre tartom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 10:21 pm

-Értem.-Mondtam és éreztem,hogy a telefonom rezeg.
Láttam,hogy kaptam egy SMS-t."Szia Stef szeretnék veled beszélni,remélem otthon vagy,10perc és nálatok leszek

Caroline"
-Ne haragudj Anna,de sietnem kell majd még beszélünk.-Mondtam és vámpír gyorsasággal a Salvatore ház felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az utcák                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az utcák
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Utcák-
Ugrás: