Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Az utcák

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Az utcák                   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 10:24 pm

-Rendben.Szia.-köszöntem el tőle.Stefan vámpirgyorsasággal elsuhant és pedig tovább sétáltam még egy kis ideig majd hazamentem.
Lezárva
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az utcák                   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 9:44 am

- Tegyél le! - Mondtam,és ütögettem Damont.De reménytelenül. - Jól van,feladom.De akkor maradj ott velem! - Kérleltem,miközben nekidőltem a mellkasának. - Félek egyedül lenni.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Az utcák                   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:00 am

- Tegyél le! - ütögetett Elena reménytelenül. - Jól van,feladom.De akkor maradj ott velem! - Kérlelt, miközben nekidőlt a mellkasomnak. - Félek egyedül lenni.
Ez furcsa, mert szinte egész életében egyedül volt. Jó, ott volt neki Jeremy,de neki kellett rá figyelnie, és biztos egy csomószor kellett egyedül maradnia otthon. Valami különös melegség járta át a testem, attól hogy Elena megkért, hogy maradjak vele, azok után is, amiket műveltem ma este. Utáltam amikor megbántottam. Utálok magamat is eléggé. De most olyan jó volt a kezembe tartani, még akkor is, ha a szíve ott lüktetett tőlem nem messze és bármikor feltéphetném a puha bőrét. De nem fogom soha többé bántani.
Lassan megérkeztünk a házhoz és Elena légzése egyenletes lett, ezek szerint elaludt (vagy csak színlelte). Felvittem a szobájába.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az utcák                   - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utcák    Az utcák                   - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az utcák
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Utcák-
Ugrás: