Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Rét                             I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Rét                             I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Rét                             I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Rét                             I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Rét                             I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Rét                             I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Rét                             I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Rét

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Rét    Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 1:11 am

flower
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 5:38 am

Amikor az erdőben jártunk régebben akkor pillantottam meg.
Gyönyörű hely volt. Hibátlan pázsit, egy-két régi fatuskó és a közelben egy kisebb vízesés. Leültem az egyik fatuskóra és kiléptem a bokacsizmámból. Mint egy kislány szaladgáltam a fűben majd kifeküdtem. A fejem alá tettem a kezeimet és úgy néztem a napot. Az elúszó bárányfelhőket. Hallgattam, ahogy a madarak csicseregnek. Én meg vigyorogtam. Aztán eszembe jutott Kath. Felültem és írtam egy sms-t.

Smile I love you
Boldogabb nem
is lehetnék!
xo April

Visszafeküdtem és folytattam azt a nagyon fontos teendőmet. Szerelmesnek lenni. Közben elkezdtem dúdolni egy dalt. Amikor még Európában voltam akkor hallottam és megkértem, pontosabban igéztem egy srácot, hogy fordítsa le. Azt hiszem magyarul volt. AFC - Mennyország.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 8:26 am

Na,most már minden tökéletes:
•azt hiszem barátnőm van,egy fantasztikus lány,és csodával határos módon én is kellek neki
•nem vagyok éhes
Gondoltam járok egyet,szerintem minden ember aki látott,hülyének nézett,amilyen idétlen vigyor terült el az arcomon,de nem érdekelt mit gondolnak rólam.
Megláttam April-t,amint a fűben feküdt,és az eget bámulta,odarohantam hozzá,lefeküdtem mellé,megfogtam a kezét.
-Szia!Már nagyon hiányoztál!-Felültem és csókot nyomtam a homlokára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 8:33 am

Hirtelen felugrottam,valaki figyel...el kell tűnnöm!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 9:08 am

Valaki van itt. Nem valaki hanem Ô. Idejött hozzám, lefeküdt mellém és megfogta a kezem.
-Szia!Már nagyon hiányoztál!- felült és csókot nyomott a homlokomra. Felé fordultam.
- Szia! Te is - mondtam és az arcát fürkésztem. Eszembe jutott pár sor az imént dúdolt dalból. "Szeretném újraélni százszor, tartson örökké a láng" Ùgy tetszik ez a dal. Majd hirtelen felugrott és elrohant. Most megrémisztettem? Vagy rájött, hogy nem is èn kellek neki? Felhívtam a tudakozót és lekértem a számát. Írtam egy sms-t neki.
'Mi a baj?
Mi történt?
Én tettem valamit?
xoxo April'
Pár pillanat múlva rezgett a mobilom. Reméltem, hogy Ô az, de nem. Kath. Biztos vége a randijának.
"Hol vagy? Mesélnem kell mindenképpen. xoxo Kath"
Már picit sötétedett ìgy visszahúztam a csizmám és visszaírtam.
"Kövesd a szivárványt. Réten az erdôbe nem messze a viskótól ahol még AKKOR jártunk xoxo April"


A hozzászólást April(Sasy) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 10, 2012 8:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 9:31 am

April rögtön vissza is írt, még hozzá ezt: "Kövesd a szivárványt. Réten az erdôbe nem messze a viskótól ahol még AKKOR jártunk xoxo April" - Ebbe meg mi üthetett, lehet neki is olyan jól sikerült a randija Kol-al mint nekem Dean-nel. Amilyen gyorsan csak tudtam oda mentem arra a rétre. - Szia April! Na milyen volt Kol-al? - kérdeztem tőle ezer wattos mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 9:49 am

- Szia April! Na milyen volt Kol-al? - kérdezte tőlem ezer wattos mosollyal.
- Szia! - mondtam én is ezer wattos mosollyal - Nagyszerû! Òòô annyi minden történt. És olyan éééédes. - és itt megint az jön, hogy én meg nyálaaass gondoltam - Találkoztunk a Téren. Olyan izgatott voltam, hogy abba a fekete felsôbe és fekete shortba mentem el otthonról. Mielôtt még megláthatott volna elrohantam vásàrolni. Aztán odamentem hozzá és bocsánayot kértem a parkos esetért. Erre szomorù lett. Én pedig megcsókoltam. Ô meg vissza és felkapott úgy folytattuk. Arra lettem figyelmes, hogy tapsolnak. Minket. Aztán elkezdet esni az esô. Mennie kellett, de azt mondta minél elôbb látni akar. Kijöttem ide. Egy ideig csak boldogan dúdoltam majd megjelent. Homlokom csókolt és azt mondta, hogy hiányoztam. De zaklatott lett hirtelen és elment. Írtam neki sms-t, de még nem válaszolt. - fejeztem be szomorúan.
- Ès veled mi történt? Dean?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 10:32 am

- Szia! - mondta ő is ezer wattos mosollyal - Nagyszerû! Òòô annyi minden történt. És olyan éééédes. Találkoztunk a Téren. Olyan izgatott voltam, hogy abba a fekete felsôbe és fekete shortba mentem el otthonról. Mielôtt még megláthatott volna elrohantam vásàrolni. Aztán odamentem hozzá és bocsánatot kértem a parkos esetért. Erre szomorù lett. Én pedig megcsókoltam. Ô meg vissza és felkapott úgy folytattuk. Arra lettem figyelmes, hogy tapsolnak. Minket. Aztán elkezdet esni az esô. Mennie kellett, de azt mondta minél elôbb látni akar. Kijöttem ide. Egy ideig csak boldogan dúdoltam majd megjelent. Homlokom csókolt és azt mondta, hogy hiányoztam. De zaklatott lett hirtelen és elment. Írtam neki sms-t, de még nem válaszolt. - fejeztem be szomorúan.
- Ès veled mi történt? Dean?

- Egy nyugodj meg ne legyél se szomorú se szivárványos lány. Bocsi de attól hányni tudok, te vámpír vagy nem valami angyalka. Kettő mi az, hogy nekem nem vettél semmi ruhát, most csalódtam benned. Három biztosan írni fog, csak megérzett egy másik ősit vagy valami ilyesmi. - mondtam neki még mindig mosolyogva. Éppen most osztottam ki halál nyugodtan a legjobb barátnőm, azta egy pasi hogy megtud változtatni.
- Tegnap arra lyukadtunk ki, hogy le kéne szoknom a meleg vérről és zacsisra váltani. Eldöntöttem így fogok tenni, csak miatta. Még akkor majdnem megkóstoltam, de azt mondta megutálna akkor ha megharapnám. Aztán randira hívott és elment. Amúgy mit csináltál Kol2-vel mert mikor találkoztam vele éppen az inget gombolta vissza. Na de ez most nem fontos. Bocsi amiért reggel úgy elrohantam, de nem bírtam magammal. Pillangók mászkáltak a gyomromban már kora reggel. Elmentem a Heaven-be és ott ült a teraszon az egyik asztalnál. Oda ültem mellé, éppen észre vett és azt mondta csak enni akart valamit és nem engem látni. Akkor kicsit elszomorodtam, hogy talán nem tetszek neki. Aztán elkezdtünk beszélgetni ő rendelt magának kaját én pedig ittam olyan alkohol mentes koktél-t amit te szoktál inni. Be sokalltam a whisky-től szóval most büszke lehetsz rám. Mondtam neki én fizetem, mikor kijött a számla rájött mit mondtam és azt mondta fizeti ő. Aztán olyan édes volt elkezdett össze vissza beszélni, mert kétértelműen fogalmazott. Haza kísért, szerelmet vallott és megcsókolt. Én meg vissza csókoltam neki majd a szobámba cipeltem magammal heves csókok közepette. Levettem a pulcsiját,de azt mondta még ne feküdjünk le, hiszen nem olyan rég ismertük meg egymást. Egyet értettem vele megbeszéltük, hogy még ráérünk. Aztán azt mondta mennie kell. Nem hagytam, hogy elmenjen utána mentem és megcsókoltam, majd vissza csókolt így már elengedtem. Tudom, hogy szeret és miattam vissza fog jönni éreztem a csókjából. - így fejeztem be a kis regényem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 10:51 am

Kath elmondta mi történt Dean-nel. Ahogy tegnap este említettem jópont, hogy nem Damon. Azt is mondta, hogy nem vagyok szivárványos lány. Okéé akkor csak rózsaszín ködös/felhôs. Lecseszett, hogy nem vettem neki semmi ruhát. És biztosított róla, hogy úgyis hívni fog.
- Ez olyan ro - kezdtem, de Kath csúnyán nézett rám. - Oké, értem és bocsi. Mit szólsz egy 'Last minute night shopping'-hoz? - kérdeztem mosolyogva - Kol2-rôl annyit, hogy bunkó volt. És távolról sem az igazi. Kol teljesen más. Ô figyelmes és olyan aranyos... - áradoztam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 11:05 am

- Ez olyan ro - kezdte, de csúnyán néztem rá. - Oké, értem és bocsi. Mit szólsz egy 'Last minute night shopping'-hoz? - kérdezte mosolyogva - Kol2-rôl annyit, hogy bunkó volt. És távolról sem az igazi. Kol teljesen más. Ô figyelmes és olyan aranyos... - áradozta.
- Hmm nem rossz ötlet, és hozzá eladók megigézése, hogy ne kelljen fizetnünk? - kérdeztem tőle vigyorogva. - Oké fektessük le a szabályokat. Amíg Dean nem jön vissza és nem randizol Kol-al egy szó se essen róla. A randi után pedig csak elmondod mi volt és nem émelyegsz ódákat róla. Már kezdesz az idegeimre menni az áradozással, nagyon hiányzik Dean és vele akarok lenni, de nem lehet, te meg itt ontod magadból a rózsaszín felhőcskéket. Komolyan már lassan undorító lesz. - mondtam komolyan. Majd elmentünk a rétről be a városba shoopping-olni


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 5:12 am

-Menjünk ki a rétre! - mondta.
Várakozóan megfogta a kezem és felállt. Én is felállta.Kézen fogva kisétáltunk az ajtón.Kint sütött a nap,az eget néhol egy egy felhő pettyezte.Kirohantunk a rétre.Felkapott a kezébe,majd a rét szélén egy sziklának dőlve leült,én pedig az ölébe ültem,szorosan magához ölelt. Átkaroltam a nyakát és közel hajoltam hozzá. - Most mit szeretnél? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 6:15 am

Átkarolta a nyakam és közel hajolt hozzám.
-Most mit szeretnél?-kérdezte egy csodálatos mosoly kíséretében.
Hát...
•örökre itt maradni,csak vele
•ölelni és csókolni
•nézni őt,mivel olyan gyönyörű
•a hajába temetni az arcomat,mert akkor úgy érzem hogy erős vagyok és nem történhet semmi rossz
-Veled lenni.És nem csak most,örökre,ami nekünk azt hiszem eléggé hosszú idő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 6:39 am

-Veled lenni.És nem csak most,örökre,ami nekünk azt hiszem eléggé hosszú idő. - mondta.
- Tudod így nem is tûnik olyan nagyon hosszúnak. -mondtam még mindig mosolyogva és megcsókoltam. - Nekem az az örökre tökéletesen megfelel.
Mellkasára hajtottam a fejem és halkan dúdolni kezdtem azt a dalt "Szeretném újra élni százszor, minden ôrült pillanatát"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 9:45 am

- Tudod így nem is tûnik olyan nagyon hosszúnak. -mondta egy mosoly és egy csók kíséretében...- Nekem az az örökre tökéletesen megfelel.
A mellkasomra döntötte a fejét,és dúdolni kezdett egy dalt,amit még soha sem hallottam,de nagyon tetszett,főleg azért mert ő dúdolja.Jó ideig csak ültünk így összefonódva.Egyszer csak abba hagyta a dúdolást,rövid de intenzív csókot váltottunk,és felállt.A kis folyóhoz ment,ami mellettünk folyt.Elég mély volt de lassú folyású.A szélén hatalmas kövek voltak,azokon sétálgatott egyensúlyozva.Mögé sétáltam és követtem a lépéseit,a folyóból néztem az arca tükörképét.Hirtelen érdekes ötlet villant át az agyamon.Milyen mély lehet a medre?2-3 méter...hirtelen mozdulattal belelöktem a folyóba,kis sikollyal bele is zuhant.Vártam pár másodpercet,hogy felfogja mi történt,majd vigyorogva beugrottam mellé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 9:56 am

Jó ideig ültünk így amikor hirtelen ötletem támadt. Rövid de intenzív csókot váltottunk,és
felálltam. A kis folyóhoz mentem ami mellettünk folyt.Elég mély volt de lassú folyású.A szélén hatalmas kövek voltak,azokon kezdtem el sétálgatni, közben egyensúlyoztam.Mögöttem sétált Kol és követte a lépéseimet, a folyóból nézte az arcom tükörképét. Egy pillanatra elmosolyodott és hirtelen mozdulattal belelökött a folyóba,kis sikollyal
bele is zuhantam.Várt pár másodpercet,hogy felfogjam mi
történt,majd vigyorogva beugrott mellém.
- Gonosz vagy ugye tudod? - kérdeztem tôle picit gyerekes hangon. Átöleltem majd megcsókoltam. Hirtelen felkapott és elindult elôre. A sziklák mögött volt egy kisebb vízesés. Amikor átértünk alatta egy barlang tárult elénk. Egy nagy pléd volt leterítve a földre és körülötte gyertyák.
- Ez... egyszerûen csodálatos - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:17 am

-Gonosz vagy ugye tudod?-mondta csilingelő kislányos hangon.
Persze hogy tudom!Felkaptam a kezembe,és sodrással szemben elindultam vele.Nagyon gyorsan odaértünk,az én 'titkos szentélyemhez',ami most már az övé is.A kis folyónak volt egy vízesés része ,mögötte fedeztem fel egy eldugott kis barlangot még pár 100 évvel ezelőtt.Nem volt több 6x6 négyzetméternél,de ez pont elég nagy volt.Már rég mindent előkészítettem:a barlang közepén mélykék,selymes pléd,a falakat szegélyező kisebb sziklákon és köveken bordó és narancs gyertyák.Egy csöppnyi paradicsom egy tökéletes lánynak.Félve az arcára néztem,néma ámulat tükröződött a szemében,majd csillogni kezdett,száját elképesztően szép mosolyra húzta.Alig tudott kinyögni pár szót:
-Ez..egyszerűen csodálatos.
Arra nem gondoltam előre hogy a folyóban fogunk kikötni,úgyhogy April kissé vacogott,engem nem zavart hogy csurom vizes vagyok.Lefeküdtünk a plédre,szorosan magamhoz öleltem hogy valamennyire 'felmelegítsem'.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:26 am

Olyan gyönyörû volt minden. Mivel csurom víz voltam fázni kezdtem. Lefeküdtünk a plédre és Kol szoros hozzám búj. Picit eltávolodtam és levettem a pólóját. Majd visszabújtam hozzá.
- Máris jobb! - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:34 am

Kicsit elhajolt tőlem,majd levette a pólómat,hagytam magam.Visszafeküdt és újra hozzám simult.
-Így már jobb!-mondta.
Lejjebb csúsztam,hogy az arcunk egy szinten legyen.Elkezdtünk csókolózni,majd elkezdtem a nyakát,a karjait,a hátát csókolgatni,majd kérdőn ránéztem,bólintott.Folytattam tovább...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 11:38 am

Lejjebb csúszott, hogy az arcunk egy szinten legyen.Elkezdtünk csókolózni,majd elkezdte a nyakamat,a karjaimat, a hátamat csókolgatni,majd kérdően rámnézett, bólintottam. Folytatta, közben levette rólam a felsôt. Már nem is fáztam. Forditottunk a helyzeten és én voltam felül. Miután megszabadítottam a nadrágjától, ô is engem az enyémtôl. Lassan minden ruhadarab lekerült rólunk.

Reggel Kol mellkasán ébbredten. A szemem még mindig csukva volt. Bár jelét nem adtam annak, hogy ébren lennék, éreztem, hogy elmosolyodik. A hátamat simogatta. Olyan jó volt éjszaka. Önkéntelenül is elmosolyodtam. Felemeltem a fejem. Mielôtt még megszólalhattam volna kaptam egy amolyan 'jó reggelt' csókot. Hosszú és szenvedélyes volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 9:48 pm

Előbb ébren voltam mint Ő.Volt időm gondolkodni erről a csodálatos éjjelről...Lassan ő is ébredezett,de a szemeit még nem nyitotta ki ,simogatni kezdtem a hátát és mosolyogtam.Ő is mosolygott.Felemelte a fejét,én pedig csókkal üdvözöltem.Jó hosszú üdvözlés volt.
-Szia-suttogtam.-Rég láttalak angyalom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:13 pm

- Szia - suttogta - Rég láttalak angyalom.
- Szia - suttogtam én is. Majd gondterhelt arccal néztem rá. Eszembe jutott Kath. Nagyot sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:26 pm

-Szia-suttogta vissza.
A homlokán apró ráncok jelentek meg-gondterhelt lett az arca.Valami baj van?Rossz volt az éjszaka?Min járhat az esze?
-Mi a baj?Talán valami rossz volt....?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:31 pm

-Mi a baj?Talán valami rossz volt....? - kérdezte aggódva.
- Minden tökéletesen volt. - mondtam megnyugtatóan - Csak... tudod, Kath. A legjobb barátnőm. Ő csak úgy tudta, hogy randi a Heaven-be. Azt nem, mondtam, hogy csak másnap megyek haza. Picit lelkiismeret furdalásom van. Remélem nem fog haragudni.
Nem akartam felzaklatni. Remélem megnyugodott. És az éjszaka. Nos az minden szempontból tökéletes volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:56 pm

-Minden tökéletesen volt. - mondta és ezzel megnyugtatott. - Csak... tudod, Kath. A legjobb barátnőm. Ő csak úgy tudta, hogy randi a Heaven-be. Azt nem, mondtam, hogy csak másnap megyek haza. Picit lelkiismeret furdalásom van. Remélem nem fog haragudni.
-Ha a legjobb barátnőd akkor nem fog megharagudni Rád,amúgy meg ki tudna haragudni egy ilyen csodálatos valakire,mint Te?Mit csináljunk...elmenjünk Kath-hez?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 11:17 pm

-Ha a legjobb barátnőd akkor nem fog megharagudni Rád,amúgy meg ki tudna haragudni egy ilyen csodálatos valakire,mint Te?Mit csináljunk...elmenjünk Kath-hez? - kérdezte.
De aranyoooos. Upsz! Huuha. Kath nem szereti a túl nyálas dolgokat.
- Menjünk - mosolyogtam. - De ömm. Nos Kath, hogy is mondjam... Nem szereti a... "nyálas" dolgokat. És a barátja, távol van és hiányzik neki és próbálja elterelni a gondolatait, de ha ilyesmit hall akkor megint szomorú lesz, - böktem ki. - Remélem nem baj.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rét                             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rét
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Mysterious Place határa-
Ugrás: