Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Rét

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 11:22 pm

-Menjünk - mosolygott. - De ömm. Nos Kath, hogy is mondjam... Nem szereti a... "nyálas" dolgokat. És a barátja, távol van és hiányzik neki és próbálja elterelni a gondolatait, de ha ilyesmit hall akkor megint szomorú lesz - bökte ki. - Remélem nem baj.
Felálltunk,felöltöztünk és elindultunk,de most nem a kis folyón keresztül.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:01 am

- Azok még mindig megvannak? Jól bírják. - mondta elismerően és elindultunk. Amikor odaértünk a rétre leültem a fűbe. - Te mióta ismered ezt a várost? - kérdeztem kíváncsian, miközben mutattam neki, hogy üljön mellém.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:04 am

Amikor odaértünk a rétre leült a fűbe. - Te mióta ismered ezt a várost? - kérdezte kíváncsian, miközben mutatta, hogy üljek mellé.
- Elég régóta. - mondtam és leültem mellé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:07 am

- Elég régóta. - mondta és leült mellém. - Akkor te régen itt éltél? - kérdeztem kíváncsian. - Mesélj nekem a múltadról kérlek. - mondtam, majd odabújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:10 am

- Akkor te régen itt éltél? - kérdezte kíváncsian. - Mesélj nekem a múltadról kérlek. - mondta, majd odabújt hozzám.
- Igen. Mit szeretnél tudni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:12 am

- Igen. Mit szeretnél tudni? - kérdezte. - Mindent. - mondtam mosolyogva, miközben a hasamat simogattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:15 am

- Mindent. - mondta mosolyogva, miközben a hasát simogatta.
- Hát ezzel igazán sokat segítettél, hogy hol kezdjem. -mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:20 am

- Hát ezzel igazán sokat segítettél, hogy hol kezdjem. -mondta nevetve. - Akkor kezd mondjuk szüleiddel. - mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:22 am

- Akkor kezd mondjuk szüleiddel. - mondta nevetve.
- Mit akarsz róluk tudni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:26 am

- Mit akarsz róluk tudni? - kérdezte. - Édesanyád nevét már tudom. Mondjuk édesapád nevét és mesélj óluk egy kicsit. Ők is vámpírok voltak? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:35 am

- Édesanyád nevét már tudom. Mondjuk édesapád nevét és mesélj óluk egy kicsit. Ők is vámpírok voltak? - kérdezte kíváncsian.
- Mikaelnek hívták. Klaust mindig utálta. Szerintem mindig érezte, hogy nem az ő fia. Egyszer például megölte a lovát a szeme láttára. Kicsit morbid volt. Anyám boszorkány volt és mikor mi átváltoztunk apámat is átváltoztatta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:44 am

- Mikaelnek hívták. Klaust mindig utálta. Szerintem mindig érezte, hogy nem az ő fia. Egyszer például megölte a lovát a szeme láttára. Kicsit morbid volt. Anyám boszorkány volt és mikor mi átváltoztunk apámat is átváltoztatta. - mondta. - ez tényleg morbid. De hogy tudott titeket átváltoztatni édesanyátok, ha boszorkány volt? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 3:56 am

- Ez tényleg morbid. De hogy tudott titeket átváltoztatni édesanyátok, ha boszorkány volt? - kérdezte.
- Varázslattal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 4:02 am

- Varázslattal. - mondta. - Értem és ki a legidősebb közületek? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 4:08 am

- Értem és ki a legidősebb közületek?
- Jómagam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 4:11 am

- Jómagam. - mondta. - Mesélj nekem egy kicsit a városról. Milyen volt régen? - kérdeztem. Miközben hallgattam amit mond, behunytam a szemem és elaludtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 4:20 am

- Mesélj nekem egy kicsit a városról. Milyen volt régen? - kérdezte. Elkezdtem neki mesélni aztán észre vettem, hogy elaludt. Csak néztem, hallgattam a baba szívverését és vártam, hogy felébredjen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 4:30 am

Elkezdett mesélni aztán elaludtam. Azt álmodtam, hogy tőlem is elveszik a kisbabám, mint Katherinetől. - Ne, kérem ne! - kiabáltam, majd felkeltem és zihálni kezdtem. Elijah engem nézett. - Ne haragudj. - mondtam, majd visszabújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 4:34 am

- Ne, kérem ne! - kiabálta, majd felkelte és zihálni kezdett. - Ne haragudj. - mondta, majd visszabújt hozzám.
- Mit álmodtál? - kérdeztem
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 4:38 am

- Mit álmodtál? - kérdezte. - Azt álmodtam, hogy elvették tőlem a kicsit és én vissza akartam szerezni, de nem engedték. - mondtam dühösen. - Elmesélnéd még egyszer azt amit az előbb? - kérdeztem nyugodtabban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 12:10 am

- Azt álmodtam, hogy elvették tőlem a kicsit és én vissza akartam szerezni, de nem engedték. - mondta dühösen. - Elmesélnéd még egyszer azt amit az előbb? - kérdezte nyugodtabban.
- Nem fogják elvenni. Nem vagy éhes? - kérdeztem. - Tudod, nem igazán szeretek arról beszélni, hogy milyen volt régen mert nem épp a legszebb emlékeim hagytam itt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 12:14 am

- Nem fogják elvenni. Nem vagy éhes? - kérdezte. - Tudod, nem igazán szeretek arról beszélni, hogy milyen volt régen mert nem épp a legszebb emlékeim hagytam itt. - mondta. - Megértem. Egy kicsit éhes vagyok. - mondtam, majd fel akartam állni, de hirtelen éles fájdalmat éreztem a hasamban. Nem tudom mi volt az, de rettenetesen fájt. Megfogtam Elijah kezét és megszorítottam miközben az arcomat a vállába temettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:16 pm

- Megértem. Egy kicsit éhes vagyok. - mondta, majd fel akart állni de valamiért ne tudott. Megfogta a kezem és megszorította miközben az arcát a vállamba temette.
- Mi a baj? - kérdeztem nem kis aggodalommal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 12:05 am

- Mi a baj? - kérdezte nem kis aggodalommal. - Nagyon fáj Elijah. - mondogattam, de az arcomat nem vettem el a vállától. Akármit csináltam nem szűnt meg a fájdalom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 12:25 am

- Nagyon fáj Elijah. - mondogatta, de az arcát nem vette el a vállamtól. Felkaptam és hazafutottam vele miközben hívtam az orvost. Otthon letettem a kanapéra.
- Mid fáj?


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rét                             - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rét    Rét                             - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rét
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Mysterious Place határa-
Ugrás: