Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Katherine fürdőszoba

Go down 
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 6:16 am

Razz
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 7:02 am

Mikor felkeltem sehol sem találtam az ágyban Deant, viszont a fürdőből víz csobogás hangja szűrődött ki. Be álltam mögé a zuhany alá, és megöleltem.
- Engem ki akartál hagyni a tusolásból? - kérdeztem felháborodottan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 7:35 am

- Nem terveztem, de nem akartalak felébreszteni. - majd megfordultam, hogy megcsókoljam.
Sokáig a zuhany alatt csókolóztunk, majd egy kérdést tettem fel Kath-nek.
- Mi a mai program? De, ha lehet, hagyjuk ki a Salvatore házat és annak környékét, nem szívesen találkoznék Damonnel, rólad nem is beszélve. Gondolom nem akarod, hogy bántson téged, mert én nem. - mondtam, majd újra megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 7:42 am

- Nem terveztem, de nem akartalak felébreszteni. - majd megfordulta, hogy megcsókoljon. Sokáig a zuhany alatt csókolóztunk, majd egy kérdést tett fel.
- Mi a mai program? De, ha lehet, hagyjuk ki a Salvatore házat és annak környékét, nem szívesen találkoznék Damonnel, rólad nem is beszélve. Gondolom nem akarod, hogy bántson téged, mert én nem. - mondta, majd újra megcsókolt.
- Mi legyen? - kérdeztem vissza. - Én sem akartam velük bájcsevegni, és köszönöm, hogy aggódsz értem. - megcsókoltam. - Mit szólnál egy erdei sétához? Pár hónapja April talált egy szép kis rétet az erdő közepén, sosem voltam még ott. Megkeressük? Vagy valami mást szeretnél csinálni?- kérdeztem ezer wattos vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 7:45 am

- Hmm....szerintem az most pont jó lesz nekünk. Akkor indulhatunk is szerintem, persze, ha felöltöztünk.- mondtam vigyorogva, majd megcsókoltam és ki akartam szálni a zuhany alól, de ő visszahúzott.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeCsüt. Okt. 11, 2012 7:54 am

- Hmm....szerintem az most pont jó lesz nekünk. Akkor indulhatunk is szerintem, persze, ha felöltöztünk.- mondta vigyorogva, majd megcsókolt és ki akart szállni a zuhany alól, de én visszahúztam.
- Várj még. Előttünk áll az egész nap, sok időnk van még. - mondtam neki vigyorogva közben a meztelen felső testére tettem a kezem. Puha csókot leheltem az ajkai közé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 6:49 am

Legszívesebben örökre így maradtam volna. Nem tudtam vele betelni, de az megnyugtatott, hogy örökre az enyém.
- Most már mehetünk? - érdeklődtem nála.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 7:06 am

- Most már mehetünk? - érdeklődött.
- Ha ennyire menni akarsz, induljunk. - mondtam kissé duzzogva aztán kifordultam a fürdőből. Ő hátulról megölelt és megcsókolt, a vizes teste az enyémet súrolta. Gyorsan felöltöztünk és elindultunk az erdőbe.



LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 8:53 am

- Láttam. - mondta nekem közömbösen. - Elmegyek fürödni. -folytatta, de várt, talán azért, hogy utána menjek. Amikor hallottam a víz csobogását, benyitottam még nem kezdett el zuhanyozni. Nem zavartatta magát, mintha ott sem lennék.
- Dean, beszélnünk kell. - jelentettem ki komolyan.
- Mondjad. - válaszolta még mindig, ugyan olyan nem törődöm hangon.
- Rám figyelnél egy kicsit? - kérdeztem, de nem méltatott válaszra túlzottan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 8:56 am

- Figyelek. - mondtam fennhangon. - Mit szeretnél? - kérdeztem tőle.
Végülis nem is tudom, miért kérdeztem, hiszen tudtam, hogy mt akar, de nem akartam róla beszélni.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 9:01 am

- Figyelek. - mondta fennhangon. - Mit szeretnél? - kérdezte tőlem.
- Vajon mégis mit szeretnék? Meg akarom veled beszélni ezt az egész helyzetet, ami a buli után alakult. Azt mondtad itt a vége, akkor most mi van velünk, vagy már nincs olyan, hogy mi? - kérdeztem rá, de nem tudtam a szemébe nézni, hátha abból ki tudom olvasni. - Dean, tudom nem szeretsz és nem is akarsz ilyenekről beszélni, de meg kell beszélnünk ezt is. Ha még van valami remény kettőnk között, akkor meg főleg. - mondtam neki félve, hogy az ellenkezőjét mondja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 9:05 am

- Na idefigyelj! - mondtam neki és közelebb mentem elé. - Először is. Szerinted itt lennék, hogyha nem akarnék veled lenni? A másik meg az, hogy jobb lesz, ha befejezed ezt a "tudom, hogy nem szeretsz" dolgot, mert kicsit elegem van belőle. Tudod nagyon jól, hogy szeretlek és minden egyes veszekedés nem azt jelenti, hogy nem szeretlek és nem akarok veled lenni, csak annyit, hogy nincs minden rendben köztünk és, hogy nem tökéletes a kapcsolatunk. - még közelebb mentem és már összeért a kezünk is. - Szeretlek! - mondtam a szemébe nézve. - Ez nem változik, de egyenlőre még nincs minden megbocsájta. Csak azt nem értem, hogy gondoltad ezt az egészet? Én bocsánatot kérek tőled elenáért, de csak bosszúból tettem, de te? Miért?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 9:22 am

- Na idefigyelj! - mondta nekem és közelebb jött elém. - Először is. A másik meg az, hogy jobb lesz, ha befejezed ezt a "tudom, hogy nem szeretsz" dolgot, mert kicsit elegem van belőle. - még közelebb jött és már összeért a kezünk is. - Szeretlek! - mondta a szemembe nézve. - Én bocsánatot kérek tőled Elenáért, de csak bosszúból tettem, de te?
- Dean, nem tudom mit szeretnél, de egy valamit tudok, azt, hogy mindennél jobban szeretlek. Az egész csak egy csajos bulinak indult, de hibáztam megint. Mindig mindent elrontok, valahogy ha részeg vagyok elfelejtek mindent és Damon jut eszembe. Bocsáss meg, lehet az a baj még mindig kötődök ahhoz az idiótához és nem tudtam elfelejteni. - még közelebb mentem hozzá és összekulcsoltam a kezünk. - Nem tudom mitől van ez, de nem akarom, mert tudom téged szeretlek. Lehet, hogy semmin sem változtat ez az egész és nem tudsz megbocsájtani nekem, azt is megérteném. Ezek után mindent megteszek, majd azért ne kelljen csalódnod bennem. Dean Winchester mindig szeretni foglak, bocsáss meg nekem. - a könnyeim folytak végig az arcomon és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 9:30 am

Kicsit eltoltam magamtól, nem azért, mert nem élveztem, de mondani akartam valamit.
- kath, én megbocsájtok, tudod. Viszont kérlek, menj el Damonhöz és beszélj vele, derítsd ki, hogy szereted e, mert ha igen, akkor én eltűnök: ne mond, hogy nem érzel semmit és erre nincs szükség, mert van, uyganis valamit kell, hogy érezz iránta. - mondtam nekiés megint megcsókoltam. - Menj, én itt várlak téged! - mondtam neki, majd elment.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 9:40 am

- Vissza jöttem! - jelentettem ki neki boldogan, miközben beléptem a fürdőbe.
- Dean pakolj össze most rögtön. Damon most ment át Elenához, hogy elmondja neki engem szeret. Utána pedig ide jön értem. - mondtam neki, mire ő olyan szomorú képet vágott, ha jól láttam könnyes volt a szeme. Nem szólt semmit, és elindult kifelé, megfogtam a karjánál és vissza rántottam. - Várj, nehogy elhidd, amit az előbb mondtam. Ott voltam Damonnál és megbeszéltem vele az egész bulis dolgot. Nem szeretem őt és ő sem engem, azt is megbeszéltük, ha legközelebb egy buli kellős közepén részegen felhívom, ő nem fog átjönni. - meséltem neki már komolyabb arccal. Ahogy leolvastam az arcáról, nem tudta mit higgyen. - Csak téged szeretlek és ez így is marad! - megcsókoltam és benyúltam a pólója alá, hogy a mellkasán pihentessem a kezem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katherine fürdőszoba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine fürdőszoba    Katherine fürdőszoba  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katherine fürdőszoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine és April háza előtti utca
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» A fűrdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: