Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Katherine és April háza előtti utca

Go down 
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy: Katherine és April háza előtti utca    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 5:17 am

csak hogy legyen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine és April háza előtti utca    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 5:22 am

Mikor megérkeztünk más volt a ház. Vagyis nem volt az, csak eddig belűlről láttam. Innen más volt, olyan Kathes.
- Akkor megérkeztünk. Remélem jól érezted maga a mai nap folyamán, mert én nagyon is. Igazából nem mertem mondani, de tetszel és nem is úgy, hogy de szép vagy, hanem a természeted. Olyan összeszedett vagy, de mégis kicsit bolondos. Kedves is vagy....a magad módján. - mondtam, miközben itt egy kicsit elnevettem magamat. Nem volt a kedvesség mintaképe, de ő így volt tökéletes. - Tetszel és remélem még találkozhatunk, annak ellenére ami vagy. - kicsit még mindig kételkedtem abban, hogy tényleg kellene e találkoznunk, de végülis mégis megkérdeztem. Miután végeztem a mondanivalómmal megcsókoltam. nem tudom, hogy ő mit érzett, de nekem pillangóim voltak.
- Jól vagy? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine és April háza előtti utca    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 5:36 am

- Akkor megérkeztünk. Remélem jól érezted maga a mai nap folyamán, mert én nagyon is. Igazából nem mertem mondani, de tetszel és nem is úgy, hogy de szép vagy, hanem a természeted. Olyan összeszedett vagy, de mégis kicsit bolondos. Kedves is vagy....a magad módján. - mondta, miközben itt egy kicsit elnevette magát. - Tetszel és remélem még találkozhatunk, annak ellenére ami vagy. Miután végezett a mondanivalójával megcsókolt. Nem hittem a fülemnek sem semminek, tényleg tetszhetek neki. Amikor megcsókolt pillangók óriásira nőttek a gyomromban. Egyszerűen repülni tudtam volna a boldogságtól.
- Jól vagy? - kérdezte tőlem. - Igen, igen és igen! - mondtam vigyorogva és vissza csókoltam. A csókunk kicsit hevesre sikerül és nehezen váltak el egymástól az ajkaink. Mikor mégis hevesen kapkodta a levegőt, majd a szemebe nézett és én elvesztem benne. Azok a gyönyörű kék szemek magukkal ragadtak csak ő számított már. Kézen fogtam és elkezdtem húzni be a nappalinkba. Majd fel a lépcsőn egészen a szobámig. Itt elengedtem a kezét és még egyszer megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine és April háza előtti utca    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 9:08 am

MÁSHOL FOLYTATÓDIK.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine és April háza előtti utca    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 9:21 am

- April - mondta Kol és két keze közé fogta az arcom. - Megkeresem Klaus-t. Ne aggódj. Sietek ahogy tudok.
- De - kezdtem, de belém folytotta a szót egy hosszú csókkal. Átöleltem és nem engedtem el. Mikor elváltunk egymástól Kol a szemembe nézett.
- Mennem kell! - suttogta, de nem engedtem - Héé! Minél elôbb elmegyek, annál elôbb visszajövök.
Még így se engedtem el.
- Hunyd be a szemed. Úgy könnyebb - suttogta.
Becsuktam a szemem. Lassan lefejtette a karomat magáról, homlokon puszilt és már el is tûnt.
Felsuhantam a szobámba és az ágyamra vetettem magam. Visszasuhantam a konyhába gyorsan és kivettem a hûtôbôl egy családi kiszerelésû csokifagyit. Fogtam egy kanalat és felsuhantam. Csengettek, de nem érdekelt. Kath nyitott ajtót. Az arrogáns kölyök volt. Gondolkoztam vajon Kath hallotta-e ami kint történt. Nem, biztos nem hallotta.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy:    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 7:06 am

Előző nap csúnyán leittuk magunkat Caroline-nal és Anna-val. Legalábbis én biztos. Arra, hogy ők is arra nem emlékszem csak gondolom. Fáj a fejem. Éhes is vagyok. Eldöntöttem ellógok vadászni egyet. Mivel pasim nincs ezért mást nem igazán tudok csinálni- gondolkodtam. Tehát sétálgattam egy kicsit az utcán. Megláttam egy fiatal fiút. Olyan 20 éves lehetett. Szőke haja és zöld szeme volt.
Elkezdtem követni. Majd mikor utolértem leszólítottam. -Szia! - mondtam.
- Heló! - mért végig.
- Akarsz velem egy kicsit játszani? - kérdeztem gonosz mosollyal.
- Attól függ - válaszolta. Közelebb hajoltam és rávetettem magam. Nem öltem meg. 5perc múlva megharaptam a saját csuklómat és a szájához nyomtam.
- Igyál! - mondtam. Majd miután 3 kortyot lenyelt a véremből rám nézett.
- Nem láttál ma engem. Nem tudod, hogy kivagyok. Nem tudod, hogy mitörtént veled ahogy azt sem hogy én ki vagyok! - hipnotizáltam. Vámpírgyorsasággal arrébb futottam egy utcával. Katherine és April házának utcájába találtam magam. Éppen az ő házuk előtt mentem el amikor...
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine és April háza előtti utca    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 7:22 am

Dean-el beszélgettünk, miközben kézen fogva sétáltunk haza. Éppen az utcánkban voltunk, amikor megláttam a házunk előtt Rebekah-t. Nagyon nem akartam tovább menni, de ő jött oda hozzánk vámpírgyorsasággal.
- Hé szia. - mondtam neki mielőtt bármit is mondhatott volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy:    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 7:31 am

- Sziasztok! - mondtam. Dean és Kath kézenfogva. Olyan aranyosak együtt. Dean nagyon jó pasi. Kath pedig egy gyönyörű lány. - Mi újság van veletek??? - néztem a kezükre majd gyorsan elkaptam a tekintetemet.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine és April háza előtti utca    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 7:59 am

- Sziasztok! - mondta Rebekah. - Mi újság van veletek??? - nézett a kezünkre majd gyorsan elkapta a tekintetét.
- Szia. Te ki vagy? - kérdezte Dean,miközben végig nézett rajta kicsit. Válaszul én megszorítottam a kezét, igen kicsit féltékeny lettem. - Köszi,megvagyunk. Veled, találkoztál már a testvéreiddel? Vagy inkább még mindig kerülöd őket. - kérdeztem mosolyogva tőle. Tudtam milyen a viszonya velük, szegény Rebekah.
- Stefan-al találkoztál már? - tettem fel ezt utolsó kérdésként.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy:    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 8:06 am

- Rebekah vagyok! - nyújtottam oda a kezemet Deannek. - Nem nem találkoztam még velük. De tervezem. - mosolyogtam. - Stafan? Ő is a városban van? - kérdeztem izgatottan.- Ha tudom keresem - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine és April háza előtti utca    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 11:59 pm

- Rebekah vagyok! - nyújtotta oda a kezét Deannek. - Nem nem találkoztam még velük. De tervezem. - mosolyogta. - Stafan? Ő is a városban van? - kérdezte izgatottan.- Ha tudom keresem - mondta mosolyogva.
- Szia Dean vagyok. - viszonozta a kézfogást.
- Kiváncsi leszek arra a nagy találkozóra. Négyen vagytok,most per pillanat a városban. Klaus az új vámpír barbival van Caroline-val. Elijah egy csapos lánnyal Vicky-vel. Kol meg néha feltűnik és April-el jár a legjobb barátnőmmel, aki lakótársunk is. Stefan szerintem otthon lesz a Salvatore házban. Az erdőhöz közel találod meg. - mondtam neki, a gyors információ áradatot.


A hozzászólást Katerina(Vica) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 02, 2012 12:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy:    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 12:18 am

-Uhh! Kicsit sok az infó - mosolyogtam egy kicsit zavartan. - Akkor Elijahéket majd valamikor felkeresem - mosolyogtam. - Stefan! - csillogott a szemem mikor kimondtam a nevét. - És merre tartottatok? - kérdeztem tőlük.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine és April háza előtti utca    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 12:30 am

Rebekah teljesen más volt, mint Elijah, nem úgy, hogy lány és fiú, hanem belülről. Bár még nem ismertem, de meg tudtam állapítani, hogy, bár erősnek látszik, tud kedves is lenne, ha akar.
- Kath, most már mennünk kéne haza. El kell mondanom valamit. - mondtam neki sejtelmesen. most már készen álltam elmesélni neki mindent, de nem az utca közepén.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy:    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 12:36 am

- Akkor menjetek csak - mosolyogtam. - Én is haza megyek Annához. - Akkor sziasztok! - mosolyogtam és elindultam.
Ez hogy megtudtam Stefan a városban van nagyon feldobta a napomat. Boldogan indultam hazafelé. Dean és Kath pedig bementek Kathék házába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy:    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 12:38 am

[size=18]LEZÁRVA[/size]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katherine és April háza előtti utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine és April háza előtti utca    Katherine és April háza előtti utca  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katherine és April háza előtti utca
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Salvatore panzió előtti utca
» Katherine fürdőszoba
» Utca 2
» Az utca a haz elott
» Egy másik utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Utcák-
Ugrás: