Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Ranna haz kert I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Ranna haz kert I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Ranna haz kert I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Ranna haz kert I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Ranna haz kert I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Ranna haz kert I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Ranna haz kert I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Ranna haz kert I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Ranna haz kert I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Ranna haz kert

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ranna haz kert Empty
TémanyitásTárgy: Ranna haz kert   Ranna haz kert I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 6:17 pm

Ranna haz kert Klinker-kert-12
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz kert   Ranna haz kert I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 7:13 pm

Meg is van.39-es házszám.Bekopogok.



Haromszoros kopogás után sem nyitott senki sem ajtót.Gondoltam biztos nincs itthon.Azt terveztem hogy amig visszajövök itt hagyom a cuccaim az előtérben és körülnézek picit a városban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz kert   Ranna haz kert I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 4:05 am

A válasza közben egész végig mosolyogtam....mondtam....az a rajz.Csak akkor döbbentem meg amikor már megint ő nyert.A mindenit ott aztán van tapasztalat.Kezdtem megelégelni hogy csak vesztes vagyok ellene.Igy végülis kihivtam a kertbe
futni egy kört hátha most talán én nyerek(szerencsére hatalmas kertünk volt)
Amilyen gyorsan csak tudtam,olyan vámpirgyorsasággal siettem,a fák közt cikázva.Nagyon jól éreztem magam.Felszabaditott minden ma összedordott halandzsámtól ez a száguldás.Elkiáltottam magam,hogy addig a fáig miközben előre mutattam.Kiváncsi voltam ki ér oda hamarabb.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz kert   Ranna haz kert I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 4:15 am

Kitalálta, hogy versenyezzünk, fussunk el addig a fáig. Gondoltam, had legyen ma valami sikerélménye is. Hagytam hogy nyerjen de azért úgy csináltam mintha elfáradtam volna.Nagyon örült, hogy ő nyert.- Na jó, most te nyertél, de legközelebb elkaplak! Megfogtam a derekát, felkaptam, a medencéhez rohantam és ruhástól bedobtam a vízbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz kert   Ranna haz kert I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 4:28 am

-ÉN NYERTEM!- kiáltottam el magam.Bár azért sejtettem,hogy itt volt valami közrejátszás.Attól még örültem és viccelődni kezdtem hogy
- Vesztes,Vesztes!
Erre Klaus a derekemtól fogva felkapott és bedobott a medencébe.Szerencsére nem volt hideg.Először gondoltam,hogy teszem a fuldoklót,de jobb ötletem támadt.Ahogy a medence szélén állt és ott röhgcsélt megkértem hogy húzzon ki,miközben én is behuztam.
Ott úszkáltunk úgymond mint két gyagyás és kacagtuk egymás arckifejezését amit akkor vágtunk amikor éppen zuhantunk.
Mellé úsztam és azt mondtam:
-Köszönöm ezt a mesés napot.Majdnem 220 éve hogy nem szégyenkeztem,de viszont nevettem is ennyit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz kert   Ranna haz kert I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 4:32 am

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ranna haz kert Empty
TémanyitásTárgy:    Ranna haz kert I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 7:35 pm

Amikor hazaértem beakartam menni, de zárva volt az első ajtó és nem tudtam, hogy hova raktam a kulcsot. Hátra mentem a kertbe, hogy bemegyek a hátsó ajtón. Egyszer kétszer megbotlottam de épen bejutottam a lakásba. A konyha felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ranna haz kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ranna haz kert   Ranna haz kert I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ranna haz kert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ranna haz konyha
» Ranna haz furdoszoba
» Ranna-haz nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Rebekah-Annabelle Ház-
Ugrás: