Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Az erdő

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 1:50 am

- Kösz hogy elmondtad az igazságot.De hidd el,az a Klaus fickó jobban illik hozzád,mint ez. - Mondtam csipetnyi megvetéssel a hangomban. - Na,nem akarsz nálam aludni? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 1:59 am

Eddig bejött neked Stefan,mi történt? Amúgy Stef nagyon kedves és rendes,csak egyedül van. Aludhatok nálad,csak még kell beszéljek Steffel. Visszamegyek a barlangba,de hamarabb érek haza hozzád valószínű-mondtam egy mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 2:14 am

- Nem jött be,csak azt mondtam,nem rossz,és amúgy is csak bajom volt vele.Kedvesnek kedves,de túlságosan hasonlítok Kathre,így úgy is viselkedett velem,ami jó sok mínusz pont volt.Na mindegy.Lehet,hogy hamarabb odaérsz,de úgy sem tudod kinyitni a ajtót,így várnod kell rám. - Mondtam.Elindultam hazafelé.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 3:04 am

Vickytől haza értem és Deannel kitaláltuk, elmegyünk sétálni. Az erdő felé vettük az irányt, lassan emberi tempóban kiélvezve ezt a szép napot.
- És most merre? - kérdeztem tőle mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 3:09 am

-Mondjuk jobra. - közöltem majd elhúztam abba az irányba. Nem tudom, miért, de valahogy más volt ez a nap, valami furcsát éreztem belül. Nem tudtam megállapítani, hogy jó vagy rossz, de az biztos, hogy más érzés.Ezt Kath is észrevette és faggatni kezdett.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 3:12 am

-Mondjuk jobra. - közölte majd elhúzott abba az irányba.
- Mi történt veled Dean? Olyan szótlan vagy mostanság, mintha valami baj lenne, vagy nem is tudom. - próbáltam faggatni.- Közben menjünk erre. - húztam most én magam után tovább jobbra aztán egyenesen az erdő közepébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 3:25 am

-Semmi. - mondtam neki. Most komolyan, mit is válaszoljak neki erre, még én sem tudtam, hogy mi is a bajom, nem aztán, hogy még másnak is magyarázzam el. Közben ő a szemét forgatta.
- Mondom, hogy semmi. - mondtam kissé felháborodottan és tovább sétáltunk.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 3:40 am

-Semmi. - mondta nekem. Mire én elkezdtem forgatni a szemeimet.
- Mondom, hogy semmi. - mondta kissé felháborodottan és tovább sétáltunk.

- Jó elhiszem, bocsánat. - mondtam és megpusziltam az arcát. - Nem lehet, hogy unalmas a vega kaja, miért nem próbálod ki a zacsis vért, vagy ha úgy van az emberit? - kérdeztem rá, de tudtam mi lesz a válasza. Reméltem azért nem haragszik meg a kérdésemre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 4:44 am

Nem válaszoltam erre sem. Magamhoz ragadtam és megcsókoltam. Majd éppen tovább akartam indulni, mikor Kath visszahűzott.
- Mi a baj? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 6:11 am

Nem válaszolt erre sem. Magához ragadt és megcsókolt. Majd éppen tovább akart indulni, mikor visszahúztam. - Mi a baj? - kérdezte.
- Nem válaszoltál, az nem válasz, hogy megcsókolsz. Ha akarod keresünk valami embert és megpróbálhatsz táplálkozni. Dean nézz rám! - kértem mire rám pillantott. - Ha arról van szó, hogy nem bírsz a vérszomjaddal segítek neked. Melletted leszek, mint mindig. Szeretlek. - mondtam neki és megcsókoltam, majd vártam a válaszára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 9:20 am

Képtelen voltam elmondani a pontos meghatározást az éllítólagos bajomról. Képtelen lenne nekem segíteni. Én nem eszek embert, előbb halok éhen. Viszont lassan már ezt sem fogom bírni.A következő pillanatban embert éreztem. A földhöz ragasztottam magamat. Kath tudta, hogy mi a baj, de igazából nem tudott mit tenni. Fogott engem és el akart indulni.
- Várj! Kibírom, valahogy hozzá kell szoknom. De csak, hogy tudd nem vallom be!
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 9:32 am

A földhöz ragasztotta magát. Tudtam, hogy mi a baj, de igazából nem tudtam mit tenni. Fogtam őt és el akartam indulni.
- Várj! Kibírom, valahogy hozzá kell szoknom. De csak, hogy tudd nem vallom be! - mondta nekem.

- Nem biztos, hogy menni fog, túlságosan új vagy. Ha elveszted a kontrollt és rám morogsz, egy fához nyomlak. Lehet, hogy fájni fog, csak a te érdekedben. - mondtam neki, mert tudtam nem akar embert enni. Egy darabig próbáltunk hétköznapian sétálgatni, de Dean feszengett és megszorította a kezem. Aztán elengedett, előre gondolkodtam és neki nyomtam a legközelebbi fának. - Dean állj le. - kiáltottam rá. - Nem megy! - morogta rám, eluralkodott rajta a vérszomj és ő nyomott ugyan annak a fának, amit ő támasztott az előbb. Belém szúrt egy vékonyabb ágat, majd elrohatn az ember irányába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 10:04 am

Mikor majdnem odaértem, valami belém hasított. A szüleim hangja. Mindig mondták, hogy én nem vagyok szörny. Nem kell félnem a sötét és ilyesztő dolgoktól, meg kell bírkóznom velük. Most is ezt tettem. Fogtam magam és másik irányba kezdtem el rohanni. mikor már nem éreztem semmit a földre estem.
Egy ideig ott ültem, mikor valaki mögém jött. Kath volt az, de nem tudtam megszólalni.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 10:09 am

Az erdő közepén találtam rá, az avaron ült, magába roskadva. Viszont büszke voltam rá, hogy ellen állt magának és nem evett embert. - Dean? - kérdeztem tőle miközben elé kerültem és leguggoltam. - Hogy vagy? - kérdeztem aggódva, most először nem tudtam, mit mondhatnék neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 10:13 am

Hirtelen feláltam, nem akartam, hogy így lásson. Tudom, hogy önfejű vagyok, de akkor sem.
- Most inkább menjünk haza!- mondtam neki és elkezdtem húzni a ház felé.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 10:17 am

Hirtelen felállt. - Most inkább menjünk haza!- mondta nekem és elkezdett húzni a ház felé.
- Jó, menjünk. Csak közben mondd el mi bánt ennyire. - kérleltem,bár tudtam nem fogja elmondani, mert önfejű és makacs, mint én.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimePént. Nov. 23, 2012 10:26 pm

- Azt inkább nem. -mondtam neki és hazafelé vettük az irányt, de az erdőben még megálltunk egyszer enni, amitől sokkal jobban éreztem magamat!
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 26, 2012 7:51 am

- Azt inkább nem. -mondta nekem és hazafelé vettük az irányt, de az erdőben még megálltunk egyszer enni, amitől sokkal jobban érezte magát! Tudtam ezt még majd meg kell vele beszélnem. Lassan emberi tempóban kézen fogva mentünk haza, én addig is gyönyörködtem az őszi levelek színeiben. Dean egész úton szótlan volt és magába fordult, ahhoz képest, hogy lassan mentünk hamar haza értünk....

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az erdő           - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az erdő    Az erdő           - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az erdő
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Mysterious Place határa-
Ugrás: