Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
a hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
a hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
a hálószoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
a hálószoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
a hálószoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
a hálószoba I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
a hálószoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
a hálószoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
a hálószoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 a hálószoba

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 12:58 am

a hálószoba A4335__img7l-495x364
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:04 am

Miután eljött Khatrine Vickytől,nem sokkal utána én is indultam.Igaz,hogy társaságra vágytam,de nemidegen emberekre.Vagyis nem is tudom,volt valami April-ben,ami nem tetszett,pedig kedves lány,meg jó fej,de mintha titkolna valamit.Ezen gondolkozva lassan hazaértem,letussoltam és belebújtam az ágyamba.Hamar elaludtam,mivel nagyon álmos voltam már.Másnap reggel későn keltem fel,kissé elaludtam,de úgyse kések el sehonnan sem.Benéztem a hűtőbe,de nem találtam semmi ehetőt,ezért úgy döntöttem,inkább elmegyek a Heaven-be és ott reggelizek.Anyám szokás szerint már elment rég dolgozni.Szinte nem is találkozunk,reggel korán már elmegy és csak este későn jön haza.Tudom,hogy megviselte a válás,engem is,de azért még nem kellene megfelejtkezzem rólam.Mielőtt elindultam volna,felvettem egy farmernadrágot és egy kockás bővebb inget és felkötöttem a hajam.Tettem fel egy kis sminket és kiléptem a házból,bezárva azt magam után.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:10 am

A Heaven-ben nem találkoztam senkivel aki fontos lenne,csak pár idegen arcot véltem felfedezni.Reggeli után hazaindultam.Beléptem a házba,amikor hirtelen elkezdtem szédülni,Nem tudom mi lehetett velem,talán kimerült voltam,mostanában elég keveset aludtam.Eltántorogtam a szobámig és lefeküdtem az ágyra.Hamar el is aludtam.Mivel egész nap rosszul éreztem magam,ki sem mozdultam a lakásból,inkább csak ágyban voltam és filmet néztem.Később még is úgy éreztem,hogy jót tenne egy kis séta.Felvettem egy rózsaszín topot,egy csőnadrágot és bokacsizmát,ás kerestem,egy kis táskát,amibe tehettem a kulcsaimat és a telefont.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 9:25 am

Jeremy távozása után egész fél 8 ig olvastam,akkor ugyanis nekikezdtem készülődni.Elmentem lezuhanyozni,megszárítottam a hajam,felvettem valami csini fekete fehérneműt,nem Jer miatt,csak jól akartam magam érezni a bőrömben,és nekiláttam ruhát keresgélni.Meg is találtam kedvenc kék ruhámat,ami kellően volt sexy és elegáns is.Pánt nélküli volt,rövid és türkiz kék.Feltettem egy erősebb sminket és az órára pillantottam.8 óra 45 perc volt,ezért gondoltam el is indulok,ne várassam meg Jer-t.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 10:52 am

Mikor hazaértem,egyenesen a szobámba rohantam és lefeküdtem az ágyra.Fejemben ismét lejátszottam,a nemrég történteket.Az hogy Jer megcsókolt váratlanul ért.Talán nem kellett volna szegényt felpofozzam,de anyira meglepődtem,nem számítottam rá.Hirtelen megcsörrent a telefonom.Egy sms volt Jeremytőé,amiben,azt írta,hogy beszéljük meg a dolgokat.Válaszul azt írtam,hogy hagyjon békén,és egy ideig ne keressen.Át akartam gondolni a dolgokat,de ugyanakkor megbeszélni is valakivel.Nem tudtam kinek mondhatom ezt el.Annyira furcsán éreztem magam.Belebújtam a pizsamámba és megpróbáltam elaludni.Nem sikerült,egész végig kattogott az agyam.Nagy nehezen sikerült,úgy 1 óra körül elaludnom.Éjjel Jeremyről álmodtam és a csókunkról.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:55 am

Reggelt volt.Próbáltam felkelni,de nem akart sikerülni.De viszont mikor elhatároztam magam,hogy leveszem a fejemről a takarót,megláttam,hogy Caroline szobájába vagyok.Mi történt? Kérdeztem,mikor hirtelen sikerült felülnöm,de elkezdett iszonyatosan fájni a fejem.A biztonság kedvéért megnéztem,ki fekszik mellettem,és Caroline volt az,és úgy láttam,ő is kezd lassan ébredezni.Majd meg fogom kérdezni tőle,mi is történt tegnap vajon,mert nem emlékszek sokra.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:26 am

Már kezdtem ébredezni lassan,amikor valaki mozgolódott melettem,jah persze Elena itt aludt velem. Hallottam,hogy Elena kérdezi mi történt. Akartam válaszolni,de mikor fel akartam ülni visszaszédültem,pedig még nem is ittam olyan sokat,régen jobban bírtam a piát. Fekve válaszoltam Elenának.
-Hát este elég sokat ittunk mindketten,te azért többet,még el is estél volna,ha nem kap el Damon,utána valamit mondot neked Kathrine és el is mentél a Heavenből,utánádmentem,valahogy hazakísértelek,és bezuhantunk az ágyba.Remlik mi történt?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:32 am

Caroline felvilágosított,hogy mi történt.Hirtelen minden beugrott,kivéve azt,vajon mi miatt mentem el,mit mondhatott Kath.
- Áh,köszi,így már minden beugrott.És köszi még azt is,hogy itt aludhattam nálad,és idekísértél,mert ki tudja,mi történt volna,ha nem vagy ott.Talán eltöröm valamelyik csontom vagy ilyesmi. - Mondtam mosolyogva. - Egyébként tervezel valamit mára? - Kérdeztem. - Ja,és közben hozok aspirint és vizet,erre szerintem mindkettőnknek szüksége van. - Mondtam,és bementem a szobájából nyíló fürdőszobába,ahol egyből meg is találtam a poharat és az aspirint.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 10:28 am

- Áh,köszi,így már minden beugrott.És köszi még azt is,hogy itt aludhattam nálad,és idekísértél,mert ki tudja,mi történt volna,ha nem vagy ott.Talán eltöröm valamelyik csontom vagy ilyesmi. - Mondta mosolyogva. - Egyébként tervezel valamit mára? - Kérdezte. - Ja,és közben hozok aspirint és vizet,erre szerintem mindkettőnknek szüksége van. - Mondta,és bement a szobámból nyíló fürdőszobába.
Még mindig nem tudtam felülni,csak feküdtem.
-Az aspirin jó ötlet,szükségem is van rá.Mára nem terveztem semmi különöset,egy ideig még biztos ágyban maradok.Később elmehetnénk sétálni,hátha összefutunk valamelyik jóképű új lakóval.Én szívesen összetalálkoznék Klaus-sal és gondolom te Is szívesen összefutnál Damon-nal,tegnap nagyon bámultad-mondtam mosolyogva,miközben Elena visszajött az Aspirinnel én meg végre felültem az ágyban.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 8:20 pm

- Jó ötlet,de Damon?Nem,ő csak egy ismerős,nem akartam tőle semmit és most sem. - Mondtam értetlenül. - De viszont ott volt az a Stefan nevű pasi,ő nem nézett ki rosszul,szóval lehet,hogy őt majd meglátogatom,mert hallottam,hogy ő lakik most abban a nagy panzióba,így tudom,hol lakik,és te majd a Klausod után kutatgathatsz,mondjuk hogy hol lakik,esetleg van-e barátnője,mert ha igen,azt megszívtad. - Mondtam ajkamat lebiggyesztve.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 12:07 am

Csodálkozott,hogy Damont említettem,számára csak egy ismerős,akitől nem akar semmit.
-Tegnap még úgy néztél rá,mint aki azonnal rá veti magát. Stefan se olyan rossz pasi,bár nem az esetem,de neked kell tetszedjen. Én később elnézek a Heavenbe,hátha megtudok valamit Klausról,vagy hátha ott lesz. Tegnap nem lehettem túl bizalomgerjesztő számára,de ma mindent megteszek,hogy elcsábítsam,csak találkozzak vele. Elenának tanácsoltam,hogy zuhanyozzon le mielőtt hazamegy,mert ő sem nézett ki túl jól,és soha sem lehet tudni kivel találkozunk az utcán. Adtam neki még valami ruhát,hogy ne a tegnapit kelje felvegye,majd elindult. Lekísértem az ajtóig:
-Remélem megtalálod Stefant,de este kell találkozzunk,hogy minden részletről beszámolj,és majd én is mesélek,remélem én is sikerrel járok-mondtam vigyorogva,majd elköszöntünk egymástól. Bezártam az ajtót,majd visszaindultam szobámba,hogy én is elkészüljek.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 6:36 am

Klaus hazakísért,mikor az ajtó elé értünk megkérdeztem,hogy nem akar-e bejönni.Hallottam,hogy anya itthon van,így be tudta hívni.Megint eljátszottam neki,hogy itthon hagytam a kulcsaimat,így kénytelen volt behívni minket.Bemutattam neki Klaust,mondtam,hogy a barátom,utána felmentünk a szobámba.
-Hát ez lenne a szobám-mondtam mosolyogva-Kissé lányos,túlságosan is,valamikor ki kellene cseréljem a bútorokat.-Ülj le-mutattam az ágy felé-Szerencse,hogy anya itthon volt,így be tudtál jönni-mondtam mosolyogva.-Kérsz valamit?Esetleg valami innivalót?-kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 6:45 am

Odaértünk Carolineék háza elé.szerencsére az anyja otthon volt, beengedett, bla bla bla. Caroline felvitt a szobájába.-Hát ez lenne a szobám-mondta mosolyogva-Kissé lányos,túlságosan is,valamikor ki kellene cseréljem a bútorokat.-Ülj le-mutatott az ágy felé-Szerencse,hogy anya itthon volt,így be tudtál jönni-mondta mosolyogva.-Kérsz valamit?Esetleg valami innivalót?-kérdezte.Barbie style!, cuki.-nem kérek köszi... de ne haragudj, haza kell mennem Marleyhoz...nem szeretnél eljönni velem?- kérdeztem reménykedve.-Tudom, hogy már hazakísértelek, de...-kérdően nézte rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 6:53 am

-Nem kérek köszi... de ne haragudj, haza kell mennem Marleyhoz...nem szeretnél eljönni velem?- kérdezte reménykedve.-Tudom, hogy már hazakísértelek, de...-kérdően nézett rám.
-Anya biztos nem bánja ha elmegyek és már Marleyt is rég láttam-mondtam mosolyogva-Indulhatunk is-mondtam és közben lementünk a lépcsőn és kiléptünk a házból.Akartam még szólni anyának,de már nem volt itthon,így nem is kell tudja,hogy én is elmentem.

Lezárva

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitimePént. Szept. 21, 2012 6:19 am

Az ajtó zárva volt,biztos Stef már elment.Hazaindultam.Miután hazaértem egyenesem a szobámba rohantam még mindig alig hittem,hogy mi történt.Gondoltam ha már Stefant nem találtam otthon,legalább írok neki egy smst.Megnéztem a telefonom és láttam,hogy Damon keresett. Furcsálltam.Biztos Elenát kereste,vagy nem tudom.Majd kiderítem.De azt még mindig nem értem ,hogy tehette ezt Stefan Jeremyvel.Azt már megtapasztaltam,hogy hirtelen felindulásból tesz dolgokat,de azért ez már kicsit túlzás.

"Hogy tehetetted ezt.Nem hittem volna,hogy képes vagy ilyet tenni.
Caroline"


Elküldtem az üzenetet,majd arra gondoltam,hogy Elenának is írok egyet.Remélem nincs komoly baja.Aggódom érte.Szerencse,hogy Jeremy nem halt meg.Azt nem élte volna túl Elena sem.Már így is elvesztette a szüleit,Jeremy túl nagy veszteség lett volna számára.

"Szia Elena.Aggódom miattam.jól vagy.Mi történt? Hallottam,hogy kórházba vagy.Már Damon is keresett engem,ami nem jellemző rá,ismerve a viszonyunkat.Kérlek írj ha tudsz.
XOXO Car."
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





a hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: a hálószoba   a hálószoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
a hálószoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» A hálószoba
» A Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Forbes ház-
Ugrás: