Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Hálószoba   I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Hálószoba   I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Hálószoba   I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Hálószoba   I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Hálószoba   I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Hálószoba   I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Hálószoba   I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Hálószoba   I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Hálószoba   I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Hálószoba

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Hálószoba   Empty
TémanyitásTárgy: Hálószoba    Hálószoba   I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 3:46 am

Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Hálószoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba   I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 6:35 am

Bekísértem Damont a szobámba, majd Elena előtt becsuktam az ajtót. Na most egyedül lesz kint Kath és Elena. remélem nem itt fogják meggyilkolni egymást, mert ezt a házat most vettem és takarítani sem akarok.-Szoval Damon...miről akarsz csevegni?-Kérdeztem majd dobtam neki egy Klaus mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hálószoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba   I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 6:47 am

Követtem Klaust a szobába, de ő becsukta Elena mögött az ajtót. Na mindegy.
-Szoval Damon...miről akarsz csevegni?-Kérdezte majd dobott nekem egy Klaus mosolyt. Nem zavartattam magam és leültem az egyik fotelbe. Klaus arca megvonaglott, de végül nem szólt semmit.
-Szeretném végre tisztázni, hogy mit mondott Katherine Elenának tegnap este. Megigézte vagy mi? Te biztosan hallottad, hiszen ott ültél mellettük.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hálószoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba   I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 6:49 am

-Szeretném végre tisztázni, hogy mit mondott Katherine Elenának tegnap este. Megigézte vagy mi? Te biztosan hallottad, hiszen ott ültél mellettük.- -És én ezt most feltétel nélkül áruljam el neked? -kérdeztem tőle megvetően.-Miért akarod tudni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hálószoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba   I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 6:55 am

-És én ezt most feltétel nélkül áruljam el neked? -kérdezte tőlem megvetően.-Miért akarod tudni?
Jogom van tudni - üvöltöttem volna szívesen a képébe, de helyette csak idegesen elmosolyodtam. - Mi okod lenne falazni Katherine-nek? Ahogy ismerem biztos felajánlott neked valamit - mondtam. - De ő mindenkit csak kihasznál, hogy elérje amit akar.
Ne csodálkozz ha majd átver téged.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hálószoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba   I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 7:01 am

Jogom van tudni - mondta Damon,akin látszott hogy üvölteni akar, de helyette csak idegesen elmosolyodott. - Mi okod lenne falazni Katherine-nek? Ahogy ismerem biztos felajánlott neked valamit - mondta. - De ő mindenkit csak kihasznál, hogy elérje amit akar.
Ne csodálkozz ha átver téged.-hirtelen elkomolyodtam.-Nem ajánlott nekem semmit, csupán jó barátom. De ha ennyire akarod tudni... Azt mondta,hogy " Nem szereted Damont, nem is fogod, számodra csak egy ismerős akivel most találkoztál, meg azt hogy menjen haza" vagy valami ilyesmit.De tudod arra nem annyira figyelek, ami nem nekem szól.Vigyorogtam bele Damon képébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hálószoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba   I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 7:09 am

Klaus hirtelen elkomolyodott.- Nem ajánlott nekem semmit, csupán jó barátom. De ha ennyire akarod tudni... Azt mondta,hogy " Nem szereted Damont, nem is fogod, számodra csak egy ismerős akivel most találkoztál, meg azt hogy menjen haza" vagy valami ilyesmit.De tudod arra nem annyira figyelek, ami nem nekem szól. -vigyorgott bele a képembe. Engem meg elöntött a düh. Katherine tényleg ilyet tett volna? De miért is csodálkozom, csinált már rosszabbat is és én is, gondoltam. Nem bírtam most erre gondolni, vámpírsebességgel kiszáguldottam az egész házból. A kapuban jutott eszembe, hogy otthagytam Elenát, de nem fordultam vissza.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hálószoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba   I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 10:26 am

Damon villámgyorsan kirohant a szobámból,sőt a házamból.Még Elenáról is megfeledkezett.Engem nem igazán zavart a dolog.Néhány percig ültem a gondolataimba merülve,majd belépet Karhrin.
-Mennyit mondtál el neki?-kérdezte.
-Mindent.-válaszoltam,és közben elvigyorodtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hálószoba   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba   I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hálószoba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A hálószoba
» A Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» a hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Klaus Rezidencia-
Ugrás: