Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A hálószoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A hálószoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A hálószoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A hálószoba I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A hálószoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A hálószoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A hálószoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A hálószoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 12:18 am

Benne a cuki mackóval Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 12:36 am

Feljöttem a szobámba.Szerencsére nem történt meg,ami megfordult a fejemben,hogy valakiket itt találok az ágyamban.Ledőltem az ágyra,és a plafonra néztem.Éreztem,hogy picit fáradt vagyok,de nem bírtam elaludni valamiért,annyit minden kavargott bennem,a bourbonon,chipsen,és tik-takkon kívül.Gondoltam előveszem a naplóm,és elkezdem olvasgatni.Elolvastam az utolsó bejegyzést.Végül szerencsére senki sem találta meg.Erre elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 1:09 am

Pár perccel később felmentem Elena szobájába. Nyitva volt az ajtó és láttam, hogy Elena az ágyon fekszik és egy naplót vagy valami könyvszerű izét olvasgat. -Öhm..-kezdtem mire Elena hirtelen felült. -Ez furcsán fog hangzani, de mire emlékszel az után hogy a pulton táncoltunk? -szegeztem neki a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 1:14 am

- Ömm,szia neked is. - Mondtam,gyorsan becsukva a naplómat,és beraktam a párnám alá. - Egyébként arra,hogy a sarokban puncsot iszogatok.Miért? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 1:57 am

- Ömm,szia neked is. - mondta és berakta a naplót a párnája alá. - Egyébként arra,hogy a sarokban puncsot iszogatok.Miért? - Kérdeztem.
-Ez most elég furcsán fog hangzani -mondtam és közelebb mentem hozzá -De téged valószínűleg megigéztek.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 1:59 am

- Az nem lehet,hisz rajtam van a... - Mondtam,de észrevettem,hogy nincs rajtam. - Hát ez hihetetlen.Nagyon elegem van,hogy mindenki igézget össze vissza!És egyébként most mire idéztek meg,mit felejtsek el? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 2:16 am

- Az nem lehet,hisz rajtam van a... - Mondta,de észrevette,hogy nincs rajta. - Hát ez hihetetlen.Nagyon elegem van,hogy mindenki igézget össze vissza!És egyébként most mire idéztek meg,mit felejtsek el? - Kérdezte.
-Felejtsd el hogy mit érzel irántam. -néztem a szemébe és emlékezetből elismételtem amit mondott: "Nézd Damon. Jóképűnek tartalak, de nem akarok tőled semmit. A szüleim meghaltak, Jeremy elköltözött ezért úgy éreztem egyedül maradtam és benned kerestem a reményt. De aztán rájöttem, hogy csak barátként tudok rád tekinteni. " - mondtam Elena hangját utánozva. -Nagyjából ennyi.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 2:23 am

- Áhh... - Mondtam,mivel kissé kínos a szituáció. - Bár még eszembe jutott valami olyasmi ehhez,hogy " És bocsánatot kérsz Kath-tôl mert rámásztál a pasijára és megmondod neki, hogy nála jobbat Damon nem találhatott volna. "Már kezd derengeni valami.És mintha April mondta volna ezt nekem.Nem lehet ezt visszacsinálni valahogy?Mondjuk ha visszavenném a karkötőt?Mert nem akarok megigézve lenni,hanem a magam ura szeretnék lenni.Megint. - Mondtam kissé dühösen. - Amúgy miért,mit érzek irántad? - Kérdeztem.Látszik,hogy kissé részeg voltam,mert akkor nem beszéltem volna erről ilyen magabiztosan.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 2:33 am

- Áhh... - Mondta,mivel kissé kínos a szituáció. - Bár még eszembe jutott valami olyasmi ehhez,hogy " És bocsánatot kérsz Kath-tôl mert rámásztál a pasijára és megmondod neki, hogy nála jobbat Damon nem találhatott volna. "Már kezd derengeni valami.És mintha April mondta volna ezt nekem.Nem lehet ezt visszacsinálni valahogy?Mondjuk ha visszavenném a karkötőt?Mert nem akarok megigézve lenni,hanem a magam ura szeretnék lenni.Megint. - Mondta kissé dühösen. - Amúgy miért,mit érzek irántad? - Kérdezte. Leültem mellé az ágyra. -Szerintem abba benne van -böktem a fejemmel a párna felé. -De ha nincs, akkor nem tudom. Most valószínűleg érzed, hogy üres vagy. De azt tudnod kell, hogy az igézés...csak az elmét irányítja. Nem a szívedet. -mosolyogtam. Fujj. Mióta lettem én ilyen nyálas?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 2:40 am

- Rendben,de akkor ne nézz ide.Hisz ez a naplóm. - Mondtam mosolyogva.Elővettem,és lapozgattam vissza.Nem sokat írtam mostanság.A mostani időszak elejéről kezdtem az olvasást,utalást keresve rá."...Aztán ott van Damon,aww,annyira helyes,és legszívesebben már elkezdenék közeledni hozzá,de mondta Kath,tudod,a hasonmásom,hogy nagyon szereti őt,és így nem tudom,mit tegyek,mert ő az eddigi legérdekesebb fiú,akit valaha láttam,de nem akarom Kathet sem megbántani.Ma is vele voltam éppen,A Heavenben,véletlenül botlottam bele,beszélgettünk,meg a kedvenc számaimat kérte utána,és kezdődött egy lassabb szám,és felkért táncolni,és olyan jó volt,de utána sajnos visszaült a pulthoz...Lehet,hogy ma este is elmegyek oda,hátha látom őt.Eddig ilyen nem volt,hogy én kostlassak fiú után,pont hogy fordítva volt,így ez a fiú tényleg kihozza belőlem egy másik énem." - Továbblapoztam.Csak két bejegyzés volt utána,tényleg elhanyagoltam mostanság.A következőbe nem volt semmi.Továbblapoztam az utolsóhoz. "...De legalább az álmom szép volt.Bár sajnos csak álom..." Erre az álmomra emlékeztem,mikor vele...tehát tényleg igaza volt.Nem szólaltam meg,majd ő kérdezzen rá esetleg.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 5:24 am

- Rendben,de akkor ne nézz ide.Hisz ez a naplóm. - Mondta mosolyogva. Elővette és átlapozta a naplóját. -Na találtál valamit? -kérdeztem és elég hülyén éreztem magamat.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 5:28 am

- Igen,meg közbe azt is észrevettem,hogy elhanyagoltam a naplóírást mostanság. - Mondtam. - Most szépen visszarakom oda,és nem nyúlunk hozzá.Amúgy igazad volt azzal a bölcsességeddel. - Mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 5:39 am

- Igen,meg közbe azt is észrevettem,hogy elhanyagoltam a naplóírást mostanság. - Mondta. - Most szépen visszarakom oda,és nem nyúlunk hozzá.Amúgy igazad volt azzal a bölcsességeddel. - Mondta mosolyogva. -Ezt most hogy érted? -kaptam fel a fejemet. -Mégis érzel valamit? -tettem hozzá reménykedve. Mondom én. Régebben sohasem voltam ilyen nyálas. Nem tudom mi történt velem...
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 5:44 am

-Ezt most hogy érted? -kapta fel a fejét. -Mégis érzel valamit? - Kérdezte,és olyan volt,mintha reménykedett volna benne.Emiatt egy picit magabiztosabb lettem.
- Olvastam,és hirtelen elkezdtem emlékezni,és hogy...hogy az nem az volt,amiről beszéltem,mikor megigéztek.Nem azért "másztam rád",mert hiányt éreztem,hanem...mert tényleg éreztem valamit.És...még érzek is. - Mondtam,és néztem a padlót.Nem akartam a szemébe nézni.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 5:56 am

- Olvastam,és hirtelen elkezdtem emlékezni,és hogy...hogy az nem az volt,amiről beszéltem,mikor megigéztek.Nem azért "másztam rád",mert hiányt éreztem,hanem...mert tényleg éreztem valamit.És...még érzek is. - Mondtam,és néztem a padlót.
Tudtam, hogy még mindig meg van igézve. De hogy igazat, mond-e azt csak egyféleképpen deríthettem ki. Ezért megfogtam az állát és magam felé fordítottam. Hallottam hogy felgyorsul a szívverése és uralkodnom kellett magamon, hogy a szemfogaim ne nőjenek meg.
Közelebb hajoltam és éreztem hogy az ajkunk összeér.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 6:00 am

Hirtelen közelebb hajolt,és megcsókolt.Egyre gyorsabb lett a szívverésem.Hát megtörténik az álmom!Én visszacsókoltam,és engedtem a pillanat varázsának.Átkaroltam közben a nyakát a két kezemmel,és próbáltam nyújtani a varázst.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 6:14 am

Elena visszacsókolt és közben átkarolta a nyakamat a két kezével. Megfogtam a derekát és rádöntöttem az ágyra. Egyszer csak szétváltunk, de ő még mindig átkarolt engem. Mosolyogva lefejtettem a kezeit magamról. -Nem tudom, hogy visszajössz-e a buliba. -mondtam neki - De ha nem, akkor jó éjt, Elena -mondtam halkan, majd otthagytam az ágyon, ahol még mindig sokkos állapotban volt vagy nem tudom mi baja volt, de nem szólalt meg. Visszamentem a nappaliba.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 6:19 am

-Nem tudom, hogy visszajössz-e a buliba. -mondta - De ha nem, akkor jó éjt, Elena -mondtam halkan.Én nem szólaltam meg,csak vártam,amíg kimegy az ajtón.Utána lehunytam a szemeimet,és sikerült elaludnom.


lezárva
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 9:14 pm

Reggel volt,a buli másnapja.Ránéztem az órára,és láttam,hogy még csak nyolc óra volt,de nem bírtam visszaaludni.Szerencsémre nem volt csak egy kis másnaposságom,mivel nem ittam valami sokat.De azért kissé fájt a fejem,így lefelé vettem az irányt a konyhába.Miközben lefelé mentem,hangokat hallottam,lehet valakik itt maradtak.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:31 am

- Rendben. - Mondtam,és felmentünk. - és bocsi a kupiért,de nem vártam látogatókat ide. - Mondtam,és lehuppantam az ágyra. - Ott van a szekrényem,hátha találsz valami számodra elfogatható ruhát. - mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:38 am

- Rendben. - Mondta,és felmentünk. - és bocsi a kupiért,de nem vártam látogatókat ide. - Mondta,és lehuppant az ágyra. - Ott van a szekrényem,hátha találsz valami számodra elfogatható ruhát. - mondta nevetve.
-Nem érdekel,hogy kupi van,nálam is az van-mondtam mosolyogva,majd belenéztem a szekrényébe.-Nem is olyan reménytelen-mondtam mosolyogva.Találtam egy pánt nélküli fehér ruhát,ami térd felett ért.-Ez tökéletes lesz-mondtam majd a ruhára mutattam-Alig jársz ruhába,pedig nagyon jól áll,ezt még nem is láttam rajtad,vedd is fel,utána pedig megcsinálom a hajad és a sminked.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:42 am

- Nem is emlékszem erre a ruhára őszintén - Mondtam nevetve. - De felveszem. - mondtam,miközben odadobta hozzá.Felvettem a ruhát,és odamentem a tükörhöz. - Tényleg nem nézek ki olyan rosszul benne. - Mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:50 am

-Én mondtam,hogy jó lesz,csodásan festesz benne,a hajadba szerintem tegyünk pár göndör tincset,de csak hogy feldobja,és az elöl lévő tincseket pedig hátrafogni egy csattal.-meg is csináltam a haját,utána pedig kisminkeltem,elég sok alapozó és púder kellett,hogy eltüntessem a sírás nyomait,de sikerült.-Már csak egy cipő kell-találtam is egy fehér magassarkú szandált-ez jó lesz,és nem is olyan magas a sarka-miután felvette a cipőt,a tükör elé állt.-Gyönyörű vagy, bármelyik pasi pillanatok alatt beléd zúgva,szerintem maradjunk egész nap a városban,utána,meg este menjünk el valahova,már úgy is délután van,estig hamar eltelik az idő-mondtam mosolyogva-csak kicsit én is rendbe szedem magam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 9:53 am

- Rendben. - Mosolyogtam,és segítettem Carolinenak a készülődésben.Mikor kész lettünk,elindultunk.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 6:22 am

Mikor felkeltem,ránéztem az órára.Már 11 óra volt.Jól kifáradtam a tegnapi Carolinenal való vásárolgatástól. Gondoltam,megnézem az e-mailjeimet, hátha jött valami érdekes a sok reklámon kívül.Láttam,hogy jött egy e-mail Ruby nénikéméktől,amiben ez állt:
"Kedves Elena!

Szokatlannak találtuk,mikor Jeremy nélküled látogatott el hozzánk,és maradt is a nyár nagy részében,de Jeremy azt mondta,te jól elvoltál a barátaiddal,ő meg unatkozott,ezért jött el hozzánk,hisz tudod,itt lakik Ezra,aki a legjobb barátja.De mi szeretnénk téged is látni élő szépségedben itt,Londonban,így gondoltuk ellátogathatnál hozzánk még most augusztusban,21.-én,kedden,és maradhatnál egészen vasárnapig.Reméljük,el tudsz jönni hozzánk.Elmehetnénk majd vásárolgatni,és megnézni a látványosságokat,tudom,nagyon szereted Londont,és mindig sajnáltad,mikor csak egy napig lehettél itt,és azt is ritkán.És persze kicsi Spencer is nagyon szeretne látni.Bár már nem is olyan kicsi,már három éves a drága.Na mindegy,várunk szeretettel!(És persze finom házi muffinnal.)

Üdvözlettel:
Ruby nénikéd,Caleb bácsikád,és kicsi Spencer"

Megörültem a hír hallatán,jót fog tenni egy kis kikapcsolódás,meg amúgy is szeretem őket,és most találkozhatok velük.Kicsi Spencer meg már három éves.Hogy nőnek ezek a gyerekek!Na mindegy,majd holnap üzenek pár embernek,hogy ne higgyél,elraboltak vagy valami.Most pedig felveszek valami göncöt,és lemegyek enni.

Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A hálószoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A hálószoba
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» a hálószoba
» A Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Gilbert ház-
Ugrás: