Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Kávézó - Tető tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 10:23 am

-Nem Elenáról van szó.Tulajdonképpen azzal kapcsolatos,amit ma mondtam neked,hogy tetszik valaki,aki egy barátom.Tudom,hogy azt tanácsoltad,hogy várjak vele és ne valljam be a lánynak,hogy mit érzek iránta.De nem tudok többet várni,el kell mondanom neki.Te vagy az Caroline,akibe belezúgtam-
Még fel sem fogtam a szavait,amikor hirtelen megcsókolt.Nagyon meglepődtem,nem tudtam mit tegyek,pofon vágtam és mondtam neki,hogy ezt nem kellett volna,majd elrohantam.Láttam,hogy utánam akart jönni,de úgy tűnt meggondolta magát.Kirohantam a Heavenből és meg sem álltam hazáig,az sem érdekelt,hogy késő van,vagy hogy nem égnek a lámpák,csak otthon akartam lenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 10:31 am

A csók után pofon vágott.Erre nem számítottam,nem kellett volna,így lerohannom szegényt.Csak annyit mondott,hogy ezt nem kellett volna,majd elrohant.Utána akartam menni,de arra gondoltam,jobb ha hagyom lenyugodni.Megvártam,míg elmegy,majd én is elindultam haza.Szerettem volna vele beszélni,ezért írtam neki,egy sms-t,hogy ezt meg kellene beszéljünk.Azt a választ kaptam rá,hogy hagyjam békén,és egy ideig ne keressem.Teljesen letörtem ettől az üzenettől.Azt láttam a legjobbnak,ha elutazok egy kis időre a rokonokhoz,úgyis még van pár hét a szünidőből.Hazamentem,elmondtam Elenának a tervem,aki csak kérdő tekintettel nézett rám,de nem faggatott és nem is ellenkezett.Felmentem a szobámba és bepakoltam,már másnap indulni akartam.


LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 5:56 am

-Nos, mi olyan fontos?-kérdeztem Aprilt- Azt sem hagytad, hogy rendeljek valamit.- mondtam kicsit dühösen.-beszélnünk kell- vágta rá April. Na tök jó, nem vagyok beszélgetős hangulatomban, és hogy pont Aprillal kell beszélnem,ez pedig csak valami ördögi csapás lehet.-Mit vétettem?-mondtam szemtelenül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 6:16 am

-Nos, mi olyan fontos?-kérdezte Klaus - Azt sem hagytad, hogy rendeljek valamit.- mondta kicsit dühösen.
- Beszélnünk kell - mondtam gyorsan. Láttam rajta, hogy nincs valami jó kedvébe.
-Mit vétettem?-mondta szemtelenül.
- Tegnap este mondtál valamit és nem értem. - kezdtem bele - Megkérdeztem TE mért keresed az öcsédet. És azt mondtam "de legfőképpen miattad April" ... mért? Mért miattam?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 6:24 am

- Tegnap este mondtál valamit és nem értem. - kezdett bele - Megkérdeztem TE mért keresed az öcsédet.-Azt hogy te, kiemelte.- És azt mondtam "de legfőképpen miattad April" ... mért? Mért miattam? -kérdezte.-Hát azért, mert amit mondtál a családodról, és magadról, ja egyébként meg már régen tudtam hogy bele vagy esve Kol-ba. Csak ki akartalak engesztelni.. Kiengesztelés megvolt. Most lerohanok rendelni valamit-Mondtam Aprilnek majd megfordultam hogy lemenjek a belső térbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 6:31 am

.-Hát azért, mert amit mondtál a családodról, és magadról, ja egyébként meg már régen tudtam hogy bele vagy esve Kol-ba. Csak ki akartalak engesztelni.. Kiengesztelés megvolt. Most lerohanok rendelni valamit - mondta majd megfordult, hogy lemenjen a belső térbe.
- Hé! Állj meg! Honnan tudtad, hogy bele vagyok esve? Csak Kath tudta, ő meg nem mondta el senkinek! - rohantam utána. Nekem is kell egy ital.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 11:18 pm

Amikor Anna-val megérkeztünk én dühös magabiztossággal mentem egyenesen a pulthoz. - 2 Bourbon-t! - ültem le.
Ahogy megkaptam az italt egy húzásra megittam és kértem a következőt.
Aztán kimentünk a tető térre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 11:23 pm

Amikor odaértünk Bekah egyenesen a pulthoz ment.Már kérte bourbonját és hozták is.
Előre rendeltem a kávét mert tudtam ha ilyen iramban folytatja tovább nem fogunk ma hazaérni és meg csak dél van.A tető térre mentünk.Mire a kávét kihozták Reb már a 3adikat hajtotta fel.A 4ik ami jött neki,én loptam el.Nem is szólt semmit. Az üveg negyede már üres.Én már fogtam a fejem.,,Jaj mi lesz ebből.”Nem kezdeményeztemm beszélgetést.Hagytam hogy hogy érdekli valami ő kérdezze magától.Igy halgattam és bizony en is fölhúztam egy pohár itókát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 11:27 pm

a következő pohár helyett elvettem a pincértől az üveget. MAjd mondtam, hogy hozzon még egyet. erre ő :
-Nem ittál már így is túlsokat?
- Mit érdekel az téged? Menj és hozz nekem még egyet. - mondtam.
- Nem. Ha így folytatod ki foglak tiltani innen.
Mélyen belenéztem a szemébe : - Azt mondtam , hogy hozol nekem még egyet! Sőt az egész üveggel és te állod.
Megígéztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 11:35 pm

A pincérnő megpróbált ellenszegülni Bekahnak de a pénztárcája bánta meg.Bekah dühösen megigézte mjad egy újabb üvegért küldte.A mi asztalunkon még mindig a csend uralkodott.Rebakaht nem érdekelte semmi.Alkoholba folytotta bánatát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 11:38 pm

Miután megittam az egész üveg alkoholt meg még azt is amit az előbb hozott nekem a pincérnő megszólaltam.
- Éhes vagyok! És részeg is. - azzal felálltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 11:49 pm

Olyan gyorsan ittunk,hogy hamar a fejünkbe szállt.Rebakah fel akart állni de igen igen szédült.Nőként ugyan de férfiasan bevalotta hogy ő bizony részeg.Nevettem.Éhes volt:
-Menjünk vadászni?-kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 11:56 pm

- Menjünk vadászni ? -kérdezte.
Rá egy másodpercre már ott sem voltam. Vámpírgyorsasággal száguldottam az utcákon. Igen ám, de részegen nem nagyon jó rohangálni. Egyszercsak éreztem, hogy valami kemény. Neki rohantam egy falnak ami kicsit beishorpadt. A fejem elkezdett egy kicsit vérezni. Lépteket hallottam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 12:01 am

Ki sem mondtam de Bekah már nem volt mellettem.Nem tudtam merre mehetett viszont nem akartam egyedül hagyni.Igy elindultam keresgélni,akár egy nyomkövető kutya.Megtaláltam.Egy helyben állt egy fal előtt.Kiváncsi lettem,nem mentem oda hozzá inkább csak kiváncsi vénasszony módjára leskelődtem utána.Valaki volt mögötte.Szerintem hallotta mert lassan mintha meg szeretett volna fordulni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 12:07 am

Megfordultam. Egy részeg pasi állt mögöttem. Nem nézett ki rosszul. Ha nem úgy futunk össze, hogy éhes és részeg vagyok akár életben hagynám.
- Mi van cicus elvesztél?-kérdezte. Mivel egy elhagyott város részben voltam nem érdekelt, hogy ki lát meg.
Közelebb mentem hozzá. Oldalra öntöttem a fejem.
- Nem. De nincs jó kedvem. - mondtam csábítóan.
- Mondd csak mi a baj?
- Éhes vagyok! - ráugrottam és a fogaimat a nyakába mélyesztettem. A finom meleg vér átjárta a testem. Egy ember. Meghalt. Nem volt elég. Még mindig éhes voltam és gyilkos kedvem volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 12:16 am

Még mindig leskelődtem.Egy ismeretlen férfi volt a hátánál.Megszólitotta de Rebakaht nem érdekelte.Csak letámadta,és szivta a vérét.Még én is hallottam ahogy a szegény ember szive egyre lassabban dobban mig végül elhalkult.Szerintem Bekah eddig is tudta hogy a nyomában vagyok csak nem érdekelte,viszont most lementem hozzá.
-Rebekah,ez nem te vagy.Ne fordulj ki magadból.Gyere menjünk haza és pihenjünk le.-próbáltam szótérteni vele.Sejtettem hog nem fog menni de azért megpróbáltam......nem akartam szóbahozni de nincs más esély.Igy jó hangosan odakiáltottam neki.
-Klaus nem érdemli meg hogy miatta szenvedj ennyit.-persze ez nekem rosszul esett hiszen én jóba lettem vele.De most csak Reb-re koncentráltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy:    Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 12:27 am

Anna próbált jobb útra téríteni. Nem vagyok ilyen??? Dehogy nem még rosszabb is. Arrébb löktem Anna-t és mentem még egy áldozatot keresni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 12:31 am

Rebakah az érdeklődés legkisebb jelét sem muatta az iránt amit én ott összehablatyoltam neki.Makacsul és önfejüen férlökött és tovább ment.Én meg csak álltam ott.Végül megelégeltem Bekah jobbutratéritési kisérletemet.Gondoltam majd csak magától is rájön.Igy fogtam magam és hazamentem.Rebakah csak estere ert haza.


A hozzászólást Annabel (ancsi) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 23, 2012 12:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 12:32 am

Lezarva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 11:00 am

Katherine mellém ült és azt akarta, hogy menjek fel vele a tetőre, ezért otthagytam Elenát, aki még mindig táncolt és észrevétlenül felmentünk a tető térre. Katherine felé fordultam és vártam, hogy mondja amit akar.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 11:12 am

- Bocs, hogy elszakítottalak a barátnődtől. Amíg te éppen itt múlattad az időt, az öcséd elment. Stefan elment a városból. Ez csak is a te hibád, nem kellett volna ezt csinálnod. Velem sem kellene ezt csinálnod. - közben már azon gondolkodtam minek vágjam neki. Vámpírgyorsasággal neki nyomtam a lejárat ajtajának. - Minden a te hibád, végre legyél már őszinte!! - morogtam a fogaim közül. - Nem igazán az érdekel, hogy "Szent" Stefan ment el. Ő a testvéred nem bánhatsz vele így, sőt egyetlen vámpír sem érdemli meg, hogy ezt tedd vele!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 11:23 am

- Bocs, hogy elszakítottalak a barátnődtől. Amíg te éppen itt múlattad az időt, az öcséd elment. Stefan elment a városból. Ez csak is a te hibád, nem kellett volna ezt csinálnod. Velem sem kellene ezt csinálnod.- Vámpírgyorsasággal neki nyomott a lejárat ajtajának. - Minden a te hibád, végre legyél már őszinte!! - morogta a fogai között. - Nem igazán az érdekel, hogy "Szent" Stefan ment el. Ő a testvéred nem bánhatsz vele így, sőt egyetlen vámpír sem érdemli meg, hogy ezt tedd vele!!
-Ezt neki is elmondhatnád néha - sziszegtem, miközben lefejtettem az ujjait a nyakamról. -Ez a dolog kölcsönös. Most beetetett téged ezzel az álszent szöveggel. Egyébként én nem akartam, hogy elmenjen! - kiáltottam. -Azt hiszed én nem tettem meg mindent, hogy kiszabadítsam Klaustól? Persze, honnan is tudnád, hiszen kitudja hol voltál 145 évig! -mondtam és most őt löktem a falnak.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 11:31 am

-Ezt neki is elmondhatnád néha - sziszegte, miközben lefejtette az ujjaimat a nyakáról. -Ez a dolog kölcsönös. Most beetetett téged ezzel az álszent szöveggel. Egyébként én nem akartam, hogy elmenjen! - kiáltotta. -Azt hiszed én nem tettem meg mindent, hogy kiszabadítsam Klaustól? Persze, honnan is tudnád, hiszen kitudja hol voltál 145 évig! -mondta és most ő lökött a falnak.
- Ő sokkal jobban tudja mint, te. Nem olyan mint hiszed. - közben fordítottam a felálláson. - Ez most fájt! Sokkal jobban tudom, mint te hiszed!! Titokban mindig követtelek titeket!! - kiáltottam vissza neki. - elengedtem majd megfordultam.
- Nyugodtan menjél csak vissza, az új kis barátnődhöz. - mondtam gúnyosan. - Egy darabig cicázol vele is aztán megkóstolod és mindennek vége. Már ismerlek... - de itt abba hagytam és nem fejeztem be a mondatot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 11:43 am

- Ő sokkal jobban tudja mint, te. Nem olyan mint hiszed. - közben fordított a felálláson. - Ez most fájt! Sokkal jobban tudom, mint te hiszed!! Titokban mindig követtelek titeket!! - kiáltotta vissza. Elengedett majd megfordult.
- Nyugodtan menjél csak vissza, az új kis barátnődhöz. - mondta gúnyosan. - Egy darabig cicázol vele is aztán megkóstolod és mindennek vége. Már ismerlek... - de itt abba hagyta és nem fejezte be a mondatot.
-Akkor összekeversz valakivel, mert nem én szoktam kihasználni az embereket a saját célom érdekében. És Elena más mint te. -sziszegtem. -Egyébként is mit vársz tőlem? Menjek oda hozzá bocsánatot kérni? Miért? Mit tettem én amit ő nem? - morogtam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 12:09 pm

-Akkor összekeversz valakivel, mert nem én szoktam kihasználni az embereket a saját célom érdekében. És Elena más mint te. -sziszegte. -Egyébként is mit vársz tőlem? Menjek oda hozzá bocsánatot kérni? Miért? Mit tettem én amit ő nem? - morogta.
- Nem keverlek össze senkivel. Engem mostanság igen is kihasználtál. Miben más? Most én vagyok az álszent számodra köszönöm. - mondtam. Legalább keresd meg. Ő próbálkozott veled normálisan beszélgetni te meg semmit sem tettél. - morogtam neki.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kávézó - Tető tér - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kávézó - Tető tér
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kávézó - Belső tér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Heaven Coffee-
Ugrás: