Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Kávézó - Tető tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 12:14 pm

- Nem keverlek össze senkivel. Engem mostanság igen is kihasználtál. Miben más? Most én vagyok az álszent számodra köszönöm. - mondta. Legalább keresd meg. Ő próbálkozott veled normálisan beszélgetni te meg semmit sem tettél. - morogtam neki.
Nem szóltam semmit csak sarkon fordultam. Abban a pillanatban amikor elmentem szakadni kezdett az eső.
Mint mindig, most is az erdőbe mentem. Ott legalább nem zavar senki. Eltűntem a fák között.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 9:18 am

ui.: Damon-é

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 9:21 am

Miközben Marley-t sétáltattam, rájöttem, hogy Hoppá! Nekem dolgom van a Heaven tető terén. Gyorsan felkaptam Marley-t és felrohantunk a lépcsőn. Akkor már mindenki ott volt. Egy kínos mosolyt dobtam mindenkinek, majd April mellé siettem.-Lemaradtam valamiről?-kérdeztem, miközben árgus szemekkel figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 9:31 am

April üzent, hogy menjek a Heaven tető terére ezért oda mentem, de nem nagyon volt ínyemre, mert az elmúlt napot az erdőben töltöttem és ott csak néhány mókus volt a társaságom. Már Kath és April is ott volt amikor megérkeztem, de egyikük sem nézett rám amikor felmentem,gondolom Stefan miatt. Szóval csendben vártuk Klaust aki néhány perc múlva érkezett meg és dobott felénk egy kínos mosolyt, majd April mellé sietett -Lemaradtam valamiről?-kérdezte, miközben árgus szemekkel figyelt.
-Egy részeg elesett valahol a teraszon - mondtam unott hangon.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 9:37 am

April és én már fenn vártunk a tetőn, mikor befutott Damon. Nem néztünk rá, annyi mindent tett ellenem és April ellen is. Csak csendben vártunk mikor vámpírgyorsasággal befutott Klaus. Ránéztem, és megláttam Marley-t a kezei között. -Lemaradtam valamiről?-kérdezte, miközben árgus szemekkel figyelt.
- Nem maradtál le semmiről. - mondtam neki miközben oda mentem hozzá és elvettem tőle a kutyát. Senki sem érdekelt elkezdtem simogatni és játszani vele.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 9:49 am

Kath és én már fent voltunk a tetôn. Mielôtt elindultunk írtam Damon-nek egy sms-t, hogy jöjjön. Mikor betoppant Kath-tel figyelmen kívûl hagytuk. Aztán megérkezett Klaus is. Odasietett mellém. - Lemaradtam valamirôl? - kérdezte. Damon helyettem válaszolt 'Egy részeg valahol elesett' Chh bunkó...
- Nem maradtál le semmirôl - mondta Kath. Picit dühös lettem. Hahóó! Ez a kérdés nekem.szólt gondoltam. Amikor Kath.kivette Klaus kezébôl a kiskutyát csak akkor vettem észre. Kath elkezdett vele játszani. Legugoltam mellé. - Szia. Biztos te vagy Marley! - és megsimogattam. Felnéztem Klausra - Aranyos kutya! - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 9:57 am

Kath.kivette a kezemből a kiskutyám . Kath elkezdett vele játszani. Erre April lehajolt mellé. - Szia. Biztos te vagy Marley! - és megsimogatta. Felnézett rám - Aranyos kutya! - mosolygott.-Hahó! Most beszéljünk talán arról, amiért idejöttünk.-Nem akartam mondani, hogy igazából nem ide indultam, ezért kellemetlen, hogy nem is igazán rám, hanem Marleyra figyelnek.Egyszer csak azt látom, hogy Damon is lehajol Marley-hez.-Jajj te kis ugyuli bugyuli- Mondta Damon gügyögve-HÉJ! Figyeltek ti rám?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 10:07 am

- Nem maradtál le semmirôl - mondta Katherine, majd kivette Klaus kezéből a kutyát és elkezdett vele játszani. Erre April lehajolt mellé. - Szia. Biztos te vagy Marley! - és megsimogatta. Felnézett Klausra - Aranyos kutya! - mosolygott.
-Hahó! Most beszéljünk talán arról, amiért idejöttünk. -mondta Klaus de senki nem figyelt rá. Én is lehajoltam a kutyához és elkezdtem simogatni -Jajj te kis ugyuli bugyuli- mondtam gügyögve. -HÉJ! Figyeltek ti rám?- kérdezte Klaus mi meg felálltunk és most tényleg rá figyeltünk. -Klausnak igaza van. Koncentráljunk a tervre - mondtam, de April zavartan rám nézett. -Ugye van tervetek? -kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 10:13 am

Erre April lehajolt mellém. - Szia. Biztos te vagy Marley! - és megsimogatta. Felnézett Klausra - Aranyos kutya! - mosolygott.
-Hahó! Most beszéljünk talán arról, amiért idejöttünk. -mondta Klaus de senki nem figyelt rá. Damon is lehajolt a kutyához és elkezdte simogatni -Jajj te kis ugyuli bugyuli- mondta gügyögve. -HÉJ! Figyeltek ti rám?- kérdezte Klaus mi meg felálltunk és most tényleg rá figyeltünk. -Klausnak igaza van. Koncentráljunk a tervre - mondta, de April zavartan rám nézett. -Ugye van tervetek? -kérdezte.
- Bocsi, csak Marley olyan édes. - mondtam vigyorogva. Igazából, hogy őszinték legyünk nincs konkrét tervünk. - mondtam felemelt fejjel. De minek is kéne terv, itt van 3 jól fejlett vámpír és egy ősi. - mondtam miközben mindenkire ránéztem egyesével. - Csak elbírunk egy másik ősi vámpírral. - erre elkezdtek bólogatni. Akkor ezt meg is beszéltük gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 10:22 am

-HÉJ! Figyeltek ti rám?- kérdezte Klaus mi meg
felálltunk és most tényleg rá figyeltünk. -Klausnak igaza van.
Koncentráljunk a tervre - mondta Damon,de zavartan néztem rá -Ugye van tervetek? -kérdezte.
- Bocsi, csak Marley olyan édes. - mondta Kath vigyorogva.
Igazából, hogy őszinték legyünk nincs konkrét tervünk. -
mondta felemelt fejjel. De minek is kéne terv, itt van 3 jól
fejlett vámpír és egy ősi. - mondta miközben mindenkire
ránézett egyesével. - Csak elbírunk egy másik ősi vámpírral. -
erre elkezdtek bólogatni. Akkor ezt meg is beszéltük.
- Hé! Ez most olyan volt mintha Kolt meg akarnánk ölni... - kezdtem - És ömm Damon tisztáznád az érzéseidet VÉGRE?! - kérdeztem nyugortan bár az utolsó szónál kicsit hangosabban beszéltem. Tudod nem szeretem ha a legjobb barátnômmel szórakoznak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 10:29 am

Igazából, hogy őszinték legyünk nincs konkrét tervünk. -
mondta felemelt fejjel. De minek is kéne terv, itt van 3 jól
fejlett vámpír és egy ősi. - mondta miközben mindenkire
ránézett egyesével. - Csak elbírunk egy másik ősi vámpírral. -
erre elkezdtek bólogatni. Akkor ezt meg is beszéltük.
- Hé! Ez most olyan volt mintha Kolt meg akarnánk ölni... - kezdte April - És ömm Damon tisztáznád az érzéseidet VÉGRE?! - kérdezte nyugodtan bár az utolsó szónál kicsit hangosabban beszélt. Tudod nem szeretem ha a legjobb barátnômmel szórakoznak.- Ezt nem igazán értem, de ha magamtól idéznék azt mondanám " Én nem figyelek arra, amit nem nekem mondanak". -Öhhmm és Katerina... mi lesz? Megjelenik Kol a tetőtér ajtajában és mi rávetjük magunkat?- Kérdeztem kicsit gúnyosabban, mint ahogy akartam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 10:36 am

- Bocsi, csak Marley olyan édes. - mondta Kath vigyorogva.
Igazából, hogy őszinték legyünk nincs konkrét tervünk. -
mondta felemelt fejjel. De minek is kéne terv, itt van 3 jól
fejlett vámpír és egy ősi. - mondta miközben mindenkire
ránézett egyesével. - Csak elbírunk egy másik ősi vámpírral. -
erre elkezdtünk bólogatni. Akkor ezt meg is beszéltük.
- Hé! Ez most olyan volt mintha Kolt meg akarnánk ölni... - kezdte April- És ömm Damon tisztáznád az érzéseidet VÉGRE?! - kérdezte nyugodtan bár az utolsó szónál kicsit hangosabban beszélt. -Tudod nem szeretem ha a legjobb barátnőmmel szórakoznak.
Vissza az elejéhez, gondoltam. -Öhhmm és Katerina... mi lesz? Megjelenik Kol a tetőtér ajtajában és mi rávetjük magunkat?- Kérdeztem Klaus kicsit gúnyosabban, mint ahogy kellett volna.
-Jó, essünk túl rajta. - mondtam és Katherine felé fordultam. -Bocsánat, ha megbántottalak, bármivel is amióta visszajöttünk a városba.
A többit majd a testvéremmel megbeszélem. -mondtam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 10:44 am

- Hé! Ez most olyan volt mintha Kolt meg akarnánk ölni... - kezdte April- És ömm Damon tisztáznád az érzéseidet VÉGRE?! - kérdezte nyugodtan bár az utolsó szónál kicsit hangosabban beszélt. -Tudod nem szeretem ha a legjobb barátnőmmel szórakoznak. Ezen elmosolyodtam, magamban megköszöntem Aprilnek.
Vissza az elejéhez, gondoltam. -Öhhmm és Katerina... mi lesz? Megjelenik Kol a tetőtér ajtajában és mi rávetjük magunkat?- Kérdeztem Klaus kicsit gúnyosabban, mint ahogy kellett volna.
- Nem, Nick elbeszélgetünk vele, ha nem ért belőle akkor vetjük rá magunkat vagyis inkább csak April. - mondtam nagy vigyorral az arcomon.
-Jó, essünk túl rajta. - mondta Damon és felém fordult. -Bocs, ha megbántottalak, bármivel is amióta visszajöttünk a városba.
A többit majd a testvéremmel megbeszélem. -mondta. Hirtelen akkora boldogság fogott el, szivesen oda mentem volna megcsókolni. Mégsem tettem.
- Semmi gond. Ha valaha is visszajön Stefan akkor biztos. Köszönöm. - mondtam neki és a legjobb barátnőmnek is.
- Damon konkrétan nem ezt kérdezte April, te is tudod. Válaszolj rendesen a kérdésre. - mondtam ezzel sarokba szorítva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 10:57 am

- Öhhmm és Katerina... mi lesz?
Megjelenik Kol a tetőtér ajtajában és
mi rávetjük magunkat?- Kérdezte
Klaus kicsit gúnyosabban, mint ahogy
kellett volna.
- Nem, Nick elbeszélgetünk vele, ha
nem ért belőle akkor vetjük rá
magunkat vagyis inkább csak April. -
mondta Kath nagy vigyorral. Nekem is vigyorognom
kellett ezen. Elképzeltem az egész jelenetet. Aztán
leesett, hogy azt se tudom mit mondjak majd neki.
-Jó, essünk túl rajta. - mondta Damon
és Kath felé fordult. -Bocs, ha
megbántottalak, bármivel is amióta
visszajöttünk a városba.
A többit majd a testvéremmel
megbeszélem. -mondta. Hirtelen
akkora boldogság töltötte el Kath-et.
- Semmi gond. Ha valaha is visszajön
Stefan akkor biztos. Köszönöm -
mondta Kath nekem és Damon-nek.
- Damon konkrétan nem ezt kérdezte
April, te is tudod. Válaszolj rendesen
a kérdésre. - mondta Kath ezzel sakkban tartva Damont.
Damon,Damon,Damon ... idôsebbekkel nem húzunk ujjat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 11:04 am

Én semmit nem értettem az egészből... szóval 'Mivel April, Kath és Damon egy szoros kört alkottak' csak Kihúztam Marleyt a kör közepéből és bámultam. Ráültem egy asztal tetejére és feléjük mosolyogtam. Mikor a kör szétbomlott mindenki rám nézett. -Te meg mit bámulsz?- Kérdezte Kath.- Vigyázz magadra Katherine. mondtam, és rendeltem 4 pohár bourbont.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 11:24 am

- Semmi gond. Ha valaha is visszajön Stefan akkor biztos. Köszönöm. - mondta Katherine
- Damon konkrétan nem ezt kérdezte April, te is tudod. Válaszolj rendesen a kérdésre. - tette hozzá ezzel sarokba szorítva.
Klaus hirtelen kivette a kutyát a kör közepéből és ráült egy asztal tetejére. Felénk mosolygott. -Te meg mit bámulsz?- Kérdezte Kath.- Vigyázz magadra Katherine- mondta Klaus és rendelte 4 pohár bourbont.
Megint Katherine felé fordultam.
-Én csak azt tudom, hogy amikor az öcsémmel vagy bárki mással látlak, olyan mintha a belül apró darabokra tépnének -mondtam olyan halkan, hogy csak ő hallja. -Fontos vagy nekem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 11:35 am

Klaus hirtelen kivette a kutyát a kör közepéből és ráült egy asztal tetejére. Felénk mosolygott. -Te meg mit bámulsz?- Kérdezte Kath.- Vigyázz magadra Katherine- mondta Klaus és rendelte 4 pohár bourbont.
Megint felém fordult..
-Én csak azt tudom, hogy amikor az öcsémmel vagy bárki mással látlak, olyan mintha a belül apró darabokra tépnének -mondta olyan halkan, hogy csak én halljam. -Fontos vagy nekem. A szívem megszakad, komolyan azt mondta fontos vagyok neki. - April, Klaus a telihold már elmúlt és Kol még mindig sehol, én ezt nem bírom tovább. - forgattam közben a szemeimet. Újra Damonra néztem, ő is éppen olyan vágyakozó képet vágott, mint ahogy én éreztem magam. - Damon, te is nagyon fontos vagy nekem. - mondtam ugyan olyan halkan mint ő. Majd megfogtam és az egyik asztalra döntöttem. Már nem bírtam magammal vadul megcsókoltam, mire ő is ezt tette és kibontakozott egy csókcsata köztünk. Már csak azt vettem észre, hogy valaki kivágta a tetőajtaját, April is elment lefelé a belső térbe. Élveztem Damonnal töltött időt, szeretem és én is fontos vagyok neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 11:44 am

-Én csak azt tudom, hogy amikor az öcsémmel vagy bárki mással látlak, olyan mintha a belül apró darabokra tépnének -mondta olyan halkan, hogy csak Kath hallja.. kisebb nagyobb sikerrel. Kit akarunk áltatni. Itt mindenki vámpír, könyörgöm. - April, Klaus a telihold már elmúlt és Kol még mindig sehol, én ezt nem bírom tovább. - forgatta közben a szemeit. . - Damon, te is nagyon fontos vagy nekem. - mondta ugyan olyan halkan mint ő. Itt már röhögtem.Majd megfogta és az egyik asztalra döntöttem. Már nem bírt magával, vadul megcsókolta, mire ő is ezt tette és kibontakozott egy csókcsata köztük. Ekkor már fuldokoltam a röhögéstől, és ahogy láttam April is kellemetlenül érezte magát. Megfogtam Marleyt és kirontottam az ajtón, ahol hangosan hahotázni kezdtem.Nem tudom. Nem bírom én az ilyen hülyeségeket éhgyomorra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 12:01 pm

- April, Klaus a telihold már elmúlt és Kol még mindig sehol, én ezt nem bírom tovább. - forgatta Katherine a szemeit. . - Damon, te is nagyon fontos vagy nekem. - mondta ugyan olyan halkan mint én. Klaus ott röhögött a háttérben. Kath megfogott és az egyik asztalra döntött. Már nem bírt magával, vadul megcsókolt, mire ő is ezt tette és kibontakozott egy csókcsata közöttünk. A többiek időközben elmentek és az egész tetőtéren csak mi ketten maradtunk. Katherine beletúrt a hajamba, aztán elkezdte levenni a pólómat. A lehelete csiklandozta az arcomat. Már én is elkezdtem volna levetkőztetni amikor figyelmeztetett, hogy egy kávézóban vagyunk. Erre felkaptam és vámpírsebességgel elhagytuk a helyet. Senki nem vett észre minket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 7:31 am

Felmentünk Elenával a tetőtérre és leültünk az egyik asztalhoz. Rendeltem egy bourbont, ő meg egy kávét.
-Elena, szeretném neked bemutatni, az egyik jó barátomat, Jack Daniels-t. -mondtam amikor a pincér letette az asztalra a poharakat. -Már 165 éve hű társam, velem volt akkor is amikor mindenki más hátat fordított nekem. Szeretlek, Jackie. -mondtam és egy hajtással megittam az egész poharat.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 7:44 am

- És nyilvánosan,az orrom előtt csalsz meg vele?!Jól van,Damon Salvatore,végeztem veled.Éld vele az örökkévalóságig,úgyis egymásnak valók vagytok. - Mondtam,és hirtelen felálltam,de elröhögtem magam,így visszarogytam a székre.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 7:57 am

Elena elröhögte magát és visszaült a székre.
-Szóval...Elena. El kell mondanom neked valamit. Még mielőtt mástól tudod meg. -kezdtem bele, mert eszembe jutott valami. -Pár hónapja, még mikor visszajöttem Mysterious Place-be, találkoztam egy fiúval ezen a tetőtéren. Nem, nem vagyok meleg. -mondtam gyorsan, mert láttam, hogy Elena gyanúsan méreget. -Tehát leültem vele egy asztalhoz és...ittam a véréből. Aztán Katherine előjött a semmiből és ő is csatlakozott. Nem tudom miért csináltuk, akkor ha jól emlékszem, az egész világot utáltam. A végén megkérdeztem a srác nevét és...Jeremy-t mondott. Jeremy Gilbert. -mondtam. -A lényeg, hogy jobb ha ezt tőlem tudod meg és sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 8:00 am

- Hát,...megbocsátok,mivel nem esett baja,meg legalább bevallottad. - Mondtam,és egy kis hatásszünet volt. - De a Bourbon és Jackie ügyet nem bocsátom meg egykönnyen. - Mondtam,miközben rendeltem még egy kávét.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 8:25 am

-Rendben. -mondtam egy félmosollyal. -És mik a terveid estére? Mert tudok főzni. -célozgattam.
-
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 8:52 am

- Tudsz főzni?Na azt megnézem. - Mondtam nevetve. - És most már van tervem estére. - Mosolyodtam el. - De valami nagyon jót kell akkor készítened,vagy nem fogok megbocsátani.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kávézó - Tető tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Tető tér   Kávézó - Tető tér - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kávézó - Tető tér
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kávézó - Belső tér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Heaven Coffee-
Ugrás: