Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Konyha                I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Konyha                I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Konyha                I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Konyha                I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Konyha                I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Konyha                I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Konyha                I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Konyha                I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Konyha                I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Konyha

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 1:50 am

Konyha                C6ofxfo91254cv8rhmey
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 8:05 am

Szép ház. És eléggé csicsás... de tetszik! De el nem hiszem, hogy nincs tulajdonosa ennek a csilivili villának. Kívülről eléggé régies, bár belülről minden modern. Most komolyan, Kath jobban is észnél lehetne. Milliomos inkább milliárdos háza lehet. Úgy érzem nem lesz jó vége.
- Katerina! - kiáltottam hangosan. Bár tudom, hogy már a lépteimet meghallotta, azért, hogy nyomatékosítsam gondolataim mögött búvó érzéseimet és új hírem fontosságát. Az emeleten volt. Hallottam, ahogy suhan lefelé a lépcsőn. Megfordultam. Velem szembe állt. És mosolygott. Mosolygott, mint egy kisgyerek aki jutalmat érdemel, amiért megcsinált valamit.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 2:25 am

Éppen az emeleten néztem körbe, gyönyörű volt ez a ház, annak a vén öregnek már úgysem volt rá nagy szüksége. Egy hajszálon múlott az élete, de a sors nem így hozta, szegény pára. - Katerina! - kiáltotta hangosan April. Már a lépteit is hallottam, nem tudom mire kellett ez a nagy felhajtás. Hallotta, ahogy suhanok lefelé a lépcsőn gondoltam beszélni akar velem. Megfordult. Vele szemben álltam és mosolyogtam. Mosolyogtam, mint egy kisgyerek aki jutalmat érdemel, amiért megcsinált valamit. - Miért vagy olyan feszült April, inkább élveznéd az j házunk kényelmeit. Kérlek ne nézz rám ilyen gondterhelt képpel, óvatos voltam és elrendeztem mindent. A hulla letisztázva, a ház a miénk legalább van hol laknunk nézd már a jó oldalát a dolgoknak kérlek. Várjál, tudom akarsz nekem mondani valamit, na mesélj csak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 2:35 am

- Miért vagy olyan feszült April, inkább élveznéd az j házunk kényelmeit. Kérlek ne nézz rám ilyen gondterhelt képpel, óvatos voltam és elrendeztem mindent. A hulla letisztázva, a ház a miénk legalább van hol laknunk nézd már a jó oldalát a dolgoknak kérlek. Várjál, tudom akarsz nekem mondani valamit, na mesélj csak. - mondta Kath. Sóhajtottam. Ne már megint! Le kell szoknom erről.
- Szép ház elismerem. De nem félsz, hogy egy ilyen csili-vili villa tulajdonosa, hopp eltűnik és senki nem fogja keresni? Esetleg ismerősök... mindegy! Mintha a gondolataimat olvasnád. Igen mondanom kell valamit. - közben elindultam felfelé a lépcsőn - Találkoztam egy lánnyal. A neve Vicky. Eléggé 'összebarátkoztunk' Ha valaki kérdezné a nevem April Smith. Egy öreg házaspár fogadott örökbe kiskoromban akinek nem lehettek gyerekei. - mondtam el a fedősztorimat. Ahogy haladtam végig az első emeletei folyosón beléptem egy szobába. Hatalmas volt. Minden gondolatom elfeledve, felugrottam az ágyra és elkezdtem ugrálni - Stipi-stopi ez az én szobám.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 2:52 am

- Szép ház elismerem. De nem félsz, hogy egy ilyen csili-vili villa tulajdonosa, hopp eltűnik és senki nem fogja keresni? Esetleg ismerősök... mindegy! Mintha a gondolataimat olvasnád. Igen mondanom kell valamit. - közben elindult felfelé a lépcsőn April - Találkoztam egy lánnyal. A neve Vicky. Eléggé 'összebarátkoztunk' Ha valaki kérdezné a nevem April Smith. Egy öreg házaspár fogadott örökbe kiskoromban akinek nem lehettek gyerekei. - mondta el a fedősztoriját. Ahogy haladtunk végig az első emeletei folyosón belépett egy szobába. Hatalmas volt. Felugrott az ágyra és elkezdett ugrálni - Stipi-stopi ez az én szobám. Jól van legyen a tiedé. - mondtam. Közben bementem utána a szobába és leültem az ágy szélére. Megvártam amíg kiugrálja magát mint egy kisgyerek aki most jár először egy puccos házban. - Mielőtt elintéztem volna az öreget, utána néztem se rokonai nincsenek, se barátai, sőt még igazán ismerősei sincsenek. Egy vén öreg ember volt aki pont tudott magáról gondoskodni, de ennyi se több se kevesebb. Figyelj az én alibim, az öregnek egy nagyon távoli unoka húga vagyok, akire ráhagyta mindenét. Te pedig régi jó barátom vagy. Mivel neked is meghaltak a "szüleid" így gondoltam nem akarsz egyedül maradni. Oké az én nevem még ki kell találnunk. De mondd csak April ennek a Vickynek vannak barátai, ismerősei, akárki akibe bele lehet kóstolni esetleg?? - kérdeztem viccelődve tőle. De már a kíváncsiságom elcsigázott, mindent tudni akarok végre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 10:28 pm

MÁSHOL FOLYTATÓDIK Smile
ITT LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 11:40 pm

Furcsán éreztem magam. Hallottam, hogy valaki az ajtó előtt áll. De elment. Valószínűleg levelet hagyott. A másik oldalamra akartam fordulni és akkor jöttem rá, hogy nem az ágyamba vagyok. Valami megbökte a lábam és egy pillanatra megrándultam. Kiesett a kezemből valami és széttört a padlón. Résnyire nyitottam a szemem és egy whisky-s üveg volt. Felemeltem a fejem... érdekes dolog fogadott. A konyhapulton feküdtem. Mocorgást hallottam nappaliból. Biztos Kath felébredt a nappaliban. Gondolom a whisky-s üveg összetörése ébresztette fel. De mért fekszek a konyhapulton? Mért volt nálam üres whisky-s üveg? Oké... még nem vagyok teljesen józan!
Kath bejött a konyhába. Ő többet ivott, mint én... hogy tud megmozdulni?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 7:37 am

Üvegcsörömpölésre keltem fel a nappaliban. Körbe néztem és körülöttem pár üres whisky-s üveg volt. A buli sokáig tartott és Damon azt hiszi mindenért én vagyok a hibás (megint). Nagyon jó most már tényleg elszúrtam mindent. Az a rohadt kis szőke picsa, pedig Nick-et is ellenem fordította. Hiába kötöttünk békét én nem felejtek. A hang irányába mentem mikor megtaláltam April-t a konyha pulton feküdni. Mikor közelebb értem hozzá kinyitotta a szemét, nagyon csúnyán nézett ki.
- April! Beszélnünk kell pár tasak vér és aszpirin társaságában. - mondtam összeszedett hangon, vagyis próbáltam úgy tűnni. Eléggé sokat ihattunk tegnap éjjel és tudom, hogy hallott valamit amiről nem számolt be nekem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 8:00 am

- April! Beszélnünk kell pár tasak vér és aszpirin társaságában. - mondta Kath.
- Ebben egyetértek. De kezdjük ott, hogy mért fekszek én itt? - kèrdeztem, majd felültem és a pult szélére csùsztam. Elôredôltem, hogy kinyissam a hûtôt de majdnem orraestem. Végül hátradobtam Kath-nek két tasak vért és magamnak is kivettem kettôt. Ô közbe szerzett valahonnan aszpirint.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 8:28 am

- Ebben egyetértek. De kezdjük ott, hogy mért fekszek én itt? - kérdezte, majd felült és a pult szélére csúszott. Elôredôlt, hogy kinyissa a hûtôt de majdnem orraesett. Végül hátradobott két tasak vért és magának is kivett kettôt. Én közbe szereztem valahonnan aszpirint.
- Valaki, hagyott itt egy üzenetet. - mondta April mire én kimentem érte gyorsan. Egy levelet találtam Damon kézírásával: "- Elutaztam Párizsba, ne hívj, ne írj. Majd jövök. Damon." - hangosan felolvastam barátnőmnek. Szívem megszakadt tőle, minek ment Párizsba? Na de mindegy is Damon így öntött nem hívom, nem keresem amíg nem akarja.
- Erről jut eszembe. Kath el kell mondanom valamit. - mondta April kicsit szomorúan, de nem nézett a szemembe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 8:49 am

- Valaki, hagyott itt egy üzenetet. - mondtam mire Kath
kiment érte gyorsan.
- "Elutaztam Párizsba, ne hívj, ne írj. Majd jövök. Damon." -
hangosan felolvasta. Kath érzelmeit alig tudtam követni. Szomorúság,fájdalom,értetlenség, elszántság és egy pici düh.
- Erről jut eszembe. Kath el kell mondanom valamit. - mondtam kicsit szomorúan, de nem néztem a szemèbe.
- Chh jellemzô. Tesz valami hülyeséget majd lelép. - tettem hozzá halkan. - De ìgérd meg, hogy nem akarsz megölni senkit. Esetleg Damon-t ha visszajön, mert megérdemelné. Ès nem vágod hozzám ami èppen nálad vagy elôtted van.
- Oké, de mond már! -sürgetett Kath.
- Tegnap éjszaka mikor eljöttünk. Hallottam valamit, de nem voltam benne biztos. Most már az vagyok. Nos Damon felement Elena-t megnezni, hogy mire emlékszik... beszélgettek mire Damon egyre nyálasabban beszélt.. aztán... Damon megcsókolta a másolatod. Mire az a kis kaja - próbáltam enyhìteni a dolgom - rámászott, DE Damon abbahagyta és elment.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 9:13 am

- Chh jellemzô. Tesz valami hülyeséget majd lelép. - tette hozzá halkan. - De ìgérd meg, hogy nem akarsz megölni senkit. Esetleg Damon-t ha visszajön, mert megérdemelné. Ès nem vágod hozzám ami èppen nálad vagy elôtted van.
- Oké, de mond már! -sürgettem.
- Tegnap éjszaka mikor eljöttünk. Hallottam valamit, de nem voltam benne biztos. Most már az vagyok. Nos Damon felement Elena-t megnezni, hogy mire emlékszik... beszélgettek mire Damon egyre nyálasabban beszélt.. aztán... Damon megcsókolta a másolatod. Mire az a kis kaja - próbált enyhìteni a dolgom - rámászott, DE Damon abbahagyta és elment.

- Teljesen biztos vagy benne? - kérdeztem, mert nem akartam hinni a fülemnek. Barátnőm csak bólogatott.
-Ezt nem hiszem el. Az a kis... fú ne kerüljön elém, mert kiszívom a vérét és megölöm. Egy karóval fogom megölni Damon-t az biztos, csak jöjjön vissza ezért még számolok vele. - nem érdekelt felvettem a telefonom elkezdtem rajta pötyögni majd elküldtem egy üzenetet Damon-nak. Közben már nem bírtam magammal elkezdtem dobálni a közelemben lévő késeket, de nem April felé. Elfordultam a másik irányba és úgy célozgattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 9:36 am

- Teljesen biztos vagy benne? - kérdezte, mert nem akart
hinni a fülének. Csak bólogattam.
-Ezt nem hiszem el. Az a kis... fú ne kerüljön elém, mert
kiszívom a vérét és megölöm. Egy karóval fogom megölni
Damon-t az biztos, csak jöjjön vissza ezért még számolok vele. - felvettea telefont elkezdett rajta pötyögni majd elküldte valószínüleg Damon-nak. Közben elkezdte dobálni a közelében lévő késeket, de nem felém. Végül is egy részét betartotta. Elfordult a másik irányba és úgy célozgattam. Elkezdtem gondolkozni, hogy mit mond majd a bútorszállìtó. Vagy mikor meglátja a kanapét elmenekül? Legegyszerûbb döntés ha megigézem mielôtt még meglátná a kanapét. Mikor elfogytak a kések Kath egy pillanatra megállt körbenézni mit vághatna mihez hozzá. Ezt kihasználva leugrotta a pultról, megfogtam Kath-et és finom ledobtam a kanapéra.
- Nyugi!! - szóltam rá.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 11:20 pm

AZ ELŐZŐ MÁSHOL FOLYTATÓDOTT!!!

Tegnap találkoztam Elenával és megbeszéltük a Damon-os ügyet. Örülök neki, hogy megmondtam kerek perec a véleményem mindkettőjükről. Egy másik ember Alaric Saltzmann-t is megismertem, valami furcsa van benne. Azt hiszem nyomoznom kell még utána,megtudjam miért jött igazából a városba. Mikor haz értem April még sehol sem volt, gondolom eléggé elhúzódott a randija. Miért kellett elmennie Dean-nek ezen bánkódtam. Bánatomat zacsis vérbe fojtottam mivel megígértem neki hogy csak azt eszem. Másnap reggel a konyha pulton ébredtem kb. 10-20 üres zacsival körülöttem. Azta mennyit szippantottam magamba. Mikor éppen takarítani akartam volna April jelent meg az ajtóban mögötte egy jóképű fiúval. Gondolom ő lehet az a Rómeo vagyis Kol. Eléggé hasonlít Nick-re és Elijah-ra szóval biztos hogy ő az-az ősi.
- Sziasztok! Bocsi a rendetlenségért, csak kajába folytottam bánatom. - köszöntem és vigyorogtam, mint egy idióta. A vér felpezsdített.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 11:29 pm

Mikor visszaértünk Kath-et a konyhába találtuk. Sok sok kiürített zacskó mellett.
- Sziasztok! Bocsi a rendetlenségért, csak kajába folytottam bánatom. - köszönt és vigyorgott.
- Szia! Semmi baj - mondtam mosolyogva - Látom jobban vagy. Ő is Kol. - mutattam felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 11:41 pm

Hatalmas és modern házuk volt,nekem nagyon tetszett.Kath ajtót nyitott:
- Sziasztok! Bocsi a rendetlenségért, csak kajába folytottam bánatom. - köszönt és vigyorgott.
- Szia! Semmi baj - mondta visszamosolyogva. - Látom jobban vagy. Ő is Kol. - mutatott felém April.
-Szia Kath-vigyorogtam idiótán.-Kol vagyok.Szép házatok van!
Kath beengedett minket,mi pedig kézen fogva besétáltunk.Beterelt minket a konyhába.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 12:38 am

- Szia! Semmi baj - mondta visszamosolyogva. - Látom jobban vagy. Ő itt Kol. - mutatott felé April.
-Szia Kath-vigyorgott ugyan olyan idiótán idiótán mint én.-Kol vagyok.Szép házatok van! - mondta.

- Még egyszer szia Kol. Köszi úgy szereztük. - mondtam ravaszul vigyorogva.
Éppen kapott valami üzenetet, amikor elmondta ki és mit írt nagyon meglepődtem. Elijah írt neki, hogy mondani akart valamit, amikor elkezdett rezegni a telefonom, Vicky írt: " Szia Kath, szeretnék beszélni veled.
Gyere el hozzám.
puszi: Vicky"
- Akkor menjünk látogassuk meg őket. Útközben meg veszek egy kis maci plüss-t. Csak mert Vickyvel elég jóban vagyok és szretném is ezt megtartani. - mosolyogtam.


A hozzászólást Katerina(Vica) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 13, 2012 5:05 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeHétf. Aug. 13, 2012 12:49 am

- Még egyszer szia Kol. Köszi úgy szereztük. - mondta Kath ravaszul vigyorogva.
Kol éppen kapott valami üzenetet, amikor elmondta ki és mit írt nagyon meglepődtem.
- Akkor menjünk látogassuk meg őket. Útközben meg veszek egy kis maci plüssly-t. Csak mert Vickyvel elég jóban vagyok. - mosolygott.
- Oké. - mondtam mosolyogva én is. Vickyvel eléggé jó barátok lettünk.
Elindultunk. Útközbe betértünk egy áruházba. Amikor Kath a plüssök között válogatott megláttam egy aranyos plüsskutyust. Úgy döntöttem megveszem, és elviszem Vicky-nek. Miután odaértünk, csengettem.

LEZÁRVA

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 9:23 am

Másnap reggel arra ébredtem, hogy Kath és Dean Monopolyznak(??). Gondolataimba merülve arra lettem figyelmes, hogy éhes vagyok. Lementem a konyhába, persze a rám jelemzô hangtalansággal.
- Ki van itt? - kérdezte Dean. A háta mögé osontam majd hirtelen megfogtam a vállát.
- Buuuuh - ijesztettem meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 9:41 am

April volt az. Megijesztett.
- April. Szia. Mi szél hozott a konyha fele? - kérdeztem tőle gyanakvóan. Nem bíztam meg benne soha. - Ha Kathet keresed, még alszik és szerintem még sokáig fog. - mondtam nevetve, mikor eszembe jutott mit is csináltunk a reggel folyamán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 9:45 am

- April. Szia. Mi szél hozott a konyha fele? - kérdezte tőlem gyanakvóan. - Ha Kathet keresed, még alszik és szerintem még sokáig fog. - mondta nevetve.
- Szia - mosolyogtam - Nem, csak tudod a reggeli èdes illata - mondta viccesen. Nem gondoltam komolyan. Csak... jó kedvem volt. - És, téged mi szél hozott ide ?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 9:51 am

- Ha a szél nem is a hasam igen. - mondtam viccesen. - Mit csinálsz ma? Van valami jó programod? - kicsit furcsáltam a viselkedését, bár nem mintha máskor nem, de most valahogy más volt.
- Minden rendben? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 10:09 am

- Ha a szél nem is a hasam igen. - mondta viccesen. - Mit csinálsz ma? Van valami jó programod? -érdeklôdött - Minden rendben? - kérdezte tőlem.
- Ha akarod összedobhatok valamit - ajánlottam fel kedvesen - És mielôtt még meglepôdnél rendes kajánk is van. - majd kinyitottam a hûtôajtót, hogy ne lássa, már nem mosolygok - Nem tudom, jelenleg nincs. Persze, csak...
Majd eszembe jutott valami.
- Kath-tel minden rendbe? - érdeklôdtem, majd kipakoltam a konyhapultra minden szükséges hozzávalót egy finom reggelihez. Meg egy doboz csokifagyit vérrel. Így legalább nem veszi el az étvágyát és én is tudok reggelizni. Bár lehet meglepôdik, hogy fagyit eszem reggelire, de majd kitalálok valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 5:02 am

- Miért ne lenne jól? - kérdeztem tőle meglepődve. Mit hallhatott, amit mi nem, vagyis, amit én.
- Svédasztal, mi? - kérdeztem viccelődve. Na jó, annak nem nevezném, de ember és vámpír is jól lakhatott ennyi kajától.
- Köszi a kaját, de én Kathnek viszek fel meg magamnak. Nem baj, ha egyedül hagylak?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 5:28 am

- Miért ne lenne jól? - kérdezte tőlem meglepődve. - Svédasztal, mi? - kérdezte viccelődve. Majdnem igaza volt. Sokmindent csináltam. Ha valaki vámpír annak könnyebb. - Köszi a kaját, de én Kathnek viszek fel meg magamnak. Nem baj, ha egyedül hagylak?
- Majdnem - mondtam vigyorogva - Szívesen, máskor is. Nem, nem baj.
Gyorsan fogtam két tálcát és mindenbôl raktam rá bôven. Odaadtam neki és elindult felfelé. Amikor a konyhaajtòhoz ért, gondoltam egyet és elésuhantam.
- Tudom mi vagy és csak figyelmeztetlek, hogy ha bántod rossz vège lesz - mondtam komolyan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konyha
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Konyha
» A konyha
» Ranna haz konyha
» Konyha szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: