Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Konyha szoba I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Konyha szoba I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Konyha szoba I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Konyha szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Konyha szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Konyha szoba I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Konyha szoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 12:52 pm

Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:47 pm

Konyha szoba 9dyoy7xz5eblem3wor9m
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 5:52 am

- Bolognai spagettit, remélem szereted. - mondta, majd megfordult. - Meleged van? - kérdezte mosolyogva. Végignézett rajtam amin elmosolyodtam.
- Az finom, főleg ha jól csinálják. Amúgy nem találtam felsőt. - mondtam kicsit furán. - Bár nincs is valami hideg de ha zavar keresek valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 5:58 am

- Az finom, főleg ha jól csinálják. Amúgy nem találtam felsőt. - mondta kicsit furán. - Bár nincs is valami hideg de ha zavar keresek valamit. - mondta mosolyogva. - Engem nem zavar. - mondtam mosolyogva, majd megfordultam nehogy meglássa ahogy elpirultam. Gyorsan összeszedtem a szükséges dolgokat a tálaláshoz, majd kipakoltam az asztalra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:09 am

- Engem nem zavar. - mondta mosolyogva, majd megfordult nehogy meglássam hogy elpirult. Kicsit elkésett. Összeszedtem a szükséges dolgokat a tálaláshoz, majd kipakolt az asztalra. Leültem, szedett majd ő is leült.
- Jó étvágyat! - mondtam majd megkóstoltam a főztét. Ami 'kicsit' meleg volt de jó. - Ez jó. - mondtam mosolyogva majd hozzátettem: - És meleg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:24 am

Leült, én szedtem majd leültem. - Jó étvágyat! - mondta, majd belekóstolt. - Ez jó. - mondta, majd mosolyogva hozzátette. - És meleg. - én is elmosolyodtam. - Köszi, meghűtsem. Ha szeretnéd belerakom hideg vízbe. - mondtam majd felálltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:30 am

Elmosolyodott. - Köszi, meghűtsem. Ha szeretnéd belerakom hideg vízbe. - mondta majd felállt.
- Te csak maradj fenekeden. - húztam vissza a székre. - Nem kell engem körbeugrálni. Most pedig egyél! - kicsit parancsolón mondtam ezért egy bocsánatkérő nézéssel néztem rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:38 am

- Te csak maradj fenekeden. - húzott vissza a székre. - Nem kell engem körbeugrálni. Most pedig egyél! - kicsit parancsolón mondta ezért egy bocsánatkérő nézéssel nézett rám. Visszaültem, majd enni kezdtem. Visszamosolyogtam rá, jelezve, hogy megbocsátottam. - Ne haragudj, csak tudod megszoktam, hogy mindig vigyáznom kellett a testvéremre. - mondtam kicsit szomorúan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:46 am

Visszaült, majd enni kezdett. Visszamosolyogott rám, jelezve, hogy megbocsátott. - Ne haragudj, csak tudod megszoktam, hogy mindig vigyáznom kellett a testvéremre. - mondta kicsit szomorúan.
- Vigyázhatsz csak nem kell körbeugrálnod. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:55 am

- Vigyázhatsz csak nem kell körbeugrálnod. - mondta mosolyogva. - Rendben. És mit fogunk csinálni később? - kérdeztem tőle kíváncsian, de rájötte, hogy másképp kellett volna kérdeznem. Így felálltam, elraktam a tányéromat és elfordultam tőle, nehogy meglássa a zavarodottságomat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:59 am

- Rendben. És mit fogunk csinálni később? - kérdezte kíváncsian, majd felállt, elrakta a tányérját és elfordult tőlem. Utána vittem az enyém is odaadtam neki és mellé álltam annyira, hogy alig volt köztünk hely. Láttam rajza, hogy zavarban van amin elmosolyodtam.
- Nem tudom. Mit szeretnél?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:15 am

Utánam hozta a sajátját is, odaadta nekem és mellém állt annyira, hogy alig volt köztünk hely. Látta rajtam, hogy zavarban vagyok amin elmosolyodott.
- Nem tudom. Mit szeretnél? - kérdezte tőlem. Megfordultam és a szemébe néztem. Most már annyira közel voltunk egymáshoz, hogy összeért a testünk. - Hát nem is tudom... - mondtam neki miközben én is elmosolyodtam. Megsimogattam a mellkasát amin ő még jobban elmosolyodott. - Te mit szeretnél csinálni? - kérdeztem tőle még mindig mosolyogva. Majd lábujjhegyre álltam és megcsókoltam. vártam, hogy eltaszítson magától de nem tette. Sőt inkább átölt és tovább csókolt. Én is átöletem a nyakát és örültem a viszonzásnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 12:49 pm

Megfordulta és a szemembe nézett. Most már annyira közel voltunk egymáshoz, hogy összeért a testünk. - Hát nem is tudom... - mondta miközben elmosolyodott. Megsimogatta a mellkasom, amin még jobban elmosolyodtam. - Te mit szeretnél csinálni? - kérdezte még mindig mosolyogva. Majd lábujjhegyre állt és megcsókolt. Kicsit meglepett de átöleltem és vissza csókoltam. Átölelte a nyakam mire én feltettem a pultra vámpír sebességgel de ekkor eszembe jutott, hogy ember ezért elszakadtam tőle és pár lépéssel hátrébb mentem.
- Én sajnálom. De amíg nem tudod az igazat, addig nem akarok semmit, nehogy megbánd. – láttam a szemében, hogy nem érti, hogy miről beszélek. – Nem az vagyok, akinek hiszel. – mondtam és láttam, hogy közbe akar szólni, de megállítottam. – Had mondjam el előbb utána ki is dobhatsz vagy amit akarsz oké? – kérdeztem. Miután bólintott folytattam. – Tudod, hogy sosem bántottalak és nem is lennék rá képes. Te kihozol belőlem olyat, amit eddigi életem alatt senki. – mondtam és átváltozott az arcom. Láttam, hogy fél ezért visszaváltoztam. – Most elmegyek. Ha keresel, megtalálsz. – mondtam majd kimentem a nappaliba onnan fel a szobámba és felvettem az inget, ami rajtam volt és kimentem a házból de leültem az ajtó mellé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 8:17 pm

Miközben átöleltem a nyakát, hogy tovább tudjunk csókolózni ő hihetetlen sebességgel feltett az asztalra. ekkor valami megrémíthette, mert elhúzódott tőlem és pár lépésnyire megállt. Én nem szálltam le az asztalról, inkább vártam mi fog történni. - Én sajnálom. De amíg nem tudod az igazat, addig nem akarok semmit, nehogy megbánd. - mondta nekem. Én nem szólaltam meg, mert nem igazán értettem. - Nem az vagyok, akinek hiszel. - mondta. Én közbe akartam szólni, de nem engedte. - Had mondjam előbb utána ki is dobhatsz vagy amit akarsz oké? - kérdezte tőlem. Én csak bólintottam így folytatta. - Tudod, hogy sosem bántottalak és nem is lennék rá képes. Te kihozol belőlem olyat, amit eddigi életem alatt senki. - mondta, majd megváltozott az arca. Eres csíkok jelentek meg az arcán és vörösben pompázott a szeme. Megijedtem a látványtól. Soha életemben nem láttam ilyet. Látta, hogy félek így eltüntette. - Most elmegyek. Ha keresel, megtalálsz. - mondta majd eltűnt. Egy pillanat alatt leszálltam a pultról és ott álltam. Először nem tudtam, hogy higgyek-e a szememnek, de aztán rájöttem, hogy igaz. Utána nem tudtam, hogy hova ment, de ösztönösen fogtam magam átmentem a nappaliba, majd onnan ki a házba. Ő ott ült az ajtó mellett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 2:34 am

Miközben a kávét kerestem hallottam, hogy Vicky felkelt és engem kezdett keresni. Nemsokára leért, és a konyhába jött.
- Jó reggelt! - mondtam mosolyogva. - Nem tartasz te itthon kávét?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 2:47 am

A konyhában megtaláltam Elijaht. - Jó reggelt! Nem tartasz te itthon kávét? - kérdezte mosolyogva. - De igen tartok. ott van fent a szekrényben hátul. mondtam neki, majd odamentem és kivettem. - Tessék. - mondtam, majd átnyújtottam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 3:01 am

- De igen tartok. ott van fent a szekrényben hátul. - mondta, majd odament és kivette. - Tessék. - mondta és átnyújtotta nekem.
- Köszönöm. - mondtam majd szétnéztem, hogy hol lehetne megcsinálni. Felsóhajtottam. - Légyszíves. - néztem rá kiskutya szemekkel és visszaadtam neki a kávét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 4:07 am

- Köszönöm. - mondta majd szétnézett, hogy hol lehetne megcsinálni. Felsóhajtott. - Légyszíves. - nézett rám kiskutya szemekkel és visszaadta nekem a kávét. - Rendben, de csak mert ilyen szépen néztél. - mondtam neki mosolyogva, majd kivettem a kávégépet a szekrényből és elkészítettem a kávét. - És mit csinálunk ma? - kérdeztem tőle, miközben felültem a konyhapultra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 4:17 am

- Rendben, de csak mert ilyen szépen néztél. - mondta Vicky mosolyogva, majd kivette a kávégépet a szekrényből és elkészítette a kávét. - És mit csinálunk ma? - kérdezte, miközben felült a konyhapultra.
- Nem tudom. Mit... - akarsz? kérdeztem volna tőle de kopogtak. - Maradj csak majd én nyitom. - mondtam mikor le akart szállni a pultról. Mikor kinyitottam az ajtót ott állt Katherina?
- Katherina? - kérdeztem tőle kicsit értetlenül mert nem úgy nézett ki ahogy szokott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 4:22 am

- Nem tudom. Mit... - kérdezni akart tőlem, de kopogtak. - Maradj csak majd én nyitom. - mondta mikor le akartam szállni a pultról. Majd elment kinyitni az ajtót. Én addig lekapcsoltam a kávét és készítettem mind kettőnknek egy- egy csészével, aztán átvittem a nappaliba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 9:14 am

Elijah kiinvitált a konyhába. Nem zavartattam magam, felpattantam a konyhapultra és keresztbe font kézzel figyeltem Elijahra. -Mi a helyzet? -Kérdeztem tőle közömbös hangon, valahogy úgy mintha ezer éve haverok lennénk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 9:18 am

Nem zavartatta magát, felpattant a konyhapultra és keresztbe font kézzel figyelt. Most valahogy ez sem zavart. -Mi a helyzet? -Kérdezte tőle közömbös hangon.
- Te tudtad, hogy az ősieknek lehet gyerekük? - kérdeztem egyből a lényegre térve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 9:23 am

Láttam, hogy nem zavarja.- Te tudtad, hogy az ősieknek lehet gyerekük? - kérdezte egyből a lényegre térve. Bambán néztem rá. Nem tudom meddig, majd megráztam a fejem:- Mi?- Nem hittem a fülemnek.-Te ezt honnan tudod?- Kérdeztem hitetlenkedve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 9:30 am

Bambán nézett rám. Nem tudom meddig, majd megrázta a fejét:- Mi? Te ezt honnan tudod?- kérdezte hitetlenkedve.
- Fogalmazzunk úgy, hogy saját tapasztalat. - úgy látszik tényleg nem tudott róla.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 9:35 am

Fogalmazzunk úgy, hogy saját tapasztalat. - Jól van. -Mint a nyulak.-És nekem most mit kéne tennem Elijah?-kérdeztem. Fantasztikus, Gratulálok, de most mi van akkor?


A hozzászólást Klaus Mikaelson (Eszti) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 19, 2012 10:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha szoba   Konyha szoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konyha szoba
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» A konyha
» Konyha
» Konyha
» Nappali szoba
» Nappali szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: