Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Konyha                - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Konyha                - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Konyha

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 5:35 am

- Én is tudom, hogy te mi vagy és, ha bántassz azt megbánod. Attól, hogy őt szeretem, téged még nem kell, remélem ezt érted. A másik meg az, hogy miért bántanám, eddig is megtehettem volna, ha akarom, de nem tettem. Annyira szeretem, hogy még, hallod még, nem öltelek meg, de ha bármit csinálsz velem, akkor azt hiszem az a még nem sokáig tart. - mondtam kissé dühösen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 5:51 am

- Én is tudom, hogy te mi vagy és, ha bántassz azt megbánod. Attól, hogy őt szeretem, téged még nem kell, remélem ezt érted. A másik meg az, hogy miért bántanám, eddig is megtehettem volna, ha akarom, de nem tettem. Annyira szeretem, hogy még, hallod még, nem öltelek meg, de ha bbármit csinálsz velem, akkor azt hiszem az a még nem sokáig tart. - mondta kissé dühösen.
- Nem fenyegettelek és nem is akarlak. Csak tudod Kath már sokmindenen keresztül ment. - mondtam én is kissé dühösen. Én csak figyelmeztettem. Semmi több.
- Különben is, mit tudnál te ártani nekem? - kérdeztem kissé gúnyosan. Végigmértem és közel hajoltam hozzá. - Nekem elég lenne ennyi... - és a nyakához hajoltam. Ùgy csináltam, mintha megharapnám, de arra nem gondoltam, hogy kinônek a szemfogaim. Picit megharaptam véletlenül,de nem ittam belôle és nem is mély a seb. Elkaptam a fejem. - Sajnálom én nem akartam...
Megdöbbentem azon, hogy mit tettem és felrohantam a szobámba. Bezártam az ajtót és kisuhantam az ablakon. Felültem egy fára a ház közelébe ahol senki nem láthat.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 5:58 am

Nem csak meglepődtem, de dühös is voltam. Közben érzékelni kezdtem, hogy Kath is itt van. Hogy tehette ezt April? Na, jó, nem bíztam benne, és nem is voltam vele túl kedves, de akkor is, én nem bántottam őt.
- Kath? - kérdeztem, hogy valóban itt van e, ugyanis képtelen voltam felállni, miután April elment.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 6:09 am

- Kath? - kérdezte, hogy valóban itt vagyok-e, ugyanis képtelen volt felállni, miután April elment.
- Itt vagyok. - mondtam neki, miközben leguggoltam mellé és felsegítettem. Elengedni, nem mertem hátha össze esik. Az egyik kezemre helyeztem a súlyom, a másikon, pedig megharaptam a csuklómat és a szájához raktam. - Igyál! - parancsoltam rá. Először kábán és kérdőn rám, nézett mire én bólintottam, így már ivott belőlem. Ki vittem a nappaliba és lefektettem a kanapéra. Elájult, én meg csak néztem a sebet a nyakán, olyan ínycsiklandó volt az illata, meg a színe is. Nem bírtam ki, akkor volt a késztetés, hogy bele kóstoljak. Megtettem, közel hajoltam hozzá és elkezdtem szívni a vérét mohón. Az utolsó pillanatban ébredt fel. Kinyitotta a szemét és rám nézett. Ez volt az utolsó neki, teljesen kiszívtam a vérét. Mikor végre észbe kaptam, már túl késő volt. Meghalt, én öltem meg. Most olyan lesz akire egész életében vadászott. Sajnálom, nem akartam ilyet gondoltam magamban és elfutottam egészen a repülőtérre. Felszálltam az első Európába menő járatra, meg kellett halnom, mert végeztem vele is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 19, 2012 10:39 am

Egyszer csak arra ébredtem, hogy Kath a nyakamnál szívja a véremet.
- Mit...csiná...lsz? - kérdeztem nyökdécselve.
Már csak arra lettem figyelmes, hogy minden elsötétül. Semmire sem emlékszem. Az utolsó pillanat, ami megmaradt bennem, azok a szemei voltak, de most mások, mint eddig. Szinte vörösen izzottak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:40 am

Lementünka konyhába, ahol is megkerestem a hűtőt. Nem találtam benne semmi érdekfeszítőt, ezért feladtam. Fogtam magamat és leültem az egyik közeli székre. April és Kath is utánnam jöttek.
- Mit akartok megbeszélni? - kérdeztem. A társalgáshoz semmi kedvem nem volt, nemhogy Aprillel beszélgessek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:48 am

Dean bejött és érdeklődött, hogy mi történt. Nos, igen. Férfiból van. Ha valaki sír, akkor rögtön baj van. Mindegy. Lementünk a konyhába. Mindhárman leültünk.
- Mit akartok megbeszélni? - kérdezte Dean.
- Áhh csak arról, hogy - kezdtem picit idegesen, de aztán megnyugodtam. Segélykérően Kathre néztem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 5:55 am

Lementünk a konyhába. Mindhárman leültünk.
- Mit akartok megbeszélni? - kérdezte Dean.
- Áhh csak arról, hogy - kezdte picit idegesen April, de aztán megnyugodott. Segélykérően rám nézett.

- Konkrétan azon kívül, hogy az ő hibájából lettél vámpír, mi a bajod April-el? - kérdeztem Deantől.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 6:06 am

- Na jó, nekem nincs kedvem ehhez a női bájcsevelyhez. Nem szeretem és kész. NNem lehet felfogni? -kérdeztem idegesen. Nem hittem el, hogy miért is nem lehet megérteni,. ha valaki, valakit nem kedvel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 6:10 am

- Konkrétan azon kívül, hogy az ő hibájából lettél vámpír, mi a bajod April-el? - kérdezte Kath Deantől. Nempontosan az én hibám, de oké.
- Na jó, nekem nincs kedvem ehhez a női bájcsevelyhez. Nem szeretem és kész. Nem lehet felfogni? -kérdezte idegesen.
- DE! Csak van VALAMI OKA, hogy nem kedvelsz! - mondtam már én is idegesen.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 5:14 am

- Na jó, nekem nincs kedvem ehhez a női bájcsevelyhez. Nem szeretem és kész. Nem lehet felfogni? -kérdezte idegesen.
- DE! Csak van VALAMI OKA, hogy nem kedvelsz! - mondta April már ő is idegesen.

- Nyugodj meg April és Dean! Igen fel lehet fogni!! Tudjátok mit beszéljétek meg én inkább elmegyek sétálni!! - kiabáltam nekik nagyon idegesen. Fogtam magam és kiviharoztam a konyhából aztán normál emberi tempóra váltottam- Bevágtam magam mögött a bejárati ajtót, ami nagyot puffant és sétáltam.

***
Elenával való találkozásból eléggé idegesen tértem vissza. Nem érdekelt mi van vele, csak inni akartam temérdek vért. Dean és April veszekedését kizártam magamból.Feltéptem a hűtő ajtót kivettem belőle minimum 10 zacskó vért és eltűntem a felső emeleten.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konyha                - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha    Konyha                - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konyha
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Konyha
» A konyha
» Ranna haz konyha
» Konyha szoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: