Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Fürdőszoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:22 am

- Itt a válasz a kérdésedre, hogy vannak-e más misztikus lények a városban. A testvéreddel kapcsolatban pedig nem tudom. Nem ismerem a részleteket. - mondta miközben nyugtatóan simogatott. - Szeretnéd hogy elmeséljem? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:27 am

- Szeretnéd hogy elmeséljem? - kérdezte.
- Csak ha akarod.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:34 am

- Csak ha akarod. - mondta miközben még mindig simogatta a hátam. - Szeretném, hogy tudd az igazságot. - mondtam neki. - Egy autóbalesetben halt meg. Viszont a holtestében nem volt egy csepp vér sem. Ezután hagyott el anyám is, akivel azóta sem beszéltem vele. - mondtam neki, majd egy könnycsepp fojt végig az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:45 am

- Szeretném, hogy tudd az igazságot. - Egy autóbalesetben halt meg. Viszont a holtestében nem volt egy csepp vér sem. Ezután hagyott el anyám is, akivel azóta sem beszéltem vele. - mondta és egy könnycsepp folyt végig az arcán.
- Sajnálom de akkor nem autóbalesetben halt meg. - mondtam és szorosan magamhoz öleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:49 am

- Sajnálom de akkor nem autóbalesetben halt meg. - mondta és szorosan magához ölelt.- Hogy érted? - kérdeztem majd odabújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:10 am

- Hogy érted? - kérdezte majd odabújt hozzám.
- Azt mondtad, hogy nem maradt benne egy csepp vér sem. Szóval biztos, hogy egy vámpír ölte meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:14 am

- Azt mondtad, hogy nem maradt benne egy csepp vér sem. Szóval biztos, hogy egy vámpír ölte meg. - mondta nekem. - Egy vámpír? Az nem lehet, hisz most jöttetek a városba. - mondtam neki, majd a fejemet csóváltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:17 am

- Egy vámpír? Az nem lehet, hisz most jöttetek a városba. - mondta fejét csóválva.
- Lehet, hogy egy átutazó volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:19 am

- Lehet, hogy egy átutazó volt. - mondta. - Egy micsoda? - kérdeztem értetlenül. Még sosem hallottam róla.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:25 am

- Egy micsoda? - kérdezte értetlenül.
- Olyan aki csak átment a városon. Ne szálljunk mér ki? Csak mert ahogy látom már szét áztál. - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:32 am

- Olyan aki csak átment a városon. Ne szálljunk már ki? Csak mert ahogy látom már szét áztál. - kérdezte tőlem. - Értem. Az jó lenne, mert tényleg kiáztam és kezdek fázni is. - mondtam, majd felálltam, hogy kiszálljak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:43 am

- Értem. Az jó lenne, mert tényleg kiáztam és kezdek fázni is. - mondta, majd felállt, hogy kiszálljon.
- Várj. - mondtam, majd kiszálltam és az ölembe kaptam. - Nem akarom, hogy elcsússz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:45 am

- Várj. - mondta, majd kiszállt és az ölébe kapott. - Nem akarom, hogy elcsússz. - mondta. - Ó, köszönöm. - mondtam neki mosolyogva, majd egy törölközőért nyúltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:51 am

- Ó, köszönöm. - mondta mosolyogva, majd a törölközőért nyúlt. Miután elvett egyet megköszörültem a torkom.
- nem gondolod, hogy nekem is kéne? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:55 am

Miután elvettem egyet megköszörülte a torkát. - Nem gondolod, hogy nekem is kéne? - kérdezte mosolyogva. - Oh, de igen. Bocsi, csak elgondolkoztam. - mondtam neki, majd át nyújtottam neki egyet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:01 am

- Oh, de igen. Bocsi, csak elgondolkoztam. - mondta, majd át nyújtott egyet. Erre kicsit hülyén néztem, hisz mind két kezem foglalt, majd visszaállítottam a kádba, elvettem a törülközőt, magamra csavartam és megint az ölembe kaptam majd elindultam a szobám felé.


Lezárva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 5:31 am

- Valamit, ami... - de nem fejezte be. - Bocs. - mondta, majd kiugrott az ágyból a szája elé tette a kezét és kirohant a fürdőszobába. Utána mentem és ott találtam a wc előtt és hányt. Odamentem és megfogtam a haját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 5:39 am

Utánam jött, odajött hozzám és megfogta a hajam. - Ne haragudj. - mondtam, majd újra hányni kezdtem. - Nem kell itt lenned. - mondtam, majd mosolyt erőltettem magamra amikor végeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 5:47 am

- Ne haragudj. - mondta, majd újra hányni kezdett. - Nem kell itt lenned. - mondta, majd mosolyt erőltetett magára amikor végzett.
- Persze... Rohanok is... - mondtam szem forgatva. - És miért is haragudnék? - kérdeztem és nyomtam egy puszit a homlokára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 5:51 am

- Persze... Rohanok is... - mondta szem forgatva. - És miért is haragudnék? - kérdezte és nyomott egy puszit a homlokomra. - Köszönöm. - mondtam, majd odacsúsztam hozzá és megpróbáltam felállni, bár mindenem remegett, különösen a gyomrom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:09 am

- Köszönöm. - mondta, majd odacsúszott hozzám és megpróbált felállni, bár remegett segítettem neki felállni.
- Vissza tudsz menni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:15 am

Segített felállni. - Vissza tudsz menni? - kérdezte. - Megpróbálok. - mondtam, majd megfogtam a vállát és megpróbáltam elindulni. Hirtelen görcsöt érzetem a hasamban. - Áu. - mondtam, majd megfogtam a hasam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:18 am

- Megpróbálok. - mondta, majd megfogta a vállam és megpróbált elindulni. - Áu. - mondta, majd megfogta a hasát.
- Mi a baj? - kérdeztem rémülten.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:31 am

- Mi a baj? - kérdezte rémülten. - Begörcsölt és fáj. - mondtam. - Vissza tudnál vinni? Kicsit zsibbad a lábam. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:34 am

- Begörcsölt és fáj. Vissza tudnál vinni? Kicsit zsibbad a lábam. - mondta.
- Persze. - mondtam, majd óvatosan felemeltem és visszavittem az ágyba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürdőszoba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőszoba
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» A fűrdőszoba
» Fürdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: