Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Fürdőszoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 10:03 pm

- És neked is van ilyen köved? - kérdezte.
- Van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 1:31 am

-Van. - mondta nekem. - Majd megmutatod? - kérdeztem tőle izgatottan. - És van olyan dolog ami ártalmas rátok? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 1:54 am

- Majd megmutatod? - kérdezte izgatottan. - És van olyan dolog ami ártalmas rátok? - kérdezte.
- Az ősiekre nem sok minden vagyis csak a fehér tölgy. - mondtam miközben levettem a gyűrűm és odaadtam neki. - De a újabbakra a vasfű és akármilyen fa.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 1:59 am

- Az ősiekre nem sok minden vagyis csak a fehér tölgy. - mondta miközben levette a gyűrűjét és odaadta nekem. - De a újabbakra a vasfű és akármilyen fa. - mondta, miközben én szemügyre vettem. - Ez olyan...gyönyörű. De nem lesz bajod ha leveszed? - mondtam neki miközben visszaadtam. Aztán amikor meghallottam a vasfű szót nem tudtam megszólalni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:02 am

- Ez olyan...gyönyörű. De nem lesz bajod ha leveszed? - mondta miközben visszaadta én pedig visszavettem.
- Este? - kérdeztem. - Mi a baj? - kérdeztem mikor megláttam a fura arckifejezését.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:04 am

- Este? - kérdezte. - Mi a baj? - kérdezte mikor meglátta a fura arckifejezésemet. - A vasfű ártalmas rátok? Akkor ezzel a gyűrűvel jártok napfényen? - kérdeztem, de még mindig nem tudtam elhinni amit hallottam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:09 am

- A vasfű ártalmas rátok? Akkor ezzel a gyűrűvel jártok napfényen? - kérdezte.
- Mind kettőre igen de miért olyan fontos az, hogy a vasfű ártalmas ránk? Az embereknek jó mert nem tudják őket megigézni. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:13 am

- Mind kettőre igen de miért olyan fontos az, hogy a vasfű ártalmas ránk? Az embereknek jó mert nem tudják őket megigézni. - mondta. - Megigézni? Azért Elijah... - vettem egy mély levegőt. - ... mert a konyhában van vasfű. Azonnal el kell tüntetnem. - mondtam neki, majd elhúzódtam tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:18 am

- Megigézni? Azért Elijah... - vett egy mély levegőt. - ... mert a konyhában van vasfű. Azonnal el kell tüntetnem. - mondta, majd elhúzódott tőlem. Erre felnevettem majd visszahúztam magamhoz.
- Dehogy kell. Jó helyen van az ott, ahol van. Csak majd valahogy hordj magadnál mert ez a város most tele van vámpírokkal. - mondtam és úgy öleltem, hogy most nem tudott volna elhúzódni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:26 am

Erre felnevetett majd visszahúzott magához. - Dehogy kell. Jó helyen van az ott, ahol van. Csak majd valahogy hordj magadnál mert ez a város most tele van vámpírokkal. - mondta és úgy ölelt, hogy most nem tudtam volna elhúzódni. Nem is akartam. - Rendben. Tele van a város vámpírokkal? És mennyivel? - kérdeztem tőle kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:33 am

- Rendben. Tele van a város vámpírokkal? És mennyivel? - kérdezte kíváncsian.
- Akik most jöttek mind azok. Azt meg nem tudom, hogy az előtt voltak vagy vannak-e itt hála neked. - mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:37 am

- Akik most jöttek mind azok. Azt meg nem tudom, hogy az előtt voltak vagy vannak-e itt hála neked. - mondta mosolyogva. - Hála nekem, miért? - kérdeztem tőle majd odabújtam hozzá. - És vannak más misztikus lények is a városban? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:39 am

- Hála nekem, miért? - kérdezte majd odabújt hozzám. - És vannak más misztikus lények is a városban? - kérdezte.
- Mert még nem tudtam szétnézni.És ez válasz a második kérdésedre is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:43 am

- Mert még nem tudtam szétnézni. És ez válasz a második kérdésedre is. - monda nekem, mire én elmosolyodtam. - Akkor inkább nem vagyok rá kíváncsi. - mondtam neki, majd megcsókoltam. - És a vámpírok tudnak nemzeni? - kérdeztem tőle mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:48 am

- Akkor inkább nem vagyok rá kíváncsi. - mondta, majd megcsókolt. - És a vámpírok tudnak nemzeni? - kérdezte mosolyogva mire elkomorultam.
- Nem. - mondtam majd alig észrevehetően lazítottam az őt ölelő karjaimon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:52 am

A kérdésemre elkomorodott. - Nem. - mondta. - Ne haragudj ezt nem kellett volna megkérdeznem. - mondtam amikor megláttam a szomorú arcát. - Vannak szabályai a vámpírlétnek? - kérdeztem, hogy eltereljem a témát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:54 am

- Ne haragudj ezt nem kellett volna megkérdeznem. - mondta. - Vannak szabályai a vámpírlétnek? - erre felhúztam az egyik szemöldököm.
- Hogy érted?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:58 am

A kérdésemre felhúzta az egyik szemöldökét. - Hogy érted? - kérdezte. - Törvények, amiket be kell tartanotok. - mondtam neki, majd kíváncsian figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 3:07 am

- Törvények, amiket be kell tartanotok. - mondta, majd kíváncsian figyelt.
- Nincsenek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 3:18 am

- Nincsenek. - mondta. - Köszönöm, hogy őszinte voltál. Minden kérdésemre megtudtam a választ. És most te kérdezz tőlem bármit. - mondtam neki, majd a mellkasára feküdtem. - De azért ugye szerettek próbálkozni még ha nem is tudtok nemzeni? - mondtam neki mosolyogva, bár nem tudom, hogy jó ötlet volt-e megkérdezni az előbbi után.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 5:56 am

- Köszönöm, hogy őszinte voltál. Minden kérdésemre megtudtam a választ. És most te kérdezz tőlem bármit. - mondta, majd a mellkasomra feküdt. - De azért ugye szerettek próbálkozni még ha nem is tudtok nemzeni? - kérdezte mosolyogva. Felsóhajtottam majd mosolyt erőltettem magamra.
- Mikor szervezed meg azt a bulit amit mondtál? - kérdeztem tőle a témát terelve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:00 am

- Mikor szervezed meg azt a bulit amit mondtál? - kérdezte tőlem. - Nem tudom. Jelen esetben azt sem tudom, hogy mit higgyek a barátaimról. - mondtam neki sóhajtva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:04 am

- Nem tudom. Jelen esetben azt sem tudom, hogy mit higgyek a barátaimról. - mondta sóhajtva.
- Hogy-hogy? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:08 am

- Hogy-hogy? - kérdezte kíváncsian. - Tudod, az egyik barátnőm boszorkány. Először nem akartam elhinni, de aztán elfogadtam és most mellette állok mindenben. Aztán most kiderül, hogy vámpírok lakják a várost. Akkor lehet hogy a testvérem haláláról is hazudtak nekem? - kérdeztem tőle, miközben éreztem, hogy elkezdek remegni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:19 am

- Tudod, az egyik barátnőm boszorkány. Először nem akartam elhinni, de aztán elfogadtam és most mellette állok mindenben. Aztán most kiderül, hogy vámpírok lakják a várost. Akkor lehet hogy a testvérem haláláról is hazudtak nekem? - kérdezte, miközben elkezdett remegni.
- Itt a válasz a kérdésedre, hogy vannak-e más misztikus lények a városban. A testvéreddel kapcsolatban pedig nem tudom. Nem ismerem a részleteket. - mondtam miközben nyugtatóan simogattam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürdőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőszoba
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» A fűrdőszoba
» Fürdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: