Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Fürdőszoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 3:58 am

Katherina szeme könnyes lett. Gyorsan pislogott párat.
- Ó Vicky ez csodálatos, még a szívverését is érzem. Semmi baj sincs vele, egészséges és boldog kisbaba. - mondta mosolyogva nekünk. Közben a másik kezével megölelte. - Elijah, nem kell félned, Vicky biztonságban van. - mondta komoly hangon.
- Köszönöm. - mondta Vicky, majd könnybe lábad a szeme. - Ne haragudjatok. - mondta, majd a szája elé tette a kezét és gyorsan felfutott a fürdőszobába.
- Elnézést. - mondtam a többieknek és felmentem utána. - Jól vagy? - kérdeztem de tudtam, hogy ez nem épp a legjobb kérdés.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 4:12 am

Elijah feljött utánam. - Jól vagy? - kérdezte. - Nem érzem jól magam. - mondtam, amikor abba hagytam a hányást. - Fáj, a ... -de nem fejeztem be, mert újra hányni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 4:22 am

- Nem érzem jól magam. - mondta, amikor abba hagyta a hányást. - Fáj, a ... -de nem fejezte be, mert újra hányni kezdett.
- Nem akarsz lepihenni? - kérdeztem mikor megint abbahagyta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 4:25 am

- Nem akarsz lepihenni? - kérdezte mikor megint abbahagytam. - Az jól esne, de nem hagyhatom ott a vendégeket. - mondtam, majd megpróbáltam felállni. Miután nem sikerült, úgy gondoltam, talán jobb, ha a földön maradok. - Alighanem hosszú éjszakám lesz. - mondtam, majd mosolyt erőltettem magamra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 4:30 am

- Az jól esne, de nem hagyhatom ott a vendégeket. - mondta, majd megpróbált felállni. Nem sikerült neki és a földön maradt. - Alighanem hosszú éjszakám lesz. - mondta, majd mosolyt erőltetett magára.
- Őket majd én elintézem. Hányingered van még?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 5:33 am

- Őket majd én elintézem. Hányingered van még? - kérdezte. - Igen, még egy kicsit hányingerem van. - mondtam, majd elkezdtem simogatni a hasam, hogy enyhítsem a rosszullétem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:09 pm

- Igen, még egy kicsit hányingerem van. - mondta, majd elkezdte simogatni a hasát.Nemsoká Katherina feljött utánunk.
- Sziasztok. Vicky nagyon sajnálom, ne segítsek valamiben? - kérdezte tőle, de csak megráztam a fejem. - Szerintem mi most elmegyünk hagyunk pihenni, ha kell segítség csak írj és jövök. Sziasztok! - mondta majd lement a többiekhez és elindultak kifelé.
- Mid fáj? - kérdeztem mert az előbb nem tudta befejezni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:22 pm

Nemsoká Katherina feljött utánunk. - Sziasztok. Vicky nagyon sajnálom, ne segítsek valamiben? - kérdezte tőlem, de Elijah csak megrázta a fejét. - Szerintem mi most elmegyünk hagyunk pihenni, ha kell segítség csak írj és jövök. Sziasztok! - mondta majd lement a többiekhez és elindultak kifelé. - Mid fáj? - kérdezte Elijah. - A fejem fáj, meg kicsit a derekam. - mondtam. - De miért kell nekem mindent tönkretennem? Miért? - kérdeztem sírva, majd ököllel a falba vertem. Később megbántam, mert rettenetesen megfájdult a kezem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:27 pm

- A fejem fáj, meg kicsit a derekam. - mondta. - De miért kell nekem mindent tönkretennem? Miért? - kérdezte sírva, majd ököllel a falba vert.
- Nem rontottál el semmit!! - mondtam és megnéztem a kezét. Nem lett semmilyen különösebb baja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:37 pm

- Nem rontottál el semmit!! - mondta és megnézte a kezem. - De miattam mentek el. - mondtam sírva. Odamásztam hozzá, majd ráborultam a vállára. - Ölj meg kérlek. - suttogtam a fülébe még mindig sírva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:51 pm

- De miattam mentek el. - mondta sírva. Odamászott hozzám, majd ráborult a vállamra. - Ölj meg kérlek. - suttogta a fülembe még mindig sírva.
- Nem foglak megölni és másnak sem hagyom. - mondtam és próbáltam a fájdalmat a leplezni a hangomban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 10:58 pm

- Nem foglak megölni és másnak sem hagyom. - mondta és hallottam a fájdalmat a hangjában. - Sajnálom, nem akartam fájdalmat okozni neked. - mondtam, majd megcsókoltam. - Csak ideges vagyok. - mondtam szipogva, majd odabújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 12:54 pm

- Sajnálom, nem akartam fájdalmat okozni neked. - mondta, majd megcsókolt. - Csak ideges vagyok. - mondta szipogva és odabújt hozzám.
- Nyugodj meg. - mondtam és bevittem a szobába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 4:23 am

Rendbe szedtem magam, majd leültem a kád szélére és felhúztam a pólóm. A hasam már nem volt olyan csúnya mint tegnap. Viszont akkora volt a hasam, mint egy 9 hónapos terhes nőnek. Visszahúztam a hasamra a pólót és odamentem a fürdőszoba szekrényhez, hogy megfésülködjek. Hirtelen a baba egyre nagyobbakat kezdett rugdosni és rettenetes fájdalmaim lettek. A fájások egy idő után egyre erősebbek lettek. Tudtam, hogy ezek szülési fájdalmak. Térdre estem és magammal rántottam a sminkcuccaimat is amik nagy csörömpöléssel értek földet. - Elijah, segíts! - kiabáltam két fájás közben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 5:53 am

Miközben várakoztam Vickyre nagy csörömpölést hallottam. - Elijah, segíts! - kiabálta Vicky kétségbeesetten. Rögtön átrohantam a fürdőszobába. Amikor beléptem Vicky a földön térdelt és körülötte szét voltak szórva a cuccai. Letérdeltem mellé. - Mi a baj? - kérdeztem aggódva, miközben nyugtatóan a hátát simogattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 6:01 am

Elijah rögtön átrohant hozzám. Letérdelt mellém. - Mi a baj? - kérdezte aggódva, miközben nyugtatóan a hátamat simogatta. Nem tudtam válaszolni, mert sikoltozni kezdtem a fájdalomtól és verejtékezett a homlokom. Megszorítottam Elijah kezét és a mellkasába temettem az arcom. Zihálva elkezdtem kapkodni a levegőt, majd két sikítás között annyit mondtam neki, hogy ba-ba. Reméltem tudni fogja mi van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 6:18 am

Vicky nem válaszolt, csak sikoltozni kezdett és verejtékezett a homloka. Megszorította kezem, majd az arcát a mellkasomba temette. Zihálva elkezdte kapkodni a levegőt, majd két sikítás között annyit mondott ba-ba. Egyből tudtam, hogy megindult a szülés. Felkaptam, átsuhantam vele a szobába, lefektettem az ágyra, majd felraktam a lábait és megszabadítottam a felesleges ruhadaraboktól. Vicky erősen szorította a kezem. - Rendben kicsim, most szépen lélegezz mélyeket, majd pedig aprókat és a szádon fújd ki. Nemsokára el fog múlni a fájdalom. – mondtam neki megnyugtatóan, bár meg voltam zavarodva. Nem tudtam mit tegyek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 1:41 am

Elijah letette a picit az ágyra, majd óvatosan felemelt, szorosan magához ölelt és áthozott a fürdőszobába. Gyorsan lefürödtem és magam köré csavartam egy törölközőt. Elijah végig engem figyelt és vigyázott rám. - Hozd át a picit is. - mondtam, majd leültem a kád szélére és vártam. Gyorsan átsuhant majd kezében a picivel tért vissza. A picit is gyorsan lefürdettem, majd felöltöztettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 2:00 am

Vicky gyorsan lefürdött és maga köré csavarta egy törölközőt. Én végig őt figyeltem és vigyáztam rá, miközben figyeltem azt is, hogy Daniellel nincs-e semmi baj. - Hozd át a picit is. - mondta, majd leült a kád szélére és várta. Gyorsan átsuhantam majd kezemben a picivel tértem vissza. A picit is gyorsan lefürdette, majd felöltöztette. Aranyos volt a ruhában amit Vicky ráadott. Elmosolyodtam, majd én is gyorsan lefürödtem és felöltöztem. Felemeltem Vickyt és kezében a picivel átvittem őket a szobámba.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fürdőszoba - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fürdőszoba   Fürdőszoba - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fürdőszoba
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» Fürdőszoba
» A fűrdőszoba
» Fürdőszoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: