Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A Park                       - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A Park                       - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A Park

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:32 am

A Heavenbe indultunk Elenával.A parkon keresztül mentünk,közben pedig beszélgettünk arról,hogy ki tudna nekem segíteni,amikor megpillantottuk Kathrine-t az egyik padon ülve.Mivel Stefan és Damon is ismerik már régebbről reménykedtem benne,hogy vámpír,de nem kérdezhettem csak úgy rá,hogy"Helló Kat,ugye te vámpír vagy",elég fura lett volna.Arra gondoltam,hogy megölelem, és akkor érezni fogom a vénáját ha mégsem ember.Odaértünk Kat -hez.
-Szia Kathrine-köszöntem rá egy széles mosollyal és megöleltem.Nagyon furcsán nézett rám.-Tudom,hogy nem ismerjük egymást olyan jól,de szükségem lenne a segítségedre.-mondtam egyből a lényegre térve.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:36 am

Ott ült egy padon Kath.Odament hozzá Caroline,és megölelte.Lehet,nem volt biztos benne,hogy ő is vámpír,így le akarta ellenőrizni.
-Tudom,hogy nem ismerjük egymást olyan jól,de szükségem lenne a segítségedre. - Mondta Caroline. - És elmondhatnál egy-két dolgot akár,miután segítettél. - Fűztem hozzá.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 10:08 am

Odajött hozzám Caroline,és megölelt. Leakarta ellenőrizni én is vámpír vagyok-e, de annyi emberi vér volt a szervezetemben, hogy esélye sem volt rájönni mi vagyok. -Tudom,hogy nem ismerjük egymást olyan jól,de szükségem lenne a segítségedre. - Mondta. - És elmondhatnál egy-két dolgot akár,miután segítettél. - Fűzte hozzá Elena. Szivesen kitéptem volna a szöszi nyakát, de nem tehettem három okból sem. 1: Éppen egy parkban voltunk. 2: Egyből lebuktattam volna magam azzal. 3: Elenát is meg kellene ölnöm akkor, és Damon-nak szüksége van erre az imposztorra. Így csak mosolyogtam rájuk. - Igen, csak egyszer találkoztunk. Miben lehetek a segítségetekre, mit kellene elmondanom? - kérdeztem érdeklődve, mintha semmiről sem tudnék.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 10:17 am

Nem tudtam rájönni,hogy valóban vámpír-e,így nem tudtam,hogy deríthetném még ki.Talán,ha nem a parkban lettünk volna,meg is támadtam volna,mert arra biztos reagál.Talán azzal az igézős valamivel kellene próbálkozzak.Annyira bizonytalan vagyok,nem tudom mit csináljak,mivel nem ismerem ki a saját képességeimet sem.Miért nincs itt Stefan,hogy segítsen nekem.Én is randira hívtam,ahelyett,hogy segítséget kérjek tőle.
- És elmondhatnál egy-két dolgot akár,miután segítettél. - Fűzte még hozzá Elena.- Igen, csak egyszer találkoztunk. Miben lehetek a segítségetekre, mit kellene elmondanom? - kérdeztem érdeklődve Katherine.
-Figyelj Katherine,te milyen régóta ismered a Salvatore testvéreket?És hogy ismerted meg őket.Bocsi a túlzott kíváncsiskodásért,de jó lenne tudni.Később elmondom,miben lehetnél a segítségünkre.És ha te segítesz,mi is segítünk neked,mert biztos szeretnél te is valamit.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 10:17 pm

Caroline elkezdte kérdezgetni Katherinet,és én inkább nem szóltam bele,hanem nézelődtem.Rég jártam itt,pedig gyakrabban is jöhetnék,mivel szép hely.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 12:04 am

-Figyelj Katherine,te milyen régóta ismered a Salvatore testvéreket?És hogy ismerted meg őket.Bocsi a túlzott kíváncsiskodásért,de jó lenne tudni.Később elmondom,miben lehetnél a segítségünkre.És ha te segítesz,mi is segítünk neked,mert biztos szeretnél te is valamit. - mondta Caroline
Mi ez a ki kérdezősködés? Igazság szerint kisgyerek korom óta. Hogy érted azt, hogy ismertem meg őket? Hát hogyan ugyan olyannak mint bárki mást. Inkább mondd most mit segíthetek. Őszinte legyek hozzátok, tényleg szeretnék valamit. - közben a szösziről Elenára néztem, nagy vigyorral az arcomon. Ő nagyon nem figyelte a beszélgetésünket, inkább nézelődött.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 2:58 am

Katherine monda,hogy gyerek koruk óta ismeri a Salvatore testvéreket.Ezzel sem jutottam közelebb az igazsághoz.
-Ezt mindketten tudjuk,hogy hazugság,és nem gyerek korotokban ismerkedtetek meg. Kár hazudnod,mert Stef mindent elmondot. És tudom,hogy tudod,hogy már minden könnyebben elérhető számomra is. Mond mibe segíthetünk,de ha nem vagy őszinte,el is mehetünk,nem te vagy az egyetlen... Itt elhalgattam,nem mondtam ki,hogy vámpír. Nem tudtam már mit kitalálni,hogy elmondja,hogy vámpír-e,sejtem,hogy az,de nem lehetek benne biztos.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 3:51 am

-Ezt mindketten tudjuk,hogy hazugság,és nem gyerek korotokban ismerkedtetek meg. Kár hazudnod,mert Stef mindent elmondot. És tudom,hogy tudod,hogy már minden könnyebben elérhető számomra is. Mond mibe segíthetünk,de ha nem vagy őszinte,el is mehetünk,nem te vagy az egyetlen... - mondta Caroline.Most már én is odafordultam.Vártuk Katherine válaszát,vajon mit fog válaszolni.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 4:14 am

-Ezt mindketten tudjuk,hogy hazugság,és nem gyerek korotokban ismerkedtetek meg. Kár hazudnod,mert Stef mindent elmondot. És tudom,hogy tudod,hogy már minden könnyebben elérhető számomra is. Mond mibe segíthetünk,de ha nem vagy őszinte,el is mehetünk,nem te vagy az egyetlen... - mondta Caroline.
Már felálltam, nem bírtam tovább ülve maradni, szívesen neki mentem volna.
- Igazad van régóta ismerem őket, de nem gyermek korom óta. Stefan neked semmit sem mondhatott mert elment a városból, de várjunk csak az ő szagától bűzlesz. Jó volt vele az ágyban? - kérdeztem gúnyosan. - Tudom hogy te vámpír vagy! - kiabáltam neki, innen érzem a szagodon, gondoltam magamban. Először majd te elmondod mi nem megy az új életedben és utána rátérek a lényegre. Kihez akarnátok menni? April elment Damon pedig utána, Stefan pedig állítólag elment, de te lefeküdtél vele nem is olyan rég. Elijah pedig éppen azzal a csapos lánnyal van valamerre, Annát pedig még nem ismeritek. Kol pedig megint eltűnt.,Klaust meg már régóta nem láttam. Szóval hova akartok menni? - kérdeztem lekicsinylően. -De tudjátok mit, ennyi volt elegem van a fenyegetőzésetekből, én már el is mentem. Sziasztok! - mondtam nekik és már el is indultam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 5:57 am

Sikerült feldühítsem Katherinet,így megtudtam,hogy nem csak ő vámpír,hanem mindenki más,aki most érkezett a városba. Elkezdett kiabálni,és hogy máshova nem tudnék menni,aki segíthetne. Lekezelően beszélt velem,ami megalázó volt számomra. Senkitől sem türhettem el,hogy így beszéljen velem. El akart menni,már el is indult,de én gyorsan elé álltam,már az sem érdekelt,ha valaki meglát.
-1 semmi közöd a magánéletemhez,2 Stef visszajön,de ehhez sincs közöd,3 ha kell megoldom nélküled is a problémám,4 szükséged van rám,mivel épp most mondtad,hogy minden vámpír elfoglalt,ahogy látom te meg egyedül maradtál,hol vannak a barátaid? Mert egyet sem látok melletted,másképp nem egyedül mászkánál a parkban. Szóval elmehetsz,én megoldom a gondom,de abban nem vagyok biztos,hogy te is.- Magam is meglepődtem,hogy így szembeszálok,egy tapasztalt vámpírral,de senkinek sem tűröm el,hogy így beszéljen velem,eddig sem tűrtem,de úgy látszok a vámpírlétem óta még úgy sem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:00 am

-1 semmi közöd a magánéletemhez,2 Stef visszajön,de ehhez sincs közöd,3 ha kell megoldom nélküled is a problémám,4 szükséged van rám,mivel épp most mondtad,hogy minden vámpír elfoglalt,ahogy látom te meg egyedül maradtál,hol vannak a barátaid? Mert egyet sem látok melletted,másképp nem egyedül mászkánál a parkban. Szóval elmehetsz,én megoldom a gondom,de abban nem vagyok biztos,hogy te is. - Mondta Caroline. - Car,szerintem ne provokáld,nem akarom,hogy bajod essen. - Mondtam neki aggódva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:15 am

-1 semmi közöd a magánéletemhez,2 Stef visszajön,de ehhez sincs közöd,3 ha kell megoldom nélküled is a problémám,4 szükséged van rám,mivel épp most mondtad,hogy minden vámpír elfoglalt,ahogy látom te meg egyedül maradtál,hol vannak a barátaid? Mert egyet sem látok melletted,másképp nem egyedül mászkánál a parkban. Szóval elmehetsz,én megoldom a gondom,de abban nem vagyok biztos,hogy te is. - Mondta Caroline. - Car,szerintem ne provokáld,nem akarom,hogy bajod essen. - Mondta neki aggódva Elena.
- Jobban teszed ha szót fogadsz Elenának. Attól még, hogy vámpír lettél semmire kellő kis újonc vagy. Sokkal öregebb vagyok nálad, te kis szőke liba. - már engem sem érdekelt ha meglátnak. Vámpírsebességgel neki nyomtam a legközelebbi fának és megfogtam a nyakát. Nem tudott kiszabadulni a szorításomból. - Még most is nyeregben érzed magad? Ennyire jóban vagy már vele, hogy csak úgy Stef-nek hívod? Azt tudomásul kell venned, mielőtt elment engem csókolt meg. Ahhoz meg végképp semmi közöd hol vannak a barátaim. - morogtam neki. - Nehogy még jobban feldühíts, mert a végén még kapsz egy csinos kis karót a szívedbe és akkor végleg meghalsz. Senki sem fog tudni megállítani úgy vigyázz. - miután befejeztem a mondandóm elengedtem a nyakát mire ő elkezdett levegő után kapkodni. - Türtőztesd magad és ülj már le végre. Ha ki akarod élvezni a vámpírságod befogod a kis pofád és csak kérdezel, én pedig válaszolok. - mondtam még mindig sziszegve. Elena már majdnem elájult, de állta a tekintetem, a kis szöszi pedig sértődötten végülis leült.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:33 am

-Car szerintem ne provokáld,nem akarom,hogy bajod essen-mondta Elena. Nem is gondoltam igazán bele,hogy bajom is eshet,míg nem szorított a falnak és kezdett el folytogatni,közben mondott még dolgokat,amikre nem tudtam figyelni. Végül elengedett és mondta,hogy üljek le és kérdezzek amit akarok tudni. Még fuldokoltam kissé,és az sem tetszett,hogy kioktat,de azért leültem sértődötten.Közben Elenán láttam,hogy halálra van rémülve.
- Stefan átváltoztatott,meg történtek dolgok,de azt nem mondta,hogy hogy kezeljem a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:36 am

- Stefan átváltoztatott,meg történtek dolgok,de azt nem mondta,hogy hogy kezeljem a helyzetet. - Mondta Caroline.Én még mindig kissé sokkos állapotba voltam.Maradtam állva,és hallgattam tovább a beszélgetést.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 6:39 am

- Stefan átváltoztatott,meg történtek dolgok,de azt nem mondta,hogy hogy kezeljem a helyzetet. - Mondta Caroline
- Aha szóval átváltoztatott, és lefeküdtél vele de arra nem volt ideje hogy elmondjon dolgokat? - kérdeztem "ördögien" nevetve. - Jól van, mit akarsz tudni ha már nem kaptál "használati útmutatót"? - kérdeztem kicsit gúnyos hangon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:24 am

Ördögien röhögöt,hogy nem kaptam "útmutatót",csak átváltoztatot és lefeküdtem vele. Rosszul esett,de muszáj volt tűrjek.
-Nem bánnám,ha tartanál eligazítást,tudok pár dolgot,de nem mindent. Mi van például a más házába való bemenetellel?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:32 am

-Nem bánnám,ha tartanál eligazítást,tudok pár dolgot,de nem mindent. Mi van például a más házába való bemenetellel? - Mondta Car.Ezen akaratlanul el kezdtem kuncogni.Idiótának néznek,de nem baj.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:52 am


-Nem bánnám,ha tartanál eligazítást,tudok pár dolgot,de nem mindent. Mi van például a más házába való bemenetellel? - Mondta Caroline. Kicsit furcsálltam Elena kuncogását, de aztán rájöttem, így én is elkezdtem nevetni vele együtt.
- Szegény kis Caroline, megpróbált benne a barátnője házába és neki ment egy láthatatlan falnak. - nevetve mondtam. - Képzeld én be tudok menni Elenához. - mondtam kedvesen vigyorogva az említett lányra. Abba maradt a kuncogása és arcára fagyott a félelem. - Csak annyit mondott gyere be, és semmi sem gátolt. Az érzékszerveid kifinomultabbak lesznek és gyorsabb is leszel, de erre szerintem magadtól is rájöttél. Amúgy ha akarod tarthatod magad állat véren, de az olyan mint a tofu. Nem halsz tőle éhen de erős sem leszel. Sokkal könnyebb egy kórházból kölcsön venni pár tasakot, vagy egy vörös kereszttől, aztán hűtőbe teszed és van kajád. Ha sok fincsi meleg emberi vért iszol, még akár állattá is tudsz változni, de erre nem mindenki képes. Az igézés pedig arra jó hogy befolyásold a hasztalan tartályokat. Már bocsi Elena, ezt nem hagyhattam ki. Csak azt mondod amit hallani akarsz és szegény szerencsétlen azt is teszi. A napon csak olyan ékszerekkel közlekedhetsz amiben lapis lazuli kő van, vagy különben szénné égsz, a kő készítéséhez kell egy boszorkány segítsége. De látom nálad van Stefan gyűrűje, akkor minden bizonnyal nála meg az én régi gyűrűm van. A vámpírok csak nagyon sok alkoholtól tudnak lerészegedni. Ami nagyon ártalmas nekünk az a verbéna más néven vasfű, erős fájdalmakat lehet vele okozni. - közelebb mentem hozzá és a fülébe súgtam. - Ha egy embernél van vasfű, őt nem lehet megigézni. - úgy mondtam direkt, hogy Elena ne hallja. - Még valami? De más éppen nem jut eszembe, de most ennyi éppen elég lesz számodra. Nehogy megterheld a pici agyacskád. - mondtam a végén még gúnyosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:27 am

Kathrine rengeteg dolgot elmondott,de a végén a gúnyos megjegyzését nem hagyhatta.
-Köszi Kathrine...-nem akartam nagyon hálálkodni,már így is túlzottan beképzelt.- Mond neked mire van szügséged?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:46 am

-Köszi Kathrine...- mondta.- Mond neked mire van szükséged? - kérdezte.
Csak egy szóval fejeztem ki mire van szükségem. - Damon. - közben pedig Elenára néztem merően. Direkt nem nézett rám, de tudta hogy őt nézem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 7:49 pm

Csak egy szót mondott, Damon,miközben Elenára nézett. Nem tudtam,hogy mi van Damon és Elena között,még nem beszéltünk erről Elenával. Muszáj volt beleegyezzek,mert megigértem,de ha Elenának tetszik,akkor úgyis mindent megteszek,hogy segítsek neki,és valahogy vasfüvet is kell szerezzek,nem akarom,hogy befolyásolják.
-Rendben Kathrine,mit akarsz mit tegyek? Érjem el hogy Damon belédszeressen,vagy hogy csak téged szeressen-mondtam kissé gúnyosan,de azért vigyáztam,nehogy megint feldühítsem
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 9:01 pm

- Damon. - Mondta Katherine.Lelkileg lelombozott ez.Katherinenek Damon kell.
-Rendben Kathrine,mit akarsz mit tegyek? Érjem el hogy Damon belédszeressen,vagy hogy csak téged szeressen? - Kérdezte Caroline.Közben gondolkoztam tovább ezen,hogy majd mit csináljak,miután hazaértünk.Fojtsam bánatomat fagyi evéssel,miközben szerelmes filmeket nézek Carolinenal és agyonbőgőm magam,vagy legyek erős,és tegyek úgy,mintha nem történt volna semmi.Most mindenképp az utóbbit kell tennem,hisz nem akarom,hogy megtudja Katherine.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 3:58 am

- Damon. - Mondtam. Lelkileg lelomboztam Elenát. Nekem Damon kell.
-Rendben Kathrine,mit akarsz mit tegyek? Érjem el hogy Damon belédszeressen,vagy hogy csak téged szeressen? - Kérdezte Caroline. Megint kezdett dühíteni. - Nekem nem kell ahhoz segítség, hogy belém szeressen, mert szeret. Igazából ez nem is kened szól, hanem Elenának. - közben rá néztem.
- Tudom, hogy neked is tetszik Damon, de nem értheted milyen kapcsolat van köztünk. Sejtem, hogy mit akarsz tőle... - mondtam már Elenához intézve a szavaimat. - Na, de én most megyek. Sok sikert Caroline, csak ne kerülj az utamba. Gondolkozz el azon amit mondtam Elena. Sziasztok. - és már ott se voltam vámpírgyorsasággal elviharzottam. Meg kell keresnem Stefan-t vagy Nicklaus-t.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 1:30 am

Nekem nem kell ahhoz segítség, hogy belém szeressen, mert szeret. Igazából ez nem is kened szól, hanem Elenának. - közben rá nézett.
- Tudom, hogy neked is tetszik Damon, de nem értheted milyen kapcsolat van köztünk. Sejtem, hogy mit akarsz tőle... - mondta már Elenához intézve a szavait. - Na, de én most megyek. Sok sikert Caroline, csak ne kerülj az utamba. Gondolkozz el azon amit mondtam Elena. Sziasztok.

Mi is elindultunk Elenával.Az úton nem sokat beszéltünk,láttam rajta,hogy nagyon felzaklatták a dolgok,nem kellett volna ennek kitegyem.Behívott a házba,lefeküdtünk,közben pedig még elmondtam neki,hogy vigyázzon nagyon a vámpírokkal,mert megigézhetik és hogy a verbéna hatásos ellenük.Mindent elmondtam még amit Kathrine csak súgott nekem,hogy Elena ne hallja.Féltettem Elenát.Reggel hamar elmentem,hogy még anyám is hívjon be a házba.Neki kitaláltam,hogy elhagytam a kulcsot és azért nem tudok bemenni.De ezt is sikerült elintézzem.Felmentem a szobámba,hogy átgondoljam ezt az egészet,elég sok dolog történt azért az elmúlt egy napban velem,ezt meg kellett emésszem.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 4:00 am

Úgy döntöttem,elmegyek a strandról,mivel tele volt emberekkel,mert valami verseny van,így nem tudtam volna olvasni.Gondoltam,akkor jövök a parkba,itt általában csend szokott lenni.Leültem az egyik padra,és elővettem a The Vampire Lovers című könyvemet,amibe még mindig nem tudtam belekezdeni mostanáig.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A Park                       - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Park
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Park-
Ugrás: