Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A Park                       - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A Park                       - Page 3 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A Park

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 4:05 am

Otthon unatkoztam egyedül, mert April még nem ért haza a randijáról. Nem akartam Damon-re és Dean-re gondolni így fogtam magam lementem a parkba sétálni. Éppen csak nézelődtem amikor az egyik padon megpillantottam Elenát. Olvasott valami romantikus vámpír ömledéket, aminek semmi köze az eredetieknek. Elnevettem magam mennyire vicces, pont ilyet olvas. Vámpírgyorsasággal oda ültem mellé, amiből ő csak egy szellőt érzett.
- Szia! Beszélgethetünk? - kérdeztem a legjobb mosolyomat elővéve.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 4:08 am

- Ömm,persze,de akkor úgy tűnik,nem fogok ma már többet olvasni a könyvből mint 2 oldalt. - Mondtam mosolyogva.Furcsáltam,hogy beszélgetni akar velem.Valamit tervel.De gondoltam,nem említem meg. - Miről szeretnél beszélgetni? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 4:16 am

- Ömm,persze,de akkor úgy tűnik,nem fogok ma már többet olvasni a könyvből mint 2 oldalt. - Mondta mosolyogva. - Miről szeretnél beszélgetni? - Kérdezte.
- Bocsi, csak minél előbb tisztázni szeretnék egy pár dolgot. Utána nyugodtan olvashatod a romantikus maszlagod. - mondtam még mindig mosolyogva.
- Igaz, hogy a bulid végén csókolóztál Damon-el? - kérdeztem rá, semmiféle bevezető nélkül.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 4:20 am

- Igen. - Mondtam. - Nincs értelme hazudni,semmi jóra nem vezet általában.De szerintem kissé részeg volt,így bocsáss meg neki,mert gondolom megharagudtál rá. - Mondtam pókerarccal.Nem akartam,hogy látszódjon rajtam,igazából örülnék,ha kiderülne,nem is volt annyira részeg.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 4:33 am

- Igen. - Mondta. - Nincs értelme hazudni,semmi jóra nem vezet általában.De szerintem kissé részeg volt,így bocsáss meg neki,mert gondolom megharagudtál rá. - Mondta pókerarccal. Tudom, hogy örülne neki ha együtt lehetnének.
- Igen, jobb az egyenes út ebben egyet értünk. Látszik rokonok vagyunk. - mosolyogtam rá. - Ha részeg sok mindenre képes... tudnád milyen az ágyban... haragszom rá, ebben is igazad van. Igazság szerint többször rúgtam be vele együtt és annak mindig az lett a vége, hogy az ágyban kötöttünk ki. De a részletek az mellékes. Igazából azt akartam mondani gratulálok. - mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 4:37 am

- Ha részeg sok mindenre képes... tudnád milyen az ágyban... haragszom rá, ebben is igazad van. Igazság szerint többször rúgtam be vele együtt és annak mindig az lett a vége, hogy az ágyban kötöttünk ki. De a részletek az mellékes. Igazából azt akartam mondani gratulálok. - mondta.Ezzel most jól beindította a képzelőerőmet,ahogy Damon és Kath az ágyban...áucs,utálom a fantáziámat ilyenkor.Bár,hogyha jobban belegondolok,Kath úgy néz ki,mint én...de nem kalandozhatok el.
- Miért is gratulálsz? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 4:48 am

- Miért is gratulálsz? - Kérdezte.
Mert már nem harcolok Damon-ért. Bele fáradtam és meguntam, túl sok időmet elvette már az elmúlt 200 évben. Úgyhogy átadom neked a szenvedést vele. Ha szeret akkor úgy is elmondja ha meg nem, sok sikert hozzá. - mosolyogtam rá szívélyesen. Tudod, szeretem vagyis szerettem őt, már nem tudom. Eléggé sokat gondolkoztam az utóbbi napokban. Szerintem ez csak egy fellángolás volt, már mint az én részemről. Ugye tudod, hogy most Párizsban leledzik? - kérdeztem, elgondolkozva.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 4:52 am

Nem harcol Damonért.Ennek megörültem magamban,így lehet,több esélyem lesz nála.
- Igen,tudom,hagyott egy levelet. - Mondtam. - De nem tudod,miért ment el? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 4:57 am

- Igen,tudom,hagyott egy levelet. - Mondta. - De nem tudod,miért ment el? - Kérdezte.
- Sajnos nem tudom, azt hittem te többet tudsz róla. Néha gondol egyet és elutazik, világot lát és ha megunja vissza jön. - mondtam megvonva a vállam. - Amúgy szerinted hogy csókol most komolyan? - kérdeztem tőle. - Tudod eléggé hasonlítunk még az ízlésünk is,kíváncsi lennék te ezt hogy éled meg. - magyaráztam neki.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 5:04 am

- Áhh,értem.És hogy hogyan? - Kérdeztem.Őszinte leszek,ma őszinte napom van. - Hát,ezt nehéz kifejezni szavakkal.De megpróbálom.Mikor megcsókolt,úgy éreztem,mintha pillangók repkedtek volna a gyomromban.Tudom,ezt mondja szinte mindenki,de azért,mert igaz is.Teljesen.Egyszóval... remekül. - Mondtam,és akaratlanul is elmosolyodtam,ahogyan eszembe jutott az az este.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 5:17 am

- Hát,ezt nehéz kifejezni szavakkal.De megpróbálom.Mikor megcsókolt,úgy éreztem,mintha pillangók repkedtek volna a gyomromban.Tudom,ezt mondja szinte mindenki,de azért,mert igaz is.Teljesen.Egyszóval... remekül. - Mondta,és akaratlanul is elmosolyodott.
- Ez így érdekes. Én sosem éreztem ilyet, legalábbis nála soha. Másnál éreztem sőt annak amit mondasz a 10szeresét éltem át. - mondtam miközben én is elmosolyodtam Dean-re gondolva.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 5:20 am

- Akkor lehet,hogy nem is szeretted igazán.Azt a személyt pedig próbáld megtartani,mert őt igazán szereted. - Mondtam egy biztató mosollyal.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:08 am

- Akkor lehet,hogy nem is szeretted igazán.Azt a személyt pedig próbáld megtartani,mert őt igazán szereted. - Mondta egy biztató mosollyal.
- De szerettem a magam módján. Csak tudod több mint 200 év alatt az érzések is halványulnak. Pontosan azon vagyok, éppen azért szembesítettelek a tényekkel. Legszívesebben most is vele lennék, mint te Damonnal. Csak rád kell nézni teljesen bele habarodtál, ha eszedbe jut akkor mosolyogsz. - mondtam őszintén.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:27 am

Most előszőr járok a parkaba elég szép környezet vékony utak padok fák magarak hagja tökéletes egy sépához lazán seberetett kézel a tájat szemlélve elém tárul két szép de tökéletesen egyfora lány mitha csak egy láthatatlan tükör elött álnának. vajon ikrek nem tudom meg kéne kérdeznem vagy csak szimplán hasonlítanak? oda menyek? meg kérdezzem? mit veszithetek? legfejebb pedofilnak néznek? bár nem vagyok olyan öreg? mikor oda értem majd mély hangon meg szolalok:
-Sziasztok ti ikrek vagytok? kérdeztem
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:31 am

- Hát igen. - Válaszoltam röviden,mikor odajött hozzánk egy idegen.Megkérdezte,hogy mi ikrek vagyunk-e.Nem tudtam,mit válaszoljak erre,így ránéztem Kathre,hogy ő mondjon valamit.Mert elég nehéz megmagyarázni,miért is hasonlítunk annyira,ha nem ikrek vagyunk.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:45 am

-Sziasztok ti ikrek vagytok? kérdezte egy idegen tőlünk, mire Elena válaszolt.
- Hát igen. - mondta. Utána rám nézett mondjak valamit. Nem tudta volna elmondani hogy is van igazából ez az egész.

- Ahogy az ikertestvérem mondta, igen. Amúgy kit tisztelhetünk önben? - kérdeztem a férfit.
- Alaric Saltzmann a nevem. Jövőre én leszek az új történelem tanár, itt a városban. Gondolom ti is a diákjaim közé fogtok tartozni. Szóval kit tisztelhetek két mesés hölgyben? - kérdezte az úr kedveskedve.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:54 am

- Én fogok,a testvérem magántanuló a nagybácsija miatt,aki ragaszkodik hozzá.Egyébként az én nevem Elena Gilbert és testvéremé pedig Katherine Petter.Még régebben szétválasztottak bennünket,hosszú történet. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 6:59 am

- Én fogok,a testvérem magántanuló a nagybácsija miatt,aki ragaszkodik hozzá.Egyébként az én nevem Elena Gilbert és testvéremé pedig Katherine Petter.Még régebben szétválasztottak bennünket,hosszú történet. - Mondta Elena mindkettőnk helyett.
- O nagyon sajnálom. Pedig szivesen találkoztam volna mindkettőtökkel. Az újra találkozás nem viselt meg titeket? - kérdezte aggódva Alaric.
- Igazából engem nem annyira,mint őt - mutattam Elenára - mindig is tudtam van egy hasonmásom. - mondtam vigyorogva. Végül is ezzel tényleg nem hazudtam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 7:08 am

- Hát igen.Kissé ijesztő volt. - Mondtam mosolyogva. - Én most megyek,ha nem bánjátok,kimerültem a nagy hőségben való sétálástól. Örülök a találkoznak.Viszlát. - Köszöntem el,és elindultam hazafelé.Már kezdett a nap lefelé menni,és milyen gyönyörű volt.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 7:49 am

-Sajnálom nem akartalak titeket meg ijeszteni ne haragudjatok ! Nem akartalak titeket meg zavarni semmiben de hihetetlen h menyire hasonlitattok a testvéreddel.-kérdeztem az idegen hölgytől.
- Bocsánat h csak ide tolagodttam, de megtudhatnám a nevedet kishölgy?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 8:02 am

- Hát igen.Kissé ijesztő volt. - Mondta Elena mosolyogva. - Én most megyek,ha nem bánjátok,kimerültem a nagy hőségben való sétálástól. Örülök a találkoznak.Viszlát. - Köszönt el,és elindult hazafelé.
-Sajnálom nem akartalak titeket meg ijeszteni ne haragudjatok ! Nem akartalak titeket meg zavarni semmiben de hihetetlen hogy menyire hasonlitattok a testvéreddel.- mondta.

- Semmi gond. Szia Elena. - intettem még neki. - Nem, semmiben sem zavart meg minket és nem is ijesztett meg. Igen sokan el sem hiszik, hogy testvérek vagyunk. De most nekem is mennem kell. Örülök a találkozásnak Alaric. Viszlát. - mondtam azzal már fel is álltam és elindultam. Nagyon furcsa volt nekem ez az ember. Biztos, hogy nem történelem tanár, valami furcsa van benne, mint ami Dean-ben is. Majd kiderítem mi az. Végig ezen az új emberen rágódtam, na meg persze az Elenával való beszélgetésemen. Ami ismerjük be egészen jól sikerült.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 9:23 am

olyan kedvesnek tűnnek ezek a lányok. Bár Kath medáljában van valami furcsa olyan csak az 1600-as években lehetett látni manapság a múzeumokban, viszont hasonlított azok hoz a gyűrűkhöz amiket néhány vámpíron láttam ennek utána kell járnom nagyon fura érzésem van ezzel kapcsolatban. eddig sem tévedtem a rossz érzésekkel kapcsolatban most sem tévedhetek.
LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 8:46 am

Eljöttem Stefantól és a parkba indultam,hogy beszélhessek Klausszal is.Kicsit hamar érkeztem,ezért leültem az egyik padra és vártam.Közben gondolkoztam.Annyi minden járt a fejembe.Arra gondoltam,hogy mi van,ha így se fogok tudni dönteni Stefan és Klaus között,mert Stefan annyi mindent elmondott most,olyan jól el tudtunk beszélgetni,mi van ha Klausszal is ilyen jól elleszek?Ahogy ezen gondolkoztam láttam,hogy közeledik a park fele.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 9:04 am

Nagy léptekkel siettem a Park felé. Láttam ahogy Caroline egy padon kuporog, látszólag valamin nagyon spekulált.-Szia Car!-mondtam mosolyogva, majd levágódtam mellé a padra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 9:06 am

Odaért mellém -Szia Car!-mondta mosolyogva,majd leült ő is a padra.
-Szia Klaus,tudod azért hívtalak ide,mert elég fontos dologról szeretnék veled beszélni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Park                       - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Park    A Park                       - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Park
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Park-
Ugrás: