Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 A hálószoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 2:36 am

- Ne,az még várhat,maradj itt velem,kérlek.- kérlelt Elena mikor bementünk a nappaliba. Ott ült Jeremy és Anna,és mindannyian egymást kezdtük el bámulni.Jeremy és Anna minket,mi pedig őket. - Nem vinnél fel a szobámba? - kérte Elena suttogva,utána visszafordult Annáékhoz. - Ömm,sziasztok.
Jeremy szerintem aludt, mert nem mondott semmit, Anna meg sokkos állapotban volt és sírt. Nem szóltam semmit, mert kezdett kínos lenni a dolog, csak felvittem Elenát a lépcsőn és a a szobájába érve leraktam az ágyra. Melléültem és kisöpörtem az arcából néhány tincset.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 2:42 am

- Akkor itt maradsz? - Kérdeztem kicsit félve,hogy a válasz nemleges lesz.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 3:28 am

- Akkor itt maradsz? - Kérdezte kicsit félve.
-Nem biztos, hogy kibírom, hogy nem téphetem ki Katherine szívét ebben a pillanatban, de...-kezdtem. -De, most az egyszer kivételt teszek.-mondtam 50 wattos mosollyal. -Itt maradok egész éjszakára, ha akarod. -mondtam lassan.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 3:36 am

- Köszönöm. - Mondtam,és odabújtam hozzá szorosan. - Nagyon szeretlek.Olyan rendesen viselkedsz velem,azok után,hogy úgy viselkedtem veled,és ezt nagyra értékelem benned.Meg azt is,hogy képes vagy egész estére itt maradni velem,miközben itt szenvedek és untatlak... - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 3:49 am

-Elena...-nevettem fel döbbenten. -Hidd el én sokkal rosszabb voltam nálad -mondtam és átöleltem. -Másodszor: nem untatsz. Nekem soha nem volt szenvedés veled lenni és soha nem is lesz. -néztem rá mosolyogva. -Egyébként nem érdekel mi történt Jeremy-vel? Nem nagyon izgatod magad miatta, pedig úgy tudom Stefan megölte...-kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 3:54 am

- HOGY MI?? - Kiáltottam fel,és egyből le akartam indulni,de nem tudtam. - Hogy-hogy ilyen higgadtan közlöd,hogy a testvérem,aki azt hittem,csak alszik,meghalt?! - kérdeztem,és elkezdtek potyogni a könnyeim.Jeremy meghalt?Nem,ez lehetetlen,ez nem lehet...
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 4:01 am

-Nyugodj meg, már felébredt -mondtam, mire Elena úgy nézett rám mint egy őrültre. -Rajta volt az a gyűrű izé, amitől "feltámadt". -mutogattam idézőjeleket a levegőbe aztán átöleltem. -A lényeg, hogy életben van. -láttam Elenán, hogy le akar menni, ezért megint felkaptam és levittem a nappaliba,ahol Jeremy már felébredt.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 7:31 am

Felkapott,és bevitt a hálószobába.Miután beértünk,bezárta a fél kezével az ajtót,és utána elvitt egészen az ágyig,ahol újra elkezdtünk csókolózni.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 7:38 am

Miután beértünk,bezártam a fél kezemmel az ajtót és elvittem az ágyig, ahol újra elkezdünk csókolózni.
Lehúztam róla a felsőjét, és rádöntöttem az ágyra. Közben Ő is kezdett engem megszabadítani a ruháimtól. Mire feleszméltem, Elena a már fehérneműben volt.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 7:44 am

Már éppen elkezdtük volna "azt",mikor hirtelen eszembe jutott valami,vagyis valakik,így hirtelen megálltam.
- Jeremyvel és Annával mi lesz? - Kérdeztem Damontől,aki épp rajtam volt.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 7:53 am

- Jeremyvel és Annával mi lesz? - Kérdezte Elena hirtelen.
-Ne foglalkozz velük. -mondtam és megcsókoltam. -Különben is alszanak. -tettem hozzá és folytattuk azt, amit elkezdtünk.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 27, 2012 7:57 am

Folytattuk tovább.A lepkéim olyannyira hatalmukba kerítettek,mint még soha.Egy idő után ledőltünk egymás mellé kissé szuszogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 06, 2012 5:58 am

Hajnalban úgy ébredtem, hogy Elena feje a mellkasomon volt és az egyik lábát birtoklóan rám rakta. Eszembe jutott a tegnap éjszaka és elmosolyodtam. Viszont élég éhes vagyok és ha azt akarom, hogy Jeremy-ék ne vegyék észre, hogy az egész éjszakát Elenánál töltöttem (bár Anna biztosan hallotta), akkor most kell lelépnem. Kiszabadítottam magam és felkeltem az ágyról. Az ajtónál megtorpantam és visszanéztem Elenára, aki még mélyen aludt, és valami jóleső érzés töltött el. Még soha nem éreztem ilyet, mert az életem során még senki nem szeretett viszont. Kiléptem az ajtón és elindultam vadászni.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:04 am

Damon letett az ágyamba,és betakart.Szerintem azt hitte hogy alszok.
- Nem alszok,sőt! - Dörmögtem az orrom alatt,amit biztos értett.Leült az ágyra mellém. - Miért? - Szegeztem neki a kérdést.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:16 am

Leültem Elena mellé az ágyra. -Miért? -kérdezte dühösen, csukott szemmel.
-Nem tudom. -mondtam őszintén. Elena elfordult. Ezek szerint ennél még őszintébbnek kell lennem.
-Nézd, én megértem, hogy dühös vagy. Én is az lennék a helyedben, de tényleg sajnálom. És nem tudok jobb indokot mondani, mint hogy részeg voltam, mert nincs jobb. Lehet, hogy még mindig érzek valamit Katherine iránt, de nem ő az, akit szeretek. Mert az te vagy, Elena. -mondtam halkan. Nem láttam az arcát, mert még mindig elvolt fordulva. Az viszont nagyon gáz lenne, ha elaludt volna a beszédem közben.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:22 am

- De miért? - Kérdeztem meg megint,még mindig elfordulva tőle,de utána visszafordultam felé. - Mit szeretsz bennem? Miben lennék én jobb,mint Katherine? Ő egyszerűen sokkal jobb,mint én!Sokkal bátrabb,merészebb,és érdekesebb,mint én! - Mondtam,és elkezdtem sírni,ami miatt újra elfordultam,mert szégyelltem magam,hogy így kifakadtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:42 am

Elena elkezdett sírni és szégyellte a könnyeit, ezért visszafordult a fal felé. -Először is, te nem vagy manipulatív, erőszakos, önfejű és számító, mint ő. És attól még, mert te nem töröd ki mindenkinek a nyakát, miért ne lehetnél bátor? Másodszor. Sokkal érdekesebb vagy, mint hiszed. És nagyon nem vagy átlagos, hiszen egy vámpír a pasid meg a legjobb barátnőd, és van egy hasonmásod. Ráadásul így is sokat gondolkodom azon, hogy mire gondolsz, mert néha nem tudlak megfejteni. Harmadszor. Nem kérdezheted meg, hogy miért szeretlek, mert egyszerűen csak tudom. Érzem. -mondtam határozottan. Elena nem válaszolt, ezért úgy gondoltam, hogy a válaszom nem volt elég meggyőző. Felálltam az ágyról és elindultam az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 10:50 am

- Ne! - Mondtam,és kissé ügyetlenül utána futottam.Erre megfordult felém,és a szemébe néztem. - Azt mondtad,itt maradsz velem.Ne hagyj el! - Szipogtam a könnyeim között,amik még mindig ugyanúgy ömlöttek a szemeimből,és átöleltem. - Szeretlek. - Mondtam,és felnéztem a könnyes szemeimmel az ő gyönyörű szép kék szemeibe,amiről nem tudtam leolvasni az érzelmeit.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 11:37 am

- Szeretlek. - Mondta Elena és rám nézett könnyes szemmel. Magamhoz húztam a testét és letöröltem a könnyeket az arcáról. Megcsókoltam, olyan hosszasan, hogy a végén már muszáj volt levegőt vennünk. Elkezdtem a nyakát csókolgatni, amitől hátradöntötte a fejét. Nem akartam kihasználni, hogy részeg, ezért visszavittem az ágyához és lefeküdtem mellé. Megfogtam a kezét és néztem az arcát. Nem sokkal később elaludt, én meg csak néztem. És nézem. Ameddig, én is el nem aludtam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 1:33 am

Reggel kezdtem ébredezni,de először nem nyitottam ki a szemem,mivel rettentően lüktetett a fejem. Miután ki bírtam nyitni,megláttam,hogy Damon mellkasán fekszek,aki már ébren volt. Először nem mondtam semmit,csak bevettem egy aszpirint,ami ott volt az éjjeliszekrényen,és utána szólaltam meg.
- Mi történt? Elég zavaros az egész.Csak szavakra emlékszek,mint mondjuk csók,Katherine vagy békülős szex,meg arra,hogy az karjaidban vittél valahova. - Mondtam.Nem értettem semmit.A fejfájásom mintha már nem is lenne annyira vészes.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 1:39 am

Reggel, amikor Elena felébredt, én már ébren voltam néhány órája és addig volt időm átgondolni mindent. Bevett egy aszpirint és elkezdett kérdezgetni a tegnap estéről. Úgy tűnik egy csomó dologra nem emlékezett. -Öm..volt egy házibuli Caroline-éknál, és eléggé eldurvult a helyzet.-mondtam tömören. Nem akartam újra felidézni a tegnap estét, és eldöntöttem, hogy nem is fogom.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 1:42 am

Úgy láttam nem nagyon akarja bővebben kifejteni a történéseket,így nem erőltettem.
- Annyit mondj: Én csináltam valamit?Mert ha igen,akkor szörnyen sajnálom,de nem voltam magamnál,és...nagyon sajnálom. - Mondtam,és vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 1:48 am

- Annyit mondj: Én csináltam valamit?Mert ha igen,akkor szörnyen sajnálom,de nem voltam magamnál,és...nagyon sajnálom.
Döbbent arckifejezéssel néztem le rá. -Hogy te csináltál-e valamit? Én voltam az aki hozott néhány hülye döntést tegnap este, nem te. Szóval nem kell semmiért bocsánatot kérned. -mondtam és felálltam az ágyról. -Amíg aludtál, volt időm gondolkodni. És úgy döntöttem, hogy nem csinálom ezt tovább, Elena. Nem lehetek veled anélkül, hogy ne bántanálak meg.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 1:56 am

Ledöbbenten ültem az ágyban,és nem tudtam,mit mondjak.
- Figyelj most rám. - Mondtam,megfogtam a kezeit és felnéztem a szemeibe. - Régebben unalmas volt az életem,sőt,utáltam is,amiatt ami a szüleimmel történt.De aztán jöttél te,és minden megváltozott!Elkezdtem élvezni az életem,több lett benne az izgalom,és boldog voltam.Érted?És nem érdekel,ha megbántasz valamivel,én mindenhogy szeretni foglak.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 28, 2012 2:11 am

-Akkor elég mazochista vagy. -mondtam és elmosolyodtam. Igazából még mondani akartam egy csomó dolgot, de egyszerűen nem tudtam a szemébe mondani. Vele akartam maradni, de közben meg tudtam, hogy ez nem helyes. -Elena, nem fogok veled szakítani. -szögeztem le. -De szükséged van egy kis időre. Mert nem normális, hogy mindig megbocsátasz nekem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A hálószoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hálószoba   A hálószoba - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A hálószoba
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» a hálószoba
» A Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Gilbert ház-
Ugrás: