Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Kávézó - Belső tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2012 5:13 am

Betoppant Vicky is Daniellel és kisírt szemmel, az általam szerzett sebeket pedig eltakarta egy sállal. Még nagyobb bűntudatom lett mint eddig volt és az sem segített, hogy mellém ült. Meg akartam simogatni Daniel arcát de félúton inkább visszahúztam a kezem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2012 5:25 am

- Szia Vicky! De jó téged látni. - mondta Elena mosolyogva. - Egyébként bő egy hete. És ki ez az édes picurka? - kérdezte, és a kisbabára nézett. Bébi csőszködsz? Mióta? - kérdezte. Elijah meg akarta simogatni Daniel arcát de félúton visszahúzta a kezét. Megfogtam Elijah kezét, majd óvatosan odahúztam Daniel arcához, de nem engedtem el. - Elijah, nincs semmi baj. Megbocsátok neked. Tudom, hogy nem direkt csináltad, hanem csak kiborultál a mai nap miatt. - suttogtam a fülébe. - Téged is jó újra látni Elena. Nem bébi csőszködöm, hanem ő az én gyermekem. - mondtam lehajtott fejjel. - Ő Elijah kisfia. - mondtam, de nem néztem fel. Nem akartam Elena szemébe nézni.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2012 5:33 am

Meglepődtem erősen,mikor mondta,hogy az ő saját gyermeke Elijahtól.
- De,de én csak vagy 3 hete láttalak utoljára,és,...és általában a terhesség 9 hónapos. - Mondtam kissé dadogva. - És - Kezdtem suttogva - vámpírtól lehet gyereked? - Kérdeztem megdöbbenve.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2012 5:40 am

- De, de én csak vagy 3 hete láttalak utoljára, és,...és általában a terhesség 9 hónapos. - mondta kissé dadogva. - És - kezdte suttogva - vámpírtól lehet gyereked? - kérdezte megdöbbenve. Elijah felkapta a fejét. - Elena, amikor találkoztunk, én már akkor terhes voltam. Elméletben a vámpírok nem tudnak nemzeni, de az ősiek kivételek. Mi sem tudtuk ezt. És az én terhességem csak egy hónapig tartott. Ma reggel született. - suttogtam, majd Elijahra néztem akinek még mindig bűntudata volt. Megsimogattam az arcát.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeHétf. Szept. 03, 2012 5:46 am

- Wow.Jó tudni ilyen dolgokat. - Mondtam,miközben már kissé lenyugodtam. - És ma született?Érdekes. - Mondtam. - Egyébként gyönyörű kisbaba.Adtatok már neki nevet? - Kérdeztem már egy halvány mosollyal.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 4:18 am

- De, de én csak 3 hete láttalak utoljára, és... és általában egy terhesség 9 hónapos. - mondta Elena kissé dadogva. - És - kezdte suttogva - vámpírtól lehet gyereked? - kérdezte megdöbbenve. Felkaptam a fejem.
- Elena amikor találkoztunk, én már akkor terhes voltam. Elméletben a vámpírok nem tudnak nemzeni de az ősiek kivételek. Mi sem tudtuk ezt. És az én terhességem csak egy hónapig tartott. Ma reggel született. - suttogta, majd rám nézett. Még mindig bűntudatom volt. Megsimogatta az arcomat. Ez sem segített.
- Wow. Jó tudni ilyen dolgokat. - mondta Elena mikor már kissé lenyugodott. - És ma született? Érdekes. - mondta. - Egyébként gyönyörű kisbaba. Adtatok már neki nevet? - kérdezte már egy halvány mosollyal.
- Igen, Daniel Elijah Mikaelson a neve. - mondtam majd megittam még egy pohár bourbont. Szerettem volna Vicky sebeit jobban szemügyre venni de képteelen voltam rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 4:24 am

- Igen, Daniel Elijah Mikaelson a neve. - mondta Elijah majd megivott még egy pohár bourbont. - De mi csak Danielnek hívjuk. - mondtam, majd mosolyt erőltettem magamra. Sok minden kavargott bennem. Ha Elijah elhagy én ebbe belehalok. - Megfogod? - kérdeztem Elenát, majd felé tartottam a kicsit.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 4:26 am

- Daniel.Szép név. - Mondtam mosolyogva. - És persze,még nem ittam sokat szerencsére. - Mondtam,és átvettem a kisbabát.Olyan szép volt,hogy akár órákig is elbírtam volna nézni,miközben fogtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 6:53 am

- Megfogod? - kérdezte Elenát Vicky, majd felé tartotta a kicsit.
- Daniel. Szép név. - mondta mosolyogva. - És persze, még nem ittam sokat szerencsére. - mondta és átvette a kisbabát. Én csak ittam a bourbonöket, nem tudom hanyadik pohárnál jártam. Nem tudok megbocsájtani magamnak, azok után amit tettem Vickyvel.
- Hazamegyünk? Meg szeretném beszélni veled a történteket. - suttogtam Vickynek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 7:05 am

- Daniel. Szép név. - mondta mosolyogva. - És persze, még nem ittam sokat szerencsére. - mondta és átvette a kisbabát. Elijah csak itta a bourbonöket, nem tudom hanyadik pohárnál járt. - Hazamegyünk? Meg szeretném beszélni veled a történteket. - suttogtam a fülembe. - Persze. - suttogtam vissza neki félve. Tudtam, hogy most jön a neheze. - Elena nem haragszol meg, ha most hazamegyünk Elijahval? Szeretném vele megbeszélni a történteket. Gondolom mondta neked. - mondtam Elenának, miközben néztem ahogy fogja Danielt. Mindenkit elkápráztatott olyan édes.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 7:09 am

- Persze,nyugodtan,és nem mondta,de nem is baj,ez a ti ügyetek.Tessék,itt van a kis drágaság. - Mondtam,és átadtam Vickynek. - Akkor én is hazamegyek szerintem. - Mondtam mosolyogva,és elindultam.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 4:30 am

- Mit kérsz? - kérdeztem mikor leültünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 4:50 am

-Csak egy kávét.-mondtam komolyan,majd levetettem a dzsekimet.Bent kellemesebb levegő volt.Kint már eléggé érzett az ősz szele.Eddig még nem beszélgettünk.Mesélj valamit magadról.Mivel csak annyit tudok rólad,amit Bekahtól es Vickytől összekapartam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 4:55 am

- Mi érdekel? - kérdeztem és megrendeltem a kávéját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 5:19 am

-Nem is tudom.Nagy ivben bármi.Akármi amiről úgy dönthetsz,hogy elmondhatod nekem.Bár tudni kell hogy jó titoktartó vagyok.-mutattam a mutatoujjammal,majd elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 3:05 am

- Akkor kezdjük ott, hogy mit tudsz rólam?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 4:51 am

-Nagyon nem akarsz beszélni.Hm? -húztam össze kérdőn a szemöldököm-Akkor legyen.Szóóóóval-nyújtottam el a válaszom-tudom,hogy ősi vagy.Igy Rebekah,Klaus és Kol tesója is,bár őt nem ismerem.
Mi van méég? Nem rég lett egy fiad,Daniel.Vickytől.Aki ember.Ennek mellesleg,még nem is gratuláltam.Már másodjára találkozunk.-mosolyodtam el ismét.-Igy most ünnepélyesen gartulálok.Tudom hogy kávéval nem ugyanolyan de vedd úgy hogy most koccintunk. Az én tudományom,rólad kb ennyi.Szóval,mostmár tényleg te jössz-mondtam mintha befejeztem volna a mondanivalóm,de végül felvittem a hangom-de van egy kikötésem! Kérek...-számoltam magamban-legalább 3 információt!-jelentettem ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 7:42 am

- Még emberként beleszerettem egy Tatia Petrova nevű lányba, akit a mai Mystic Falls területén ismertünk meg. Tatiára Klaus is szemet vetett, annak ellenére, hogy a volt egy gyereke.A családunk nagyjából 20 éven keresztül élt vérfarkasok szomszédságában, amikor is egy éjjel az egyik vérfarkas megölte legfiatalabb öcsémet, Henriket. Ez után, hogy megvédje családját, anyánk, aki boszorkány volt, úgy döntött, vámpírrá változtatja a családot. Mivel ő nem tudta elviselni Klaus és az én Tatiáért való viszályunkat, a lány vérét használta fel a rituálé során, mely a számunkra csak később derült ki.
Miután vámpírrá változtunk, elégettük a fehér tölgyfát, mely az életünket adta, ugyanis az volt az egyetlen fa, ami megölhetett volna minket. Megtartottuk azonban a fa hamvait, mely ezüst tőrbe mártva szintén képes ártalmatlanítani az Ősi vámpírokat, Klaus-t leszámítva, akiben vérfarkas vér is van. Amúgy ezt nem tudom miért mondtam el. Na mind egy. Ennyi megfelel? Ez nem 3 információ.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 7:53 am

-Hú,és ez volt...még mielőtt létrejöttetek volna.Akkor nektek aztán van élettörténetetek.Nem gondoltam,hogy ennyire megnyilsz.-mosolyogtam-Köszönöm,bár nem tudom mit.És azóta? Mármint Tatia óta? Másvalaki? Vickyt is szereted annyira mint őt szeretted?
Kérdeztem,mivel tudtam,hogy Vicky szereti őt,de nem tudtam Elijah mit érezhet.
Miután föltettem a kérdést,kinyilott az ajtó és Jeremy lépett be rajta.Annyira hiányzott már.Az a ,,sokat" sejtető üzenetem után nem válaszoltam a hivásaira.Túlságosan lekötött Luca.
Felálltam a székről és köszönve megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 7:58 am

Ahogy beértem a Heavenbe megpillantottam Annát és egy fickóz.Még mindig nem tudom ki-ki.De gondolom Ő is egy vámpir a sok közül.Anna egyből rohant felém és megcsókolt,én visszacsókoltam.
-Szia.-mosolyogtam rá.-Miért nem válaszoltál a hivásaimra?-kérdeztem már kicsit komolyan.-Na de mindegy nagyon hiányoztál.-mondtam,és közben odavezettet a fickóhoz akivel beszélgetett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 8:09 am

Anna odafutott egy gyerekhez és megcsókolta, ami miatt valami furát éreztem. De biztos csak azért mert ember és rég ettem. Visszajött a gyerekkel együtt.
- Elijah. - nyújtottam kezet neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 8:18 am

-Bocs,csak dolgom volt.Majd mesélek,és te is hiányoztál nekem.-mondtam s visszaültünk az asztalunkhoz.Elijah kezet nyújtva bemutatkozott.Miután elengedték egymást,én megfogtam a másik kezét,s szorosan hozzá bújtam.Majd Elijahhoz fordultam.Eddig is mosolyogtam.Persze én mindig mosolygok,de most fülig ért a szám.
-Hol is tartottunk? Vickynél ugye?-kérdeztem tőle majd...
-Tudod mondtam hogy ő a Vicky barátja.-mondtam Jeremynek,hogy felelevenitsem a multkori infromációáradatot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 8:23 am

-Jeremy-nyújtottam vissza kezet Elijának.-Am..igen tudom mesélted.Akkor te is vámpir vagy?-kérdeztem kicsit halkabban.Amin Ő meglepődött,hogy mit kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 8:27 am

- Igen. - mondtam Jeremynek. - Én megyek. Anna nem tudom. És amiről beszéltünk senkinek. Még neki sem. - néztem Jeremyre közben. - Sziasztok. - köszöntem. Semmi kedvem nem volt az enyelgésüket nézni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 8:43 am

-Akkor te is vámpir vagy?-kérdezte Jeremy még bizonytalanul,mire Elijah határozottan válaszolt.
-Igen.-Mintha a kedves Elijaból,Jeremy visszajövetelével,újra visszakapcsolt volna a régibe.Felállt az asztaltól és megkért,hogy amit beszéltünk arról senkinek se szóljak,majd bólintott,hogy neki sem.
-Rendben.-mondtam majd én is visszaköszöntem neki.Azon gondolkodtam,hogy a senki Vickyt is érinti-e.Nem tudtam elhinni,hogy Elijah elmondta nekem az olyan titkait amit még Vickynek sem.
-Ez fura volt.De mesélj.Mit csináltál a héten?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kávézó - Belső tér - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 17 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kávézó - Belső tér
Vissza az elejére 
17 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Kávézó - Tető tér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Heaven Coffee-
Ugrás: