Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Kávézó - Belső tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 10:50 am

- Rendben megpróbálom.- hasamra tette a kezét.- Szia kis pocaklakó[....] -Na jó én többet nem tudok tenni- mondta, most már felém fordulva. Caroline megpróbált beszélni a picivel, de nem sikerült neki. Pedig egész aranyos "kis" szöveget.mondott. A pocaklakó megszólítás nagyon tetszett. Felé fordultam várakozva. Óvatosan a hasamra csúsztatta a kezét. Aztán képszakadás történt nála és csak nézett ki a fejéből, majd elnevette magát. 
- Köszönöm a segítséget Caroline. Valahogy majd meghálálom. - mosolyogtam felé kedvesen.
- April, mi történt? Mi ilyen vicces? - kérdeztem tőle, miközben ő kicsit össze szedte magát. - Megtudtál valamit? - kérdeztem tőle eléggé beleélve magam a dologba, hátha sikerült valamit megtudnia, közben vigyorogtam, mint a tejbe tök. 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 10:43 pm

- April, mi történt? Mi ilyen vicces? - kérdezte tőlem Kath - Megtudtál valamit?
Kellett pár pillanat mire összeszedtem magam.
- Zöld szemei vannak, olyan mint Deané. Megmutatott egy beszélgetést, ami közted és Dean között zajlott, de csak a hangotokat hallotta. Megkérdezte, hogy ti vagytok-e a szülei, majd azt is, hogy szeretitek-e. Ja, és éhes.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 11:37 pm

- Zöld szemei vannak, olyan mint Deané. Megmutatott egy beszélgetést, ami közted és Dean között zajlott, de csak a hangotokat hallotta. Megkérdezte, hogy ti vagytok-e a szülei, majd azt is, hogy szeretitek-e. Ja, és éhes. - mondta barátnőm. - Azt nem mondta,  hogy kislány  vagy fiú?  - kérdeztem tőle.  
- Amúgy most,  hogy így mondod,  tényleg régen ettem...  Hol az uzsidoboz?  - néztem körbe a bárban,  de egy ember sem volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 7:56 am

Miután Kath elment otthonról egy idő múlva én is követtem. Megláttam őket a kávézóban és le is ültem hozzájuk, de előtte megcsókoltam Kath homlokát. Érdeklődve néztem, hogy mi olyan vicces.
- Oké, hogy fiú vagyok, de szoktam érteni a nőket, most viszont fogalmam sincs, hogy mi folyik itt. - mondtam a lányoknak, majd Kathre néztem és nála érdeklődtem. - Elmagyaráznád nekem?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 8:34 am

- Oké, hogy fiú vagyok, de szoktam érteni a nőket, most viszont fogalmam sincs, hogy mi folyik itt. - mondta Dean nekünk, majd rám nézett és tovább érdeklődött. - Elmagyaráznád nekem?
- A lényeg az, hogy April beszélgetett egy kicsit a babánkkal, vagyis mutatott neki képeket és hangokat. A végén pedig közölte, hogy éhes a drága. - magyaráztam neki mosollyal az arcomon.
-Szóval April, most hogy már Dean is itt van elmondanád a nemét? - kérdeztem barátnőmre nézve. Megfogtam Dean kezét és összekulcsoltam az enyémmel. 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 9:02 am

- Oké, hogy fiú vagyok, de szoktam érteni a nőket, most viszont fogalmam sincs, hogy mi folyik itt. - mondta Dean nekünk, majd Kathre nézett és tovább érdeklődött. - Elmagyaráznád nekem?
- A lényeg az, hogy April beszélgetett egy kicsit a babánkkal, vagyis mutatott neki képeket és hangokat. A végén pedig
közölte, hogy éhes a drága. - magyarázta Kath mosollyal az arcán.
-Szóval April, most hogy már Dean is itt van elmondanád a nemét? - kérdezte barátnőm. Megfogta Dean kezét és összekulcsolta az övèvel.
- Kislány lesz - mondtam mosolyogva, Kath arca pedig - ha ez lehetséges - még boldogabb volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 9:47 am

Kislány? Mindig is lányt szerettem volna, tehát boldognak kéne lennem, de nem vagyok az, valamiért nem, de ezt nemmutatom, mert nem akarom, hogy bármi miatt aggódjon Kath.
- Tehát kislány. Világos. Már csak azt nem értem, hogy ezt te honnan tudod. - mondtam neki, majd hozzátettem. - Tudod mit? Nem is érdekel honnan tudod, örülök és kész. - megcsókoltamKath pociját és boldogabb lettem. Azt hiszem nem is lehetnék már boldogabb. A rossz kedv eltűnt és ennek örültem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 5:41 am

- Kislány lesz - mondta mosolyogva April, még boldogabb lettem, ha ez lehetséges. - Tehát kislány. Világos. Már csak azt nem értem, hogy ezt te honnan tudod. - mondta APrilnek Dean, majd hozzátette. - Tudod mit? Nem is érdekel honnan tudod, örülök és kész. - megcsókolta pocakom és még boldogabb lett, bár előtte láttam egy kis szomorúságot az arcán. 
- Annyira örülök, nem is számít, hogy mi lesz kislány vagy kisfiú. Mindig is szeretni fogom őt. - simogattam meg a hasam. - Köszönöm April! - öleltem meg barátnőm. - Remélem majd segítesz nevet választani. - nevettem el magam, Deanre pillantottam és folytattam. - És a te segítségedre is szükségem lesz, együtt kell döntenünk. - egy puszit akartam nyomni az arcára, de mellé csúszott és egy lágy csók lett belőle. Éppen érkezett egy sms-em Vickytől, ezt írta: "Szia Kath, ha ráérsz gyere át hozzánk, szeretnék mesélni neked valamit. A teraszon várunk. xoxo Vicky"
- Szerelmem, Vicky írt,azt kéri menjünk át hozzájuk. Kérlek menjünk! - néztem rá boci szemekkel. - Induljunk! - ölelt át Dean és segített felállni a székből. - Sziasztok! - köszöntem oda a többieknek, majd "húgomra" néztem. - Otthon majd mesélek, menjünk el baba ruhákat venni. - öleltem át és elhagytuk a helyet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kávézó - Belső tér - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kávézó - Belső tér
Vissza az elejére 
19 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-
» Kávézó - Tető tér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Heaven Coffee-
Ugrás: