Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Kávézó - Belső tér

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 8:47 am

Elijah miután elment,Anna kérdezte,hogy mit csináltam a héten.
-Hát őszintén meg valva semmit.TV,és videó játék,na meg kajálás volt nálam csak. Tudom,hogy kicsit nagy vagyok a videó játékhoz,de nem érdekel.-nevettem el magam.-És te hol voltál a héten?Hogy nem tudtad felvenni a telefont?-kérdeztem
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 8:58 am

-Chicagoban voltam.-láttam amint Jeremy nagyot nézett.
-Elijah elárulta,hogy ő ott már találkozott boszorkányokkal.Egész héten azon voltam,hogy beszerezzek egyet.Chicagó minden szegletét bejártam.1 perc nyugtom sem volt,és nem volt időm telefonálni.A szabad perceim pihenéssel,vagy kajálással töltöttem.S gondoltam majd úgyis találkozunk igy nem válaszoltam.Persze az is benne volt a pakliban,hogy találkozok egyel,és egy széket vagy egy asztalt röptet a mellkasomba.-mondtam mosolyogva,de láttam,hogy ő nem találja viccesnek.-Mindegy is akkor.Szóval mindenhol kerestem,és utolsó elkeseredésemben,bementem egy bárba.Mellém jött egy srác,és babonázás nélkül kiteregette nekem az egész életét.És mit gondolsz,mi volt a legnagyobb titka? Razz Ő is boszorkány,csakhogy fiú,igy varázslónak nevezi magát.De sikerült.Van egy boszim...-mondtam boldogan,s örömömben megöleltem.-Nemsoká kihozhatom az anyámat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimePént. Okt. 12, 2012 5:25 am

-Örülök,hogy örülsz,de ha tudnád,hogy mennyire aggódtam miattad.-mondtam- Nem veszed fel a telefont,nem hivsz vissza.Semmi életjelet nem adtál magadról. És csodálkozol,hogy ilyen vagyok?Nagyon aggódtam.-mondtam,és mielőtt még bármit mondhatott volna megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimePént. Okt. 12, 2012 5:34 am

-Sajnálom.Többé nem fordul elő.-mondtam s ez úgy hangzott,mint amikor régen anyám megszidott,majd én a szemem lesütve bocsánatot kértem.Egyre jobban vártam a napot,amikor végre kimehetek a temetőbe,kiengedhetem,s újra megölelhetem.
Jeremy megcsókolt.Ezek után csak rá figyeltem.
Egész estig a kávézóban maradtunk,s elmeséltük egymásnak,hogy mi történt velünk az elmúlt héten.
Lezárva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 1:50 am

Eltelt már pár hónap... Néhány nap és kezdődik az iskola. Még gondolkozok, hogy beiratkozzak-e a helyi gimibe. Elég sok minden történt a nyáron. Nem gondoltam volna, hogy elindulok a srác után, akibe beleestem első látásra és így felfordul az életem... Itt ülök a bárpultnál, és kevergetem az alkoholmentes koktélom. Egy ideje már nem iszok alkoholt. A pultos srác próbál felszedni, de nem is foglalkozok vele. Elfordítom a fejem, hogy ne kelljen tovább néznem, amikor meglátom az ajtón belépő párt. Rögtön felvillant bennem, hogy kik ők, de mégsem lehet a lány ő. De hisz... de  ő... Az nem lehet. De hogy??? Vámpírlátásom nem csalt, továbbra is embervért iszok, így még romlani se romolhatott. A kezemben megállt a szívószál, és szólásra nyitottam  a számat, de nem tudtam mit mondjak.


A hozzászólást April(Sasy) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 19, 2013 2:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 2:02 am

Eltelt már pár hónap... Néhány nap és kezdődik az iskola. Nem hiszem, hogy beiratkozok a helyi gimibe, így tuti nem. Elég sok minden történt a nyáron. Nem gondoltam volna, hogy elindulok Damon után vissza Mystic Fallsba és így felfordul az életem... Damon átvert engem, teljesen összeomlottam és meg akartam ölni a hasonmásom, mivel őt szerette... Aztán minden megváltozott, mert találkoztam vele... Dean Winchester...Annyi minden történt köztünk... Deannel kéz a kézben léptünk be a Heaven kávézóba. Igaz a hasam már eléggé látszott, de nem zavart. A pultnál megláttam barátnőmet, aki egy alkohol mentes koktélt iszogatott.  A kezében megállt a szívószál, és szólásra nyitotta  a száját, de nem tudta mit mondjon. Hát igen, régen találkoztunk, teljesen lefoglaltak a rosszulléteim, ő pedig élete szerelmét kereste Kolt... 
- Szia April. Hogy vagy? - megöleltem, de ő még mindig tátott szájjal nézte a hasam, becsuktam a száját. Mellette lévő székeket elfoglaltuk. Kértem magamnak egy üdítőt, most nem ihatok alkoholt a baba miatt, Dean pedig egy sört.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 2:17 am

Nemsokára újra itt a sulikezdés. Sok dolog történt a szünet alatt, azt hiszem soha nem volt még ilyen mozgalmas nyaram. Először is városba városba vámpírok költöztek, akik mindenki életét felforgatták.  Stefan vámpírrá tett, beleszerettem Jeremybe, aki a legjobb barátnőm kisöccse, és most már a másik barátnőm, Anna párja. De ez a szerelem elmúlt, vagyis ő mindig egy olyan pont marad az életembe, amit nem tudok elfelejteni. És végül jött Klaus, aki levett a lábamról. Titkolózása, viszont nem tett jót a kapcsolatunknak. Én tényleg szeretem őt, életem először most vagyok szerelmes, mert Jeremy inkább fellángolás volt, vagy nem tudom mi, de mindig fontos marad számomra. Most Klaus elment a testvéreivel. Persze nem mondta el, hogy hova, ismét titkolózott, ezért azt mondtam neki, hogy míg nem képes megbízni bennem, addig tartsunk szünetet, vagy ha továbbra sem fog, akkor legyen vége. Fájt ezeket a szavakat kimondani. Nagyon. De a titkolózás nem jó egy kapcsolatban.
Úgy döntöttem elsétálok a Heavenben, rég jártam ott, mivel mostanában csak a szobámban ültem bezárkózva, zenét üvöltetve. Hiányzott Klaus, de közben zavart az egész helyzet. Le nem jól döntöttem, de ha ő is szeret minden meg fog oldódni,ha meg nem, akkor csak áltattam eddig magam.
A Heavenbe belépbe a púltnál megpillantottam Aprilt, Kathrint és Deant. Mostanság nem voltam velük annyira rosszban, így odaléptem hozzájuk.
- Sziasztok- köszöntem unottan, majd szemem Khat hasára siklott. Hogy terhes lenne? De hogy?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 2:29 am

Furcsa visszajönni ide ahol 10 éves korom óta nem voltam. Amikor elmentem a nagymamával akkor még kicsi voltam és nem sok mindenkire emlékszek. Miután kipakoltam azonnal kimentem a városba körülnézni egy kicsit.Bementem az iskolába beiratkozni, majd egy Heaven nevű helyre ahol kértem egy kávét és néztem az embereket. Volt itt egy lány aki nagyon ismerős volt. Rájöttem, azt hiszem Caroline-nak hívják. Mindig együtt játszottunk. Nem is értem hogy tudtam elfelejteni, bár nem hiszem hogy emlékszik rám. Remélem hamar összebarátkozok az itteni emberekkel. Bajom meg úgyse lehet hiszen boszorkány vagyok, nem bánthat senki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy:    Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 2:51 am

Nemrég jöttünk haza a tóparti házból ahova Car tanácsára vonultunk félre a világ zajától.Be kell ismernem nagyon jól sült el az egész.Nem gondoltam volna hogy ilyen jól fogjuk magunkat érezni.Úgy érzem mintha tiszta lappal indulnánk az elkövetkezendőkben.Napról napra jobban szeretem.Napról napra jobban ismerem,és nem tudom,hogy mikor meritem már teljesen ki a Jeremy lelke témát.
A Haevenbe mentünk.Elég szép kis csapat gyűlt a pult elé.A társaság fele vámpir volt,igy jobban figyeltem Jeremyre.Nem élném túl ha valaki bántaná.Legutóbb is csak vaklárma volt,de a szivem szakadt meg. Odamentünk a srácokhoz.
   -Sziasztok.-mondtam nagy mosollyal az arcomon,majd a Caroline melletti helyre csüccsentem.-Mizujs?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 3:04 am

- Szia April. Hogy vagy? - ölelt meg Kath, de én még mindig tátott szájjal néztem a hasát,majd becsukta a szám. Mellettem lévő székre ültek Deannel. Kért magának egy üdítőt,Dean pedig egy sört. Mielőtt még válaszolhattam volna újabb vendégek érkeztek.
- Sziasztok! - köszönt unottan Car, de aztán meglátta Kath gömbölyödő hasát és kissé illetlenül - ahogy én is - bámulni kezdte. Ekkor újra megcsendült az ajtó felett lévő kis izé. Egy lány lépett be, kicsit félénknek látszott. Nem messze ült le tőlünk. Tekintetem visszafordítottam nővéremként tekintett barátnőm felé, amikor egy újabb páros lépett be az ajtón.
- Sziasztok! - köszönt nagy mosollyal az arcán Anna, majd Jeremyvel leültek Caroline mellé - Mizujs?
- Sziasztok! - szólaltam meg én is végre - Kath felhívhattál volna! Hetek óta nem hallok rólad semmit! Legalább egy SMS-sel megdobhattál volna! De most "megfizetsz" ezért! - mosolyodtam el, Dean pedig furán méregetett - Addig nem szabadulsz még el nem mondasz mindent!
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 3:41 am

- Sziasztok! - köszönt unottan Car, de aztán meglátta gömbölyödő hasam és kissé illetlenül bámulni kezdte. Ekkor újra megcsendült az ajtó felett lévő kis izé. Egy lány lépett be, kicsit félénknek látszott. Nem messze ült le tőlünk. April mint a húgom, tekintetét visszafordította felém, amikor egy újabb páros lépett be az ajtón. 
- Sziasztok! - köszönt nagy mosollyal az arcán Anna, majd Jeremyvel leültek Caroline mellé - Mizujs? 
- Sziasztok! - szólalt meg végre April is. - Kath felhívhattál volna! Hetek óta nem hallok rólad semmit! Legalább egy SMS-sel megdobhattál volna! De most "megfizetsz" ezért! - mosolyodott el, Dean pedig furán méregette - Addig nem szabadulsz még el nem mondasz mindent! 

- Jól van mindenről be számolok. Drágám segíts egy kicsit, már fáj, hogy így ülök. - mondtam Dean-ra nézve, ő készségesen segített. 
- Sziasztok!  - pillantottam Car,Anna és az uzsidoboz felé, akinek még mindig nem tudtam a nevét. Ha jól emlékszem Jeremy-nek hívják. - Van egy jó hírem, ami be szeretnék jelenteni. Bár szerintem már mindenki rá jött, a hasam láttán. - nevettem el magam. - Szóval röviden és tömören, terhes vagyok. - mosolyogtam ismerőseimre, megfogva Dean kezét. 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 4:05 am

Csak ültem ott és néztem. Nem igazán akartam odamenni senkihez. Egy lány furcsán nézett rám, majd hirtelen elfordult. Éreztem hogy nincs minden rendben ebben a városban.Valahogy biztos lettem benne, nem mindennapi dolgok fognak történni. Úgy éreztem tele van a hely természet feletti lényekkel. Reménykedek benne hogy nincs igazam, és hogy biztos képzelődök a sok varázslat miatt. Egy terhes lány is bent volt a kávézóban. Nem lehetett több 25-nél. Úgy gondoltam jobb lesz ha hazamegyek, hiszen fáradt voltam a hosszú úttól. Majd az iskolában összebarátkozok az itteni emberekkel,motyogtam magamnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 4:25 am

Sorra érkeztek az ismerős arcok. Az egyik lány mintha Bonnie lett volna, de amilyen régen láttam, nem voltam benne biztos. Anna és Jeremy és megérkezett, akik leültek mellém. Khat bejelentése meglepet.
-Gratulálok!- mondtam neki mosolyogva- De ez hogy lehetséges?
- Anna Jer, de rég láttalak titeket- mondtam vidáman, és mindkettőjüket megöleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 4:48 am

Éppen,hogy csak beértünka kávézóba....még mielőtt Caroline megszólalhatott volna Kath bejelentette,hogy gyereket vár. Eléggé meglepett.Mondhatni az állam is leesett. Amúgy attól ahogy a hasa megnőtt,biztos mindenki rájött,de nekem még kellet volna egy kis idő amig körülnézek. Ámultam és bámultam,amikor Caroline a nyakunkba ugrott és megölelt bennünket.Jeremy egy smst kapott majd egy csókkal búcsúzva elment.Nem lepett meg,hogy nem szólt egy szót sem Katherinhez.Nem igazán jönnek ki.Mint ahogy mi sem az elején....meg azért most sem mondhatom,hogy puszipajtások vagyunk.Megtűrjük egymást ha azonos közegben vagyunk.Fogalmazhatunk igy.De:
 -Hát....finoman lerázott bennünket,-(Jeremy) nevettem.-És nem is volt olyan rég amikor legutóbb találkoztunk.Amúgy pedig hálával tartozom neked.Megmentetted a kapcsolatunkat.Egy angyal vagy.Öleltem vissza én is,majd Kathez mentem és gratuláltam neki.Végülis mégsem lehetek olyan neveletlen.
 -Gratulálok.-mondtam,s ezzel letudtam az egészet majd Carolinehoz mentem.-Minden olyan tökeletes volt.És...mégegyszer köszönöm .-borultam a nyakába.-És most.....miután kiderült,hogy én hogy vagyok,te is mesélj magadról.Hogy vagy? Minden rendben? Olyan gondterheltnek tűnsz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 5:02 am

Kath bejelentése kissé sokkolt. Mármint... egy vámpír hogy eshet teherbe? Erről még sehol sem hallottam. Mire feldolgoztam az imént hallott és látott dolgokat Jeremy lelépett (nem is bánom, még egyszer sem beszéltünk) Caroline pedig valamiért hálálkodott Anna-nak.
- Gratulálok - öleltem meg Kath-et - de hogy lehetséges ez? Ajj annyi mindenről lemaradok mindig - vágtam szomorú fejet. Tisztára, mint egy ötéves.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 7:42 am

Mindenki gratulált és azt kérdezte ez, hogy lehetséges. April szomorú lett, mint egy durcás 5 éves, hogy megint kihagytam ebből is. Caroline igazán nem foglalkozott velünk, Anna hálálkodott neki valamiért.... Az uzsidoboz hamar elment valami furcsa indokkal... 
- Igazság szerint én sem tudom, hogy sikerült. Csak jelentkeztek a tünetek és hamar nő a baba, így érzem ha rugdos. Szerintem Dean különleges spermával rendelkezik... - nevettem el magam. - Vagy én nem is tudom, bár nem tudom mikor éri el azt az állapotát, hogy meginduljon a szülés. - mondtam tanácstalanul. - Mivel nem tudjuk milyen a neme és semmit róla, próbálunk vele kommunikálni. - mondtam mosolyogva, miközben a kezemet a hasamra tettem.
- Adjátok a kezeteket!  - mondtam Aprilnek és Caroline-nak, a kezüket a hasamra tettem, éppen rúgott a pici. 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 8:11 am

Anna még sokáig ölelt és hálálkodott.
-Nagyon örülök, hogy minden jól sikerült, és ismét minden rendben köztetek- mondtam vidáman. -Hát nem éppen, Klausszal most szünetelünk, nem tudom mi lesz velünk- a lelkesedésem elmúlt és a hangulatom komor lett. Közben felfigyeltem Kath mondandójára- De majd ha gondolod később elmesélem.
- Adjátok a kezeteket!- mondta Kath, mire April és én a hasára tettük, a kezünket, amikor is a baba rúgott egyet.
- Ez csodálatos érzés. Biztos jó lehet érezni, ahogy egy új élet növekszik benned- mondtam, majd egy könnycsepp legördült az acomon, ahogy arra gondolta, hogy nekem soha nem lehet gyerekem, hogy én soha nem érezhetem ezt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 8:32 am

Elszomoritott ami Carolineal történt.
-Jaj,Car...én annyira sajnálom.Esetleg tehetek valamit érted? Hogy jobban érezd magad?-kérdeztem,de ekkor Katherine megfogta az ő é April kezét,majd a hasára tette.Mindketten levegőt visszafolytva hallgatták a kicsi szivverését.Caroline szeme megtelt könnyel.
Ehhez....nem tudok mit szólni.Ez valóban érzéketlen húzás volt,de tényleg nem érdekelt.Sem az,hogy hogyan esett teherbe vámpir létére,sem az hogy hogy növekszik ilyen hamar a baba,sem az,hogy Dean milyen speciális és szupererővel rendelkező dolgokat hordoz magában.Az előbb rendelt koktélomat kihozták.
Nem haboztam é hamar megittam.A lányokat néztem és csak az jutott eszembe,hogy „szuper...egyik mindjárt kipukkad,a többiek pedig hallgatóznak én meg magasról tojok az egészre.”
Az együttérzés legerősebb hullámai tomboltak bennem.(szarkazmus)
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 8:42 am

- Ez csodálatos érzés. Biztos jó lehet érezni, ahogy egy új élet növekszik benned- mondta Car, majd egy könnycsepp legördült az arcán.
- Jaj ne sírj kérlek! Lehet, neked is összejön Caroline, végül is, ha azt veszed Nick hibrid. Szerintem reménykedj benne és sikerülni fog. - mosolyogtam rá, letörölve a könnycseppet az arcáról.
- Anna, te is kíváncsi vagy rá? - kérdeztem a fiatal vámpírlányt. De ő válaszra sem méltatott, el volt foglalva a maga kis világával.
- Caroline, tudnál nekem segíteni? Lehet, hogy te ki tudnád deríteni a kisgyermekem nemét, hátha veled beszélget. - néztem rá kérlelően. 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 9:09 am

Annán látszott, hogy őt hidegen hagyja ez az egész. Kath kérdése meg nagyon meglepett.
- Mi? Hogy én? De miért pont én? És mégis mint mondhatnék neki? És honnan tudnánk, hogy válaszolna?- Tettem fel egymás után a kérdéseket.- De ha elmondod, hogy hogyan, talán megpróbálhatom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 9:18 am

Akaratlanul is de kitört belőlem a nevetés.Megforultam a széken és ismét Katherinre néztem.
 -Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Vagy akármelyikőtök? Miféle válaszra vártok? Azt hiszitek,hogy meg fog szólalni....vagy kidugja a fejét és közli veletek,hogy helló én lány vagyok majd visszamegy? Ez röhejes.Komolyan mondom.Nem vagyok képes titeket tovább hallgatni.-mondtam majd sarkon fordultam és a kijárat fele vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 9:31 am

- Mi? Hogy én? De miért pont én? És mégis mint mondhatnék neki? És honnan tudnánk, hogy válaszolna?- Tette fel egymás után a kérdéseket Caroline.
- De ha elmondod, hogy hogyan, talán megpróbálhatom. 
-Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Vagy akármelyikőtök? Miféle válaszra vártok? Azt hiszitek,hogy meg fog szólalni....vagy kidugja a fejét és közli veletek,hogy helló én lány vagyok majd visszamegy? Ez röhejes.Komolyan mondom.Nem vagyok képes titeket tovább hallgatni.-mondta Anna majd sarkon fordult és a kijárat fele vette az irányt.
Nekem ennyi elég is volt, eddig semmi problémám sem volt a kis csajjal... egészen mostanáig! Ezen nagyon felhúztam magam, hiszen Vicky-nek is sikerült. - Anna várj egy percet! - kiáltottam utána. Ő megfordult felém, önelégült mosollyal, vámpírgyorsasággal elé mentem. Fejét a falnak nyomtam és egyszerű mozdulattal kitekertem a nyakát... a pillanat töredéke alatt míg senki sem figyelt magammal ragadtam. Egyenesen a parkig húztam, ott ledobtam egy padra és vissza futottam a bárba. Kényelmesen helyet foglaltam, mintha semmi sem történt volna. - Őszintén szólva Car én sem tudom. Vickynek is sikerült, talán ha valaki, aki szereti a gyerekeket vagy kedvel engem... a kezét hasamra tenné és beszélne hozzá... - gondolkodtam hangosan, próbáltam össze foglalni Car-nek mit kellene tenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 9:45 am

Nagyon belemerültem a "mégis, hogy..." kezdetu kérdésbe, és csak arra eszméltem fel, hogy Kath megfogja a kezem Car-ével együtt és a hasára rakja. A pici èpp rúgott egyet. Ez egy újabb gondolatmenetet indított el bennem. Mindig is szerettem volna egy családot. Amikor Kolnak errôl meséltem, azt mondta, hogy részben hasonlítok Bekahra. Csak ô ember is szeretne lenni. A kicsirôl eszembe jutott Vicky es Daniel. Az ôsöknek lehet gyerekük. De vajon, egy vámpír is ki tudja hordani? Dean sima ember volt mielôtt, vámpír lett. Talán Kathnek igaza van és van benne valami különleges. Ezek a gondolatok annyira öszzekavartak, hogy nem is érzékeltem mi történik körülöttem.
- Hé, April! - szólt rám Kath.
- Mi? Ja, figyelek - raztam meg a fejem, hogy elhessegessem a gondolataimat - Hova lett Anna? - húztam fel kérdôen a szemöldökömet. Fel sem tûnt, hogy lelépett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 10:08 am

Anna hirtelen elment, neki elege lett ebből az egészből. Végül úgy gondoltam, egy próbát megér.
- Rendben megpróbálom.- Kath hasára tettem a kezemet.- Szia kis pocaklakó- kezdtem kissé félénken, és a megszólítást is furcsának találtam, de jobb nem jutott az eszembe. - Nem tudom, hogy hallasz-e minket, én Caroline vagyok, akinek pedig a pocakjában növekszel, az Kathrine, az anyukád, itt van még April anyukád barátnője, és Dean, aki az apukád. - kicsit furán éreztem magam, ahogy egy magzattal kommunikálok, akitől választ várunk.- Szeretnénk megtudni, hogy mi a nemed. Mi itt kint már nagyon várjuk az érkezésedet. Esetleg valahogy tudtunkra tudnád adni, hogy hallasz minket? Tudod ez anyukádnak sokat jelenteni, meg nekünk is. Nagyon szeretünk már most téged.
-Na jó én többet nem tudok tenni- mondtam, most már Kath felé fordulva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 10:29 am

Caroline megpróbált beszélni a picivel, de nem sikerült neki. Pedig egész aranyos "kis" szöveget.mondott. A pocaklakò megszólítás nagyon tetszett. Vajon nekem is lesz egyszer? Kath most felém fordult várakozva. Óvatosan a hasára csúsztattam a kezemet. Mielôtt még megszólalhattam volna, képek villantak fel. Gyönyörû zöld szemek mélyedtek az enyémbe. Tisztára, mint Deané. Hirtelen távolinak tûnô hangokat hallottam. Rögtön felismertem Kath és Dean hangjat. Épp a picirôl beszélgettek. A hangok elhalkultak, majd a zöld tekintet aggódva, kérdôen nézett rám. Egy vékony kis hang szólalt meg a fejemben.
'Igen, ôk a szüleid. És nagyon szeretnek már most' - válaszoltam neki. A kicsi megnyugodott, majd egy képet mutatott. Elnevettem magam. 'Szólok anyukádnak' - nyugtattam meg. Következô pillanatban minden eltünt, és újra a Heavenben voltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kávézó - Belső tér - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó - Belső tér   Kávézó - Belső tér - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kávézó - Belső tér
Vissza az elejére 
18 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Kávézó - Tető tér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Heaven Coffee-
Ugrás: