Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Bekah szobája I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Bekah szobája I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Bekah szobája I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Bekah szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Bekah szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Bekah szobája I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Bekah szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Bekah szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Bekah szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Bekah szobája

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Bekah szobája   Bekah szobája I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 6:51 am

Bekah szobája 3qqg9n9n6uq8lc6599ej
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: elindultamvalamerre   Bekah szobája I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 8:50 am

Hallottam, hogy valaki kopog. Nem érdekelt. Most csak az érdekelt, hogy pihenhessek egy kicsit. Ha valamit akar úgy is vissza jön- gondoltam. Megpróbáltam elaludni, de nem ment. Felkaptam a fekete bőrdzsekim, fel húztam egy tornacipőt és elindultam körül nézni a városba valami harapni való után.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bekah szobája   Bekah szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 1:46 am

Hogy tehettem ezt?-kérdezte Rebekah.Én csak meglepődötten néztem mivel nem értettem az egész storyt.Rebekah sirva felrohant a szobájába.Én utána mentem.
-De hisz én az egészről mit sem tudtam.De ha engeded,hogy elmondjam,milyen sarokbaszoritott helyzetben is vagyok igazaból,meg tudom magyarázni.Kérlek.Halgass végig.-könyörögtem neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy:    Bekah szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 1:51 am

-A helyzeten változtat? Nem! - zokogtam. Kinyitottam az ajtót. Leültam az ágyamra egy párnát ölelve és felhúztam a térdeimet.
-Mért csinálta? - kérdeztem könnyes szemmel Annára nézve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bekah szobája   Bekah szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 1:57 am

-Nem a helyzeten nem változtat.De nem tudhatod mit miért csinált.Lehet,hogy csak tovább akart lépni.
Miközben,ő sirt elkezdtem mondani a történetem.
-Stefant,könnyen meg lehet bántani.És ez a gyengéje.Pont úgy mint nekem.Talán igy találtunk egymásra,mikor Caroline mindkettőnket megbántott.2 együtt töltött nap után,éreztük,hogy valami közelebb,húzott minket egymáshoz.De lehet csak a régi barátság,mivel már 140 éve ismerjük egymást.De,hidd el én csak Jeremyt szeretem.Beszélek Stefannal...vagyis beszélünk,és lehet hogy újra egymásra találtok.Kérlek ne sirj többet jó?Te erősebb vagy annál,hogy egy fiú megbántson.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy:    Bekah szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 2:02 am

-Jaj Anna! Annyira köszönöm! - öleltem meg barátnőmet. - Nagyon köszönöm. Nekem Stefan nagyon sokat jelent. - pityeregtem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bekah szobája   Bekah szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 2:13 am

Nem fogtam fel mit is mondtam Rebekahnak.Majd meghasadt a szivem,mivel annyira pörögnek körülöttem az események,hogy időm sem volt átgondolni mit érzek Stefan iránt.Tudom,és elhiszem,hogy valami van köztünk de lehet,hogy csak hirtelen fellángolás.Bármi is legyen,tisztáznom kell mindent vele,még mielőtt,Rebekah karjaiba dobom.
-Igazán nincs mit.-mondtam,s felálltam az ágyról.A szobámba siettem,s dobtam egy üzenetet Stefannak.
Találkoztam egy régi ismerősöddel.Már ha ez csak ismerős....Végülis mind1.Sürgősen találkoznunk kellene.
Anna

Irtam az üzenetet.Majd visszaültem Bekah mellé.Aki azt hiszem,még mindig Stefanra gondolt.Tudtam,hogy aranyosak lennének együtt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy:    Bekah szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 2:19 am

Akármennyire jól esett az amit Anna mondott valami azt súgta, hogy ő többet érez Stefan iránt. Ha tényleg szeretik egymást és Anna nem veri át akkor nem állok közéjük. Akkor inkább csendben meghúzom magamat.. De remélem nem így van.
Tudom ez egy kicsit kárörömnek hangzik.
- Elmegyünk a Heavenbe? - kérdeztem szipogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bekah szobája   Bekah szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 2:34 am

Bekah még mindig szipogott,bár láttam hogy megnyugodott.
-Haevenbe? Felőlem,de ma szerintem tartogassuk magunkat,hátha találkozunk Stefannal.-mondtam mosolyogva,de csak azért hogy magabizotsságot sugalljak Rebekahnak.Különben,először négyszemközt szeretnék vele tárgyalni.
Bementem a fürdőszobába,elkészültem,és elindultunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bekah szobája   Bekah szobája I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 3:27 am

Mikor megérkeztünk felmentünk a szobájába.
-Nem ülünk be a jacuzziba?-Kérdeztem mosolyogva.
-Mingyárt csak felveszem a fürdőruhámat.-Mondta és oda ment a szekrényhez.
Gyorsan bezártam az ajtót és levetkőztem alsógatyára.
Mikor Rebekah kész volt odajött mellém és mutatta,hogy menjek előre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy:    Bekah szobája I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 3:34 am

Beszálltunk a Jaccuzziba.(nem tom h kell írni xD) . Azért, hogy ne tűnjek annyira elérhetőnek nem Stefan mellé hanem szembe ültem vele. Rámosolyogtam. Ahogy végignézett rajtam elpirultam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bekah szobája   Bekah szobája I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 5:26 am

Elpirult mikor végignéztem rajta.Megcsókoltam és ő viszonozta.Már elis felejtettem,hogy a jacuzziban vagyunk.Próbáltam levenni a bikini felső részét,de nem engedte.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy:    Bekah szobája I_icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 5:40 am

A bikini felsőmtől akart megszabadulni de nem engedtem.
-Itt akarod csinálni a Jacuzziban? - kérdeztem. Nem vártam meg a választ inkább kiszálltam és megfogtam a kezét majd kihúztam. Közelebb léptem hozzá. A karjaimat a nyaka köré fontam és szenvedélyesen megcsókoltam. Nem ellenkezett. Készségesen vette le a felsőrészét a fürdőruhámnak. Nem sokkal később már az ágyban voltunk ruha nélkül és az események nagyon felgyorsultak. Utána Stefan mellkasára hajtottam a fejem és úgy aludtam el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bekah szobája   Bekah szobája I_icon_minitimeKedd Okt. 09, 2012 5:00 am

Mikor felkelt én már nem voltam az ágyban.Felöltöztem és leültem egy székre.
-Jó reggelt.-Mondtam mosolyogva.
-Neked is Stefan.-Mondta Rebekah.
-Most el kell intéznem pár dolgot,de majd még jövök.-Mondtam és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy:    Bekah szobája I_icon_minitimeHétf. Okt. 15, 2012 5:44 am

Amikor reggel felkeltem Stefan nem feküdt mellettem. Felültem és meghallottam a hangját.
-Jó reggelt.- mosolygott rám.
-Neked is Stefan.-Mondtam.
-Most el kell intéznem pár dolgot,de majd még jövök - mondta majd egy csókot adott.
-Rendben. Legalább eltudok menni Elijah-hez. Kíváncsi vagyok már, hogy milyen az életük Vickivel - mosolyogtam. Felálltam és odamentem a szekrényemhez és felöltöztem, mire visszafordultam Stefan már elment.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bekah szobája   Bekah szobája I_icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 4:28 am

Bezártam a szoba ajtaját,hogy ne zavarjon senki.Csak vele akartam lenni.Oda szorítottam a falhoz és újra csókolózni kezdtünk és ledobtam őt az ágyra.

****
Min a 2-en elaludtunk.Olyan csodás volt,hogy megint együtt vagyunk. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy:    Bekah szobája I_icon_minitimeCsüt. Jan. 17, 2013 4:43 am

Szeretem őt - gondoltam mi előtt elaludtam volna. Megint a karjaiban aludhattam el. Nem akarom elveszíteni. Nem hagyom, hogy megint csakúgy eltűnjön az életemből. Egy kis idő múlva felébredtem. Még aludt. Csak néztem az arcát. Megsimogattam az arcát. -Szeretlek - suttogtam. Azért keltem fel mert éhes voltam. De miután megláttam őt elfelejtettem. Vissza aludtam....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bekah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bekah szobája   Bekah szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bekah szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vicky szobája
» elijah szobája
» Jeremy szobája
» Annabelle szobaja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Rebekah-Annabelle Ház-
Ugrás: