Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
elijah szobája I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
elijah szobája I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
elijah szobája I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
elijah szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
elijah szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
elijah szobája I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
elijah szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
elijah szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
elijah szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 elijah szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 12:40 am

Smile Javítva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:50 pm

elijah szobája 3jzfclf0bipccv9p5jv7
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:01 am

Beléptem a szobájába. - Ez lesz itt a szobád. Azon az ágyon szoktunk ugrálni a testvéremmel, mikor kicsi voltam. - mutattam az ágyra. - Na hogy tetszik? - fordultam feléje és kíváncsian néztem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:08 am

- Ez lesz itt a szobád. – lépett be egy szobába. Vagyis a szobámba. - Azon az ágyon szoktunk ugrálni a testvéremmel, mikor kicsi voltam. - mutatott az ágyra. - Na hogy tetszik? – fordult felém és kíváncsian nézett rám.
- Szép. Milyen kicsi voltál? – el kellet mosolyodnom ahogy elképzeltem hogy ott ugrál az ágyon.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:12 am

- Szép. Milyen kicsi voltál? - kérdezte miközben elmosolyodott. - Olyan 5-6 éves lehettem, de már nagyon rég volt. Emlékszem anyu mindig kiabált velünk, hogy tönkretesszük az ágyat és én mindig Matt mögé bújtam, hogy megvédjen. Szerettem Mattet.- mondtam neki én is mosolyogva. - Megmutassam az én szobámat is? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:15 am

- Olyan 5-6 éves lehettem, de már nagyon rég volt. Emlékszem anyu mindig kiabált velünk, hogy tönkretesszük az ágyat és én mindig Matt mögé bújtam, hogy megvédjen. Szerettem Mattet.- mondta ő is mosolyogva. - Megmutassam az én szobámat is? - kérdezte kíváncsian.
- Igen. És tönkretettétek? Csak hogy tudjam, hogy kell-e új ágy. – nevettem el magam
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:20 am

- Igen. És tönkretettétek? Csak hogy tudjam, hogy kell-e új ágy. - nevette el magát. - Ne aggódj, nincs baja az ágynak. Nem kell új ágy. - mondtam immár nevetve. - Sőt még maradt pár ruha a szekrényben ami Matté, remélem rád is jó lesz. - mondtam, majd végigmértem a szememmel. - Na gyere megmutatom az én szobámat is. - biccentettem a fejemmel, hogy kövessen.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 6:55 am

- Oké. - mondta majd az ölébe kapott és felvitt. - Na milyen volt? - kérdezte mosolyogva de nem tett le. - Csodálatos. - mondtam miközben átöleltem a nyakát és megcsókoltam. Miközben csókoltam elkezdtem kigombolni az inget rajta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 11:01 pm

+18!

- Csodálatos. - mondta, majd megcsókolt és elkezdte kigombolni az ingem. Nem bírtam tovább ellenállni neki, így lábra állítottam, megemeltem és a falnak szorítottam, mialatt csókunk egyre hevesebbé vált. Vicky átvetette a karjait a nyakam körül, majd rövidre nyírt barna hajamba túrt, mire én a csókunkban nyögtem, majd az ágyra suhantunk és eldöntöttem azon. - Akarlak. - suttogta Vicky, miközben elválva ajkaitól elindultam birtokba venni a lány hamvas testét. Éreztem ahogy Vickyt egyre jobban elönti a vágy. A következő pillanatban fordítottunk a helyzetünkön és felém emelkedve elkezdte a ruháimat leszaggatni rólam, aztán végigcsókolta az egész felsőtestemet. Én a következő pillanatban egy határozott mozdulattal letéptem Vickyről a ruháját, amiket cafatjai nemsoká beborították a szobát, aztán fordítottunk a helyzetünkön így ismét Vicky kezdtem el falni, a melleit, a combjait és néha az ajkait ezzel közelebb sodorva magunkat a mámorhoz. Az elkövetkező percekben minden egyre forróbb, szenvedélyesebb és hevesebb lett. Végül megszabadítottam magunkat az összes felesleges ruhadarabtól és egy határozott, de gyengéd mozdulattal Vickybe hatoltam. Vicky egy kicsit felsikoltott, majd a hátamba karmolt. Amikor ezt megéreztem egy kicsit felszisszentem és megálltam egy pillanatra és Vicky csillogó, vágytól fűtött szemébe néztem, aztán az ajkaira tapasztottam sajátomat miközben lassan elkezdtem mozogni. Mikor elszakadtam ajkaitól és ismét ránéztem, láttam rajta, hogy egyre jobban közeledik a gyönyör kapuja felé, így gyorsabb tempót kezdtem el diktálni, aminek hatására a nevemet kezdte el sikongatni és egyre mélyülő kéjes sóhajok hagyták el mindkettőnk ajkait. Végül mindkettőnket egyszerre érte el a kéjes mámor, aztán egy utolsó csókot adtam Vicky ajkaira, végül legördülve róla magam után vontam Vickyt és mint legféltettebb kincsemet ölelve mindketten zihálva és izzadtan feküdtünk egymás karjaiban. - Csodálatos vagy. - mondta Vicky zihálva. - Te is. - mondtam neki még mindig szorosan ölelve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 11:14 pm

+18!

- Csodálatos. - mondtam, majd megcsókoltam és elkezdtem kigombolni az ingét. Nem bírt tovább ellenállni nekem, így lábra állított, megemelt és a falnak szorított, mialatt csókunk egyre hevesebbé vált. Átvetettem a karjaimat a nyaka körül, majd rövidre nyírt barna hajába túrtam, mire ő a csókunkban nyögött, majd az ágyra suhantunk és eldöntött azon. - Akarlak. - suttogtam, miközben elválva ajkaimtól elindult birtokba venni a testemet. Engem egyre jobban elöntött a vágy. A következő pillanatban fordítottunk a helyzetünkön és feléje emelkedve elkezdtem a ruháit leszaggatni róla, aztán végigcsókoltam az egész felsőtestét. Elijah a következő pillanatban egy határozott mozdulattal letépte rólam a ruhámat, amiknek cafatjai nemsoká beborították a szobát, aztán fordítottunk a helyzetünkön így ismét elkezdte csókolgatni a testem, a melleimet, a combjaimat és néha az ajkaimat ezzel közelebb sodorva magunkat a mámorhoz. Az elkövetkező percekben minden egyre forróbb, szenvedélyesebb és hevesebb lett. Végül megszabadított magunkat az összes felesleges ruhadarabtól és egy határozott, de gyengéd mozdulattal belém hatoltam. Egy kicsit felsikoltottam, majd a hátéba karmoltam. Amikor ezt megérezte egy kicsit felszisszent és megállt egy pillanatra és a csillogó, vágytól fűtött szemembe nézett, aztán az ajkaimra tapasztotta sajátját miközben lassan elkezdett mozogni. Mikor elszakadt ajkaimtól és ismét rám nézett, látta rajtam, hogy egyre jobban közeledek a gyönyör kapuja felé, így gyorsabb tempót kezdett el diktálni, aminek hatására a nevét kezdtem el sikongatni és egyre mélyülő kéjes sóhajok hagyták el mindkettőnk ajkait. Végül mindkettőnket egyszerre érte el a kéjes mámor, aztán egy utolsó csókot adott az ajkaimra, végül legördülve rólam maga után vont és mint legféltettebb kincsét ölelve mindketten zihálva és izzadtan feküdtünk egymás karjaiban. - Csodálatos vagy. - mondtam zihálva. - Te is. - mondta még mindig szorosan ölelve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 12:50 am

- Nincs kedved elkísérni a fürdőbe? - kérdeztem miközben a hátát simogattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 12:54 am

- Nincs kedved elkísérni a fürdőbe? - kérdezte miközben a hátamat simogatta. Átvetettem a lábamat a testén, majd szenvedélyesen megcsókoltam miközben a hajába túrtam. - Szíves örömest kicsim. - mondtam neki,majd óvatosan végighúztam a körmömet a mellkasán. Érzetem ahogy megbizsereg alattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 1:09 am

Átvetette a lábát a testemen, majd szenvedélyesen megcsókolt miközben a hajamba túrt. - Szíves örömest kicsim. - mondta,majd óvatosan végighúzta a körmét a mellkasomon ami bizsergett az ujja nyomán. Vámpírsebességgel felálltam az ölembe kaptam és most én csókoltam meg miközben átvittem a fürdőbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:04 am

Visszaállított a kádba, elvette a törölközőt, maga köré csavarta és megint az ölébe kapott, majd elindult a szobája felé. - Ö, kellene egy pizsi nem gondolod? - kérdeztem mosolyogva, mert mind a ketten törölközőben voltunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:06 am

- Ö, kellene egy pizsi nem gondolod? - kérdezte mosolyogva.
- Minek?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:07 am

- Minek? - kérdezte mosolyogva. - Ha nem akarod, nem muszáj, felőlem maradhatunk így is. - mondtam, majd megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:18 am

- Ha nem akarod, nem muszáj, felőlem maradhatunk így is. - mondta, majd megcsókolt.
- Nem lenne fair ha te pizsibe aludnál én meg nem. - mondtam kaján mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:23 am

- Nem lenne fair ha te pizsiben aludnál én meg nem. - mondta kaján mosollyal az arcán. - Jogos. - mondtam mosolyogva. - Nem bújunk be az ágyba? - kérdeztem tőlem miközben fejemmel az ágy felé mutattam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:34 am

Jogos. - mondta mosolyogva. - Nem bújunk be az ágyba? - kérdezte miközben fejével az ágy felé mutatott. Válaszul csak elindultam az ágy felé és bebújtam vele.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:37 am

Válaszul csak elindult az ágy felé és bebújt velem. Szorosan odabújtam hozzá, majd a fejemet a mellkasára tettem. - Szeretlek Elijah, bármi is vagy. Jelen esetben te vagy az egyetlen ember akinek bármit el merek mondani. - mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:47 am

Szorosan odabújt hozzám, majd a fejét a mellkasomra tette. - Szeretlek Elijah, bármi is vagy. Jelen esetben te vagy az egyetlen ember akinek bármit el merek mondani. - mondta. Erre nem tudtam mit mondani csak megpusziltam a fejét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 12:32 am

Válaszul nem mondott semmit, csak megpuszilta a fejemet. Felemeltem a fejem, majd óvatosan megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 12:39 am

Felemelte a fejét majd óvatosan megcsókolt.
- Egyébként milyen a város? - kérdeztem mikor elváltunk egymástól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 12:44 am

- Egyébként milyen a város? - kérdezte mikor elváltunk egymástól. - Régi. De én szeretem. Itt mindenki ismer mindenkit. Vagyis én így vagyok. Sok dolgot hallottam már a városról. Van egy városi tanács is a városban amit még az Alapítok hoztak létre. De konkréten mire vagy kíváncsi? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 1:00 am

Régi. De én szeretem. Itt mindenki ismer mindenkit. Vagyis én így vagyok. Sok dolgot hallottam már a városról. Van egy városi tanács is a városban amit még az Alapítok hoztak létre. De konkréten mire vagy kíváncsi? - kérdezte mosolyogva.
- Ez a tanács mivel foglalkozik?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





elijah szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: elijah szobája   elijah szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
elijah szobája
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Karakterek
» Vicky szobája
» Jeremy szobája
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: