Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Vicky szobája I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Vicky szobája I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Vicky szobája I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Vicky szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Vicky szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Vicky szobája I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Vicky szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Vicky szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Vicky szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Vicky szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Júl. 13, 2012 12:39 am

Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 9:51 pm

Vicky szobája 01_klasszikusan_modern_haloszoba
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:31 am

- Ne aggódj, nincs baja az ágynak. Nem kell új ágy. – mondta ő is nevetve. - Sőt még maradt pár ruha a szekrényben ami Matté, remélem rád is jó lesz. - mondta, majd végigmért a szemével. - Na gyere megmutatom az én szobámat is. - biccentett a fejével, hogy kövessem.
- Szép. Bocsi a nagy bőbeszédért de nem vagyok valami nagy szobaszakértő. És lőn el is felejtettem, hogy semmi cuccot nem hoztam. Nem lenne kedved eljönni segíteni válogatni? És persze azt sem tudom, hogy mi hol van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:38 am

- Szép. Bocsi a nagy bőbeszédért de nem vagyok valami nagy szobaszakértő. És lőn el is felejtettem, hogy semmi cuccot nem hoztam. Nem lenne kedved eljönni segíteni válogatni? És persze azt sem tudom, hogy mi hol van. - mondta mosolyogva. - köszi, semmi gond, persze szívese segítek Elijah uram. - mondtam nevetve miközben rádőltem az ágyamra. Eszembe jutott amikor még magáztam Elijaht. Most pedig egy fedél alatt lakunk. - Egy kérdés Elijah: úgye te nem fogsz rám ijeszteni éjjel amikor alszom? Tudod Matt mindig azt csinálta. - mondtam mosolyogva, miközben mutattam, hogy üljön mellém.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 5:48 am

- köszi, semmi gond, persze szívese segítek Elijah uram. - mondta nevetve miközben rádőlt az ágyára. Eszembe jutott, amikor még magáztott. - Egy kérdés Elijah: úgye te nem fogsz rám ijeszteni éjjel amikor alszom? Tudod Matt mindig azt csinálta. - mondta mosolyogva, miközben mutatta, hogy üljek mellé. Leültem majd válaszoltam.
- Nem tudom. Helyzettől függ majd. – kezdtem gonoszan, de elmosolyodtam a végére.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 7:02 am

Leült mellém , majd válaszolt. - Nem tudom. Helyzettől függ majd. - kezdte gonoszan, majd elnevette magát. - Ez nem vicces. - mondtam nevetve, miközben a vállába bokszoltam. Milyen erős válla van gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 8:24 am

- Ez nem vicces. - mondta nevetve és belebokszolt egyet a vállamba.
- Nincs kedved elmenni a Heavenbe? Tudom most jöttünk meg minden de attól visszamehetnénk. - ez kicsit nagyon hülyén hangzott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 11:59 pm

- Nincs kedved elmenni a Heavenbe? Tudom most jöttünk meg minden de attól visszamehetnénk. - kérdezte tőlem kicsit zavarva. - Persze, elmehetünk. - mondtam neki egy biztató mosoly kíséretében. - De nem akarsz először átöltözni? - mutattam a ruhájára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 2:50 am

- Persze, elmehetünk. - mondta egy biztató mosoly kíséretében. - De nem akarsz először átöltözni? - mutatott a ruhámra.
- Hát... ööö... adsz valamit? - kérdeztem kicsit zavartan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 2:52 am

- Hát... ööö... adsz valamit? - kérdezte kicsit zavartan. - Persze, egy pillanat és hozom. - mondtam, majd egy öltönnyel tértem vissza. - Remélem jó lesz. - mondtam miközben átnyújtottam neki a ruhát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 3:03 am

- Persze, egy pillanat és hozom. - mondta, majd egy öltönnyel tért vissza. - Remélem jó lesz. - mondta miközben átnyújtotta nekem a ruhát.
- Köszi. - mondtam mosolyogva majd átmentem a szobámba átöltözni majd vissza. - Na melyen?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 3:07 am

- Köszi. - mondta majd átment a szobájába átöltözni. - Na milyen? - kérdezte mikor visszért. - Nagyon jól áll. - mondtam neki mosolyogva. - Na mehetünk? - kérdeztem tőle izgatottan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 3:15 am

- Nagyon jól áll. - mondta mosolyogva. - Na mehetünk? - kérdezte izgatottan. Olyan volt mint egy 5 éves kislány.
- Hát nem tudom. Esetleg aludhatnánk előtte egyet... - húztam az agyát mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 3:20 am

- Hát nem tudom. Esetleg aludhatnánk előtte egyet... - mondta mosolyogva. Úgy tett mint aki fel akarja húzni az agyam. Én csak nevetve fogtam a párnám és nekidobtam. - Ne húzz fel, mert harapok. - mondtam neki nevetve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 3:27 am

Ő csak nevetve nekem dobta a párnáját.. - Ne húzz fel, mert harapok. - mondta nevetve.
- Gyorsabban futok. - mondtam neki egy gonosz vigyor kíséretében. - De mehetünk. - mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 11:59 pm

- Gyorsabban futok. - mondta egy gonosz vigyor kíséretében. - De mehetünk. - mosolygott rám. - Igen, mehetünk. - bólintottam majd elindultam a nappali felé. Út közben összeszedtem párnámat és visszadobtam az ágyamra. Majd Elijaht megkerülve leszaladtam a lépcsőn. - A nappaliban várlak. - kiabáltam neki vissza nevetve.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 4:00 am

Felállt, az ölébe kapott és felhozott a szobámba. - Hozzak valamit? - kérdezte mikor letett az ágyra. - Nem kell semmi, köszönöm. Viszont maradj itt kérlek. - mondtam neki, majd összekuporodtam az ágyon. Mindig ezt csináltam amikor nem érzetem jól magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 4:17 am

- Nem kell semmi, köszönöm. Viszont maradj itt kérlek. - mondta és összekuporodott az ágyon. Leültem mellé.
- Mi a baj? - kérdeztem aggódva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 4:23 am

Leült mellém. - Mi a baj? - kérdezte aggódva. - Tudod kicsit sok nekem ez az egész. Az egyik nap még egy átlagos lány vagyok, a másik nap kiderül, hogy a Caroline vámpír Elena pedig hasonmás. Te hogy tudsz megbirkózni a problémákkal? - kérdezte tőle, majd meghúztam a kezét, hogy feküdjön mellém.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 4:27 am

- Tudod kicsit sok nekem ez az egész. Az egyik nap még egy átlagos lány vagyok, a másik nap kiderül, hogy a Caroline vámpír Elena pedig hasonmás. Te hogy tudsz megbirkózni a problémákkal? - kérdezte, majd meghúzta a kezem, hogy feküdjek mellé.
- Van rá elég időm. - mondtam miután mellé feküdtem. - Ha el akarod felejteni akkor csak kérned kell. - mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 5:25 am

- Van rá elég időm. - mondta miután mellém feküdt. - Ha el akarod felejteni akkor csak kérned kell. - mondta nekem. - Nem akarom elfelejteni. Ez az egész most már az életem része. Kérdezhetek még pár dolgot? - kérdeztem tőle, miközben odabújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 5:37 am

- Nem akarom elfelejteni. Ez az egész most már az életem része. Kérdezhetek még pár dolgot? - kérdezte majd odabújt hozzám én pedig átöleltem.
- Persze.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 5:43 am

Amikor odabújtam hozzá átölelt. - Persze. - mondta. - Milyen képességeik vannak a vámpíroknak? - kérdeztem kíváncsian. A fejem már nem fájt annyira így kezdtem jobban érezni magam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 5:49 am

- Milyen képességeik vannak a vámpíroknak? -kérdezte kíváncsian.
- Jól látunk, jól hallunk, gyorsak vagyunk és meg tudjuk igézni az embereket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 5:52 am

- Jól látunk, jól hallunk, gyorsak vagyunk és meg tudjuk igézni az embereket. - mondta nekem. - Hogyan működik az az igézés dolog? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicky szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky szobája   Vicky szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vicky szobája
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja
» elijah szobája
» Jeremy szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Donovan Ház-
Ugrás: