Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Jeremy szobája I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Jeremy szobája I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Jeremy szobája I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Jeremy szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Jeremy szobája I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Jeremy szobája I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Jeremy szobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:38 am

A Heavenből Anával egyenesen a mi házunkhoz jöttünk,és itt is egyenesen a szobámba vezettem.Alaposan körül nézett,és megakadt a szeme egy kocsi kori képemen,és azt nézegette.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:46 am

Fel is mentünk.Jeremy mellet elmúlt minden bajom.Elfelejtettem hogy vámpi vagyok és az evvel kapcsolatos problémákat.Tudtam hogy majd el fog jönni az idő amikor el kell mondjam neki,de ez nem most lesz.Felmentünk Jeremyhez.Szép nagy szobája volt.
Jeremy szobája Boys%2Broom
A szemem egy kicsi kori képén akadt meg.Nagyon édes volt.Mellém jött amikor néztem,és megölelte a derekam.Együtt néztük a kepet.
-Nagyon cuki voltal regen.Persze most is.-mondtam majd pedig megcsokoltam.


A hozzászólást Annabelle (ancsi) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 09, 2012 7:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:54 am

-Nagyon cuki voltal regen.Persze most is.-mondta majd megcsókolt.A csók közben az ágy felé húzta,és nem ellenkezett.az ágyhoz érve gyengéden lefektetem,és ott csókoltam tovább.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 11:10 am

Miközben ölelt háttal voltam neki,de lassan meg is fordultam,és úgy csókoltam.A haját túrtam,ami tetszett neki ,mivel mosolygni kezdett.Lassan az ágy felé húzott.Tudtam hogy gyors ez az az iram,de nem bántam,és mivel Jeremy kezdeményezte,tudtam hogy ő sem.Az ágyra döntött.És gyengéden tovább csókolt.Mennyei volt.Lassan fejtettük le magunkról a ruhákat.Először én vettem le a blúzát,és egyre hevesebben csókolóztunk.Fentebb másztunk hogy a fejünk a párnán legyen.Jeremy az én pólóm alá nyúlt,amikor megfogtam a kezét,megálljt parancsolva.
-És Elena?Nincs itthon?-kérdeztem.Jeremy aki csak ,,nem érdekelt” legyintett és tovább folytattuk.Nagy forróság öntött el.Hálát adtam az istennek hogy az éjjel jóllaktam.Talán túlságosan is,igy a vérszomj csak a legcsekéjebb szinten volt jelen.Azt pedig el tudtam folytani.Egyre kevesebb ruha volt rajtunk.Annyira elontott az izgalom,hogy nem is figyeltem semmi masra.Arra sem,amikor Elena eppen ranknyitott es mi eppen hevesen csokoloztunk.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 9:00 am

Egyre közelebb értem a szoba ajtajához,mikor benyitottam.Ott volt Jeremy.Annával.Póló nélkül mindketten.
- Khmm,elnézést a zavarásért,nem tudtam,hogy...társaságod van. - Mondtam furcsálkodva. - Én most lemegyek szerintem Tv-t nézni,kezdődik a sorozatom. - Mondtam,és levonultam.Akkor fogok kiakadni,ha a nálam kisebb tesóm hamarabb lesz "olyan" kapcsolatba,mint én.Pedig ő olyan magányos farkas típus.Ez igazságtalanság.Miközben ezen töprengtem,gyorsan le is értem a nappaliba.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 9:14 am

Egyre kevesebb ruha lett rajtunk.És egyszer csak hangot hallok a szobában.
- Khmm,elnézést a zavarásért,nem tudtam,hogy...társaságod van.-mondta furcsán.- Én most lemegyek szerintem Tv-t nézni,kezdődik a sorozatom.- és megfordul,és kiment a szobából.Kicsit meglepődtem,azon ahogy Elena rám,és Anara nézett.Megcsókoltam,de mikor elmélyültebb lett volna a csók akkor megcsörrent a telefonja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 9:43 am

Elena ránknyitott.Nagyon kinos volt.Befejeztük minden tevékenységünket(mert elment a kedvünk,meg tudva,hogy Elena mindent hall nem volt ugyanolyan)és csak feküdtünk,majd megint csokolozni kezdtunk.Amikor a csokok ujra melyulni kezdtek.Csend volt,amit a telefenonom tört meg.Üzenetet kaptam Carolinetól.Felugrottam,mivel láttam hogy SOS.Választ irtam majd pedig felöltöztem .Szóltem Jer-nek.Persze neki nem tetszett,hogy el kell mennem.Lekisért az ajtóig ahol megláttam Elenát.Éppen TVt nézett.
-Szia,Elena!-szóltam oda neki.Jeremy adott egy utolsó csókot és Carolinehoz siettem.


A hozzászólást Annabelle (ancsi) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 03, 2012 3:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:24 am

Ana Cartől kapott egy SOS SMS-t.Ezért felöltözött,és le kisértem.Nagyon nem tetszett,hogy elmegy.De hát a barátok ilyenek segitenek a másikon. Lementünk a lépcsőn,és hallottuk ahogy Elena éppen Tv-t néz.Ana köszönt neki.Én pedig adtam még neki az ajtóban egy búcsú csókot. I love you
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:50 am

Elena már kicsit megnyugodott,megkérdeztem tőle,hogy Jeremy otthon van-e .Ő bólintott,így felmentem a lépcsőn.A szobája ajtaja előtt megálltam,majd bekopogtam.Miután mondta,hogy nyitva beléptem az ajtón.Féltem nagyon ettől a beszélgetéstől,de meg kell tegyem.Mikor megláttam pillangók repkedtek a gyomromba.
-Szia Jer,mi újság,hogy vagy,rég beszéltünk-próbáltam mosolyogni,de az izgalomtól nehezen ment.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 10:59 am

Valaki kopogott az ajtón,én szóltam,hogy nyitva van.Car lépett be rajta. Csodálkoztam,hogy mi ügyben jár erre.Mármint,hogy hogy jött hozzám.
-Szia Jer,mi újság,hogy vagy,rég beszéltünk.-mondta Car
-Szia Car.Ülj le.Köszi jól vagyok.Te?Pontosabban azóta mióta Anaával láttál nem beszéltünk.És hallottam,hogy a bulin el voltál foglalva valakivel.Megtudhatom,hogy ki a szerencsés?-kivéncsisokdtam
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:13 am

Szia Car.Ülj le.Köszi jól vagyok.Te?Pontosabban azóta mióta Anaával láttál nem beszéltünk.És hallottam,hogy a bulin el voltál foglalva valakivel.Megtudhatom,hogy ki a szerencsés?-kivéncsisokodott
-Hát a buli nem volt a legjobb,volt társaságom,de...-itt elhallgattam,mert nem tudom mit mondjak-de rájöttem,hogy nem ismerem ki is valójában.Jaj Jer annyira hiányoztál,bárcsak nem mentél volna el-minden másképp lenne,de ezt már csak magamban gondoltam,mert ha itt marad,talán nemmegye a barlangba,és nem leszek vámpír,és beválhattam volna neki az érzéseim.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:23 am

-Hát a buli nem volt a legjobb,volt társaságom,de...-itt elhallgatott-de rájöttem,hogy nem ismerem ki is valójában.Jaj Jer annyira hiányoztál,bárcsak nem mentél volna el.
-Akkor ismerd meg.Te is hiányoztál nekem.Csak nem tudtam mit mondjak aztán a csók után neked.HA nem mentem volna el akkor mi lett volna?-kérdeztem tőle- talán lehetett volna valami köztünk?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:31 am

-Akkor ismerd meg.Te is hiányoztál nekem.Csak nem tudtam mit mondjak aztán a csók után neked.HA nem mentem volna el akkor mi lett volna?-kérdezte tőlem- talán lehetett volna valami köztünk?
Meglepett a kérdése.Lesütöttem a fejem,majd miután összeszedtem minden bátorságomat a szemébe néztem
-Ne haragudj a pofon miatt,nem akartam,csak annyira meglepett a csók.Azért lett volna jó ha itt maradsz,mert közben tisztáztam magamban az érzelmeimet,amiket,akartam,hogy tudj.De már nem számít,mert neked itt van Anna,aki nekem a barátnőm...azt hiszem inkább elmegyek.-zavarban voltam,rossz ötlet volt idejönnöm,így fel is álltam az ágyról,ahol eddig ültem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:48 am

-Ne haragudj a pofon miatt,nem akartam,csak annyira meglepett a csók.Azért lett volna jó ha itt maradsz,mert közben tisztáztam magamban az érzelmeimet,amiket,akartam,hogy tudj.De már nem számít,mert neked itt van Anna,aki nekem a barátnőm...azt hiszem inkább elmegyek.-majd felállt.
-Nem haragszom.Szóval ah nem megyek el akkor köztünk lehetett volna valami. Igen én sem bántanám meg semmi pénzért sem Anaát,de nem tudom mit érzek egyikötök iránt sem.-motyogtam
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 11:55 am

-Nem haragszom.Szóval ah nem megyek el akkor köztünk lehetett volna valami. Igen én sem bántanám meg semmi pénzért sem Anaát,de nem tudom mit érzek egyikötök iránt sem.-motyogta
-Az a baj,hogy én már tudom mit érzek,de azt hiszem,hogy jobb ha megyek,nem is kellett volna idejöjjek,nem akarok semmit sem tönkretenni közted és Anna között.Ne is foglalkozz azzal amit mondtam-óh,én hülye,hogy nem tudok egyszer hallgatni,most mindent tönkretettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 12:54 am

-Az a baj,hogy én már tudom mit érzek,de azt hiszem,hogy jobb ha megyek,nem is kellett volna idejöjjek,nem akarok semmit sem tönkretenni közted és Anna között.Ne is foglalkozz azzal amit mondtam.
-Figyelj,nem rontasz el semmit.Mivel én sem tudom mit érzek,de talán tényleg nem kellet volna ide jönnöd.Jobb ha most elmész mielőtt még valami olyat csinálnánk amit megbánunk.-mondtam kicsit szomorúan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 4:03 am

-Igazad van,a legjobb az lesz ha elmegyek-mondtam neki,miközben egyre jobban közelítettem hozzá-nehogy valami,olyat csináljunk amit megbánnánk.-mondtam én is,és mikor már előtte álltam arcon pusziltam,majd megfordultam,és az ajtó felé indultam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 8:00 am

-Hihetetlen vagy...nem tudsz pihenni?Más bármit megadna érte,te pedig visszautasitod.-átkaroltam a nyakát és megcsókoltam.-De menjünk fel.Hosszú volt ez a nap.-mondtam s felsegitettem.Felsétáltunk a lépcsőn s a szobába érve bebújtunk az ágyba.Egymás felé fordultunk.
-Nem tudom,hogy mindenkiről mi a fontos de megpróbálom.Kivel kezdjem?-néztem rá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 8:07 am

-Nekem mindegy kivel kezded,csak kezd el,mert én már senkit sem ismerek ebben a városban lassan.És az az érzésem,hogy róllam már mindenki hallott,csak én nem rólluk....-mondtam kicsit szomorúan,mert már tényleg nem ismerek senkit...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 8:39 am

-Az őszintét megvallva én sem nagyon értem,hogy ők honnan ismernek téged.És,hogy honnan tudnak a gyűrűről.Kicsit megijesztett.De nem engedem,hogy mégegyszer bántsanak....hol is kezdjem?Ugye Katherineről volt szó?Ő Elena valami ősanyja.Katherine vámpir,és viszonya volt Damonnel és Stefannal is egyszerre.Viszont Stefant csak kihsználta éveken keresztül.Most viszont valami Dean gyerekkel jött össze,aki úgy hallottam újdonsült vámpir.Nem mellékes,hogy pont úgy néz ki mint Elena.Még az ikrek sem hasonlitanak náluk jobban.Következő....April.Vörös és mindig Katherineel van.Nállam mindketten idősebbek.Úgy az 500at súrolják.Aztán...van Rebekah,a lakótársam.Ő a legelső vámpirok egyike.Ők 4en vannak most testvérek és ahogy hallottam mindannyian visszatértek.Szóval teljes a Mikaelson család.Kol,Klaus,Rebekah és Elijah.Elijah ő...nagyon erkölcsös és vámpir létére szinte minden vémpirt utál.Vickyvel van együtt.Tegnap tudtam meg,hogy született egy gyerekük.3 hét leforgása alatt.Az ősiek tudnak nemzeni.-megvakartam a tarkóm,mivel ezt a történetet,még mindig képtelen vagyok felfogni.-Ja és Caroline együtt van Klausal...és,hogy ez ne később derüljön ki elmondom most,hogy Klaus volt az első férfi akivel az ittlétem alatt találkoztam,és elcsattant egy csók.De ez szörnyen kinos volt,és mindeketten elfelejtettük már.Semmi jelentősége nem volt,mivel utána nevettünk rajta.
És utóljára hagytam Bonniet.Őt igazából én nem ismerem,csak most hallottam,hogy boszorkány.Ami,nekem jó hir ...mivel,ezt neked még nem mondtam,de én azért tértem vissza,hogy anyámat kimentsem.150 éve itt a városban,vámpirvadászat volt.Anyámat is elkapták,és egy kriptába zárták 25 másikkal.Sajnos ez egy ősi varázslattal van megkötve,amihez mi kell?Na mi? Hát boszorkány.Igy nagyon szeretnék beszélni a kis boszival.Csak meg vagyok róla győződve,hogy nem fog egyhamar beleegyezni,mivel ők a legfurább teremtmények.Semmi sem tetszik nekik,és utálják a vámpirokat,mivel állitásuk szerint mi mindig belekevertük őket a dolgainkba.De ez persze nem igaz....vagyis eddig nem volt.Most viszont szükségem van rá.-elhallgattam.
Esetleg több kérdés?-láttam amint Jeremy szemei egyre jobban kerekedtek.S a végére szerintem,csak próbálta felfogni az információkat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 8:49 am

-Köszi eszt a sok infót.Remélem felfogtam amit mondtál...-nevettem-Ahogy Bonniet ismerem nem akar majd segiteni,de elősször.De a végén úgy is fog. Mivel nagyon jó fej.Mondjuk már rég nem beszéltünk,de gondolom,hogy ha egy régi barát kéri meg akkor fog segiteni.-és megcsókoltam Annát....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 9:20 am

-Te jó ötletnek tartod? Olyan fura,hogy mindenki igenel.-mosolyogtam-Ha nem lenne bent anyám,eszembe sem jutna ez a butaság.Senki nem gondol bele,hogy 26 szomjas vámpir van odabent.Ha kijönnének,az is elég vérontást jelentene,de a bosszú a legédesebb.És vámpiroknál minden érzelem felfokozódik.Amikor dühös vagy,nagyon dühös vagy.,,Amikor fáj,igazán fáj,de ha szeretsz...”Nagyon szeretsz...-mondtam.Arcát a kezembe fogtam,s a mély barna szemébe néztem,majd én is visszacsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 8:31 am

-De nem csak anyukádat akarod ki engedni?Akkor a többi miért jönne ki?- kérdeztem,bár lehet kicsit furán hangzott,de nekem még nagyon új ez az egész.- Bocsi,hogy igy mondom,de nekem még új ez az egész.-mondtam mosolyogva,de Anna kicsit furán nézett rám....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 8:43 am

-Nem is tudom...Olyan régóta tervezem ezt az egészet,hogy már nem tudom hol lenne az eleje,és hol a vége.Én nem szeretném kiszabaditani a többi vampirt,de én odabent soha nem jártam,és bevallom őszintén ....félek.-mondtam,s mellé bújtam,majd szorosan megoleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 8:48 am

-Jajj ne félj,bemegyek veled ha kell.-mondtam,és még szorosabban megöleltem,mint Ő engem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jeremy szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeremy szobája   Jeremy szobája I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jeremy szobája
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vicky szobája
» elijah szobája
» Bekah szobája
» Annabelle szobaja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Gilbert ház-
Ugrás: