Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Az utca  a haz elott I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Az utca  a haz elott I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Az utca  a haz elott I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Az utca  a haz elott I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Az utca  a haz elott I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Az utca  a haz elott I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Az utca  a haz elott I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Az utca a haz elott

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 10:30 am

Az utca  a haz elott 6526109_3f06a47838a3dca09cd5e5ef3ae42033_m


A hozzászólást Annabelle (ancsi) összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 25, 2012 3:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 10:31 am

Rohamosan indultunk útnak.Ő kicsivel előrébb volt.Valószinű azért mert tiszta embervérrel táplálkozik.Egy sötét utcába értünk ahova nem világitott be semmi.Én láttam egy szegény hajlektalant akinek talán a halál is jobb sors lenne.Igy probaltam nyugtatni magam a bűntudat ellen.
-Talán jó lesz!-mondtam halkan.
Rebekah tiltakozott azt mondta ő örömét szeretné lelni a vadászatban és nem csak simán lecsapni rá.Igy szúrtunk ki egy védtelen szerelmespárt akik lassan sétálgattak.Rájukijsztettünk …és picit játszadoztunk velük mint macska az egérrel.Majd Rebekah egy hirtelen mozdulattal átharapta a fiú torkát,és engem is erre buzditott.Nem akartam reklámozni a gyengeségem igy beleharaptam de engedtem hogy fele kicsorduljon.Én nem igy eszem.Bekah csodálkozva nézett,és azt mondta:
-Elpazarlod a drága ételt!
Pont akkor ment el mellettünk egy cirmos.Mivel pont annyit ettem hogy még férjen valami más is,letámadtam.Ezt mondva:
-Még éhes maradtam,földről pedig nem eszem!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy:    Az utca  a haz elott I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 10:36 am

Furcsa volt ez a vadászat. Anna a fele édes vért elpazarolta majd egy aranyos cicát megtámadott. Szegény cica. Elkezdtem egy kicsit gyanakodni. Miután végzett a cicussal odafordultam hozzá.
- Ez most nagyon jól esett! - mosolyogtam véres szájjal. - Na megyünk megnézni a lakást? - kérdeztem és letöröltem a vért a szám körül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 9:12 am

Picit feldúltan tipegtem hazafelé,nem is nagyon figyeltem az utat.Azon töprngetm hogy Katherine vajon mit fog válaszolni és hogy tényleg cuki kis vápirgyűlés lett ide a városba. Nem is vettem észre hogy velem szembe jön valaki.Ő is eppen a telefonján dolgozott valamit.Igyhát figyelmetlenség.....és buff.Egymásba mentünk.Az ő kezéből kiborult a táska.Akkor figyeltem fel rá hogy egy gyönyorű kis szőke lánnyal állok szemben.Kis cicababának tűnt.
-Bocsánat,bocsánat.Figyelmetlen voltam.-sajnálkoztam neki.Már vártam a reakcióját,hogy mikor veri a fejembe a legközelebb levő követ.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 10:22 am

Elindultam sétálni.Magam se tudom merre,csak mentem,miközben a telefonomat babráltam és egyszer csak valakinek nekimentem.Észre sem vettem,hogy jön velem szembe valaki.A táskám leesett a földre.Mikor feltekintettem,láttam,hogy egy sötétbarna hajú,fiatal,csinos lánnyal ütköztem.Még nem láttam erre fele.-Bocsánat,bocsánat.Figyelmetlen voltam.-mondta sajnálkozva és láttam,hogy tényleg komolyan gondolta.-Semmi gond,én is figyelmetlen voltam,nem az utat figyeltem.Amúgy Caroline vagyok,örülök,hogy megismertelek-mondtam mosolyogva.-Még új vagy mert nem láttalak még erre.-
A lány Annának hívták és tényleg új volt még a városban.Nagyon kedvesnek tűnt.Mondta,hogy mennie kell,de előtte még számot cseréltünk.Ezután még sétáltam egy kicsit,arra gondolva,hogy milyen sok új lakó érkezett a városba.Közben megfordultam és hazafele vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:37 am

Nagy meglepetésemre semmi kődobálás nem történt,tök kedvesen szólt vissza és mondta hogy semmi baj mert ő is figyelmetlen volt.Azt mondta hogy Carolinenak hvják.
-Gyönyürű név.Caroline.Én Anna vagyok.
Kérdésszerűen kijelentette hogy új vagyok errfelé.Én pedig helyeslően bólintottam.Látszott hogy tudja hogy mit akar és hogy talpraesett.
Rövid beszélgetés után elhatároztuk hogy elmegyünk még ismerkedni a Haevenbe,csakhogy csörgött a telefonom.Bekah hivott és kérdezte hogy hol vagyok,mert megy el otthonról.Nem találta a kulcsát.Igy haza kellett mennem.Elbúcsúztam az újdonsült ,,utcán összefutós” havernőmmel,de előtte még telefonszámot cseréltünk.
Megbeszéltük hogy még felhivjuk egymást.
Elégedetten mentem hazafelé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 8:37 am

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 10:04 am

Tudta.Érezte a jelenlétüket.Biztos ez is valami ősi képesség,mert én erre nem vagyok képes,csak ha szemtől szembe vagyok velük és a szivverésüket hallgatom.
Mondta,hogy nincs okunk félni.
-Ja...neked nincs-mosolyogtam.-Végülis ősi vagy,de a családodon kivül nállam idősebb Katherine és April.Ők is a városban vannak.Biztos találkozunk velük.-Csak beszéltem,és és beszéltem,amikor Bekah a kezét előmbe tette és megállitott.Egy kislány ment el előttünk.Hirtelen azt hittem azt akarja,hogy őt támadjuk meg.De nem....ez valami más lehetett,mivel töprengeni kezdett.
-Bekah mi történt?Mi a baj?-kérdeztem aggódva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy:    Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 10:17 am

Hallottam Anna hangját. Hallottam ahogya kislány szíve gyorsan dobog a félelemtől. Egy mp múlva már nem hallottam mást csak azokat a hangokat amik az emlékembe voltak.
*Emlék kép*
8 éves voltam. Az utcák már akkor sem voltak biztonságosak főként este. A farkasok és egyéb teremtmények leselkedtek áldozatokra. Remegtem. Félem nem élem túl. Megláttam egy alakot az utca végén. Megijedtem. Elkezdtem futni. Ekkor kiabálni kezdet. MEghallottam a hangját. Annál inkább futottam, be az erdőbe.
Belebotlottam valakibe. Felpillantottam.

Ekkor a kép megszakadt. Visszatértem a való világba.Elindultam a kislányfelé. szépen lssan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 10:22 am

Nagyon megijedtem.Nem tudtam mi történt Rebekahval.Folyton hozzá beszéltem,de nem válaszolt.Úgy tűnt kizárt mindent,a jelenből.Csak mereven nézett előre,majd pedig megmozdult.Nem tudtam mit akar.A kislányhoz ment.Én csak néztem,hogy mi lesz a folytatás…


A hozzászólást Annabelle (ancsi) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 25, 2012 6:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy:    Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 10:27 am

Igaz gonosz vagyok. De vannak pillanataim amikor félre rakom a kemény szilárd nő maszkot. Rámnézett. Kék szemében látni lehetett, hogy fél. Remegett. Felé nyújtottam a kezem. És halkan, kedvesen suttogtam hozzá.
-Szia! - mosolyogtam. Hátra lépett egyet. - Ne Félj nem bántalak! A nevem Rebekah. És a tiéd? - mosolyogva vártam a választ és a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 10:32 am

A kislány szive eddig is gyorsan vert,de amikor Rebekah mellé ment csak méggyorsabban kalapált.Felé nyújtott kézzel Rebekah bemutatkozott.A lány felt,de válaszolt neki.Én csendben figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy:    Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 10:40 am

-A.. A... Amber vagyok. - válaszolt még mndig remegve.
- Szia Amber! Mit keresel kinn ilyenkor? Egyedül? - (már sötét volt). - Hol vanak a szüleid?
- Én ... nem tudom , hogy hol vannak. - mondta és lehajotta a fejét.
- Megtaláljuk őket, de neked most pihenned kéne. Holnap délelőtt megkeressük a szüleidet. Jó? - kérdeztem és megfogta a kezemet. Hátrapillantottam Annára. Csak figyelt minket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 10:51 am

A kislány bemutatkozott.Azért volt megijedve mivel nem találta a szüleit.Észre sem vettem hogy tényleg sötét van,csak amikor Rebekah mondta.Röpült az idő.Bekah felajánlotta a kislánynak,hogy legyen velünk,és holnap megkeressük a szüleit,majd pedig rám nézett.
-Persze-bólintottam-de…biztos a szülei is keresik és aggódnak miatta.Nem lenne job ötlet hazavinni most?….akárhol is legyen az,Nehogy reggel a rendőrséggel a nyakunkon ébredjünk.-közben a guggoló Rebekahra és a kis Amberre néztem,mivel igy hivták a kislányt.Olyan egyfomák voltak.Mindkettejüknek égbe nyúlóan kék szemük volt,és dús vállra omló szőke hajuk.Aki nem ismerné őket,testvéreknek,vagy még anya lányának is nézhti őket.-De…biztos te is fáradt vagy már ugye? -léptem a kislány elé-Szeretnél te is nállunk aludni ma éjjel?Amúgy Anna vagyok.-mosolyogtam rá bztatóan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy:    Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 10:57 am

A kislány nagyon fáradtan nézett ki. Anna bemutatkozott.
- Szerintem jobb ha most kipiheni magát. Korán reggel bemegyek a rendőrségre és megkérdezzük jelentették-e az eltünését. - felvettem a kislányt. - Indulhatunk haza?-kérdeztem Annától.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 11:01 am

Tényleg fáradtnak tűnt.
-Indulhatunk?-kérdezte Rebekah,és felvette az ölébe a kicsit.
-Persze,de előbb még elugrom a boltba,venni valami vacsorát neki,mert gondolom nem azt eszi amit mi.-viccelődtem.A zsebembe nyúltam-Tessék a kulcs.10 perc és én is otthon vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 3:45 am

-Jólvan,de igérd meg,hogy nem bánkódsz többé Caroline miatt.Rendes srác vagy.Ha akarsz jobbat is találsz.Ja,és nem akarsz többé olyan baromságot csinálni,mint a tegnap akartál! Szóval a karó tabu.Okés?-mosolyogtam,s észre sem vettem,hogy már haza is érkeztünk.Felmentünk a lépcsőn és az ajtó előtt megálltunk.-Hát itt lakom.-mondtam s keresztbe tettem a kezem,mert még mindig borzongtam.Stefanra néztem aki meg rám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 3:49 am

-Jólvan,de igérd meg,hogy nem bánkódsz többé Caroline miatt.Rendes srác vagy.Ha akarsz jobbat is találsz.Ja,és nem akarsz többé olyan baromságot csinálni,mint a tegnap akartál! Szóval a karó tabu.Okés?-mosolygott,s észre se vettem,hogy már meg is érkeztünk.Felmentünk a lépcsőn és az ajtó előtt megálltunk.-Hát itt lakom.-mondta s keresztbe tette a kezét.Rám nézett és én is őt néztem.
-Megígérem,hogy többet nem fogok ilyet csinálni.-mondtam és megcsókoltam.Egy ideig csókolóztunk és mikor ajkaink elváltak megöleltem.
-Szia Anna.-mondtam és vámpírgyorsasággal hazafelé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 3:56 am

-Megígérem,hogy többet nem fogok ilyet csinálni.-mondta és megcsókolt.Majd pedig,megölelt.
-Szia Anna.-mondta.S elment haza.
A csókra nem számitottam,csak egy esetleges ölelésre,igy kicsit meglepődtem.Jó alaposan körülnéztem,hogy nem-e látott meg valaki,majd pedig bementem a házba.
Lezárva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 8:02 am

A tegnap este Elenával elég érdekesre sikeredet.Délelőtt gondoltam elmegyek Annához,mert beszélnem kell vele és így lerázni sem tud.Még mindig haragszik rám.Reméltem,hogy itthon lesz.Épp kopogni akartam amikor kinyílt az ajtó és ott állt Anna és Rebekah.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy:    Az utca  a haz elott I_icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 8:05 am

-Indulhatunk? - kérdezte Anna.
- Egy pillanat! - felpattantam és
vámpírgyorsasággal átöltöztem majd le mentem. - Mostmár indulhatunk!-
amikor kinyitottuk az ajtót Caroline ott állt.
-Szia! Rebekah vagyok! Hivatalosan még nem nagyon találkoztunk! vagy igen? - nyújtottam felé a kezemet és kérdően néztem rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az utca  a haz elott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utca a haz elott   Az utca  a haz elott I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az utca a haz elott
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utca 2
» Egy másik utca
» Salvatore panzió előtti utca
» Katherine és April háza előtti utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Rebekah-Annabelle Ház-
Ugrás: