Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Egy másik utca  I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Egy másik utca  I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Egy másik utca  I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Egy másik utca  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Egy másik utca  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Egy másik utca  I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Egy másik utca  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Egy másik utca  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Egy másik utca  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Egy másik utca

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:21 am

Gondoltátok,hogy nem csak egy utca van,ugye? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:24 am

Kiértem a Heavenből sikeresen az utcára,ahol szerencsére még nem nagyon sikerült elesnem.Már vagy 10 perce botorkáltam,de rájöttem,hogy csak 2 métert haladtam előrébb.
- Hosszú éjszakának nézünk elébe. - Mondtam,és nekitámaszkodtam az oszlopnak pihenésképpen,nehogy a végén elessek.Mögöttem lépteket hallottam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:41 am

Próbáltam gyors léptekkel menni,hogy utulérjem Elenát,nehogy baja essen,de rájöttem,hogy nekem se megy olyan könnyen a járás,de azért tudtam menni. Nem jutottam még meszire,amikor megpillantottam Elenát düllöngőzve,alig állt a lábán,gyorsan átkaroltam.
-Gyere Elena,most szépen hazamegyünk hozzánk,mert én közzelebb lakom. Csak arra kérlek ne hányj le.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 7:46 am

Mint kiderült,Caroline volt az,aki a hátam mögött jött,és mikor majdnem elestem,gyorsan elkapott.
- "Gyere Elena,most szépen hazamegyünk hozzánk,mert én közzelebb lakom. Csak arra kérlek ne hányj le." - mondta nekem.
- Csak nem foglak,nem va...vagyok az a háányós fajta. - Mondtam,és elindultunk a háza felé.Néha-néha majdnem elestünk,de végül sikerült megérkeznünk Car házáig.

LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 8:35 am

Elég sok idő kellett,míg normálisan el tudtam készülni,de végül úgy éreztem,hogy elég jól nézek ki.Felvettem egy könnyed pánt nélküli fehér ruhát és egy hozzá illő fehér bokacsizmát.Próbáltam minden erőmet előszedni,hogy magabiztosnak tűnjek.Kicsit őrült gondolat,hogy elindulok megkeresni egy pasit,akit szinte nem is ismerek,de már rég csináltam őrültséget,na jó tegnap berúgtam kicsit,de az más volt.Ilyet,hogy megszerezzek magamnak egy pasit,akit kiszemeltem már rég csináltam.Elindultam az utcán,gondoltam elmegyek a Heavenbe,hátha valaki tudja,hol lakik az én jóképű idegenem,Klaus.Már fél úton jártam,amikor láttam,hogy valaki jön az egyik mellékutcából.Nem akartam hinni a szememnek,Klaus volt az.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 8:44 am

Gondoltam elviszem sétálni a kutyust.raktam egy pórázt a nyakára és elindultunk csak úgy, valamerre. Az út végén Caroline-t pillantottam meg. Egy fehér ruhában volt, csak úgy világított az éj sötétjében. -Szia Car.-Mondtam majd dobtam egy mosolyt és szóltam Marleynak hogy lassítson.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 8:50 am

Szia Klaus,nem hittem volna,hogy pont itt találkozunk...De aranyos kutyusod van,mi a neve?-kérdeztem az édes kutya láttán,miközben lehajoltam megsimogatni-Bocsi,hogy tegnap olyan hirtelen leléptem,csak aggódtam Elena miatt,mert olyan hirtelen ment el és nagyon be volt rúgva.Ja és azt is sajnálom,hogy engem is így kellett látnod,nem vagyok az a piálós fajta,csak nagyon összejöttek a dolgok és kellett egy kis lazítás-szabadkoztam-igazából nagyon szégyelltem magam előtte-biztos meg lehet rólam a véleményed-észrevettem,hogy már megint sokat beszélek,ezért inkább elhallgattam.De annyira hihetetlen volt,hogy pont őt akartam megkeresni és erre szembetalálom magam vele az utcán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:39 am

Szia Klaus,nem hittem volna,hogy pont itt találkozunk...De aranyos kutyusod van,mi a neve?-kérdezte az édes kutya láttán,miközben lehajolt megsimogatni- Marley!-Vágtam rá egy mosoly kíséretében.-Bocsi,hogy tegnap olyan hirtelen leléptem,csak aggódtam Elena miatt,mert olyan hirtelen ment el és nagyon be volt rúgva.Ja és azt is sajnálom,hogy engem is így kellett látnod,nem vagyok az a piálós fajta,csak nagyon összejöttek a dolgok és kellett egy kis lazítás,biztos meg lehet rólam a véleményed-Mondta kicsit elkeseredve.- Nincs rólad rossz véleményem, és megértem hogy Elena után mentél. Tudod ma már meglátogatott. Persze Damon kíséretében.- Láttam, hogy az arca kicsit felderül.Javasoltam hogy üljünk le egy padra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 9:55 am

- Marley!-Vágta rá egy mosoly kíséretében.-- Nincs rólad rossz véleményem, és megértem hogy Elena után mentél. Tudod ma már meglátogatott. Persze Damon kíséretében.-
Megnyugodtam,hogy legalább nincs rossz véleménnyel rólam,de nagyon furcsálltam,hogy Elena nála volt és pont Damon-nel,akitől nem is akart semmit.Nem értettem mi lehet,de majd megkérdezem Elenától.Klaus javasolta,hogy üljünk le egy padra.
-A múltkor mondtad,hogy a családodat keresed ,akkor laknak itt rokonaid?-kérdeztem tőle-Na jó ez hülye kérdés volt,ha már a családját keresi itt,biztos hogy itt is laknak.Kissé zavarban voltam,pedig nem szoktam,mindig magabiztosan beszélgetik a fiúkkal is.Úgy látszik Klaus más volt,vele máshogy is éreztem magam.Hirtelen megcsörrent a telefonom,anyám volt az,nem szokott hívni csak ha kell neki valami.Most is azért hívott,hogy menjek haza,mert kikészítette a listát a bevásárláshoz.Jellemző,ha otthon is van mindig csak akkor amikor én nem,vagy már alszok.Sajnáltam,hogy ott kellett hagyjam Klaust.
-Ne haragudj,anyám volt,haza kell menjek.-mondtam szomorúan-Remélem még fogunk találkozni és örülök,hogy összefutottunk,megadom a számom és ha van kedved felhívhatsz-mondtam egy széles mosoly kíséretében-.Szia-elköszöntem,miközben egy hirtelen ötlettől vezérelve arcon pusziltam.Láttam,hogy meglepődött kicsit,de én csak rámosolyogtam és elindultam haza.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 9:23 am

-Indulhatunk?-kérdezte Bekah.Láttam,rajta hogy sajnálja hogy már haza kell vinni,viszont ő is egyre türelmetlenebb volt.
-Igen indulhatunk.-Elvettem a kabátokat.Én az enyémet magamra vettem,az Amberét pedig odaadtam neki.
-Majd ha fázol vedd fel.Mondtam neki.
El is mentünk.Olyan negyed óra alatt,ott voltunk a rendőrségen.Amber szülei türelmelenül ültek a székeken.Amber odaszaladt hozzá,és sirva fakadt.
-Anya,apa…!-kiáltotta.Nagyon megható volt.Amber elmondta,hogy nem még találta meg őket miután a Wcre ment,és hogy mi vittük haza,hogy pihenjen.
Rebekahval mi is odasétáltunk és bemutatkoztunk.Amber szülei nagyon hálásak voltak,és mindkettőnket szorosan megöleltek és megköszönték mindazt amit tettünk.
Rebekah egyre rosszabbul volt,és sápadt.
-Igazán nincs mit.Mi örülünk,hogy egy ilyen csodás kislányra vigyázhattunk.-mondtam mosolyogva,majd Bekahhoz furdultam.-Mehetünk?-dörzsöltem meg a hasam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy:    Egy másik utca  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 9:50 am

-Persze! Viszontlátásra!- fogtam kezet Amber szüleivel. - Szia Amber - guggoltam le hozzá.
- Szia Bekah! - ölelt meg. Odament Annához is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 10:01 am

Amber utóljára megölelt minket majd kimentünk.Bekah gyorsra vette az iramot.Az egyik eldugott zsákutcában ott állt egy fiú.Rebekah rátámadt,és mohón kezdte nyelni a fiú csörgedező vérét.Ekkor jött egy lány.Gondolom itt beszélték meg a találkozót.Nagyon megijedt és sikitani kezdett amikor meglátta Rebekaht.Én elejébe szaladtam,és befogtam a száját.Letámadtam.Nem voltam annyira éhes,csak Bekaht nézve én is megkivántam.Ittam belőle amennyi jólesett és ameddig elgyengült,majd pedig felsértettem a csuklóm és a szájához tettem.Mikor a sebei begyógyultak elejébe álltam s mélyen a szemébe néztem.
-Nem láttál itt semmit.Nem tudod mi történt.Most pedig hazamész és mindent elfejetesz-igéztem meg.Rebekah még mindig a fiút csapolta.Odaszóltam hozzá:
-Nem kéne megölni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy:    Egy másik utca  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 10:12 am

- Akkor intézkedj! Ha megölöm le lesz róla a gond - mosolyogtam véres szájjal. Elengedtem a fiút aki még élt az a földre rogyott majd vámpírgyorsasággal kerestem egy másik áldozatot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 10:37 am

Rebekah elengedte a fiút.Még élt,viszont alig.Újra felsértettem a csuklóm mivel,az előbbi már begyógyult,és a aszájához emeltem.A fiú tiltakozott de ivott.2percig mozdulatlanul hevert a földön,majd pedig felült.Ugyanazt a módszert alkalmaztam nálla is mint a barátnőjénél,akit Rebekah éppen utólért és visszahozta az eldugott utcába.Most őt ette félholtra.Miután Rebekah jóllakot,én takaritottam.Memóriát és sebhelyeket.Ezek után a Haevenbe mentünk.
Lezarva
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy másik utca  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy másik utca    Egy másik utca  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy másik utca
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utca 2
» Az utca a haz elott
» Salvatore panzió előtti utca
» Katherine és April háza előtti utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Utcák-
Ugrás: