Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Utca 2      I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Utca 2      I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Utca 2      I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Utca 2      I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Utca 2      I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Utca 2      I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Utca 2      I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Utca 2      I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Utca 2      I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Utca 2

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 7:27 am

Smile
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 7:44 am

Gondolkodni akartam, így megint elmentem sétálni. Mostanság egyre többször teszem ezt ha magányra vágyom. Dean-t mindennél jobban szeretem és nagyon jó vele, Damon-al a kapcsolatom, hát egészen érdekesre alakult, majd beszélnem kell vele. April-el mostanság keveset vagyok, de akkor is ő a legjobb barátnőm. Erről jutott eszembe Vicky az egyetlen emberi barátnőm, őt milyen régen láttam és beszéltem vele. Ő és a kis Daniel-t is. Ráfordultam egy második utcára, amin előbb Vickyékhez értem. Amikor szemben találtam magam Elijahal aki mellett egy egy éves kisbaba totyogott mellette. Sötétbarna haja volt és barnás zöld szeme, csak nem ő Daniel? Vámpírgyorsasággal eléjük értem és köszöntem.
- Sziasztok! Te vagy Daniel? - kérdeztem a kicsihez intézve a szavaimat, persze tudtam nem ő fog válaszolni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 8:11 am

Gondoltam elmehetnénk sétálni egyet. Felmentem Danielnek egy kabátért és mire leértem ő állt.
- Erről miért nem szóltál? - kérdeztem bár tudtam, hogy nem fog válaszolni csak nevetett. Ráadtam a kabátot. - Na gyere. - mondtam és megfogtam a kezét, majd elindultunk. Az egyik utcán Katherina vámpírgyorsasággal elénk jött.
- Sziasztok! Te vagy Daniel? - kérdezte a kicsihez intézve a szavait amit nem értettem, hisz nem tud beszélni...
- Igen. - mondta. Nagyon meglepődtem. Eddig sohasem szólalt még meg.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 8:16 am

- Igen. - mondta a kicsi. Nagyon meglepődtem.
- Istenem! Hát te beszélsz? - kérdeztem még mindig a babától, hátha mondd még valamit, majd Elijah felé fordultam.
- Te hallottad már? - kérdeztem még mindig meglepődötten.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 8:41 am

- Istenem! Hát te beszélsz? - kérdezte még mindig, majd felém fordult.
- Te hallottad már? - kérdezte meglepődötten.
- Nem. Eddig csak nevetett. Na ki vele mit tudsz még. - mondtam Danielnek de megrázta a fejét. - Kapsz ajándékot. - próbáltam zsarolni ami be is jött. Megkerült minket Katherine-nel. Lassabban mint egy "rendes" vámpír de gyorsabban mint egy ember. - Nemsoká kiderül, hogy mindent tud. - mondtam Katherine-nek.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 8:52 am

- Nem. Eddig csak nevetett. Na ki vele mit tudsz még. - mondta Danielnek de megrázta a fejét. - Kapsz ajándékot. - próbálta zsarolni ami be is jött. Megkerült minket Elijah-al. Lassabban mint egy "rendes" vámpír de gyorsabban mint egy ember. - Nemsoká kiderül, hogy mindent tud. - mondta nekem.
- Daniel kicsim kérlek mondj még valamit. - mondtam neki miközben leguggoltam hozzá. Mire ő csak megrázta a fejét, kinevetett majd bocsánatkérően megölelt.
- Na kérlek. Kapsz tőlem egy kis apróságot! - mondtam neki, még mindig unszolva a beszédre. Végül beadta a derekát és megkérdezte: - Mit? - a hangja olyan édes volt és vékony. Elnevettem magam, és Elijah-ra néztem. - Kaphat tőlem egy kis emberi vért? - kérdeztem inkább az apjától először.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 9:10 am

- Daniel kicsim kérlek mondj még valamit. - mondta neki miközben leguggolt hozzá. Mire ő csak megrázta a fejét, kinevette majd bocsánatkérően megölelte.
- Na kérlek. Kapsz tőlem egy kis apróságot! - mondta neki, még mindig unszolva a beszédre. Végül beadta a derekát és megkérdezte: - Mit? - Katherine elnevette magát, és rám nézett. - Kaphat tőlem egy kis emberi vért? - kérdezte. Elmosolyodtam azon, hogy az engedélyem kéri. Ritka az ilyen pillanat. Sőt... Eddig szerintem nem is volt ilyen.
- Igen. - mondtam még mindig mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 9:27 am

Tetszett neki, hogy engedélyt kértem és elmosolyodott. - Igen. - mondta még mindig mosolyogva.
Elővettem egy kis üvegcsét ami friss emberi vért tartalmazott. Sosem értettem miért hordtam ezt magamnál, de most éppen hasznát vettem. - Tessék drágám, kóstold meg, hogy ízlik-e. - mondtam neki miközben felé nyújtottam. Ő erre kikapta a kezemből és mohó kortyokkal kiitta, majd vissza adta nekem, a már üres üveget. - Azt hiszem, egy eléggé falánk kis vámpírral van dolgunk. - nevettem közben. Aztán felvettem az ölembe. Elijah is elnevette magát és megsimogatta kisfiú buksiját. - Akartam már kérdezni, Vicky hogy van? - kérdeztem Elijahtól egy kis idő után.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 11:45 pm

Elővett egy kis üvegcsét ami friss emberi vért tartalmazott. Nem értettem miért hordja ezt magánál. - Tessék drágám, kóstold meg, hogy ízlik-e. - mondta neki miközben felé nyújtotta. Ő erre kikapta a kezéből és mohó kortyokkal kiitta, majd vissza adta neki, a már üres üveget. - Azt hiszem, egy eléggé falánk kis vámpírral van dolgunk. - nevetett közben. Aztán felvette az ölébe. Én is elnevettem magam és megsimogattam Daniel buksiját. - Akartam már kérdezni, Vicky hogy van? - kérdezte egy kis idő után.
- Nem tudom. Elutazott. De valószínűleg jól van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 11:55 pm

Hazafelé menet megláttam az egyik utcán egy férfit, egy nőt és egy gyereket. Nem tudtam kivenni kik ők ezért közelebb mentem hozzájuk. Akkor láttam meg, hogy Elijah, Kath és ...Daniel? De hisz amikor elmentem még csecsemő volt. Odarohantam hozzájuk, majd viccesen befogtam Elijah szemét pedig tudtam hogy észrevett. - Sziasztok. Hiányoztam? - kérdeztem mosolyogva miközben elengedtem elijah szemét és megcsókoltam. Majd miután elváltunk egymástól Daniel felé fordultam. - Szia kicsim. megismersz még? - kérdeztem kicsit félve, bár tudtam hogy nem válaszol. Odamentem és megöleltem Kathtel együtt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 12:05 am

- Nem tudom. Elutazott. De valószínűleg jól van. - mondta Elijah. Éppen kérdezni akartam miért, mi történt amikor megláttam. Odarohant hozzánk, majd viccesen befogta Elijah szemét pedig tudta hogy észrevettük. - Sziasztok. Hiányoztam? - kérdezte mosolyogva miközben elengedte Elijah szemét és megcsókolta. Majd miután elváltak egymástól Daniel felé fordult. - Szia kicsim. megismersz még? - kérdezte kicsit félve, ő úgy tudtanem fog válaszolni. Odajött és megölelt minket.
- Mami! - mondta a kicsi mire VIcky ledermedt. Nem tehettem róla mosolyra húzódott a szám. - Szia Vicky, jó újra látni. Azt hiszem sok beszélni valótok van, szóval én most inkább megyek is. - mondtam nekik miközben átadtam Elijah-nak Danielt. - Szia pici! Majd később még meglátogatlak és kapsz tőlem megint ajándékot. - közben puszit adtam neki aztán Vickynek is. - Sziasztok! - intettem még egyet aztán vámpírgyorsasággal elmentem haza.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 12:20 am

Vicky odarohant hozzánk, majd viccesen befogta a szemem pedig tudta hogy észrevettük. - Sziasztok. Hiányoztam? - kérdezte mosolyogva miközben elengedte a szemem és megcsókolt. Majd miután elváltunk egymástól Daniel felé fordult. - Szia kicsim. megismersz még? - kérdezte kicsit félve, ő úgy tudta nem fog válaszolni. Odament és megölelte őket.
- Mami! - mondta a kicsi mire VIcky ledermedt. Katherine és én is elmosolyodtunk.
- Szia Vicky, jó újra látni. Azt hiszem sok beszélni valótok van, szóval én most inkább megyek is. - mondta miközben átadta nekem Danielt. - Szia pici! Majd később még meglátogatlak és kapsz tőlem megint ajándékot. - közben puszit adott neki aztán Vickynek is. - Sziasztok! - intett még egyet aztán vámpírgyorsasággal elment.
- Igen hiányoztál. - mondtam és megcsókoltam. - Nos, gondolom rájöttél hogy egy pár dologról lemaradtál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 12:31 am

- Mami! - mondta a kicsi mire én ledermedtem. Katherine és Elijah is elmosolyodtak. - Szia Vicky, jó újra látni. Azt hiszem sok beszélni valótok van, szóval én most inkább megyek is. - mondta miközben átadta Elijahnak Danielt. - Szia pici! Majd később még meglátogatlak és kapsz tőlem megint ajándékot. - közben puszit adott neki aztán nekem is. - Sziasztok! - intett még egyet aztán vámpírgyorsasággal elment.- Igen hiányoztál. - mondta Elijah és megcsókolt. - Nos, gondolom rájöttél hogy egy pár dologról lemaradtál. - mondta. - Igen rájöttem. És mikről maradtam le? - kérdeztem még mindig döbbentem miközben átvettem Elijahtól Danielt. Olyan nagy volt már. Megbántam, hogy elmentem mert nem láthattam ahogy Daniel nő.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 4:21 am

- Igen rájöttem. És mikről maradtam le? - kérdezte még mindig döbbentem miközben átvette Danielt.
- Tud járni, beszélni és futni. Eddig ennyit mutatott meg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 4:27 am

- Tud járni, beszélni és futni. Eddig ennyit mutatott meg. - mondta Elijah. - Oh. Ügyes vagy. - mondtam mosolyogva, majd adtam Daniel fejére egy puszit. Ő viszonzás képen adott egy puszit az arcomra. - Megmutatod nekem milyen ügyesen tudsz futni? - kérdeztem. - Igen. - mondta nevetve. Letettem. Ő gyorsan megkerült minket. alig bírtam követni a szememmel. Gyorsabban futott mint én de lassabb volt mint Elijah. Elkezdtem nevetni, miközben egy könycsepp folyt végig az arcomon. - Nagyon ügyes vagy kicsim. - mondtam könnyes szemmel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 4:33 am

- Oh. Ügyes vagy. - mondta mosolyogva, majd adott Daniel fejére egy puszit. Ő viszonzás képen adott egy puszit az arcára. - Megmutatod nekem milyen ügyesen tudsz futni? - kérdezte.
- Igen. - mondta nevetve. Letette. Ő gyorsan megkerült minket. Vicky elkezdett nevetni, miközben egy könnycsepp folyt végig az arcán. - Nagyon ügyes vagy kicsim. - mondta könnyes szemmel.
- Nekem bezzeg zsarolnom kell, hogy mutasson valamit. - mondtam tettetett sértődöttséggel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeVas. Szept. 30, 2012 4:37 am

- Nekem bezzeg zsarolnom kell, hogy mutasson valamit. - mondta tettetett sértődöttséggel. - Nem kérted tőle elég szépen biztos. - mondtam nevetve. Daniel visszafutott hozzánk majd felém tartotta a kezét, hogy vegyem fel. Felvettem. - és miket csináltatok apuval amíg nem voltam itthon? - kérdeztem Danieltől és Elijahtól egyszerre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 1:59 am

- Nem kérted tőle elég szépen biztos. - mondta nevetve. Daniel visszafutott hozzánk majd felé tartotta a kezét, hogy vegye fel. Felvette. - És miket csináltatok apuval amíg nem voltam itthon? - kérdezte Danieltől és tőlem egyszerre.
- Semmi különöset.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 2:03 am

- Semmi különöset. - mondta. - Nem megyünk haza? Kipakolnám a cuccaimat meg mesélnék mi történt velem. - mondtam sóhajtva. Boldog voltam, mert újra együtt lehetek a családommal, de közben szomorú is, mert anyám nem akar látni engem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 2:23 am

- Nem megyünk haza? Kipakolnám a cuccaimat meg mesélnék mi történt velem. - mondta sóhajtva.
- Rendben, menjünk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utca 2      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca 2    Utca 2      I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utca 2
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egy másik utca
» Az utca a haz elott
» Salvatore panzió előtti utca
» Katherine és April háza előtti utca

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Utcák-
Ugrás: