Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Salvatore panzió előtti utca

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:10 am

Elszántan elindultam a panzió felé,hogy megismerkedjek Stefannal.Már sikerült eljutnom az ajtóig,mire megtorpantam.Mi lesz,ha nem érdeklem?Hisz csak pár másodpercig beszéltünk.Nem,bátor leszek,és bekopogok. Bekopogtam az ajtón erősen,hogy azért hallja,hisz nagy ház.Vártam,de nem jött válasz.Megpróbálkoztam a csengővel,hátha nem hallotta.De nem jött senki.Biztos nincs itthon.Akkor majd máskor.Remélem azért Car majd nagyobb szerencsével jár.Visszafelé mentem,mikor hirtelen nekiütköztem valakinek.
- Ömm,izé,sajnálom. - Mondtam kissé dadogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 5:06 am

Az Annával való beszélgetés után már nem volt kedvem menni a Heavenbe, ezért hazafelé sétáltam. Láttam, hogy Elena a házunktól jön és kicsit zavart volt, mert nekem ütközött.
- Ömm,izé,sajnálom. - Mondta kissé dadogva, majd felnézett rám és úgy tűnt mintha egy másodpercig...
-Szia Elena. - mondtam furcsán. - Stefanhoz jöttél? - csapott át a hangom gúnyba. - Nincs itthon.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 5:10 am

Úgy tűnik,Damonnak ütköztem neki.
-Szia Elena. - mondta furcsán. - Stefanhoz jöttél? - csapott át a hangja gúnyba. - Nincs itthon.
- Te vele laksz?Esetleg a testvére vagy? - Kérdeztem furcsálkodva,hisz nem hasonlítanak nagyon egymásra külsőleg.Belsőleg meg nem tudom,mivel még nem nagyon ismerem egyikőjüket sem. - Egyébként nem tudod,mikor jön haza esetleg?Mert tegnap nem tudtam vele valami sokat beszélni. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 5:14 am

- Te vele laksz?Esetleg a testvére vagy? - Kérdezte furcsálkodva. - Egyébként nem tudod,mikor jön haza esetleg?Mert tegnap nem tudtam vele valami sokat beszélni. - Mondta.
-Nem követem számon a testvérem hollétét. - mondtam hűvösen, bár nem tudtam miért viselkedek vele így. Talán féltékeny vagyok?
Elena már elakart köszönni amikor megfogtam a csuklóját és a szemébe néztem.
-Mit mondott neked tegnap Katherine?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 5:21 am

-Nem követem számon a testvérem hollétét.
- Csak gondoltam megkérdezem,hátha. - Mondtam.Már el akartam köszönni mikor megfogta a csuklóm és a szemembe nézett.
-Mit mondott neked tegnap Katherine? - Kérdezte.
- Őszintén?Nem tudom.Szerintem amiatt,hogy eléggé részeg voltam. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 5:41 am

- Őszintén?Nem tudom.Szerintem amiatt,hogy eléggé részeg voltam. - Mondta. Ez elég furcsa volt...nem emlékszik.
-Katherine nagyon ravasz - morogtam az orrom alatt. Aztán támadt egy ötletem és Elenához fordultam:
-Most velem jössz Klaushoz. - néztem mélyen a szemébe, mire a pupillája összeszűkült majd kitágult.
Beültem a kocsimba és Elena szó nélkül beült mellém az anyósülésre. Egész úton nem szólt semmit, csak meredt maga elé.
Nem volt ínyemre, hogy ezt kellett tennem, de ha igaz, amit megsejtettem, akkor Katherine nem ússza meg szárazon.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 5:42 am

Beszálltam Damon mellé a kocsiba,és elindultunk Klaushoz.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 3:20 am

-Azt hiszem most már tényleg mennem kell.-mondta mosolyogva.
-Gyere haza kísérlek. mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 3:27 am

-Gyere haza kísérlek.
-Rendben.-végülis ebből nem lehet semmi probléma.Ha lát is valaki….csak két barát sétálgat.Ahogy kiléptem az ajtón és elindultunk megborzongtam.Pont olyan hideg és esős nap volt ma is mint a tegnap.
-Amúgy köszi a mindent.-mondtam mosolyogva.Néha-néha a séta közben egymásra néztünk és ilyenkor mindketten elmosolyodtunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 3:30 am

-Rendben.-végülis ebből nem lehet semmi probléma.Ha lát is valaki….csak két barát sétálgat.Kiléptünk az ajtón és elindultunk.Pont olyan hideg és esős nap volt ma is mint a tegnap.
-Amúgy köszi mindent.-mondta mosolyogva.Néha-néha a séta közben egymásra néztünk és ilyenkor mindketten elmosolyodtunk
-Ne köszönd.-mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 7:34 am

-Persze indulhatunk.-mondta.Megfogtam a kezét,de csak utána reagáltam,hogy ezt nem kellet volna,igy gyorsan el is engedtem.
-Bocsi.-mondtam zavartan,s az ajtó felé indultam.Jót fog tenni egy kis friss levegő,mivel egy légtérben,nem tudom,hogyan férnénk meg.A végén még neki esnék.Elhesegettem ezeket a gondolatokat s kiléptünk az ajtón.
-Tényleg nem hivtad fel Rebekaht?-kérdeztem tapintatosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 7:43 am

-Még nem volt időm.-Mondtam és mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 7:49 am

-Látom,nem vagy bőbeszédű.Talán tényleg nem hozzád kellett volna jönnöm.Biztos,neked is olyan fura…vagy talán mégfurább ez az egész helyzet.-mondtam.Megalltunk,s egymasra neztunk.Szerintem egyikunk sem tudta mit reagalhatnank.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 2:15 am

-Látom,nem vagy bőbeszédű.Talán tényleg nem hozzád kellett volna jönnöm.Biztos,neked is olyan fura…vagy talán mégfurább ez az egész helyzet.-mondtam.Megalltunk,s egymasra neztunk.
- Nem szoktam valami sokat beszélni.Szerintem ezt a dolgot beszéld meg Jeremyvel.-Mondtam és tovább sétáltam.Anna csak ott áltt nehéz volt kimondanom,hogy beszéljék.Éreztem,hogy egy könnycsepp csordul le az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 5:36 am

-Ezt a dolgot beszéld meg Jeremyvel.-utánoztam,ugyanolyan férfias hangon..talán kicsit gúnyosan.Hirtelen elegem lett mindenből és mindenkiből.
- Bocsi,hogy kirángattalak a mindennapjaidból,esküszöm nem akartam.De...mindegy.Hagyjuk,Stefan.Majd legközelebb beszélünk.Szia!-mondtam kicsit hisztis hangon.Karba tett kézzel alltam vele szemben,majd mikor megfordultam,lattam,hogy Jeremy kozelit felenk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 6:56 am

Ahogy a panzió elött sétáltam megpillantottam Annát,és egy fiút gondolom Ő a Stefan.Ha tudná mennyire féltékeny vagyok rá,hogy most is vele van,és nem hozzám jött,hogy beszéljük meg....És oda értem hozzájuk.
-Sziasztok.-köszöntem semlegesen,és mentem tovább....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 7:01 am

Amikor mellénk ért,köszönt.
Én alig tudtam levegőt venni.Olan fura volt mindekttejüket egymás mellet látni.Stefan könnyes szemeit néztem,majd nagy levegot veve Jeremy mellé léptem.
-Szia.-állitottam meg úgy,hogy elkaptam a karját.-Kérlek beszéljünk!-neztem ra kerleloen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 7:04 am

-Nem akarok zavarni szóval haza megyek.-Mondtam és megpusziltam Annát és Jeremyre néztem.
-Stefan.-Mondta Jeremy.
-Jeremy.-Mondtam és visszasétáltam a házba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 7:52 am

Anna elkapta a kezem,és beszélni akar velem.Stefan bemutatkozott,akkor a tipppem jó volt.De be is ment.
-Miről akarsz beszélni?Várj van egy tippem.-mondtam- Ősszejőttéél vele.- böktem Stefan után..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 8:02 am

Stefan adott egy puszit,majd bement.Nem is volt ez olyan rossz ötlet,mivel úgy nagyobb nyomás alatt lettem volna,ha itt marad.
Mivel a nevükön szólitották egymást úgy tűnt megismerkedtek,vagy mi...
-Nem Jer,dehogy.Mondtam,csak téged szeretlek.-a ház fele néztem,majd visszafordultam-Stefan,mivel ez a neve…csak barát.És most is csak beszélgettünk.Időt akartam neked hagyni,hogy el tudj gondolkodni mindenen.-néztem mélyen a szemébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 6:58 am

Elbújtam az ajtó előtti bokor mögött és hallgatóztam.Mikor meghallottam,hogy Anna azt mondta,hogy csak Jeremyt szereti vámpírgyorsasággal odamentem és kitörtem Jeremy nyakát Annát megcsókoltam és az ölemben felvittem a szobámba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 7:03 am

Ana szerelmet vallott nekem,aminek nagyon örültem.Mivel még mindig szeretem.És lehet meg is bocsátok neki.Éppen nyitottam volna a számat mikor hirtelen Stefan termett előttem,és most már nem emlékszem semmire....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 7:14 am

Untam magam otthon,ezért arra gondoltam,hogy sétálok egy kicsit.Még mindig zavart az Anna Jeremy dolog.Sajnáltam őket,olyan szép pár voltak.De remélem még összejönnek.El voltam merülve a gondolataimba,és már csak azt vettem észre,hogy a Salvatore panzió előtt vagyok.Közben megpillantottam,hogy valaki a földön fekszik.Vámpírgyorsasággal odamentem.Jeremy volt az.Közelebb hajoltam hozzá és éreztem,hogy nincs pulzusa.Nagyon megrémültem.Leültem a földre,a felét az ölembe tettem és úgy próbáltam szólongatni:-Jer,kérlek térj magadhoz-mondtam sírva,már pofozgatni kezdtem az arcát,de semmi.Elkezdtem hallgatózni,hátha valamit megtudok,hogy mi történhetett.Hallottam,hogy valaki ordibál,talán Anna és...Stefannal ordibált.Nem akartam elhinni.Stefan megölte Jeremyt.Nem az nem lehet.Jeremy nem hallhatott meg.-Jer kérlek térj magadhoz nem hagyhatsz itt.-mondtam egyre jobban sírva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 7:37 am

Gyorsan,összeszedtem a maradék erőm,s leszaladtam a ház elé.Épp Caroline volt,ott.Jeremy mellet guggolt és sirt.
Mellé térdeltem és zokogtam.
-Kellj fel.Ez nem lehet.Nem lehetsz halott!Ne hagyj itt.Kérlek!
Miután visszafektettük a földre a mellkasára feküdtem,nem tudtam elhinni,hogy vége.Segitségkérően néztem Caroline-ra de ő is csak zokogott.Majd meghasadt a szivem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 7:43 am

Hirtelen már csak azt vettem észre,hogy Anna is odaért.Ő is mellém térdelt és zokogva szólongatta Jeremyt,majd miután visszatettük a földre a mellkasára hajtotta a fejét.:-Mi történt? Nem akarom elhinni,hogy Jeremy halott,az nem lehet-mondtam a fejemet ingatva és zokogva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Salvatore panzió előtti utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore panzió előtti utca   Salvatore panzió előtti utca I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Salvatore panzió előtti utca
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Katherine és April háza előtti utca
» Utca 2
» Egy másik utca
» Az utca a haz elott

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Utcák-
Ugrás: