Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Terasz                    I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Terasz                    I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Terasz                    I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Terasz                    I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Terasz                    I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Terasz                    I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Terasz                    I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Terasz                    I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Terasz

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:24 am

Avagy hogyha kopogsz az ajtón,először ide írsz Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:32 am

Kijöttem a barlangból és szélsebesen Elena háza felé indultam.Annyira felszabadító érzés volt szélsebesen suhanni.Átvágtam az erdőn.Legelőször kicsit féltem,hogy nekimegyek egy fának,de elkerültem őket,az egész reflexből jött.Nem sok időt töltöttem a barlangba,ezért gondoltam Elena még nem lesz otthon.A házuk elé értem és bekopogtam.Ahogy várható volt nem nyitott senki sem ajtót.Vártam egy kicsit,majd megpillantottam Elenát jönni.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:36 am

Éppen pár méterre voltam a házunk teraszától,mikor megpillantottam Carolinet.Tényleg hamarabb megérkezett.Egy perc múlva már oda is értem.
- Hát tényleg gyorsabb lettél.Ez még hasznodra válhat tesin. - Mondtam mosolyogva. - Várj egy kicsit,előkeresem a kulcsomat. - Mondtam,és elkezdtem keresni a zsebembe.Végül megtaláltam.Kinyitottam az ajtót,és bementem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:41 am

Elena elég hamar odaért.- Hát tényleg gyorsabb lettél.Ez még hasznodra válhat tesin. - Mondta mosolyogva. - Várj egy kicsit,előkeresem a kulcsomat.Végül megtalálta a kulcsait és bement.Én is utána akartam menni,de nem tudtam belépni.Valami meggátolt.
-Ö... Elena,visszajönnél kicsit?Nem tudok bejönni.Azt hiszem ez is valami vámpír izé lehet.Nem tudod,hogy mehetnék be?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:44 am

Ezen elkezdtem röhögni.
- Bocsi,de ez jó.Bírom a vámpírságod.Na jó,most mit csináljunk?Elmenjünk valamelyik vámpírismerősünkhöz, hogy megkérdezzük? - Kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 8:47 am

Ezen elkezdett röhögni.
- Bocsi,de ez jó.Bírom a vámpírságod.Na jó,most mit csináljunk?Elmenjünk valamelyik vámpírismerősünkhöz, hogy megkérdezzük? - Kérdezte mosolyogva.
-Te jobban élvezed az én vámpírságomat mint én-mondtam én is nevetve.-Hát nem tudom mit csináljunk,nem bánnám ha valaki felvilágosítana még pár dologról.Stefantól nem kaptam használati utasítást a vámpírságról.De nem tudom kihez mehetnénk.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 9:10 am

- Menjünk a Heavenbe,mert ott gyakran szoktak lenni.Ja,és a parkon keresztül,mivel rég jártam már ott. - Mondtam,és bezártam az ajtót.Elindultunk.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 2:34 am

Kinyitottam neki az anyósülés felőli ajtót majd én is beszálltam és elindultunk Elenához. Mikor odaértünk becsengettem és vártuk, hogy ajtót nyisson.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 2:39 am

Kinyitotta nekem az anyósülés felőli ajtót, beszálltam majd ő is beszállt és elindultunk Elenához. Mikor odaértünk becsengetett és vártuk, hogy ajtót nyisson. Én átkaroltam a hátát, mert féltem kik lesznek itt, de azért boldog voltam, hogy elkísért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 9:36 am

Kath már full részeg volt és whisky-s üveggel a kezében táncolt. Kb körülvette 15-20 srác. Nekem se kellett nagyon panaszkodnom kb ugyanennyi srác vett körül engem is. Persze egyikünk se került komolyabb kapcsolatba egyikükkel sem. Talán ha én csókolóztam egy sráccal. De egyszer. Különben is. Részeg vagyok. Furcsa dolgog hallottam fentrôl. Lehetetlen gondoltam. Részeg vagyok majd holnap józanon eldöntöm. Kath-nek nem szóltam. Részegebb volt, mint én. Amikor már nagyjából mindenki elment mi is indultunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 6:46 am

Nagyon aggasztott az a dolog,hogy Jeremy nehogy mástól tudja meg azt hogy mi is vagyok valójában.Akinek meg lehetett a joga arra,hogy elmondja az csak Elena volt.Meg szerettem volna kérni,hogy még ne árulja el.El is mentem hozzájuk.Reggel...vagyis délelőtt volt.Jeremy még aludt.Amikor a házuk elé értem Elenát láttam.Csomagokat hozott kifelé.Odamentem hozzá.
-Szia Elena.Hát te?Elutazol....?Végülis mindegy.Gyors leszek.Jeremyről szeretnék veled beszélni.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 6:48 am

Reggel,bár már lassan délelőtt volt,mentem ki a csomagjaimmal az ajtón,mikor megláttam Annát.
-Szia Elena.Hát te?Elutazol....?Végülis mindegy.Gyors leszek.Jeremyről szeretnék veled beszélni.
- Szia,és igen,elutazok.És az jó lesz,ha gyors leszel,mivel nem szeretném lekésni a repülőm. - Mondtam mosolyogva. - Miről szeretnél róla beszélni? - Kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 6:52 am

- Csak el szeretném mondani,hogy nem kell aggódnod,mivel tudom,hogy tudod,hogy mi együtt vagyunk.Nem bántom.Még csak 3 napja ismerem de szeretem.Ő lett az egyetlen gyenge pontom,és belehalnék ha elvesztieném.-aradoztam-Persze tudom,hogy még Caroline is ott van....-itt elhalkultam.
-Csak...csak arra szeretnélek megkérni,hogy mi lenne ha még nem árulnád el neki hogy mi is vagyok?Nagyon szeretném ha tőlem tudná meg,hogy ha esetleg pánikba esik...meg tudjam nyugtatni.Megkérhetlek erre?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 6:58 am

- Persze.Nem volt a terveim között még,hogy a közeljövőben elmondjam neki.De most ha nem bánod,sietnem kell a reptérre. - Mondtam mosolyogva. - Viszlát Anna! - És elindultam a csomagokkal az út felé,miközben megérkezett a taxi.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 7:12 am

-Jaj.Nagyon kösz.Én sem akarom,neki egyhamar elmondani.És persze nyugodtan...menj csak.Jó utat!-intettem neki,bár azt sem tudtam hova megy,de annyira sietett,hogy nem is akartam megkérdezni.Majd Jer elmondja.Haza indultam,majd kesőbb lehet visszajövök.

Lezárva
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 7:38 am

- Nagyon hiányoztál Car.- mondta majd nagyot nyelt- Nem fog tetszeni neked amit most tenni fogok, de muszáj lesz.- majd ezzel a mozdulattal kirohant a házból.Megint megdermedve álltam egy pillanatig,de utána gyorsan a nyomába eredtem.Bevetettem a leggyorsabb vámpírgyorsaságom,hogy legalább a nyomába tudjak lenni.Nem értettem ezt az egészet.Mit kell tegyen,ami nem fog nekem tetszeni?Elena házáig követtem,de ott meg is állt.Csodálkozva néztem ahogy feltépte az ajtót.
-Klaus mit művelsz?Mi ez a egész?-mondtam kiabálva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 7:46 am

-Klaus mit művelsz?Mi ez a egész?-mondta Caroline kiabálva.Hátranéztem. Milyen gyönyörű neve van-gondoltam magamban. Még szerencse, hogy bejárásom van Elenáékhoz... Felrohantam az emeleten és megragadtam Jeremyt. Gondolkodás nélkül kivágtam az első emeleti ablakon. Ez kicsit húzós volt, de szerencsére valami ronda bokorra esett, úgyhogy nem halt meg. Lent Caroline ordítozott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 7:54 am

Egyszer csak azon kapom magam,hogy zajt hallok lentről.Időm nem volt meg nézni,mivel Klaus rám támadt,és kidobott az ablakon. Lepergett az egész életem magam előtt,nagyon szar érzés volt.Mikor "földet"értem nem haltam meg,mivel egy bokor volt alattam. Juhu.Azon gondolkodtam,hogy honnan szerezzek valami amivel megölhetném ezek után Kalust,de Car kiabálása biztos fájdalmasabb volt számára.Kisegitett a bokoról,és le jött már Kalus is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 7:59 am

Klaus berontott a házba,majd rá pár másodpercre azt látom,hogy Jeremy kirepül az ablakon.Hatalmasat sikítottam.Szerencsére ott volt egy bokor,ami meggátolta a földre zuhanástól . Odaszaldtam Jeremyhez.
-Jer,minden rendben?Jól vagy.Úr Isten Klaus mi ütött beléd?-kérdeztemordibálva,mikor már ő is közeledett felénk-Meg is ölhetted volna.Mi ez az egész?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 8:04 am

Jer,minden rendben?Jól vagy.Úr Isten Klaus mi ütött beléd?-kérdezte ordibálva Caroline-Meg is ölhetted volna.Mi ez az egész?- kérdezte fennhangon.- Ugyan Car, nekem élve kell, menj haza.- Javasoltam, majd a pólójánál fogva felkaptam Jeremyt és elindultam Katerina háza felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 8:10 am

- Ugyan Car, nekem élve kell, menj haza.- Javasolta,majd a pólójánál fogva felkapta Jeremyt és elindult Katerina háza felé.Utánamentem,nagy nehezen elé kerültem,erre megállt.
-Ne is gondolj arra,hogy haza megyek.Mi ez az egész?-mondtam rettentően dühösen.-Miért csinálod ezt?Mondj már valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 8:14 am

Klaus a felsőmnél fogva felrángatott,mert a felhúzott kicsit finom megfogalmazás...
-Kalus mi a franc ütött beléd?-kérdeztem már én is,mert Carnek nem válaszol csak,hogy menjen haza.-Klaus mond már mi a francnak megyünk Katherinéhez?És én miért kell menjek?-kérdeztem
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 8:44 am

Most már ketten kérdezték tőlem, hogy mi a rák van. Jeremynek gond nélkül kicsavartam a nyakát, miután meggyőződtem róla, hogy rajta van a gyűrűje. De Caroline az más. Őt nem koppinthattam le így, ezért ki kellett találnom valamit.- Jeremy nem akart beiratkozni az egyetemre, ezért segítek neki.- mondtam, de egyből szánalmasnak éreztem magam, mihelyt elhagyták a szavak a számat. Ezt nem fogja elhinni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 8:54 am

Már Jeremy is kérdezte,hogy mi történik,mire Klaus kicsavarta a nyakát.
- Jeremy nem akart beiratkozni az egyetemre, ezért segítek neki.- mondta
-Teljesen hülyének nézel?Azt akarod,hogy elhiggyem ezt a maszlagot? Eltűnsz hónapokra,nem is jelentkezel,halálra izgulom magam miattad,erre most beállítasz,elrohansz,kivágod Jert az ablakon ,kitöröd a nyakát,és higgyem el ezt a baromságot amit mondasz.-mondtam teljesen kikelve magamból a dühtől-Ezek után elvárom,hogy őszinte légy velem,elvégre a barátnőd vagyok Közben Jeremyt hurcolva közeledett Khaték felé.-Legalább megállhatnál megmagyarázni ezt az egészet,és nem tovább menni,mintha mi sem történt volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 9:03 am

-Legalább megállhatnál megmagyarázni ezt az egészet,és nem tovább menni,mintha mi sem történt volna.-mondta, teljesen kikelve magából.- Jó!.- Elengedtem Jeremyt aki idő közben teljesen lecsúszott a vállamról.- Egy szertartásra viszem! Ott lesz Kat is és April is!-Üvöltöttem, majd megfogtam Jeremy lábát és Katherine háza elé vonszoltam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Terasz                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                    I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Terasz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Felső emeleti nagy terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Gilbert ház-
Ugrás: