Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Terasz                  I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Terasz                  I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Terasz                  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Terasz                  I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Terasz                  I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Terasz                  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Terasz                  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Terasz                  I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Terasz

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 9:12 am

Avagy hova küldjük el az embereket Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:43 pm

- Ó....szia Kath. Hogy-hogy már itt vagy? Későbbre beszéltük meg. - mondtam.
Tegnap, mikor elváltunk megcsókolta az arcomat. Bár akkor nem tudtam mire vélni, most már kezdem érteni....beleszerettem és azt hiszem ez kölcsönös, hiába az a sok ellentét, és a rengeteg gond, mint, hogy én vadász vagyok. Szerencsére ő ezt nem tudja, ha megtudná, azt hiszem csalódna bennem és nem is tudom elképzelni mit csinálna velem vagy akár másokkal.
Ő olyan más volt. Kívül és belül is. Erősnek és alattomosnak mutatkozott, de blül nem volt olyan. kedves és jólelkű, ilyennek nézett ki belülről, legalábbis szerintem.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:54 pm

Mikor odaértem, ő ott ült a teraszon az egyik asztalnál. Pont felnézett és meglátott.
- Ó....szia Kath. Hogy-hogy már itt vagy? Későbbre beszéltük meg. - mondta.

- Szia Dean. Igen tudom. Erre jártam és gondoltam be nézek. - mondtam miközben leültem mellé. - És te hogy-hogy már itt vagy? Hiszen úgy volt 3kor találkozunk. Csak nem minél előbb látni akartál? - kérdeztem félve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 12:47 am

- Bár mondhatnám azt is, hogy én is erre jártam és csak inni akartam egyet, nem teljesen lenne igaz. Bár nem látni akartalak, csak gondoltam eszek egyet és megvárlak. Remélem nem haragszol!
Kissé félve válaszoltam neki, de aztán megnyugodtam. Ott ült velem szemben a csodás hajával és az elképesztő mosolyával. Nem tudtam vele betelni. Bár még csak most ísmertem meg, olyan, mintha mindig is ismertem volna. Kicsit, mintha elgyengültem volna, mint vadász, pedig ez velem még nem igazán fordult elő. nem azt mondom, hogy nem tudtam volna itt helyben megölni, de valahogy más volt, haboztam volna az biztos, de tudom, hogy ő más és ezért nem teszem meg. Nem szabad.
- Akkor....rendeljek neked? Mit szeretnél enni? Rajtam kívül? - kérdeztem vigyorogva, hogy oldjam kicsit a csöndet.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 1:15 am

- Bár mondhatnám azt is, hogy én is erre jártam és csak inni akartam egyet, nem teljesen lenne igaz. Bár nem látni akartalak, csak gondoltam eszek egyet és megvárlak. Remélem nem haragszol! - Lehervadt a mosoly az arcomról. Egy világ dőlt össze bennem. Talán mégsem érez úgy irántam ahogy mutatja. De legalább ő őszinte nem úgy mint Damon.
Akkor....rendeljek neked? Mit szeretnél enni? Rajtam kívül? - kérdezte vigyorogva, hogy oldja kicsit a csöndet. - Legalább mosolyra derített, humora az biztos, hogy van.
- Rendelj csak magadnak, majd én fizetem. Maximum egy Cranberry Cooler, az alkohol mentes. - mondtam neki egy mosoly kíséretében. - Amúgy nem ennélek meg sőt nem is kóstolnék beléd. Gondolkoztam azon amit mondtál tegnap.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 4:48 am

- Gondolkoztál? Azon, hogy nem kéne mindenkibe belekóstolnod? - mondtam egy halvány mosollyal az arcomon. Jól éreztem magamat a mai napon, elég jól. Sőt... - Akkor most zacsis kaján élsz? Amúgy komolyra fordítva a szót, örülök neki, hogy megtetted. - mondtam és reménykedtem, hogy értem tette, nem pedig azért, hogy közelebb férkőzhessen. - Most már máshogy látlak. Mégsem vagy őrült, na jó egy kicsit igen, de pont ezt szeretem benned. - mondtam, de átgondolva lehet, hogy kissé korai volt, hogy bármit is szeressek benne. Remélem nem érti félre és nem gondolja, hogy könnyen kapható vagyok. Mert nem, főleg nem egy vámpírnak.
Amíg beszélgettünk a pincér kihozta az italunkat. Bár nem értettem, hogy miért ő fizet, sőt később leesett, hogy mit is tett, mikor már a számlát hozták.
-Hagyd csak, én fizetek. Ez a dolgom. - mondtam kissé viccesen.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 4:58 am

- Gondolkoztál? Azon, hogy nem kéne mindenkibe belekóstolnod? - mondta egy halvány mosollyal az arcán. Akkor most zacsis kaján élsz? Amúgy komolyra fordítva a szót, örülök neki, hogy megtetted. Most már máshogy látlak. Mégsem vagy őrült, na jó egy kicsit igen, de pont ezt szeretem benned. Amíg beszélgettünk a pincér kihozta az italunkat.
-Hagyd csak, én fizetek. Ez a dolgom. - mondta kissé viccesen.

- Igen gondolkodtam és igen. Arra jutottam, hogy jobb lenne zacsis kaján élni. - mosolyogtam, de az utolsó mondatára nem válaszoltam. Máshogy lát szóval akkor lehet mégis van esélyem nála. Van olyat amit lehet bennem szeretni, jó tudni.
- Dehogy a te dolgod, és köszönöm, hogy fizeted az enyémet is. - vigyorogtam még jobban. - Még ráérsz, vagy más dolgod van? - kérdeztem tőle, őszintén remélve még van ideje és velem marad.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 5:05 am

Nem kellett sokat gondolkoznom. Igazából semmi dolgom. Ha azt nézzük dolgozom, csak nem egészen úgy ahogy eddig.
- Ráérek, elmehetnék gyalog hozzád. - mondtam, de nem gondoltam át. Azt hiszem túl gyors vagyok. - Vagy csak sétálni. Nekem mindegy. Döntsd el te. Szeretnél máris hazamenni, vagy akarsz még sétálni?
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 5:14 am

- Ráérek, elmehetnék gyalog hozzád. - mondta. Vagy csak sétálni. Nekem mindegy. Döntsd el te. Szeretnél máris hazamenni, vagy akarsz még sétálni? - kérdezte kicsit idegesen, amin csak nevetni tudtam.
- Tudod mit menjünk sétáljunk és beszélgessünk, útban hozzám. Így tökéletes lesz. - mondtam és felálltam az asztaltól. Elindultunk.



LEZÁRVA
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 7:39 am

Megérkeztünk a Heavenbe,már a nap lenyugvóban volt.Kiültünk a teraszra,miközben jött egy pincér.
- Te mit kérsz Car? - Kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 7:43 am

Megérkeztünk a Heavenbe,mivel kellemes volt kint az idő a teraszra ültünk le.
- Te mit kérsz Car? - Kérdezte tőlem.
-Én egy koktéllal kezdek,mondjuk legyen egy Sex on the beach,te mit iszol?
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 7:45 am

- Bourbont,csak hogy változatos legyek. - Mondtam szarkasztikusan.Elment a pincér,és visszajött az italokkal hamar.Mikor elment,elkezdtem iszogatni lassacskán. - És Klaussal hogy vagytok amúgy? - Kérdeztem mosolyogva.Örültem nekik,aranyosak együtt.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 7:54 am

-Kellene változtass,bár a bourbon erősebb,mint a koktél.Klausszal elvagyunk,igaz még csak egy napja jöttünk össze.Vagyis inkább csak pár órája,mielőtt megérkeztél volna-mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 8:11 am

- Tudom,majd otthon rákeresek majd más italokra is.És az jó. - Mondtam mosolyogva,és beleittam az italomba. - Majd nyugodtan elhozhatnád valahova,hogy meg tudjam ismerni jobban,mivel alig ismerem. - Mondtam.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 8:14 am

-Elhívom,szeretném én is ,hogy jobban megismerd-lassan megittuk az italunkat és rendeltünk még egyet.-Ugyanazt-mondtam a pincérnek-Ki kellene próbálnod ezt a koktélt,nagyon finom,nekem a kedvencem-mondtam mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 8:19 am

- Jó,majd a következő körben azt rendelek. - Mondtam,és leittam a feléig a második pohárnak. - Hiányzik.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 8:20 am

-Hiányzik.-mondta
-Damon-kérdeztem
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 8:25 am

- Igen. - Mondtam,és megittam az italom.Odahívtam a pincért,hozzon két olyan koktélt,mint amit az előbb hozott Carolinenak. - Nem tudom hogy fogom ezt bírni. - Mondtam kissé halvány mosollyal.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 8:36 am

- Igen. - Mondta,és megitta az italát.Odahívta a pincért,hozzon két olyan koktélt,mint amit az előbb hozott nekem. - Nem tudom hogy fogom ezt bírni. - Mondta kissé halvány mosollyal.
-Kell valami,vagy inkább valaki,aki elfelejtetné egy kis időre veled Damont.Bárkit megkaphatsz magadnak,csak egy kis bátorság kell.Próbáljuk is ki,,ász rá az első jó m pasira akit meglátsz.N amit szólsz hozza-mondtam egy nagy mosoly kiséretében
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 8:42 am

- Rendben,bár nem az én stílusom,de még egy ital,és mindegy is lesz. - Mondtam már kicsikét részegen,miközben megittam a koktélom.Tényleg jó volt,így rendeltem még egyet.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 8:46 am

-Ha ilyen gyorsan iszod a koktélod simán rámászol bárkire-mondtam nevetve,míg én megiszok egyet addig te kettőt-mondtam még mindig nevetve.-de legalább bátor leszel és jól áll amikor részeg vagy-mondtam mosolyogva
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 8:48 am

- Jó tudni. - Mondtam nevetve,és ittam akkor még egyet. - De azért figyelj,hogy tényleg jól nézzen ki! - Mondtam már részegen.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 9:07 am

-Tudod,hogy csak a legjobbat nézem ki neked-mondtam mosolyogva-a legjobbat érdemled-közben megpillantottam egy feltűnően jóképű pasit,nagyon emlékeztetett valakire,de nem jöttem rá,hogy kire-Nézd csak azt a srácot,aki most jön erre fele,nagyon jól nézz ki,ha nem lenne nekem ott Klaus simán rámozdulnék-mondtam nevetve ,kezdettt nekem is megártani az ital.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert (Ivonn)
Admin
Admin
Elena Gilbert (Ivonn)


Hozzászólások száma : 393
Join date : 2012. Jul. 12.
Age : 24
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 9:10 am

- Oh,köszi,és tényleg helyes,bár biztosan nem helyesebb,mint Damon,de attól még megteszi. - Mondtam részegen,és vártam,hogy errefelé jöjjön.Kicsit mintha hasonlított volna Elijahra.
Vissza az elejére Go down
https://vampirnaplokjatek.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitimeHétf. Aug. 27, 2012 9:18 am

-Szerintem van olyan helyes,mint Damom,kis cuki,mikor ideér szólítsd le,vagy csak csókold meg és utána szólítsd meg-mondtam nevetve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Terasz                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz    Terasz                  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Terasz
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Felső emeleti nagy terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Heaven Coffee-
Ugrás: