Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk Mystic Fallsban! Egy varázslatos kisvárosban, ahol a természetfeletti lények uralkodnak, persze csak titokban, az emberek tudtán kívül. Csatlakozz hozzánk, hogy részese legyél egy új kalandnak!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (26 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:47 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» A Park
Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:08 am by Vendég

» Hátsó udvar
Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 6:33 am by Vendég

» Vicky szobája
Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 5:50 am by Vendég

» Ranna haz furdoszoba
Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 9:01 am by Vendég

» Nappali szoba
Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:58 am by Katerina(Vica)

» Terasz
Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimePént. Jún. 28, 2013 3:28 am by Vendég

» Alaric Saltzman történelem terme
Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:19 am by Katerina(Vica)

» sport pálya
Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:18 am by Katerina(Vica)

» suli könyvtár
Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 10:12 am by Katerina(Vica)

Statistics
Összesen 3 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Elena Marie Gilbert

Jelenleg összesen 3876 hozzászólás olvasható. in 90 subjects

 

 Felső emeleti nagy terasz

Go down 
SzerzőÜzenet
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 9:12 am

Sasy csak mert nekünk ilyen is van Razz Very Happy Wink
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 11:51 pm


Gondoltam felmegyek kicsit a teraszra gondolkodni, Dean megint kért egy kis időt. Nem csinálhatjuk folyton ezt! Mikor megérkeztem Aprilt pillantottam meg az egyik napozóágyon, oda mentem hozzá. - Szia, leülhetek ide? Beszélnünk kell. - mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 4:12 am

A teraszon üldögéltem és a csillagokat meg a teliholdat néztem amikor Kath jelent meg az ajtóban. Idegesnek látszot. Annak ellenére, hogy haragudtam rá - mert 'hazarángatott' azzal az indokkal, hogy hiányzok, hoztam neki cuccokat .... aztán meg úgy esnek be Deannel az ajtón - úgy gondoltam, hogyha Dean megbántotta Kathet akkor annak következménye lesz.
- Szia, leülhetek ide? Beszélnünk kell. - mondta.
- Szia, persze. Oké - mondtam kicsit halkabban. Mostanában nem vagyok az a beszédes fajta.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 4:45 am

- Szia, persze. Oké - mondta kicsit halkabban.
- Bocsánat, amiért úgy beestünk a házba. Nem tudtam, hogy máris itthon vagy, igaz gondolhattam volna rá, mivel azt mondtam azonnal gyere haza. Nézd sajnálom nagyon. De tényleg hiányoztál, és nem tudok kivel beszélgetni, Vicky-neki más dolga van mostanság, meg te régebb óta ismersz. Szükségem van a legjobb barátnőmre April!!! Minden össze jött most nekem. Te is haragszol rám, Dean is és Damon-al sem tudom mit kezdjek. Voltam a kórházban vérért és mikor kifelé jöttem találkoztam vele, megcsókoltam és mivel nem akarok hazudni Dean-nek így elmondtam. Ő pedig kért tőlem megint időt. Már elegem van abból, hogy folyton időt kér tőlem!!! Ha szeret elfogad annak aki vagyok a hibáimmal együtt. - hadartam neki, miközben már potyogtak a könnyeim. - Dean életem szerelme és ezt vele is közöltem. Damon pedig más, csak még frissek az emlékeim vele kapcsolatban. Nem tudom mitévő legyek most már! Inkább elmegyek innen ne okozzak senkinek fájdalmat. De nyugi nem próbálkozok megint öngyilkossággal. Csak lehet nekem is időre van szükségem. Amúgy mielőtt elmegyek majd megmutatod a ruhákat amit hoztál? Nem akarom hogy haragba legyél Dean-el beszéljétek meg mi a bajotok egymással légyszíves. - mondtam neki a végén, de nem mentem sehova.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 6:22 am

(...) - . De nyugi nem próbálkozok megint öngyilkossággal. Csak lehet nekem is időre van szükségem. Amúgy mielőtt elmegyek majd megmutatod a ruhákat amit hoztál? Nem akarom hogy haragba legyél Dean-el beszéljétek meg mi a bajotok egymással légyszíves. - mondta. Jajj már megint Damon. Ha megölnér azzal Stefannak és valamilyen szinten Kathnek is fájdalmat okoznék. Ömm B terv... B terv...
- Hûha... Kit üssek le? Damon vagy Dean? - kérdeztem picit viccesen. Ez nálam olyan sajátos technika. - Ne menj el. Nincs semmi baj - mondtam majd megöleltem - Csak hirtelen harag. Deannel különösebben nincs semmi bajom csak valamiért utál és nem tudom... Te se? Amúgy picit haragszom rá mert így kevesebbet találkozunk annak ellenére, hogy egy házba lakunk.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 7:40 am

- Hûha... Kit üssek le? Damon vagy Dean? - kérdezte picit viccesen. - Ne menj el. Nincs semmi baj - mondta majd megölelt - Csak hirtelen harag. Deannel különösebben nincs semmi bajom csak valamiért utál és nem tudom... Te se? Amúgy picit haragszom rá mert így kevesebbet találkozunk annak ellenére, hogy egy házba lakunk.
- Senkit se kell leütni. Akkor jó, reméltem nem haragszol rám, de én nem utállak és soha nem is foglak. Bocsi majd próbálom beosztani az időmet, hogy veled is lehessek. Köszönöm, hogy vagy nekem April. - mondtam neki és én is megöleltem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 7:46 am

- Senkit se kell leütni. Akkor jó, reméltem nem haragszol rám, de én nem utállak és soha nem is foglak. Bocsi majd próbálom beosztani az időmet, hogy veled is lehessek. Köszönöm, hogy vagy nekem April. - mondta és megölelt.
- Ajjj már! Sok bennem a felesleges energia - mondtam nevetve. - Legalább csak Damont... - kiskutya szemekkel nèztem rá. - Szerinted Deannek mi baja velem?! Olyan hülyén érzem magam, hogy hiába próbálok vele barátkozni, csak folyton utálatoskodik. - érdeklôdtem és reméltem, hogy Dean hallja.

Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 7:56 am

- Ajjj már! Sok bennem a felesleges energia - mondta nevetve. - Legalább csak Damont... - kiskutya szemekkel nèzett rám. - Szerinted Deannek mi baja velem?! Olyan hülyén érzem magam, hogy hiába próbálok vele barátkozni, csak folyton utálatoskodik. - érdeklôdött.
- Tudod mit másik ötletem van! - a gondolataiba mondtam az infókat, mire neki felcsillantak a szemei. - Amúgy Dean-nek a legfőbb baja, hogy valamilyen szinten miattad lett vámpír, ez bosszantja. De szerintem beszéljétek meg egymás közt a dolgot. Mindkettőtöket nagyon szeretlek. - mondtam miközben felálltam. - Na gyere nézzük meg azokat a ruhákat! - mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 6:34 am

Kint ülltem a teraszon, miután kath elhúzta a csíkot, szó szerint.
Egyszer egy hangra lette figyelmes. Vaaki a hűtőben turkál. Kath volt az, felismertem a lépéseit, mikor felfelé tartott. A lépcsőn felfelé jövet, egy csomó zacskóval zörgött. Oda jött hozzám.
- Kath? Merre jártál? Jól vagy? - kérdeztem, mert zaklatottnak tűnt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 7:50 am

Dean fenn ült a teraszon, éreztem az illatát, de éppen nem érdekelt. - Kath? Merre jártál? Jól vagy? - kérdezte, mert látta mennyire zaklatott vagyok.
- Én vagyok, ki lenne más. Csak elvoltam. Igen jól vagyok miért hogy lennék? - rivalltam rá idegesen. Aztán egy újabb zacskót téptem fel a fogaimmal és lehúztam az egészet. Tudtam ezzel nem megyek semmire, de ő is így viselkedett velem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 7:57 am

- Okké....- mondtam neki, de nem fogadtam el a válaszát.
- Kath? Még soha nem láttalak ilyennek. Mi a baj? - kérdeztem tőle. tudom, hogy én is sok mindent nem mondatm el neki, de most valahogy láttam, hogy kifordul önmagából hamarosan.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 8:03 am

- Okké....- mondta nekem, de nem fogadta el a válaszom.
- Kath? Még soha nem láttalak ilyennek. Mi a baj? - kérdezte tőlem.

- Semmi komolyan mondom. Csak tudod éppen a legjobb barátnőm és a szerelmem örökre össze vesztek. És valószínű elfog költözni innen!! Végül is semmi bajom, csak tudod elmentem sétálni.... Találkoztam a hasonmásommal akivel a beszélgetésünk és jól összevesztünk. A végén pedig megharaptam, de nem tetszett az íze, úgyhogy földhöz vágtam a park közepén. De amúgy semmi baj. - mondtam neki még mindig eléggé idegesen. Kiborultam teljesen, és már semmi sem érdekelt az utolsó vért is ki ittam, a terasz már teli volt üres zacsikkal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 8:07 am

Fogalmam sem volt, hogy mit mondjak, ezért inkább csak odamentem hozzá.
- Nyugodj meg. - mondtam neki, majd átöleltem. Most már biztosnak kellett volna lennem, hogy beszélnem kéne Aprillel, de nem ez foglalkoztatott. Kath teljesen kivolt.
- Nyugi. - mondtam megint, mert még mindig szipogott.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 5:08 am

Odajött hozzám. - Nyugodj meg. - mondta, majd átölelt.
- Nyugi. - mondta megint, mert még mindig szipogtam.

- Ne mondogasd ezt, attól csak még idegesebb leszek. Inkább csak ölelj át még jobban és kussolj. - mondtam neki még mindig feszülten. De az érintése a bőrömön jót tett, kezdtem megnyugodni tőle.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 6:38 am

Elengedtem a fülem mellett a "kussolj" kijelentést, majd újra átöleltem, amitől már éreztem, hogy kezd megnyugodni, majd mikor elengedtem, leültettem a székre és faggatni kezdtem.
- Mi is történt valójában? - kérdeztem tőle, miközben én is leültem mellé, de előtte közelebb húztam a széket és megfogtam a térdét, nehogy véletlenül felugorjon és távozzon, amilyen ideges volt még mindig.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 6:48 am

Újra átölelt, amitől már érezte, hogy kezdek megnyugodni, majd mikor elengedett, leültetett a székre és faggatni kezdett.
- Mi is történt valójában? - kérdezte tőlem, miközben ő is leültem mellém, de előtte közelebb húzta a széket és megfogta a térdem, nehogy véletlenül felugorjak és elmenjek.

- Igazából elmentem sétálni, mint egy ember és a parkba tévedtem. Ott találkoztam Elenával és elkezdtünk beszélgetni. Megkérdeztem tőle hogy vannak Damon-al és a fejéhez vágtam, hogy Damon sosem fogja rendesen szeretni, mert rám hasonlít. Ő meg ki kelt magából teljesen, mint egy igazi Petrova. A fejemhez vágott olyanokat, hogy egy érzéstelen dög vagyok, aki egoista és senkit sem képes szeretni. Én persze erre bepöccentem és megharaptam, de nem tetszett az íze, így ellöktem magamtól. Földhöz vágtam, valószínű eltört a lába és a keze is, de nem maradtam ott elfutottam haza. Idegileg kész roncs lettem. - mondtam neki, miközben végig a szemébe néztem. - Tudom csalódtál bennem, de nem akartam megharapni, vagyis nem akartam nagyon. De teljesen feldühített. - mondtam és már könnyes lett a szemem, gyorsan kitöröltem a kezemmel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 7:02 am

Nem tudtam mire vélni a dolgot, azt hittem, hogy végre megváltozott, jó mondjuk, ha azt nézzük, akkor haladunk, ugyanis, ha minden igaz Elena még él. De valóban nem értettem Kath viselkedését, de nem faggattam, volt elég baja így is.
- Sosem bírtátok egymást. Miért lenne éppen most kedves, vagy éppen te miért beszélnél vele normálisan. Ez alatt nem azt értem, hogy a te hibád, vagy az övé, de sosem kedveltétek egymást, úgyhogy azon nem csodálkozom, hogy mit tettetek. A lényeg, hogy nem lett semmi baja, de azt hiszem, hamarosan Damont is a körünkben látjuk itthon, ugyanis, nem fogja ezt az egésze annyiban hagyni. - mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 7:07 am

- Sosem bírtátok egymást. Miért lenne éppen most kedves, vagy éppen te miért beszélnél vele normálisan. Ez alatt nem azt értem, hogy a te hibád, vagy az övé, de sosem kedveltétek egymást, úgyhogy azon nem csodálkozom, hogy mit tettetek. A lényeg, hogy nem lett semmi baja, de azt hiszem, hamarosan Damont is a körünkben látjuk itthon, ugyanis, nem fogja ezt az egésze annyiban hagyni. - mondta nekem.
- Igen tudom. Azt hiszem beszélnem kellene vele, nem lenne baj ha felhívnám April-t segítsem megkeresni ELenát. Lehet még most is ott fekszik, azért azt nem akarom hogy meghalljon. Várj meg itt sietek. - mondtam neki, miközben megfogtam a kezeit és megcsókoltam.

***

- Dean! Dean?!! - kérdeztem félve, a ruháim darabokban vannak és még mindig vérzek kissé. Ahogy ott álltam a terasz ajtóban az ájulás kerülgetett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 3:49 am

Kath rohant oda hozzám a teraszon. A ruhája cafatokban, a teste véres és a lány teljesen kiborulva állt ott előttem.
-Mi a baj? - érdeklődtem. Valamit sejtettem, hogy mi történt, de inkább rá voltam kíváncsi.
- Mondd el nekem! - utasítottam.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 3:59 am

-Mi a baj? - érdeklődött. - Mondd el nekem! - utasított.
- A parkban Damon-el találkoztunk és ő megkarózott engem több helyen is. De egy kis időre elraktam láb alól, kitörtem a nyakát. Most eszméletlenül fekszik ott mint egy karácsony fa. De még nem ittam vé - nem tudtam befejezni a mondatot. Eluralkodott rajtam a fáradtság és az volt az utolsó emlékem zuhanok Dean karjai felé.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzer. Okt. 10, 2012 4:17 am

Egy dologban biztos voltam, Damon nem hagyja annyiban a dolgot. Kath a karomba zuhant.
- Kath? - kérdeztem. Tudtam, hogy nem fog válaszolni, de kijött belőlem.
A karomba vettem és egészen a szobáig vittem, ahol lefektettem az ágyra és addig nem mozdultam mellőle, amíg nem ébredt fel, ami lássuk be, elég sokáig tartott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 9:25 am

Éppen sétáltam, és elhaladtam Katherine és a Vörös háza előtt. Kicsit szentimentális gondolataim támadtak, ahogy felnéztem a házra, de rögtön utána eszembe jutottak utolsó találkozásunk emlékei. A szemem sarkából észrevettem, hogy valami megmozdul a felső emeleti teraszon. Katherine a távolba nézett, kissé idegesnek tűnt, mintha várt volna valamit.
-Katerina. -mondtam halkan, mert tudtam, hogy kiabálás nélkül is meghallja. Katherine a hang irányába fordult, de ekkor elkapta a fejét, mert feltűnt a sarkon Klaus és húzta maga után az ordítozó Jeremyt.
Vissza az elejére Go down
Katerina(Vica)
Admin
Admin
Katerina(Vica)


Hozzászólások száma : 465
Join date : 2012. Jul. 12.
Tartózkodási hely : Mysterious Place

Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 9:34 am

Éppen azon gondolkodtam, minek is csinálom ezt az egészet. Nick írt egy sms-t szüksége van rá és Aprilre, várjam meg őt. Egyáltalán mit tervez és minek, főleg April is kell neki, hiszen utálják egymást könyörgöm!! Deanel szeretnék lenni mellett feküdni az ágyunkban és nézni ahogy alszik. A távolba néztem, kissé idegesen, mikor jön már Klaus.
-Katerina. -mondta halkan egy hang, tudta meghallom arra fordultam és Damon állt a házunk előtt rám nézve. Elkaptam a fejem, mert feltűnt a sarkon Klaus és húzta maga után az ordítozó Jeremyt. Oh jaj ezt neki nem kellett volna látnia és nem volt szó Jeremyről.
- Damon! - kiáltottam rá, el akartam vonni a figyelmét és ezzel szólni Nicknek vigyázzon. -Gyere ide! - parancsoltam rá, mire a vámpír nehezen, de szót fogadott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 9:44 am

Zavart tekintettel figyeltem, ahogy Klaus vonszolja Jeremy-t, de ekkor Katherine lekiáltott a teraszról:
- Damon! Gyere ide! - parancsolt rám, és a következő pillanatban már ott álltam mellette. Nem nagyon értettem, hogy mi történik, de tudtam, hogy ha nem állítom meg Klaust akkor Elena valószínűleg dühös lesz. Mindketten idegesen gondolkoztunk, én meg elmosolyodtam. Nem tudom miért, talán mert Jeremy külseje olyan nevetségesen csapzott volt, vagy mert nem értettem semmit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitimeSzomb. Dec. 08, 2012 10:12 am

Bekopogtam.- Héjj, meghoztam Jeremyt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Felső emeleti nagy terasz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felső emeleti nagy terasz   Felső emeleti nagy terasz I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Felső emeleti nagy terasz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Terasz
» Terasz
» Terasz
» Terasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: A játék helyszínei :: Katherine és April Ház-
Ugrás: